Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kristina1984
13. jan 2011

@laurajana Ďakujem pekne

ani3012
13. jan 2011

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
Idem uložiť Patrika a idem na to
dúfam,že tu nebudem sama 🙄 😀

ani3012
13. jan 2011

😕 sa schválne schovávate,lebo som prišla ? 😀

ani3012
13. jan 2011

Po dvoch hodinkách je Eva hore 😝

sevzuz
13. jan 2011

@ani3012 aj ja som tu po 100 rokocha sama????
inak takto konik skrachuje kvolinejakym blbkam co si vymyslaju identitu 😠 😠 😠 😠

ani3012
13. jan 2011

@sevzuz môže byť,veď ja som tiež zmazala všetky albumy ☹

ani3012
13. jan 2011

herečka veselo vykríka,Patrik už spí

inneska
13. jan 2011

kukuk 🙂

sevzuz
13. jan 2011

@ani3012 a co sa robi potom ked sa ti takto zobudi? ja si neviem predstavit to lukasko by potom isiel spat asi az o polnoci☹

@inneska ahoj ako sa citis? mimochodom chces dievcatko ci chlapceka, lebojaby som ti zelala dievcatko, tak mi to vychadza🙂)) (taky mam pocit)

lucim
13. jan 2011

huhuhuuuu

ani3012
13. jan 2011

@inneska ahooooj ! ako tehuĺkuješ a mamuľkuješ ?

ani3012
13. jan 2011

@sevzuz nič,nechala som ju tam,Patrik ma tvrdý spánok,takže to nevadí,keď vykríka a zatiaľ je ticho...ale minule s nami vybabrala.Začala si pichaťprsty do krka a až tak,že pogrckala celú postieľku 😝 Hneď sme skákali okolo nej ako chcela ! Opica jedna !!!!

sevzuz
13. jan 2011

@lucim ahoj 😉

ani3012
13. jan 2011

@lucim ahooooooj ! Maťko ako ? už nekaká ?Teda kaká ale tak ako sa patrí ?

katica5
13. jan 2011

ahojte 🙂
gggggggggggggggggg

jajona
13. jan 2011

Ahojte vospolok

ani3012
13. jan 2011

@katica5
@jajona čaute babulky !
ale ide strašne pomaly ten kôň...akoby skapať chcel 😀

jajona
13. jan 2011

@ani3012 tak to už máš veľkú dievku, keď už spáva sama. my to budeme mať na levely. dnes ma to nejako napadlo. odučiť od kojenia, zaspávanie s niekým iným ako so mnou a potom samozaspávanie. a to posledné vidím asi tak o rok? 😀

ani3012
13. jan 2011

@jajona veľká dievka....ale treba povedať,že nebola vôbec kojená.Inak by ti tiež zaspával lepšie sám 😉
Patrika som kojila do 13 mesiacov a uspávala ho do jeho 5 rokov a ešte niekedy aj teraz

sevzuz
13. jan 2011

@ani3012 a evicka uz spi s Patrikom v izbe?
inaks tym grckanim tiez mam pocit ze aj ten nas uz je takyto vymyslenik, nie ze by ogrcakl postel

ani3012
13. jan 2011

@sevzuz museli sme Patrikovi urobiť aj kútik na učenie a tak s mm spávame v obývačke a decká majú izbu len pre seba.
Inak by som si ešte malú nechala pri sebe,ale kedže mm chrápe,tak je to možno aj pre nich lepšie

jajona
13. jan 2011

@ani3012 aj tvoj chrápe? 😝 bóžinku

ani3012
13. jan 2011

@sevzuz deti sú strašne vynaliezavé a hlavne júlovčatká 🙂
sranda,malá je rodená v máji a aj tak jej hovorím, že je júlovka 😀

jajona
13. jan 2011

tak už aj my máme gumáčiky 😉 chúďa, keď sme boli v obchode a skúšal si ich, tak v nich nevedel chodiť. taký bol zlatý

traktor
13. jan 2011

ahojte 😉 kon asi nezvladol ten naval juloviek tu 😀 😀 😀

ani3012
13. jan 2011

@jajona strašne...ja som vravela,že keby som mala strašne veľký byt,tak určite by spával niekde v komore 😀
už som ho chcela poslať aj do spánkového štúdia

inneska
13. jan 2011

no už som tu...som myslela, že mi ten príspevok ani nedalo, lebo ešte nebol nahodený, som to zavrela a musela reštart..a potom ešte raz 😠

tehulkujem zatial fajn, vlastne ani neviem že som tehu..začalo najlepšie obdobie tehu, druhý trim, kedy sa tehulka cíti najlepšie..potom príde velrybovanie a horúčavy a to už také fajn nebude 😀
@ani3012 aj mne erik robieva, že prsty do krku...ešte sa nedovracal z toho...ale on to robí, len ked sa jeduje, ked mu niečo vyslovene zakážem, alebo niečo zoberiem, čo mu do rúk nepatrí..aj vždy dostal po rukách, aj po puse som mu vedela capnúť, že nech to nerobí, tak už to nechám vždy tak...a strčí raz a potom už nie...
@jajona jarka, ako ide to ostavovanie??
@sevzuz no ja to vidím na jasné dievča 😀 aj ked som takto vždy chcela, starší chlapec, mladšie dievča, je mi to vlastne zajedno, a keby je to chlapec, možno by som bola aj radšej..neviem, či si tými chlapcami nejakým spôsobom chcem vynahradiť paťka(aj ked ho nikto nenahradí), ale akosi to srdce viacej piští po chlapcoch..aj veci mám na letného chlapca 😀 tak by som nemusela absolutne nič kupovať 😝

traktor
13. jan 2011

@jajona nas matko chodi o dome v damskych lodickach..na opätku 😀 😀 som chcela vyhodit, zbadal a neda ich..mame novu hracku 😀 😉

jajona
13. jan 2011

@ani3012 tak u môjho to až také strašné nie je, ale ja sa na to zobudím a potom už nemôžem zaspať

jajona
13. jan 2011

@traktor fú, tak v takomto štádiu sme zatiaľ neni

ani3012
13. jan 2011

@jajona to krpatá išla tak v snehulkách ako Majka z gurunu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre