Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
30. nov 2009

Riusko já tam dala které dělám 😉 postup asi znáš

inneska
30. nov 2009

už píšem s erikom na kolenách 😅

joj, nepečte tolko 😀

https://www.youtube.com/watch?v=lx1iUiwVwmk

kuki 🙂

inneska
30. nov 2009

hat..malá je rozkošná 😉 či už si off z tolkého pečenia 😀

traktor
30. nov 2009

rius ja toto nepeciem ...overeny recept....kup si veternik a zajedaj karamelkami....rychle, sladke, nezdrave 😉 😀 😀 😀

josifek
30. nov 2009

Inesko malý je šikula 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
30. nov 2009

na veterniky som sa nikdy neodvazila....pisu ze odpalovane cesto...ktovie kam by som sa odpalila... 😀 😀 😀

riusik
30. nov 2009

mia: vdaka, som si nevsimla... stiahnute a inak, P sa pyta, ze preco pecies v osmickovej sustave?

josifek
30. nov 2009

reept po babince 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

traktor
30. nov 2009

in a ako erik uz je to ok?

riusik
30. nov 2009

mia: ano, babickine su najlepsie 😉 a robievas ich? nejake rady...

traktor
30. nov 2009

tak ten erik nemaaaaaa chybu....uz len vpred...in priprav sa nebudes stihat.... 😀 😉 😵 😵

hathor1231
30. nov 2009

ja sa len tesim,kedy mala zaspi a mozem si dat magnuuum,biely 😵 nemozeme mliecne...

inn,zdar 😀 a dik,

inneska
30. nov 2009

traky...hej, už je to starý erik 😀 sa poobede vyspal a bolo dobre 🙂

josi... 😉 díky...on aj zo spánku sa dáva na 4 😅 nevynechá ani minutku na tréning 😀

lusia_99
30. nov 2009

no dore baby je tu moj čas idem dat Lucke lieky a do hajan....zasa raz do čítania 😀 dobruuuuuuuuuu

josifek
30. nov 2009

Riusko jo bacha na karamel, cukr nesmí bít moc zkaramelizovaný jen lehce nahnědlí jinak může zhořknout a není dobrý a nechavám zchladit tak na 60 stupňů pak primíchávám smetanu 😉
A při pečení korpusku neotvírat za žádnou cenu troubu jinak ti to zpadne 😉 a budeš mít jen placky 😝

traktor
30. nov 2009

ahoj lusia 😵 🙂

inneska
30. nov 2009

traky...ja neviem kam sa ponáhla 😀

hat..nemáš za čo 😉

lusi..brú 😉

ideme sa napapať 🙂

aspine
30. nov 2009

ahoj devcatka 😉
my dekujeme za prani 🙂 uz jsme velke holky 😀

jdu vas precist 😉

jen jsem v rychlosti videla ze se resi prikrmy....to je u nas v posledni dobe taky tema cislo 1 🙂 vsude mozne ctu co a jak a jsem na to mooooc zvedava jak se na to mala bude tvarit 😎

josifek
30. nov 2009

Jdu zalehnout a nejdřív hodím na sebe nějakouteplou vodu. Mějte s e krásně sluníčka papa a sladké snílečky 😝

aspine
30. nov 2009

a prejeme dnesnim oslavencum jen to nej nej a dny plny lasky a smichu 😵

hathor1231
30. nov 2009

ideme na nanuciiik a do postielky 😀
bruuu nocku prajem 😀

lucim
30. nov 2009

uz som zase tu, sme uspavali , docucavali ... matko odmietol spat v koliske, postielke, na rukach, ale spat chcel, tak som ho dala do kresielka, chvilu sme na seba kukali a zaspal .

neviete preco ma zrazu rad rucky nasiroko nahor? uz asi treti den to pozorujem. aj teraz tak spi v kresielku.

rius anavine veterniky si pamatas? ta ti da isto recept na cukrarske, ale musis urobit aspon pre 50 ludi . 🙂

kochanski
30. nov 2009

dobrů noc všetkým mamičkám aj drobcom 😀

bych měla jít taky do hajan, protože zas ráno vstáváme na cvičení a tentokrát se budeme i fotit (teda hlavně malá 😀 ), tak aby se mě maminy nelekly 😅

a vůbec, tady se stejně nedá vydržet, když tu všechny žerete sladký a já doma nic nemám 😀

vendulacky
30. nov 2009

Ahojky všem!!!! 😉

innes, erik je straaaaašnej šikula!!!!!!!

ahoj aspi, gratulujem k 5měsíčninám!!! muask muask 😲

traktor
30. nov 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1561369, tak toto som myslela pre nasu misku / nieco bude musiet nahradit - tie bombicky do pera.../ tak vianoce uz pomalicky aj mozu prist, este som chcela hodinky ale nemal teraz, tak musim cakat....lucim ty si od neho brala tiez, uz ti to doslo? si spokojna?

lucim
30. nov 2009

ja len tak na okraj, te cookiesky sa mi fakt vydarili. 🙂 😝 😝

lucim
30. nov 2009

traky este to nemam, len teraz mu asi nabiehaju prasule, pise ze posiela v pondelok a v stredu, takze koncom tyzdna asi.
zajtra pride pekarnicka, snad to stihnu, kym budem doma do 13tej, potom ideme plavat. a este ma prist kojo vankus pre svagrinku - vianc.darcek a to je snad vsetko.

inn asi som nepostrehla, co bolo erickovi?

traktor
30. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/diskuse.php?forum=347 a toto somsi teraz citala...inac uz vies aku pekarnicku chces? ja este stale nie...som nerozhodna 😅

riusik
30. nov 2009

mia: vdaka za rady 😉

lucim: uz som myslela na anavi, povodne som chcela u nich objednat, ale najskor skusim... ale mozno recept by som si mohla vypytat. myslis, ze by mi dala? nemaju to ako nejake tajomstvo sefkuchara, ci sefcukrara?? 😝 inak ti eboli fakt uzasneeeeee

traktor
30. nov 2009

kym ja napisem tak uz j mam odpoved a pre ktoru sisa rozhodla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre