Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
6. júl 2010

Dobry vecer.

lucim
6. júl 2010

bryyyyyyyyyyyyy veceeeeeeeeer 😉

samayka
6. júl 2010

haloooo

som tuuuuuu !!

idem dočítať 🙂

lucim
6. júl 2010

samy ahooooojjjjjj 🙂

inneska
6. júl 2010

ahojte...akosi sa nemôžem dostať k písaniu, ale snád už konečne...fotečky budú zajtra z oslavy, s našim foťákom sa máličko fotilo, tak naháňam fotky z ostaných foťákov..dnes v noci sa dovezú fotky z blavy..
takže celá oslava prebehla celkom ok, snád boli všetcia spokojní..erik ani poobedný spánok vtedy nedal..deti sa aj pokúpali v bazéne, dospeláci pokecali trochu...a mne po oslave ostal ešte väčší bordel ako bol predtým..ešte dnes som spratávala pozostatky..ale balonová výzdoba je ešte stále 😀
zvyšok predlženého víkendu sme viac menej ešte trávili u prababky, kde bola teta s natalkou z blavy..a dospávala som 😀 tortu som dorábala o 1 v noci, potom ešte spratávala a niečo chystala, tak som šla spať o 3 a o pol 7 už som miešala vajíčkovú pomazánku 😅
dnes som sa len v kuchyni motala, a okolo erika...inak celý deň prší, tak sme len doma boli..zajtra bude snád lepšie...

a idem vám sem asi aj tak dáke fotos buchnúť...aspoň čo mám, zajtra budú komplet na FB 🙂

inneska
6. júl 2010

a ešte dodatočne želáme všetkým už 1ročným detičkám všetkučko len to naj, nech sú zdravé a šťastné 😵 😵 posielame cmuky 😲 😲 😲

samayka
6. júl 2010

ahojte lucka a inka. ako krásne sme sa tu stretli 😎

inka - dodatočne erikovi všetko naj naj k narodeninkám a paťulkovi sme dnes k meninkám s eluškou poslali do nebíčka motlitbičku - za nás všetkých 🙂

katkah
6. júl 2010

ahojte. gratulujeme vsetkym oslavencom a pridavame par fotiek z oslavy, zvacsa sa vsak natacalo na kameru, takze fotiek je pomenej🙂 ale aspon cosi. a musime sa s Ninkou pochvalit, ze ten dreveny domcek s hupackou dostala od tatíka, po veceroch trosku majstroval, sice este uplne nedokoncil, ale postupne dokonci 😉

traktor
6. júl 2010

ahojte 😉
@inneska inka kraaaasne torticky ste mali 🙂 ...si fakt sikulka...
@lucim tesim , tesim na fotecky 🙂
@katkah kraaaaasne 😵

inneska
6. júl 2010
traktor
6. júl 2010

@inneska kraaasne 😵 😵 😵 ...a ja normalne citim ako tie torticky vonaju 😀 😀 😀 ..jaj dala by som si povedat 😀

traktor
6. júl 2010

...a ja som dnes a zajtra mamickou 6 deticiek, mam tu 2 bratove..takze 1 rok, 3,6,7,10,12....ty brdo..plny dom 😀 😀 😀

katkah
6. júl 2010

@traktor dakujeme a tiez sa pochvalim, ze torticku som piekla sama..na prvy krat celkom fajn 😉 ...ale teda inneskine torticky su nadherne. a maly Ericko je fakt fesak.

katkah
6. júl 2010

@traktor fuuu, takze mate doma veselo a plno 😉

inneska
6. júl 2010

@samayka dakujem za paťulka 😔 a erik ešte len bude mať 1 ročik..v piatok 😀 len my sme popredu oslavovali 😀 nám to tak vyšlo, aby sme sa všetcia stretli, piatok oslávime potom už len v 3ici 😵
@katkah takisto ste mali krásnu oslavu 😵 😵

@traktor a @ani3012 vašim paťkom želáme zdravíčko a krásne prázdniny a celé detstvo a vlastné celý život nech majú pohodový a podla svojich predstáv 😵 😵
@traktor a dakujeme za pochvaly 😉

traktor
6. júl 2010

@katkah ..marnost...ze celkom fajn....vsak treba napisat...je krasna perfektna...naco byt skromny...a este dodat...a keby ste vedeli ako chutila 😀 😝 ...nech mi ..teda ja 🙂 kylava..co torta z obrazkom zavidime..ale v dobrom... 😉 ste fakt sikovne baby 🙂

inneska
6. júl 2010

@katkah ja som piekla tú s mikym sama(moja 3) a bola dobrá, všetkým chutila, to je hlavné 🙂 a díííky 🙂
@traktor a čože si to chceš natrénovať aké je to s 2 deťmi naviac, keby sa pritrafí ?? 😀 😀 😀

inneska
6. júl 2010

a včera som na včielku stúpila ☹ tak som mala aj ja pik pik do nožičky 😀 ale našťastie som neni alergikuš, tak som to len schladila a po hodinke som ani nevedela, že som čosi pichlo 😎

traktor
6. júl 2010

@inneska inka aj na tvojho patka som myslela, aj som to tu rano chcela dat...len mi bolo tazko...som nevedela ci je to vhodne...velmi nanho myslim stale...a nie preto , ze sa to hovori..ale o to viac, ze mam tiez patka , a tiez majoveho....

inneska
6. júl 2010

a počas všetkých príprav nám vykukli dalšie zúbky, horné 3 sú na svete, tak hlásim momentálny stav je 10ks 🙂

katkah
6. júl 2010

@inneska no som si aj myslela, ze si ju sama piekla....je krasna...to je hlavne, ze chutila 😉 ja som robila jahodkovu...hlavne pre deti, tich sme mali vela

traktor
6. júl 2010

@inneska nechceeeeeeeeeeeeeeeem viac..mam dost...a ta predstava , ze tolko hlavok pokope...no ...mam dost...stacia mi ty moji akurat.. 😀 😀 😀 ...a erik sa ti zmenil teraz vsak?..je taky mohutnejsi, aj v tvaricke je taky iny..taky fesak velky..

anavi85
6. júl 2010

@inneska krasne fotecky, Erik je uzastny chlapcek 😉

traktor
6. júl 2010

baby ja ked sa raz na....nastvem....tak aj ja taku upeciem...tajne sledujem na koniku temu...tak sa este zdokonalim ...a potom snad....raz sa aj pokusim..

anavi85
6. júl 2010

@traktor 6 deti, budes mat co robit, aspon ti den ubehne rychlo 😀 a bude sranda 🙂

inneska
6. júl 2010

@traktor ivka, chcela som to tu tiež napísať, ale nakoniec som nie..nech zbytočne tu nesmútim..som to len na fb dala...

akurát bolo v správach, že obvinili dubnickú dr, že na pohotovsti asi zle určila diagnozu a ráno doma zomrel 4ročný chlapček...stále sa s kamoškami nevieme dopátrať k menu, že ktorá to bola...

anavi85
6. júl 2010

@traktor aku temu, nech kuknem aj ja

traktor
6. júl 2010

@anavi85 no oooo 😀 😀 ...to trenujem na august..pride teta z nemecka a budu prerabat dom tak budem mat jej 2 dievcata v kuse 3 tyzdne...tak uvidime...bud ma to polozi ale budem este viac besna ako som 😀 😀 😀

traktor
6. júl 2010

@inneska inka teraz akosi casto zomieraju deticky ☹ ...

katkah
6. júl 2010

@traktor no podla mna, ty by si ju zvladla upiect urcite, ked tu citam, co ty stale vypekas a vyvaras, to sa u nas ani za mesiac nezje 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre