Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
1. sep 2010

@zmurkaz ahoooj 🙂 mne mm zaspal, takze mam pc pre seba

zmurkaz
1. sep 2010

@lucim ...šak už aj môj spí - by som si chcela ísť ešte umyť vlas 😕

lucim
1. sep 2010

idem sa ponorit do horucej vane, uz si tu krbujeme, potom este nakuknem .....

traktor
1. sep 2010

ahojte 🙂 ..aj ja drzim nasim prvacikom prsty..aj jurkovi od
@zmurkaz , patkovi od
@ani3012 ....a aj vsetkym ostatnym skolacikom 😉 ....ja tiez neviem nic blizsie, ani kolko deti bude..len ze budeme 1.A , ale pozname 3 chlapcov, co idu z patkom zo skolky...takze to budu mat v tomto lahsie 😉
@lucim jej lucimka ahoj...si tu chybala 😉 ....a citam , ze nova cica, tak nech vam aspon trosku vynahradi merci...aj ked ja stale verim, ze sa vam vrati 😉
@ani3012 a ani...gratulka k tretiemu zubku 😉
@katkah ahoj, my sme mali len sandalky ajedny botasky, ..teraz som objavila aj topanocky, tak budu nase...a mame este jedny botasky na vonku...a staci 😉

traktor
1. sep 2010

@zmurkaz ...ja vlas az rano...nastup mame o 9tej..tak celkom super 😉 ...joj len bars zima...a vietor taky, ze az...zas detom domcek odfuklo, sme nestihli spratat..tak neviem, ci z neho este nieco bude 😖 ...topocasie ma niciiiiii..a vraj takto chladno bude...

zmurkaz
1. sep 2010

@traktor ....no som si spomenula - že viem počet v triede - bude ich 24 😉 ...a u nás tiež otrasne fúúúúka 😠
Som inak bola kojo - tá naša Žužu je na mne taká prisatá v posledných dňoch 😠 ..že by tie zubáky? 🙄
@ani - som nevedela 😖 - GRATULKA k ŽUBUUUUU 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
1. sep 2010

@traktor ..my nástup o 7:40 pred školou 😖 ...ale ako vidím mladú sa furt budí tak dám asi budíka na 5:00 a urobím vlas ráno 🙄 🙄 🙄

raona
1. sep 2010

@katkah Kati, pozerala som zatial len v Trnave topanocky pre malu.. do PN by som mala ist zajtra.. len neviem ci sa dostanem, podla toho, ako bude mala so soplikom v noci spat....

zmurkaz
1. sep 2010

@traktor ...u nás má byť polooblačno a 20 stupňov ...no keby nefúkalo - tak by aj celkom fajn bolo 😉

Babulečky - idem .... tak zajtra 😉

katkah
1. sep 2010

@raona takze do TT ani nemusim ist ☹ No tak nech je mala v poriadku, sopliky nemame radi ☹

raona
1. sep 2010

@katkah ne nemusite..podla mna sa este oplati pockat...

raona
1. sep 2010

asi ste uz odisli, no idem aj ja hajde, ktovie aka noc ma caka.. 😉
tak bru noc vsetkym.. pa pa...

lucim
1. sep 2010

jaaaJ, to bolA pohodkaaaaaaaaa 😅 😅 😅 😅 uz vas citam, len este som si spomenula - ako tradicne , ze mam pradlo v pracke ...

traktor
1. sep 2010

@zmurkaz tak u nas aj fuka aj je desna zima...normalne ze ciapku, vetrovku...a rukavicky kludne 😅 ...jaj a mam novinku...mam malu sesternicu, dnes sa narodila 😀 🙂 , vola sa Sienna Maryam , tak vsetko najlepsie...len neviem, ci si zvyknem na to meno....

traktor
1. sep 2010

@lucim 😀 😀 vecne pradlo

majkas
1. sep 2010

bry vecer

majkas
1. sep 2010

aj my drzime prvacikom palce, nech maju zo skoly radosta nosia domov same jednotky 😉 ci vcelicky ci co to bude v prvom rocniku 😉

@lucim vitaj po dovolenke a 😒 ze bolo blbe pocko. ale aspon ste mali nejaku zmenu,hm? 😉

u nas v BJ je tiez brutal zima, ani na ziadny vylet nejdeme, len sa vozime autom po navstevach k segre, k mojim rodicom, k svagrovi a tak. zajtra by sme chceli ist kuki este moju dalsiu segru do KE, v piatok nasich a potom hajde domov. uz len dufam ze nebude liat

majkas
1. sep 2010

a my sme Tamarke kupili na jesen tieto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9244601&tab=1 a este jedny bordove s podobnym strihom topanocky.
a dobre ze sme ich isli kupit hned jak sme dosli do BJ lebo by teraz nemala co nosit 🙂

majkas
1. sep 2010

ste isli vsetky spat?

lucim
1. sep 2010

@traktor ahoooj puska moja ..., nekonecne pradlo 😝 a nova cica uz ma meno - Kitty a je to riadne pritulna vterka. 🙂 a strazi vchodove dvere 🙂 a mozno pozitivna sprava, vraj niekto v nedelu videla taku macku ako merci na hornom konci a nedala sa chytit .... nedufam, ale pojdem tade pohulakat zajtra.
pocasie je otrasne, hallloooo, v kalendari pisu, ze je LETOOOOOO !!! 😠
zaujimave meno ma to babatko, to ziju na slovensku?

@majkas dakujem za privitanie, zmena to teda bola. 🙂 a uzivaj si vyletik.

lucim
1. sep 2010

majka krasne boticky, som citala, ze ste boli v tej predajni. 🙂

katkah
1. sep 2010

Este som tu, hladam este nejaku vesticku 🙂
@majkas pekne topanocky ste kupili, no snad sa to pocasie trosku este umudri, lebo dnes to u nas vyzeralo ako v oktobri ☹

lucim
1. sep 2010

uups, vyhaslo mi , snad to este rozducham ...

majkas
1. sep 2010

som sa zabudla na stranke budatka, rozmyslam ze sa aj ja prihlasim na inglis, ste ma navnadili 🙂

majkas
1. sep 2010

@lucim to vam je fajn s krbom, veru by sa nam teraz zisiel 🙂

lucim
1. sep 2010

maji na akej stranke si sa zabudla?
ja som si medzi tym nasla plast na jesen na mmb. 😝

lucim
1. sep 2010

maji a ten krb je fakt fajn, len som podvecer zabudla otvorit prieduch do spalne, bolo by teplejsie aj tam .... ale teraz matkovi po hlave skakat nejdem ... trochu to ale hreje aj cez stenu. 😉 vy mate teraz ako teplo v byte?

majkas
1. sep 2010

no skor ako chladno 🙂 ale uz sme si nadychali 😀 len ma stve ze Tami sa furt odkopava a sa bojim aby neprechladla v noci lebo tu spime pod oknom

www.budatko.sk toje to materske centrum co tam chodime na firlopty a robia aj kurz anglictiny pre mamy

a jaky plast si nasla?

majkas
1. sep 2010

asi kupim tamarke na zimu zase spaci vak alebo co. len neviem do akej velkosti sa vyrabaju, musim pokukat

lucim
1. sep 2010

maji takyto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5347387 🙂
a ta anglina je fajn, ze? budeme sa musiet z matkom zmobilizovat a vyrazit rano tam 🙂 snad nebudu nejake okolnosti. 😉
a spaci vak je prakticka vec, uz to mavaju aj v hypermarketoch aj v ikee, len matulo by mi v tom bol nervozny, takze zase prechadzame aspon na celotelove pyzamka aj s nozkami. kym nebudeme kurit v celom dome.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre