Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
22. okt 2009

lu: tak tak......

malka18
22. okt 2009

lucia:pekne si to napísala suhlasim s tebou... 😉 😉

kamilecka
22. okt 2009

Lucka a myslis ze som toto nezazila? Nemam prve dietatko,Davidko mi tiez vela plakaval a hlavne v noci...... nikto ju nezdrbal, snazit sa pomoct??? Problem tohoto fora je v tom ze kazdy si tie vety precita inak,niekto mysli ze som to pisala ako zdrbanie a niekto nie.

lucim
22. okt 2009

zmenme temu, a nekamenujte zase kamilecku, jo? 😉

inak, koooonecne som vlozila fotky aj sem, takze, https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... odtialto 10 fotiek.

rius, bud prid pozehlit aj mne, alebo na to kasli a chod von. 😝

josifek
22. okt 2009
lucia32
22. okt 2009

Kam...ja viem, že si chcela poradiť a viem, že každý to môže vziať inak...podľa momentálnej nálady...a preto je dôležité voliť slová...lebo tie vedia niekedy veľmi ublížiť ☹

josifek
22. okt 2009

Lucim kukuško je tvuj matějek a s vařechou mu to sluší 😉

mifinka
22. okt 2009

No kočky.. já původně chtěla jen šmirnout a dočíst drby, ale nedaá mi to..
Já měla MM minulý týden v čechách... A povím vám, dost jsem obdivovala zrovna rei, vzpomněla jsem si že je na všechno sama.. Já už to třetí den nezvládala.. Pátý den jsem u kojení brečela, když jsem viděla bordel kolem sebe a uvědomila si že vůbec nemám čas na nic!!!! ale zas, já tu mám ještě 2 dospělé psy a měla jsem tu 5 štěnat, které mi taky pěkně pily krev..
No ale k jádru pudla, já Rei obdivuju, je na všechno sama, a dokáže ještě fungovat jako člověk. A vůbec všechny maminy které jsou na mimčo samy. I když mi MM nijak šíleně moc nepomáhá, je boží mít vedle sebe člověka který malého pohlídá aspon 10 minut než si vypije blbé malé kafe.. Miluju našeho malého Vojtíška, ale myslím si že každá žena potřebuje mít denně aspon 10 minut pro sebe.. nejlíp se mi uklízí když jde MM s malým ven... A i když, když večer usne už se nemůžu dočkat až mě probudí jeho ranní veselé GRRRRRRRRRR HAUUUUUUUUU, tak jsem ráda že aspon nějaký filmík o 22hodině zkouknu sama s MM...
Tot můj názor, Rei patří obdiv a né chytré řeči..
Asi díky všem co tu byly když jsem řešila svůj problém s malým já, a díky že tu nebyla Kamilečka, to by mi opravdu pomohlo...!!!!

malka18
22. okt 2009

lucim:pekne fotky juuujky 😀 😀 😀

josifek
22. okt 2009

Ahojky Mifi jak to vypadá s papaním ?

lucia32
22. okt 2009

Matko je zlatučký....

josifek
22. okt 2009

a toto je pro všechny naše koníkové miminka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=HtFHz-Es9jc
traktor
22. okt 2009

lucim ten je cim dalej tym viac ty 😀 , kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny 😵 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
22. okt 2009

...a poprosim uzavriet temu rei,kazdy si uz ktomu povedal svoje, tak stacilo, rei tu nie je tak netreba o nej, bez nej...a inac ako? ma tu uz niektore babo zubok....ste daktora pisali, ze to uz budu zubky, tak ci...

traktor
22. okt 2009

a matko zacal revat ...ze az slzicky...no konecne viem ako mi dieta place....a on sa chcvel len ponosit...zbojnik jeden 😉

josifek
22. okt 2009

Traky včera o 17 hod přišla za Domiskem děvčata a prý jestli jde na pinec , tak jsem ho zavolala a on že jo a pak slyším a kde máš malou? můžem ji vidět 😀 😀 😀 😀 tak jsme se tak nasmály s manžou. Tak jim ji ukázala a dneska máme na vožení našeho synka a dvě kočandy budu moct umít okna 😀 😀 😀 😀

traktor
22. okt 2009

josi ty to mas skvele zariadene.... 😀 😉

josifek
22. okt 2009

Jj také si myslím malá bude mít jezdící jízdní řád 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
22. okt 2009

a ja teraz riesim jeden problem,...problem?.....no je to uz dlho, len som nepisala....matko mat od narodenia pod bradou take...ako to povedat zilky cervene, dokyna nam na zaciatku hovorila ze sa to mozno vstrebe , ked bude vecsi, a ked nie bude sa to riesit- a ze mam davatpozor aby som to nezazgrapla aby sa mu nepustila krv.......ale nic sa mu nevstrebalo, a praveze ked mu viazem teraz ciapku tak to ma take prekrvenejsie / tak davam len ciapky bez viazania....streli ste sa stym niektora, ako riesit, toby ho operovali ci co? 😅

mifinka
22. okt 2009

Fujec josi, v takové zimě umývat okna? MM to udělal ty poslední pekné dny 😀
No jak.. Dokrmuju nutrilonem, flašku na noc, většinou vypil kolem 100, pak se klasicky za půl hodky probudil a ještě se dojedl ode mě, ale včera vytáhl 150 a musím říct že spal až do půl pátý do rána.. Ještě 2 štěnátka poslední jdou zítra pryč a už se snad konečně vyspím jako člověk 😀

lucim
22. okt 2009

dakujeme zapochvaly foteciek.

mia pekna pesnicka 🙂 🙂 a matyskovi je vzorom tvoj syncek, aj on bude mamine pomahat v kuchyni. 🙂

mifi, takze to zvladas? ake mate psi?

traky neviem ti v tom poradit. 😒

josifek
22. okt 2009

Mifi tak to je fajn že mu pomohlo a říkalas dokymu nebo mu to jen oznámíš 😀
okna potřebují pak bude jěště větší klemra 😉
Traky no neví nemám zkušenosti ale my máme červený flíček na čelíčku a dokyni nám řekly že to je prý takzvaný ohínek a že se do roka ztratí 😉

josifek
22. okt 2009

Lucim no to jsem si mohla myslet ,ale správně co ho v mládí naučíš pk budeš využívat 😀 😀 😀 😀

traktor
22. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage..., dala som fotku, len sa to blbo foti, matko ma prerastany krk 😀

ani3012
22. okt 2009

čau traky.A to ako že ma prerastený krk? to ma vyšúchane alebo tak?

josifek
22. okt 2009

Traky a nevypadá to jako červeneé dlouhé znamínko?????

josifek
22. okt 2009

Myslím takový tvar protože my máme něco podobného na hlavičce a to je to co jsem psala

riusik
22. okt 2009

dobru chut 😉
ja tlacim ,aj vy?

ani3012
22. okt 2009

rius,
podľa toho,čí sedíš na stoličke alebo WC 😀

traktor
22. okt 2009

ani slaninkovy 😀 😀 😀 , tucny, tak sa mi to tazko fotilo 😀 😀 , josi vy mate nieco ine vy len taky fliaci, plamen sa tomu myslim hovori, matko ma take zilky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre