Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

anavi85
6. júl 2010

@traktor a jejda, to budu nervy 🙂 , ale snad sa zahraju

traktor
6. júl 2010

@katkah no hej vypekam , vyvaram...ale take ludove, domacke...ale toto, tieto torty , to uz je iny level 😀

inneska
6. júl 2010

@traktor len študuj a potom nás prekvapíš veldielom 😉 inak fakt to nieje nič zložité..a som sa dokonca pustila aj do tej mmf hmoty, čo som sa jej tak bála robiť a je to také easy..už si ju doma aj ja robím 🙂 a vela sa zmenil erik, hlavne tým že začal chodiť...vlastne bežká po 2 stále, len ked spadne, tak ide po 4 k najbližšiemu niečomu, čoho sa môže chytiť a postaviťäsáms a postaviť bez pomoci ešte nevie) a ako sa vie líškať a tváriť a jedovať, dnes pekne po mne opakoval čo som mu povedala(mama, tata, baba, ja) fakt je vidieť, ako tie deti idú dopredu 🙂
@anavi85 dakujem 🙂
@katkah ja som mala tiež jahôdkový krém, ale aj salkový a korpusy kakaový, orechový a vrch bol obyč piškota, pre deti 🙂

traktor
6. júl 2010

@anavi85 ..no ked bude teplo..budeme hrat sutaz o najcistejsie dieta..teda kto najdlhsie vydrzi v bazene a ked bude zle pocasie, tak budeme hrat schovku...kto sa dokaze najlepsie skryt...dufam, ze ich najdem az vecer, tesne pred spankom 😀 😀 😀 😀

traktor
6. júl 2010

@inneska ..inka salkovy..to len salko uvaris v plechovke na karamel a potom ked vychladne tak zmiesas z maslom....?tento robim..ci ty inak?

anavi85
6. júl 2010

@traktor tie domace su najlepsie...ja napriklad nemam vobec rada, cukrarenske, toho mam uz dost...domace, to je ono...aj moj mm zboznuje domace a hlavne sladke...pri nom clovek moze piect kazdy den

anavi85
6. júl 2010

idem pustit na pc mm, tak neviem kedy sa sem dostanem 😀 😀 😀

traktor
6. júl 2010

@anavi85 aj nase su velmi na domace...a torticky peciem ked maju oslavu..a myslim , ze je to fajn..trosku zmena..tak si to vychutnavaju.... 😉 ...dnes som nepiekla len som urobila....som kupila 2 velke sabi biele jogurty / viac sa mi neusli 😀 ...dala vanilkovy cukor a do jedneho som pridala aj jahodovy lekvar...do kompotiek som dala piskoty , na to jogurt z vanilkou, zas piskoty a na to jogurt z lekvarom...a pochutili si....ako malo im staci k spokojnosti 😀

lucim
6. júl 2010

som sa zacitala a zakecala inde, sorryyyyyy slniecka.

traktor
6. júl 2010

@lucim lucimka kde si sa stratila?

traktor
6. júl 2010

😀 😀 😀 😀

katkah
6. júl 2010

@traktor no veru domace buchticky su domace🙂 na tie tvoje parene sa chystam uz mesiac, ze vyskusam a akosi mi nevychadza cas 😠

lucim
6. júl 2010

a vsetkym oslavencom aj ja zelam vela lasky a zdravicka, a aj vsetkym vasim patkom. 😵

traktor
6. júl 2010

@katkah tak sa nechystaj..jednoducho sa postav k pultiku a podme na toooo 😀 😉

lucim
6. júl 2010

docitavala som, odpovedala na maily a manzelovi.
@traktor

traktor
6. júl 2010

@lucim hlavne ze si sa nasla 😉 ...uz mas dake fotecky?..som nic nevypatrala 😀 😀 ...asi mi ubuda energia ci co 😀

katkah
6. júl 2010

@traktor no mas pravdu..postavim a pojdem na to, ale tento tyzden to este odlozim 😀

traktor
6. júl 2010

@katkah 😀 😀 😀 ...tak nech sa ti podaria a nech si pochutite 😉

inneska
6. júl 2010

som bola v sprche... a idem si ešte tortičky odkrojiť a spapať 😝
@traktor hej, taký salkový 😉 akurát, že som ho pototo, lebo som sa dočítala, že na odlahčenie je dobré tam pridať karamel. puding..tak som pridala a ostali mi tam z neho také hrudky, resp. tá koža ako tuhol..a nešlo to rozmixovať..ale nebolo to tam cítiť, už priamo v torte...tak nabudúce bude bez pudingu 🙂

traktor
6. júl 2010

@inneska ja som do tortytento krem nedavala....ja robim taky oblatkovy kolacik a tam ide tato plnka....ale vyskusam aj do torty 😉 ..davas tam aj nieco ine ci len ten krem..myslim ovocie, dzem..alebo nieco..ci cisto len krem...pytam sa, lebo fakt nemam s tymto skusenost...

lucim
6. júl 2010

som hadzala jedno z videi

https://www.youtube.com/watch?v=3G-Q2_ew7jQ

😉

katkah
6. júl 2010

dievcata idem spat, vcera sme sa moc nevyspali, malu prehanalo a o 3-tej rano sa mi pokakala na novy koberec, teda cele jej to pretieklo cez plienku, tak som o 3-tej rano tepovala, aby nam to v izbe nesmrdelo a mala sa na mna pozerala a nahlas rehotala, ze co to akoze robim.....bola neskutocne zlata. To sa nedalo ani hnevat na nu 😀

lucim
6. júl 2010

torty torticky, dala by som si 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 az takto slintam.

inneska
6. júl 2010

@katkah hi, poznám také, tú škodoradosť 😀 ked erik dačo vyparatí, začnem nadávať(jasne, že slušne, ako do kelu ap 😀 ) a začnem spratávať, začne sa rehotať, tak od srdca..no musím sa aj ja a je po hneve 😀 tak dobrú nocku 🙂
@traktor dávajú ho bežne do tortičiek ten salkový..a ja dávam medzi každý koprus džem+krém..a kludne sa môže skombinovať aj s ovocím, zaleží na fantázií...a každy korpus si polejem pred natieraním(stačí sladký čaj, kompotova šťava, cukrová voda s rumom)bo prvá torta bola suchá, ostatné som polievala, a boli oki 🙂

inneska
6. júl 2010

@lucim tak prídi na tortičku, ešte mám 😉 a matejko je iný šéf za volantom 😀 podarený 😉

lucim
6. júl 2010

@traktor fotecky? prve po com som sahla je draheho mobil, ale tam moc nie je .... fotak vycucnem zajtra.

traktor
6. júl 2010

na a ste mi urobili taku chut na torticky..ze zajtra upeciem... 😀/ teda , ked deti budu kludne../ ..sicko doma mame...len inka davas sladsi ci kyslejsi lekvar?..my uz mame svoju mnam tortu, ktoru robim, ale preco nevyskusat nieco ine 😉

traktor
6. júl 2010

@lucim videjko super aj fotecky..a rada si pockam aj dozajtra ...ved kto by si nepozrel takeho fesaka 😉 ...juj ale su tu same krasne deticky..a ani sa verit nechce, ze uz su take velke 😵 😵 😵

lucim
6. júl 2010

katkah vesela prihoda, pokial sa nestane nam osobne ... chuuudatko nase, ale nehody sa stavaju, aj kako nehody. .
u nas po ranu bolo tiez. a tym andelickovskym ocickam sa neda nadavat. 🙂 🙂 🙂

minule som uz bola unavena, ked matko nechcel spat, som ho dlho ukladala ... potom som naladila uplne najvaznejsiu tvar a vravim, teraz uz budes pintat? ano? ne! a uuuusmev . ano? ne! a rehot. a uz som nevydrzala. som sa smiala s nim a este aj pusu mu dala. mi kazi vychovne metody. co bude dalej? 😀 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre