Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
18. feb 2010

Budu muset to video nastudovat. Je to super. Tím se ta naše virtuální přátelství jaksi víc polidšťují 😵

blani2
18. feb 2010

Dítě spí......nejhodnější, nejkrásnější, prostě MOJE ZLATÍČKO. Co se víc hýbe spíme dop hodinu a půl. U takového nespavce si toho člověk tak váží. Aspoň k něčemu na nespavost byla.

Lucim, minulý týden s námi na přednášce firma prezentovala sirup PROSPAN. Dostala jsem vzorek pro Kubulu. Co ty na to?

lucim
18. feb 2010

blani jojo 😅 uz sa tesim na tvoje , teda kubikove videa.
- zvazujeme, ci grecky Zakynthos alebo Bulharsko - Nesebar, pomorie ... uz sme neboli na dovolenke par rokov, vlastne za 7 rokov sme boli len 2x a nejake chaty a predlzene vikendy. tak vezmeme matka k moru lietadlom. 😉

blani2
18. feb 2010

Luci, to bude skvělý 🙂 Člověk má před sebou fajn vidinu 🙂

blani2
18. feb 2010

jdu trochu poklidit, zatím páááá

vendulacky
18. feb 2010

blani, koukám, že kubík je skalní fanda 😀

lu, super videika, ten váš matýsek je fakt pořádný kousek🙂 Ale zvědavej jak ženská🙂

blani, díky za stránky, ukládám..v červnu máme buknutou itálii, tak se zopár vecí bude hodit🙂 Ted od března nastupujem na další kurz plavání, tak můžem trénovat..

Jinak emma poslední dobou noci kňourá, myslela jsem, že to je zuba, obě horní jedničky už vylezly a kňouráme furt. Tahle noc byla děsná, furt jsem honila dudlíka, potvůrka ho dycky někam zašantročí. Furt má prstíky v pusince, mám podezření na nějakou horní dvojku nebo oční...ale boule zatím žádná. Jsem myslela, že po horních bude trochu klid 😝

lucim
18. feb 2010

blani prospan je original od hedelixu, kludne ho davaj,
my uz spavame cez den len 2 az 3x. a dlzka spanku je rozna. teraz spal 20 min a uz sa budi, tu na mna zmurka . vidis, nam netreba tuzit po tom, aby dieta prespalo celu noc, nas stacia tie 3 hodinky, nech to aspon su. 😝

vendulacky
18. feb 2010

tak my spíme 2x denně, ráno 30-60min a odpo totéž...světlé výjimky, když dá přes hodinu..
Ale já si nestěžuju, radši at spí v noci ;)

brusinka.pusinka
18. feb 2010

krásný den všem babulky a mimiskům velký usměv 😵
Gratulka a cmuk oslavencům.
Videa supr Matějko je perfiš pruzkumník, Kubíček bude sportovní fanda a Malá Emička bude plaváček 😉 😉 😉
6uby nemáme ani nás netrápí a konečně je nám zase ok, bez teplot s chutí jídla a vyvádění hloupostí 😀 😀 😀 😀

vendulacky
18. feb 2010

luci, tak letadlem? Super! My jsme se chtěli nějak vyhnout tomu letištnímu chaosu a tak jsme zvolili auto. V itálii to máme za 6hod.

traktor
18. feb 2010

dobre ranko, oslavujucim vsetko najlepsie 😵 , krasne videa, zvieracie mame aj my.... 😀 len zvieratka maju z matka stres 😀

vendulacky
18. feb 2010

ahoj brusi, super, že je malé karamelce zas dobře!!! chudinka malinká, tak nemocná byla...

brusinka.pusinka
18. feb 2010

Vendy jj jsem ráda že už je jako dřív spinušká papká a hraje si a vymýšlí lumpárny už jsem 4x skládala utěrky do skříňky 😝 😀 😀 😀 A papká jako dřív. Je to nejhorší když nemůžeš nic dělat a dítko je nemocné 😉 už včeara jsem dala odkaz na video malé jak jí chutná rohlík 😀 😀 😀

lucim
18. feb 2010

halooooo brusi, hallloooo traky.
brusi, tesim sa s tebou, ze je karamelka fit. 🙂
a ze jej chuti. 😝
dnes idem vyskusat dat matkovi jogurt, z jogurtovaca, konecne sa podaril, len ci zase nebude odmietat vsetko, to je otazka.
trakyyyyyyyy nasa macka urobila dnes pokrok, rano sa prisla zaliskat mne, drahemu a cuduj sa svete, aj k matkovi prisla a nezne sa mu obtrela o chrbat. doteraz sa mu vyhybala, ale vsimla si, ze ju zerie. bol z nej uplne uneseny. 🙂

brusinka.pusinka
18. feb 2010

Lu malá jogurt miluje je uplně redy jak vidí skleničku 😀 😀 😀 😀 někdy sní i jednu a pul na zátah a je spokojená 😀

lucim
18. feb 2010

ven, no, k najblizsiemu moru autom to mame na jazdu celu noc, tak radsej hodime konecne konfortnu dovcu, drahy uz ma za ulohu dobre zarobit. 😀

traktor
18. feb 2010

lucim tak nas havo, ked zbada mateja , tak strach v ociach , chvost stiahnuty a sryt sa cim skor 😀 😀 ....zajaca zas matko vytrvalo ignoruje, to len kukne nanho a ide prec / matko myslim 😀 /, to nie je tvor zaujimavy...

lucim
18. feb 2010

traky zajo je nanho asi malo aktivny 😀
brusi aj ho ochucujes, ci len cisty? ten jogurt.

brusinka.pusinka
18. feb 2010

Lu někdy dám jen sušenky sunarky, jindy třeba povařím ovoce mám mražené borůvky jahody a maliny ostružinky. Jindy dám banán a někdy ho přidám do nemléčné pohankové nebo rýžové kaše a dám trochu jablečné přesnídavky. Malé chutná i obyčko jen tak , jak kdy podle toho co máme v jídelníčku 😀 😀 😀 😀 Nedávno jsem ji uvařila baby mrkev nastrouhala , kedluben a červenou řepu a dala 4 lžičky jogurtu a jak ji šmakovalo 😝 😝 😝 😝 😝

majkas
18. feb 2010

hello,

zdravime na chvilocku, cakamz e sa poklad co nevidiet zobudi, taha uz hodku a pol

luci videjka super, fakt je matko maly macko ale jaky ciperny zvedavcek 🙂

brusi dik za tie fazulove lusky zo vcera, su na plane na vikend 😉

ja som hokej nejako nesledovala, ale drahy tu rano uz buntosil s telkou 🙂 a noc taka standardna, boli sme hore a 3 hodky, ale normalne z nej zacinam mat pocit ze len sa chce dostat k nam na postel, lebo si len zoparkrat cucne a spi dalej 😀 skoda ze ten roztahovaci gauc je len 140tka, to by sme sa asi velmi nevyspali aj Tami na posteli 🙂

brusinka.pusinka
18. feb 2010

Ahojky Majky není zač 😉

katica5
18. feb 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom
lucim pekne videjka
Max nahodou spal v noci dobre len raz sme boli hore tusim... zub este nemame ale obrysy uz vidno, Max ma novu zabavku upratuje z perinaca co mame pri posteli priplazi sa k nemu chyti sa ho, postavi sa a vsetko dava dole 🙂

inneska
18. feb 2010

ahojky 🙂

u nás noc...o 1 spustil zase taký plač, že neskutočné...10 min si poplakal a zaspal(medzitým asi 2xkojo)a ráno bolo dobre..ale bol ogrckaný 😒 presnidávkou čo papal večer..tak mu asi nesadla 🙄
a boli sme na nakup v DM a v lekárni, tak ešte spinká v kočíku...

a gratulkujeme andrejkovi 😵 😵

a chválime videjká a fotky 😵 😵 to čo maťko zahral, bolo normálne počuvatelné 😀 bude niečo z neho 😉 a blani, máte takú istú stoličku ako my 😉
hokej sme skukli len poslednú tretinu, ked sa mladý pánko zobudil o pol 8 🙂

inneska
18. feb 2010

a volala som o výsledky moču, tak už tam žiadne baktérie nie súúú .... jupíí...som sa bála, že zajtra poklušeme na nefrologiu 😅

a normálne som nešťastná...narobila som erikovu kopu presnidávok a neviem prečo, rad za radom ako ich otváram, tak sú plesnivé ☹ ☹ ☹ víčko mi pekne fúkne, a aj tak je tam plieseň...netuším, kde som spravila chybu..horúce som to dávala do pohárkov, hned zavrela a sterilizovala 30 min...tak musím kupovať 😠 prípadne robiť zakaždým čerstvú presnidávku 😒

traktor
18. feb 2010

http://www.youtube.com/user/matejkovamamina nasla som video este s cias , ked sme sa akurat naucili ako tak hopat a o lezeni sme este ani nesnivali 🙂

zuzkalenka
18. feb 2010

zdravím všetkých!
ahoj inneska aj mne sa predsnidávka čo som urobila 10 pohárikov tak 7 sa mi pokazili ☹
a tiež neviem prečo

traktor
18. feb 2010

hm tak neviem preco sa vam to pokazilo, ....mne sa to este nikdy nestalo, umyjem flase, aj vrchnaky / pouzivam len tie co sa srubuju, ine nie, lebo nemam na to nerf/ dam horucu presnidavku,/ ovocie, zeleninu...../ zatvorim , dam do hrnca na spodok handru poukladam flasky a zelejem vodou, prikryjem pokrievkou a sterilizujem, takto prikryte necham stat do dalsieho dna.....tot vsjo

zuzkalenka
18. feb 2010

traktor presne tak som to robila aj ja. Tak neviem čo sa stalo aj moja mama sa čudovala lebo sme to robili spolu asi bol zlí deň alebo čo. 😨

traktor
18. feb 2010

tak vtedy uz fakt neviem.... 😕

lucim
18. feb 2010

tak, matko hodil mrzutka, ale uz spinka, dnes nikam nejdeme, tak som sa rozhodla. jogurt s nastruhanym jablckom som zjedla ja, matko len trosku oblizol, trosku cuc z prsa.
inak - aj ja mam dost presnidavok pokazenych - a robila som ich ako vy - a este som na vrch posypala stipku kys.citronovej na konzervaciu - vycitala som to v mudrych radach. 😒 tak uz teraz otvara presnidavky drahy, aby mna nenaplo.

traky, ako sa matko tesil, a ten zaverecny kotul vzad bol tiez efektny 😀

inn vdaka, vacsinou sa to pocuvat da, len ked si prepne na zvuk organu a do toho pusti este bubny, to je hroza. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre