Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

asparaguska
22. mar 2010

Ahoj Lucimka... 🙂

zmurkaz
22. mar 2010

waw! 😅
Tak to naša pri dobrom dni spí ako som písala vyššie - 2x 2,5 hodky....

lucim
22. mar 2010

dnes sa tu rozoberalo lozenie a pohyby? som si precitala clanok co hodila brin a plne sa s nim stotoznujem.
nase male Matidlo je poriadny sinter, to, ze sa donedavna dostaval na ine miesta pregulavanim povazujem za jeho sposob presunu, momentalne zdokonaluje plazenie, ako v technike, tak aj v rychlosti, kazdym dnom vie nieco nove, ruckuje popri comkolvek, je uuuuzasny, my sa tesime , je original, preco by mal niekoho predbiehat alebo doslova dodrziavat tabulky? baba hovoril uz davno krasne, teraz sme pri tatata, vavava, nenene a hlasnych pokrykoch, podla babiek sme my s drahym tiez neublizili lozeniu, ja som stala a chodila moc skoro, ano, som uzasna sikovna bystra, ale mozno preto mam krivu chrbticu. 😉 nebolo by to nudne, keby boli vsetky babatka ako hodinky rovnake, a vlastne vsetci ludia?
je mile, ked sa tu chvalime uspechmi, vsetkych nas to tesi, ale netreba sa stresovat .... tak mi napadlo - vieme vsetci rodicia chodit, hovorit a narastli nam zuby? 😀

lucim
22. mar 2010

zmur, aspar - dnes matko spal 3x po 15-20 min. a niekedy vydrzi aj hodinku. 🙂
a kojo v noci? stale casto, ale my si lezkame pri sebe a hned po tom zaspime. vlastne, casto pri tom. 😉

zmurkaz
22. mar 2010

Ahoj Lucim ... plne súhlasím....a ja v noci kojo len v leže a spím pri tom 😅 ..a ani nerátam - chcem spať ja, aj malá ... tak načo by som 😉

asparaguska
22. mar 2010

Presne tak, každé bábo je iné... Načo niečo uháňať, keď zachvíľku drobčekovia vyrastú. Máme bábätká, teraz sa tešme z bábätiek. Všetko to beží tak strašne rýchlo.

Lu, máte ešte polystyrén? Netreba vybaviť zľavu v stavebninách?

katica5
22. mar 2010

Ahojte
ani my nenaspime vela zvacsa spi 3- 4 x max 30mini, dnes bole vynimka 2 hodky ale aj to len na rukach
kojo v noci ja ani neviem ze kedy je Max spi so mnou v posteli
aspi ani ja ju este nemam...

zmurkaz
22. mar 2010

Hladám našim víkendový pobyt v Prahe s nejakým dobrým divadelným predstavením ...mamina má mať 60-ku

asparaguska
22. mar 2010

Denka spí v postielke. Bála by som sa, že jej počas spánku ublížim. Prežívam to tak intenzívne, že minule som v polospánku zobrala mm ruku, že je to bokom Denka a chcela som ju dať do postieľky. Chudák sa zobudil a nechápal a ani ja... 😀 😀 😀

zmurkaz
22. mar 2010

baby vzdávam to ... idem spať 😉 ...pa

asparaguska
22. mar 2010

Zmur, pekný darček. Mne napadla "Predaná nevesta"... 😀 😀 😀 také typické české...

Katicka, ej, odľahlo mi... 🙂

asparaguska
22. mar 2010

Mne nejako blbne kôň, lúčim sa aj ja... papapa.. (ak mi to pošle)

ani3012
23. mar 2010

Dnes ma Max a Matúško 8 mesiačikov 😵
jajona..................23.7...................Matúš
katica5................23.7....................Max

Meniny oslavuje: Adrián, Apián, Dárius, Viktorián, Apia
Meniny oslavuje v ČR: Ivona, Adrian, Rupert, Ruprecht

Všetko najlepšie k mesačninkám aj k meninkám- hlavne Aďkovi od anavi 🙂

Kalendárium:
Svetový meteorologický deň /aj Svetový deň meteorológie/
(Svetová meteorologická organizácia – WMO, vyhlásený v 1960; v ten deň 1950 vstúpila do platnosti Svetová meteorologická konvencia, na základe ktorej vytvorili WMO)

Lucinka-nezabudni na vtip 😉

brinzulka
23. mar 2010

vsetko najlepsie...a dozadu detickam tiez...bo sme boli off

lucia32
23. mar 2010

Vyťahujú sa Rus a Nemec jeden pred druhým, komu lepšie brzdí auto. Dohodnú sa, že to vyskúšajú. Nemec posadí Rusa do svojho BMW a rozbehne to 180-kilometrovou rýchlosťou proti betónovej stene. Keď sú tak 100 metrov od steny, pýta sa Nemec Rusa:
- Už si sa strachom pošťal?
- Pošťal. - prizná sa Rus.
Nemec na to dupne na brzdy a zastaví to tesne pred stenou. Potom vezme Rus Nemca do svojho Žiguláka a rozbehne sa 150 kilometrovou rýchlosťou proti betónovej stene. Keď sú tak 100 metrov od steny, pýta sa Rus Nemca:
- Už si sa strachom pošťal?
- Pošťal. - prizná sa Nemec.
- No, tak sa môžeš aj posrať! Lebo toto ja veru neubrzdím....
😀

ani3012
23. mar 2010

😀 😀 😀

lucia32
23. mar 2010

Oslavenčekom Matúškovi, Maxovi i Adriankovi k meninám všetko najsamlepšie 😉

lucia32
23. mar 2010

Tak aj my sa pochválime...druhý zubček prerezaný....a tiež krásne bľabotáme...najmä baba, ale občas sa zadarí aj mama...je rozkošná na zožratie 😀 a tak krásne vystiera rúčky a kuká sa na ne 🙂

traktor
23. mar 2010

Malý Jožko sa pýta svojho otca:- Ocko, ako sa rodia deti?- Prinesie ich bocian.- Aj mňa priniesol bocian?- Aj teba.- Aj Aničku priniesol bocian?- Aj ju.- Ocko, a bol si už u psychiatra?- Prečo?- Keď spíš s bocianom.

traktor
23. mar 2010

dobre ranko, oslavencom gratulujem 😵 a zubkatej natalke tiez 😀 😵

traktor
23. mar 2010

Oco, čo to tí dvaja psíčkovia robia? - pýta sa syn otca, ktorý ho v rámci správnej výchovy zobral do prírody. Ten evidentne zaskočený rýchlo nájde vysvetlenie:- No vieš, sučka nechce ísť domov a psík ju presviedča, aby predsa len šla.Synovi sa rozsvietia očičká a hovorí:- Aha, je to ako s mamičkou. Ak by sa nebola dobre držala umývadla, ujo poštár by ju určite odniesol na poštu!

lucim
23. mar 2010

dobry krasny slnecny den prajeme.
my santime uz od 6:20, matko zo mna chce spravit ranovstaja (hranostaja? ) 😉
oslavencom vsetko naj 🙂
lu dobry vtip 🙂
a natynke gratulko k dvojzubcu 🙂

lucim
23. mar 2010

ahoj trakyyyyyyy 🙂
vcera som este chcela pisat, ale kono nechcel erdzat, tak vam dnes napisem, aky bol matulik zlaty:
si tak na stroji presivam veci, zbadal ma z dialky, doplazil sa, krasne podo mnou dzavotal ... a zrazu mi stroj sije, aj ked nestlacam pedal - a to matko sa doplazil pod stol a ruckou mi pomahal stlacat. 😀 😀 😀

traktor
23. mar 2010

ahoj lucim 😉 ..tak mas velkeho pomocnika 😀 😀 😀 😀 ..musel byt zlatyyyyyy 😵

lucim
23. mar 2010

traky to si pis ze bol, vcera mal cely den fantasticku naladu. dnes je trosku kňučko. 🙂 ako sa ma tvoj matko? 🙂

lucim
23. mar 2010

a tiez dobre vtipky traky. 😉

lucim
23. mar 2010

ozaaaj, uz aj my papame activiu a mooooc nam chuti. 😝

riusik
23. mar 2010

ahojte
trak, super vtipky 😉

vsetko naj oslavencom...

traktor
23. mar 2010

ahoj rius 😉 , lucim jogurtiky in nam veeelmi chtia a malo jeden kelimok 😀 ...a najnovsie ich nechce papat lyzickou ale chyti oboma ruckami, ja mu pridrzam a on pije z kelimka....aj vyzivku tak papa...pri ostatnych jedlach mu lyzicka nevadi... 😀

traktor
23. mar 2010

Janko sa pýta otecka: - Ocko, čo by sa stalo keby som sa nenarodil? - Uschol by si na perine. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre