Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

anavi85
4. sep 2009

lenze uz ho nekojim, v pondelok doslo mliecko a dostava to co aj porodnici a tym istim som ho aj prikajala, takze mlieckom to nieje

lucia32
4. sep 2009

anavi, len leží a plače? Ako vieš, že ho nič nebolí? Samo, že skúšame tlakom na miesto-bruško, uško, ale aj tak...deti vedia plakať aj z nudy, ked im je teplo, zima...ale v noci sa nemá nudiť, ale spať, že? 😝
brin ahoj...ako sa máte? Mám medzery... 😝 😀

anavi85
4. sep 2009

luci - keby aspon v noci spinkal v klude, cez den mi to nevadi, to sa hrame, debatujeme a tak, len ta noc je zla, ani Petko sa nevyspi a nepotrebujem, aby sa mu nieco stalo v robote,

brinzulka
4. sep 2009

ake mate mlieko?

lucia-ideme zajtra na svadbu...chceli by sme do polnoci vydrzat...manduca to isti....
vonku skaredo...dieta sa konecne oblieklo komplet a zjedlo pol ranajok za 2hodiny...a klasika...perieme...

ozaj..idem zavolat ako andriskov vcerajsi krvny obraz

anavi85
4. sep 2009

nutrilon -to mi aj dokina odporucila, ze to je najlepsie, ale ved mu nic nebolo a papa ho od narodenia...

brinzulka
4. sep 2009

nutrilon je fain...

mame nizky hemoglobin, leuko v poriadku...idem po sirup...pa

babyzuzana
4. sep 2009

ahojte
anavi85 ako si usudila, ze mliecko doslo? nevzdala si to?

lucia32
4. sep 2009

tak už sme napapané a spinkáme, alebo sa aspoň tak tvári 😀
My ideme na svadbu na budúcu sobotu, s malinkou bude mama a ja budem chodiť dojčiť svoje dojčiatko 😀
Babyzuz ahoj...

lucim
4. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeee 🙂
my sme mali budicek 5:30, maly mal moooc oprdikov tak to dal najavo strasnym vreskotom. 😝 tak rr a potom sme este z
babyzuz dobra otazka 🙂

lucim
4. sep 2009

jak to robim, ze si odoslem spravu skor ako ju dopisem? 😠

... ze sme zaspali este do 9.

ohlasila sa mi na zajtra veeeelka navsteva, tak idem upratovat a strasne sa mi nechce. len netusim, dokedy budem susit vsetko to pradlo co som oprala - v tomto pocasi, mam ho plny dom. a potom pojdeme na rodinny nakup.

lucia32
4. sep 2009

lucim ahoj...krásne fotečky Mateja...neviem čím to bude, je Matýsek tak rozkošne fotogenický alebo maminka tak úžasne šikovná? 😀

lucim
4. sep 2009

luci hihihihi oboje, oboje 😀
mas nove fotecky? mam kuknut?

reilyy
4. sep 2009

susene slivky+vinea, ked uz toto nezabere ta uz nevieeeem

lucia32
4. sep 2009

lucim mám, ale nestiahnuté 😀

reilyy ahoj...ešte trápite? Ani Dophilus nezaberá?

lucim
4. sep 2009

luci aj Naty je zlata na fotkach. 🙂 😵
my mame vela zaberov, to vies, prve dieta a vyberam tie najlepsie a potom z nich este vyrezavam detaily. 🙂

lucim
4. sep 2009

rei caaaaaaaaaaau , to bude krasna srajda 🙂 ja uz som poprala vsetko , len hrnce nie 😀

lucia32
4. sep 2009

reilyy...potrebuješ srajdu ty, či malý? 😀 Mám tu Áčko 😝

reilyy
4. sep 2009

lu, bereme biogaju 6.den, dophilus vyzdvihneme dnes, dam aj to, bude srat probiotika 😝
lucim, no neviem, dajak to neucinkuje....ci to mam pockat do vecera? 😕

lucia32
4. sep 2009

Lucim aj my sme foťákovali odušu pri prvom, malo to len jednu chybu, vždy sme z úžasom čakali, čo nám na nich výjde...nuž digi je digi 😀

reilyy
4. sep 2009

lu, maly 😝
dnes zas vresti od rana ☹

lucia32
4. sep 2009

ja som malej nasadila 3x denne, píšu, že pri akutných problémoch a my sme boli akútné 🙄

reilyy
4. sep 2009

a lepsie??ja kvapkam 6-7 kvapiek biogaiy, kazu 5

lucia32
4. sep 2009

reilyy...jaj, my sme to mali skoro celý týždeň, normálne že fuuuuuj 😝 do Bohnic len na skok 😀 , to je ústav v ČR, aký je u nás? 😀

reilyy
4. sep 2009

hej, ja som uz pred branou do bohnic 🙄 🙄

katica5
4. sep 2009

Ahojte
sme hore uz od 6tej maly len plackal a plackal tak som ho premiestnila a rozbalila tak bol ticho akonahle som ho zabalila opat plakal teraz spinkame v satke aspon tam je trosku kludnejsi...

lucia32
4. sep 2009

no určité zlepšenie je, nie, že mávnutie čarovným prútikom, ale už si gugle, smejká sa, nekrúti a nepučí sa, len šem-ťam pri kadení, prdení...a hlavne opäť spala v noci cez 6 hodín...posledné dni max 3h 😝

reilyy
4. sep 2009

cislo 5, psychodielna

reilyy
4. sep 2009

jaj, moj spat nemusi len nech neplace 😒

lucia32
4. sep 2009

hehe, chcela som si to pohľadať 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre