Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
10. aug 2010

@klara_klara no my zase pri jedení musíme mať lyžičku v ruke a šparchá mi s ňou do taniera. keď mu to nedovolím, tak nechce papať.

lucim
10. aug 2010

tak fotecky ministretko ani lucim evicka matko 😉
fára, fontana, kamienky, kaficko, nakupy, pohodaaaaaaaaaaa 🙂 ... a doma v novom modely, bo povodny bol cely mokry 😉

riusik
10. aug 2010

@klara_klara kamene miluje aj alexandra a miloval ich aj tomas, tak chapem, co ta trapi. tak toto jednoducho musis vydrzat tak, ako to robis, rev-nerev, pochopi casom.. alex uz je v stadiu, ze poviem nono a ona mi kamen poda a musim ho zahodit.. je to o vytrvalosti, viem ze som ti neporadila velmi, si myslis teraz, ale na toto nie je rada, jednoducho vysvetlovat a vysvetlovat dokola.. skusist odputat pozornost, napriklad dovolim kamienky zbierat ko vedierka, nech sa hra s nimi, ked ich ma rada, podstatne, ze uz nedava do ust..

traktor
10. aug 2010

@adka12 adka rozhodne by som liek len tak nepodala...radsej jej daj okusovat nieco ...daku hracku..mrkvicku...pripadne su je na to gel..liek urcite nie.....zubky sa tlacia dlho...tak by si musela ten nurofen dlhodobo davat...teda urcite nie

klara_klara
10. aug 2010

@traktor tak to je super napad traky to urcite skusim...kurnik to je napad umyt kamen...dakujem 😉 😉 😉

adka12
autor
10. aug 2010

@lucim krásne fotečky, Maťko je zlatučký a celá mamina 😵

traktor
10. aug 2010

@lucim jej, krasne deticky, super maminky..no ste si uzili krasny den 😵

jajona
10. aug 2010

@raona no po mne sa začne liepať, zatiaľ ma zo šiat netrhá 😀 . Asi tieto tri razy a v noci mu to stačí. Ale zase keby som mu dala kedykoľvek, tak neodmietne

riusik
10. aug 2010

@lucim pekne photos 😉

majkas
10. aug 2010

@adka12 juj som sa dobre pobavila na vasej story, tak my este v otmto leveli nie sme a uz len tajne dufam ze ani tam nedojdeme 😀 aj ked cikame jedna radost kde sa da

@riusik sak uz ju neprebalujem ani na prebalovaku lebo sa bojim ze ju neudrzim a spadne uz len na posteli, ale vyskusam tvoj sposob, uvidme ako zareaguje

@jajona aj ja este kojim, vecer, raz v noci resp, nadarnom a rano po zobudeni

klara_klara
10. aug 2010

idem babky spanok mi sada na unavene oci...ak budete mat nejaku vychovnu radu ku kroteniu nasich ratolesti myslite aj na mna a poslite aj mne...dobru nocku a pekny usmiaty zajtrajsi den 😉

riusik
10. aug 2010

@majkas idealny stav kojenia 😉 takto som to mala s tomaskom, neskor sme vynechali nocne kojenie a neskor sa odstavil.. to by som brala aj u alexandry, uvidime..

jajona
10. aug 2010

@lucim zlatunkí ste. inak tá foto s tým havom nemá chybu
ozaj, už chodíte?

raona
10. aug 2010

@jajona ako, ja jej prso neponukam to len na noc, aby zaspala,ale ona napr. papa obed, zapije cajom a do pol hodky ma uz vyzlieka, ruky vo vysttrihu a proste chce mlieko, dakedy ju oblbnem, ze jej dam nieco do ruky aby chrumala alebo tak.. no nie vzdy sa to da.. a hrozne blbe ked ju mam na rukach v meste, ked nechce sediet v kociku a vtedy mi tam strka ruky a pisti, bo chce mlieko.. 😎 😝 a rano, to sa zobudzame vedla seba, a to si prso z pyzama vytiahne, este kym sa ja preberam.. 😀

lucim
10. aug 2010

vy ste teda ukecane, som odbehla k malemu, bo krical a nestiham docitavat. 😉
a dakujeme .... evicka je na menej zaberoch, lebo zihadielko male, z niekolkych mi usla alebo sa rozmazala. 😵 😵 😵

raona
10. aug 2010

@lucim zlatučkéé fotos.. tak ste mali dalsi krasny den.. 😉

majkas
10. aug 2010

@lucim peknucke foto, nakoniec bolo z depkoveho rana pekne a prijemne popoludnie 😉

jajona
10. aug 2010

@majkas že raz v noci. môj zatiaľ nesplný sen 🙄

lucim
10. aug 2010

kojenie ... my uz sme takmer odstaveni .... bo bolo malo a zacalo to boliet, chcel hlavne na noc vela a casto, nestihalo sa tvorit .... uz len na uspatie pocucka didy ... aj to uz obcas vynecha.
a kamienky - aj my ich zboznujeme, naucili sme vsak aspon matka tie kamene alebo cokolvek vyplut. a uz zase tak casto nepcha vsetko do pusy. uz si ich aj uklada, preklada naklada... 🙂

traktor
10. aug 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten vtip nema chybu 😀 😀

jajona
10. aug 2010

@raona no to je dobrééé. snáď sa to Maťo nenaučí.
Ja mu na obed dávam len mlieko, teda je to pred spaním. Väčšinou bol už mrzutý a nič mi nezjedol. Tak už istý čas dávam len mliečko a keď sa zobudí, tak normálny obed

lucim
10. aug 2010

@jajona este nechodime ... a vy? hava som musela dat, to je jeho oblubena susedovie Linda, takto sa teraz hravaju. lida ponukne hracku, matko podide blizsie, linda presunie hracku a tak dokola. 🙂

adka12
autor
10. aug 2010

@lucim poraď prosím niečo dobré pri prerezávaní zúbkov. Malá v noci nič nespí, stále sa prehadzuje a mrnčí.

majkas
10. aug 2010

@riusik no bodaj by to tak bolo
a potom ste presli uz na normal mlieko ci este na umele?

jajona
10. aug 2010

@lucim no my sme neni v kamienkovom štádiu

majkas
10. aug 2010

my kamienky milujeme, ale nastsie si ich na nonono neda do pusy, inak skusa

jajona
10. aug 2010

@lucim ani my nechodíme. veď vieš, že my sme tak trošku po zadu so všetkým. Asi pred týždňom sa sám postavil a začal sa liepať na gauč. Ale odkiaľ to zobral neviem. Tak je to také o hubu. Ani z obývačky nemôžem odísť, lebo sa hneď postaví a už aj dvíha nohu hore. Prejde zatiaľ len za ručičky aj to obe za jednu ešte vôbec

lucim
10. aug 2010

@jajona podobne na obed aj u nas .... ci bol kojeny, alebo flasa, ked je pred obedom mrzuty, tak aj tak nic nechce jest ... teda obcas su vynimky, napr. ked tu bola samy a ked sme isli k raonke .. a dnes ..... teeeda , ked ma stretko s babami???!!!! potvorak moj maly. 😝

raona
10. aug 2010

@jajona jajo, ja to tiez tak robim, chodieva mi okolo jedenastej spat, ale tiez nic ine okrem mliecka nechce, tak dam to, medzitym navarim a ked sa zobudi, potom jej dam obed..
@adka12 ja som zvykla davat mundisal gel, ale tiez sme si noci pretrpeli co nemohla spavat.. drzim palce..

adka12
autor
10. aug 2010

@raona mundisal nám nezaberá, mali sme už aj deto...neviem aký gel a chamomilu, nič nepomáha a tie stoličky sú riadne svine 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre