Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

adka12
autor
24. nov 2009

jennka a je ich tam 86, lebo už som videla viac variant balení 🙂

traktor
24. nov 2009

jennnn a je to uzasne , ze? ten pohlad...a matko k tomu este otvara usta...tak je taky smiesny..... 😀

josifek
24. nov 2009

No nic babulinky jdeme musím dopéct karamelové cukroví a pak sprch a Ano šéfe a hajíííííí 😝 😝 😝 😝 😝

josifek
24. nov 2009

sladké snílky jsme zapoměla všem velkým malím i těm co nechtějí spinuškat posíláme skřítky spinkáčky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
24. nov 2009

Josi dobrúúú, ja som sa zabudla na aukciách 😝 , ale máme kopu podbradníčkov za super cenu 😀

traktor
24. nov 2009

lucim presne...len ako im pomoct aby uz konecne vysli...a ja viem ze som kocka, kazda strana rovnaka 😀 😀 😀 😀

traktor
24. nov 2009

josi dobru...aj ja som bola na aukciach...ale v najlepsom som prestala...osvietilo ma a dostala som rozum 😀 😀 😀

lucim
24. nov 2009

ja som kukala stucne, samy foto ma motivovalo, ustrihla som sice jedny vaskove ponozky, ale je to kratke. 😉 ale este som to neobjednala. aj ked 3€ nie je vela.

vendulacky
24. nov 2009

Ahojky 🙂

tak vás tak čtu a mám ten samý problém jako jennka....ale četla jsem, že vylučovanej hormon při kojení - prolaktin potlačuje sexuální apetít🙂) Ona to příroda zařídila dobře: žádná chut na ťuťu-muťu, tělo není připraveno na další miminko🙂 Prý to po půl roce odeznívá....

traktor
24. nov 2009

stucne ? to pre maleho? mas foto ako to vyzera?

voskovka
24. nov 2009

achooojte....žehlička vyskušana,kvetinky vo vazičke.....
deti spia...môžme ťuťu-muťu s mm...
ja už mám darček pre davidka...taka som šťastna...ešte adamka vybaviť 😉

inneska
24. nov 2009

dobrý večer 🙂 🙂

dnes sme boli skoro celý deň vonku, bolo krásne a potom u babky...očko máme odložené zatial do štvrtku, to sa máme prísť ukázať, ako s tým soplíkom..spal mi skoro 3 hodinky, potom po ceste domov dalšiu polhodku a teraz mi po 2 hodinkách zalomil zas....spí už od 20..ale bol uplačkaný, mrzutučký...spodné dasienka má ako pampúch navreté...tak čakám kedy zúbok vylezie 🙂

a som celkovo taká uťahaná...len jedným okom som prebehla čo ste písali(ale asi len posled. 4 stránky 😅 )

vosky...všetučko naaaaaj maminka, mladá maminka 😵 😵 😵 hlavne nech dietky sú zdravé a poslúchajú 😉

jennka...ja to isté, zatial me je sex cudzí...neni chute 😝

samy...sýkorka je úžasná 😵 a tatino velký kaskadér 😀

lucia32
24. nov 2009

som sa chcela spýtať čo trak, ale ja som ich videla, monr ich robila malej, že?

Ven...čavik...no asi je nás tu bez chuti viac 😝 , aj ked mna sem-tam za uhorský rok prepadne...

Naty spí od pol 7, chlapi kukajú fucik a ja som akože na aukciách 😀

inneska
24. nov 2009

tie štucne monr robila pre mišku...z ponožiek 🙂 celkom fajn nápad 😎 😎

vendulacky
24. nov 2009

lucia32, u nás je to tak, že i vánoce jsou častěji🙂))))

lucim, cože ti plaváček takhle štrajkuje? 🙂 ty ho tam topíš, přiznej se🙂

samy, malá je krásňoučká🙂

kochanski
24. nov 2009

ahojky 🙂

se tu řeší lechtivé téma jo 🙂 ? No, u nás je to skoro to samé. Do nedávna jsem měla vždycky skoro pocit...no tak hlavně ať si to rychle odbydu a mám zas na chvíli pokoj 😅 😔 ....ale teď bych řekla, že se to trošku lepší 😉 . Naštěstí mám tolerantního mm, takže je to v pohodě

jinak jsme byly dneska zase na cvičení mrňousků a poprvé jsme cvičily na velkém baloně. Malá z něj byla nadšená a dělala na něm hned letadýlko, tak mám alespoň další fígl na zabavení doma 😉 .
A objevila novou hračku. Jedno šikovné chrastítko, které se jí vejde pěkně do ručičky. Podala jsem jí ho a ona ho hned chňapla a začala s ním zběsile chrastit při čemž mlátila do mm, kterému seděla na klíně 😀 . Ten bude mít sice pár modřin, ale Zuzi byla nadšená, jak jí to pěkně jde a že se nám to líbí, tak to pak ochotně stále opakovala a chrastila si o 106 🙂

taky máte teď takové období, kdy jsou drobátka na Vás skoro fixovaná? Naše děsně. Teď třeba i začne řvát, když si jí vezmou babči na ruku a uklidní se až na mém rameni a to dřív nedělala. Dokonce si ani sama nechce už moc hrát a dřív vydržela v pohodě 30minut až hoďku zabavit se nějakou hračkou a stačilo ji jen trošku párkrát povzbudit....teď ani omylem. Nejradši by si hrála furt jen se mnou a matka už kolikrát nějak nevládze 😅

majkas
24. nov 2009

ahojte,

mame vianocny stromcek!!! uz sme ho aj odskusali aj so svieckami a je straaasne pekny. sme normalne uvazovali ci ho uz nechame rozlozeny ale nakoniec sme ho zbalili do krabice 🙂
a este sme minuli v ikei strasne velke peniazky, takmer polku z nakupu tvorili hracky pre Tami, ale ked sme nemohli odolat 🙂

kochanski
24. nov 2009

jo a všechno nej nej dnešním oslavencům 🙂

samy...malá je teda pěkná akrobatka 😀

voskovka
24. nov 2009

innes-dakuuuuujem........................... 😵 a aj ostatnym čo mi gratulejšn...cmukame...... 😵

zaba2707
24. nov 2009

dobry vecerz zenusky .... som napoly mrrrtva ... dnes sme mali strasny den, maly v kuse mrncal, nespokojny, nervny, ani tak ,ani tak, ani onak ... a to dnes bol aj moj T doma nechapali sme obaja a nevedeli co s nim ... dva krat sa nenormalne pokakal ... myslite ze by o mohlo byt zubakmi??? v puske mu nic necitim ... zaspal 10 min. do zadu do vtedy v kuse iba reval a reval mohla som s nim robit co som chcela ... dva krat som mu natierala dasienka pomohlo to tak na 3-4 minutky a potom zasa .... ☹

no a to sme od zajtra sami doma ... tato ide do prace ... v sobotu mame ist mojmu krsnemu na 50.-ku

traktor
24. nov 2009

lucim toto maju moje baby, ale je to dost siroke, mame vsetky farby 😀 😉

traktor
24. nov 2009

vosky vsetko najlepsie 😉 , a vsetko naj naj naj aj malej lili 😵 😵 😵

lucim
24. nov 2009

voskylucka aj ja gratulujem.

ven, matko sa vo vode bavi celkom fajn, len to odchadzanie nam robi problemy. 😉

kochi no, este to nemame, ale uz si vybera, u koho chce byt a u koho nie.

ahoj majka, hurrraaaa, stromcek. 🙂

zaba2707
24. nov 2009

idem aspon kusok vas docitat
... som zvedava do kedy bude spat maly, nechcel ani jest vobec ... cize zaspal bez jedenia .. ked som mu dala flasu do pusy este viac sa rozreval a vsetko len povypluval ... hotova som normalne .. zasapal vo vajicku za staleho hojdania, vyplul dudel a teraz si tam dudluje naprazdno ... taky je chutnucky ... len som zvedava ci vydrzi apson pol hodku kedze sa teda nenajedol ... a potom sa mozem pripravit ze sme min. do pol noci hore 😅 😅 😅 takze supeeeer ale aj tak ho neskutocne milujem ... dnes som mala ale nervy uplne na konci dokonca som na neho chudatko moje zvysila hlas ... samozrejme nepomohlo

majkas
24. nov 2009

lucimka http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_... su tam od vymyslu sveta, aj my mame ale este som ich ani raz nepouzila

a aj my gratulujeme vsetkym, velkym aj malym dnesnym oslavencom 😉

traktor
24. nov 2009

vosky a co dostane david?

inneska
24. nov 2009

no a erik je vyspatý 😅 našiel si dialkové od tv a šéfuje 😀

vosky...cmuk cmuk 😉 😉

kochi...no u nás zatial to tak nieje...erik ide každému na ruky, nemáme s tým problém 🙂

majka...mali ste už nechať stromček, boli by ste asi prvý so stromčekom 😀

traktor
24. nov 2009

u nas to same...len pozor ...ked to pride...aby ste nedopadli ako ja 😀 😀 😀 😝 ..ale to sa nestazujem, heeeej

vendulacky
24. nov 2009

ahoj kochi, majkas, zabka...

prďola taky moc sama ne-e, nejlepší je dělat blbiny s mámou a jak psala samy, ochočila si pěkně tatínka a tatínek ze strachu, aby neřvala tak nosí a ukazuje kdejakou blbinu po domě

zabka, my měly dnes to samé, nespokojená až hrůza, vrčela, vztekala se, trucovala...večer taky nechtěla jíst, usnula, ale poplakávala ze spaní, pak jsem jí vzala v polospánku a přicucla se ještě
Jinak u zoubků jsou i průjmy...

já mám dojem, že nám snad raší 3tí zub...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre