Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
24. máj 2010

@traktor : ja som zistila,že Evi mi preto ani nechcela papať,lebo sa nasýtila sušienkami a kuk.chrumkami.Potom nebola dostatočne hladná.a dne s sa aj rozplakala,keď som jej povedala,že ideme papať

inneska
24. máj 2010

ani, máš 100% pravdu...to je také krásne, ked si spokojne odfukuje 😵 😵 ako aj teraz 😵 😵

traktor
24. máj 2010

no najkrajsie 😵 😵 😵 a este ked povie mama a tak krasne na mna pozrie a prituli sa...aaaaaaaaach 😵

ani3012
24. máj 2010

@traktor už je dnes !!!!!!! 😀
no traky,inak Matej je veľmi šikovný 🙂 😵

lucim
24. máj 2010

traky, u nas by som to spraskala ja - a na buduce by mu to supli, kym by som sa nepozerala.
ale tie najblizsie susedy su zlate, respektuju ma, aj ked oni to robili inak a .... 😝
lentilky joooooooj 😲 a nemohol by ich teda aj zapijat colou? 😠 😀

inneska
24. máj 2010

vyhodte ma ktosi do sprchy 😝 resp. na balkon, leje ako šibnuté, tak berem šampon a uterák a letím von, kým nezastavia kohútik 😀 😀

traktor
24. máj 2010

ani..nasho matka presla chut na chrumky...uz ani burizony nechce...len jablcko, a varenu stravu...zeby sa chcel zdravo stravovat? 😀 ...asi to tak pride...ochutnat musia vsetko,nieco zachuti ..az sa toho prejedia a podme na dalsie jedlo...

ani3012
24. máj 2010

a keď budú mať dva roky,tak aj cigaretu-ako ten chlapček
http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/chlapcek...

traktor
24. máj 2010

in 😀 😀 😀 ani...ta kde je tabulka ked je uz dalsi den 😀 😝 ....lentilky...marnost...my sme lentilky davali az ked boli uz riadne velky...

ani3012
24. máj 2010

ale malá nechce ani ovocie,ani det.výživu- také slané čipse alebo tyčinky to áno 😝 😠

inneska
24. máj 2010

lebo miška papa lentilky, tak či môžu dať malému...šak bez ohladu nato, že je to čoko a samé farbivo, by sa s tým skôr zakuckal, ako to zjedol 😖

traktor
24. máj 2010

ani otras...a sam si zapalil..ze? 😠 . tych rodicov by som zavrela za to...

klara_klara
24. máj 2010

babky dakujem za pekne slova...fakt ste mi dodali novu odvahu...inak bola som chvilku v sprche lebo som uz taka znicena ze chodim s mastnymi vlasami, bobriky pod pazuchou no hruza 😝 😝 😝 bola som s tym pobojovat kedze krpcek mi to umoznil...teraz sa uz len musim dat dokopy a pokracovat s tym mojim krpcom aby sme sa znovu zosuladili 🙂 on je zlatucky len nechce spinkat...ja ale strasne nerada pocuvam veci o hyperaktivite a podvyzive a neviem com zlom, vzdy mi to zoberie kopec energie...viem ze to nesmiem vzdavat a ze si najdeme s krpcom nejake to zosuladenie zase...

lucim
24. máj 2010

traky, mamtkovi posielam veeelku pusu, sikovnicek, uz pise. jeeej. 🙂
a mojkaci su to nasi, lasky velike, aj ked spia, aj inokedy. 😵 😵 😵

inneska
24. máj 2010

chrumky u nás idú 😝
ivka, šak ani ju dala tú tabulku 🙂

my zatial papáme všetko, konečne, tak som rada...dak dám aj chrumku, za odmenu 😝

inneska
24. máj 2010

no idem na ten balkon, už uťahujú kohútik 😀

lucim
24. máj 2010

ach jaj, chudak chlapec. 😒
klari, hocikedy, radsej sa vykecaj u nas, ako pocuvat premudrele tetky. 😉

traktor
24. máj 2010

lucim...ja furt hovorim, ze je to preto, ze to odpozoruje od deti...uz patko taky bol... 😉 ...inak uz spime na normalnej posteli...zatial ani raz nespadol...a rano...otvoria sa dvere a uz cupka...pocujem na dlazbe krociky 😀 😀 😀 ...sam krasne zlezie a hlada nas...jaj velmi ho lubim...si ho veeeelmi uzivam, vsak je posledny 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
24. máj 2010

ivka chce tabulku vymesacnikov, ked nam to tu pise, ze je po polnoci. 😀

ani3012
24. máj 2010

@inneska ale Ivanka myslela tabuľku oslávencov 😀

traktor
24. máj 2010

klara nech si tetky kecaju...ti zavidia krasneho mladeho 😵

traktor
24. máj 2010

noooooooooo presne...nech mozme gratulovat, ne?..nech si na to dam kus kolaca...nech mam dovod 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
24. máj 2010

ja to kašlem ! Zamrzne mi kôň a než mi odošle príspevok,tak ďalšia odpovie 😝

klara_klara
24. máj 2010

😉 dakujem este raz babky za podporu...dnes uz idem spat...som kaput...ale zajtra ak maly dobre zaspi pridem pokecat viac...prajem prijemnu a pokojnu nocku 😉

traktor
24. máj 2010

poslem ti moju kobylku nech ho ohreje...kona jedneho stareho 😀

lucim
24. máj 2010

traky uz aj my neriesime postel ci postielku - matulo spava na manzelskej, v poslednej dobe sa ku mne chodi v noci tulit, vcera sme na jednom kraji boli macka ja aj matko, naco nam je velke letisko? 🙂 a rano si sadka a zacne dzavotat a bud na mna pocka, alebo krasne zide a tapkaju rucicky po zemi. 🙂

traktor
24. máj 2010

klara dobru nocku 😉 ...a chodte dakto vytiahnut inku z toho balkona..bo nam prechladne...ten anin kon tu doniesol zimu...

traktor
24. máj 2010

lucim 😵 ...uzivajme si ich, kym sa da...je to krasne , ked sa pritulkaju, ..a kazdy den sa menia pred ocami, viac dokazu... 😵

ani3012
24. máj 2010

jéj super Matej ! Ale akú stabilitu má! by som nepovedala,že má len 11 mesiacov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre