Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
28. jún 2010

@anavi85 že je to podobny virus ako kiahne a dala mu nejaku masť-zinkovu,,aj na alergologiu nas už objednali skôr,že to ma teraz vela deti.

anavi85
28. jún 2010

a ako to maly znasa, mas pocit, ze ho to svrbi?
bozinku, takto musia trpiet uz nasi drobcekovia 😒

nina41
28. jún 2010

prve dva dni som sa mu toho nemohla dotknuť a večer mu davam 1/4 ditiaden,ale nechapem,ved už mohli niekde na internet napisať ,že sa širi nejaky virus

anavi85
28. jún 2010

😒 @nina41 to je tazko, pokial to nejde dajako privelmi...nas Adko dostal rota virus na detskom ihrisku, ale to preto, lebo jedna uzastna mamicka dosla na ihro s detmi s ktorymi sa prave vratila po 5 dnoch z infekcneho...
ona jedna mudra krava nieco pokazi a nepochopi, no a vysledok, ze trpia nasi drobcekovia 😒

nina41
28. jún 2010

ved to ked prišla z infekčneho tak ešte by mali byť dnu,nie ved deti su ešte slabe a ty si bola s malym v nemocnici?

traktor
28. jún 2010

baby aha 😵 😵 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/... takto sme ahj mi pridavali fotecky pred rokom 😵 😵

anavi85
28. jún 2010

@traktor 😀 , bize ako to leti, prijala by som dalsie...

anavi85
28. jún 2010

ja by som chcela velku rodinu, aspon 3 deti...len nech sme zdravy a stastny 😉

adka12
autor
28. jún 2010

takto to vyzerá, ked sa zena na materskej vecer nudi 😀 😀 😀

vinka
28. jún 2010

Ahojte baby.Zas som tu zablúdila na chvýlu.Zmyla podlahy a čakám kedy to vyschne.A kukám jake krásne fotečky tu su 😀 😀 @adka12 nádhera.V akom programe si to robila v gimpe? 😕 Ja robím v gimpe musím urobiť pouzvánku na prvý rok Chiare a nemám čas.Nechce sa ti? 😀 😀 Alebo daj inšpiráciu. 😀 😀 Raz som čítala super básničku a nezapísala som si ju a neviem ju.To na pozvánku ku prvému rôčku 😒

traktor
28. jún 2010

@anavi85 😀 😉 ...no mne uz stacilo 😀 😀 😀 ...aj ked tie miminka su kraaaaaaasne...ale uz teraz vyjdeme len tak tak...ale aj tak som stastna 😵 😵 😵 😵

klara_klara
28. jún 2010

ahojte som zasa tu...
adka tak to sa teda riadne nudis 😀 😀 😀 ale je to mile
baby fakt je ze to strasne rychlo uteka ☹

adka12
autor
28. jún 2010

@vinka ja to robím cez stránku IMIKIMI

vinka
28. jún 2010

A zabudla som oslávencom všetko naj,naj želám.Traky vy máte už rok?No nás to čaká skoro o 2 týždne.Bože až dnes som si to uvedomila ked mi volal jeden pán o tortu,že ju chce na 17.7 bože jak ten čas letí.Ved som si ju ani neužila a už má rok 😢 😢 😢

jajona
28. jún 2010

@adka12 pekné nudenie

vinka
28. jún 2010

Už som to počula ale je to niečo podobné však. 😕 😀 😀

traktor
28. jún 2010

@vinka ahoj...a vidim , ze tu zas niekto hovori pre mna cudzou recou 😀 😀 😀 ...mne sa take fotecky pacia, len neviem kde, neviem ako...tak nam stacia aj take ake mame 😀 😉 😝

adka12
autor
28. jún 2010

@klara_klara no oproti tomu, ako som sa pred mesiacom po večeroch učila a písala diplomovku sa teraz fakt nudím 😀 a je to super 😀 😀 😀

klara_klara
28. jún 2010

adka tak to vlastne oddychujes...len si to uzi 😉 😉 😉
baby ja mam teraz v hlave chrobaka...ten internetovy obchod...ale neviem sa rozhodnut co by sa dobre predavalo...do coho ist...chcela by som mat nieco comu sa mozem venovat

traktor
28. jún 2010

@vinka vinka mame...16.6. 😉 ....uz sme kategoria, ze ...VELKY CHLAP 😀 😵 😵

klara_klara
28. jún 2010

ale zda sa mi ze vsetkeho je kopec a slovensko male

samayka
28. jún 2010
traktor
28. jún 2010

@klara_klara ked uz tak nieco co je overene...aby si nepreplatila...a uz mas predstavu co chces?

vinka
28. jún 2010

@klara_klara asi tak by som to povedala.Všetkého vela a slovensko malé 😒 Kamarátka predávala veci zo skotska si ich vozila a na nete predávala.A nešlo jej to velmi.Nebol dáky záujem o to. 😒 Kopec jej aj ostalo.A stále nahadzovať inzeráty a stále to isté do okola.

vinka
28. jún 2010

@traktor tak to isto je velký chlap 😀 😀

adka12
autor
28. jún 2010

@samayka Samy no tá je bohovááááá na tom poslednom videu, strašne je zlatá 😵 😵 😵

klara_klara
28. jún 2010

neviem s tzmi vecami je to tazko...vsade su aj nove aj obnosene..bazariky...otom detske oblecenie je zasa vsade...no neviem co tu chyba a islo by to

klara_klara
28. jún 2010

@samayka krasne tancuje 😉 😉 😉

klara_klara
28. jún 2010

idem povesat ...baby skuste popremyslat co tu chyba 😉

katkah
28. jún 2010

ahojte!
gratulujeme dodatocne vsetkym oslavencom, prajeme vsetko naj naj naj..... 🙂))
boli sme trosku oddychovat na chate a zbierat huby, tak teraz rychlo docitavame 😉 Citam, ze tu vela choruckych je, tak prajeme vsetkym skore uzdravenie 🙂
musime sa pochvalit dnes sme boli s Ninuskou na poradni a nase mieri su 9300g a 78 cm, ale podla mna mame uz aj 80,lebo v 10 mesiaci sme mali 78 cm, len sme sa nechceli akosi dat odmerat 🙂 Pichali nam aj vcelicky do noziciek, drzali sme sa statocne, dufam, ze budeme dobre spinkat celu noc 🙂

lucim
28. jún 2010

hoj hoj pusinecky. aky ste mali dnik? 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre