Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kristina1984
26. nov 2010

@traktor Ani ja by som sa nehnevala keby sa upiekli same bez roboty

lucim
26. nov 2010

aaahojte zlAticka. 🙂
vsetkym posielame pusky,
vera bolo paradne stretko zurka u zmurky, tymto chcem podakovat zuzke, ze to riskla a vpustila si do domu stadecko raubirov a ukecane maminy. deti sa citili uplne prirodzene, objavovali zuzinkyne a jurkove poklady a maminky sa mohli aspon trosku vykecat a zamlsat si. ten kolacik bol mnamoooozny. 🙂 zmurka neosedivela a vraj si to este zopakujeme. mozno sa k nam este niekto prida? 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
mne sa vybili baterky, tak foto dodaju ini 🙂
lu - natynka je sikulkaaaaa a tysi super reporter dokumentarista.
prave sa balime, cca za hodinu vyrazame do blavy, okuknut kamosov,deticky a vianocne trhy a zajtra vianocne nakupy.
traky, mnamrecepty,mozno na nejaky naberiem odvahu.

tak papaaaaaaaa

lucia32
26. nov 2010

Lucimečka...tak šťastnú cestu...závidím také Vianočné trhy 😵 tu nič také nie je...akurát jarmok 2 dni a dosť 😝

lucia32
26. nov 2010

No kde to viazne? Kukáte slávika? 😀

ani3012
26. nov 2010

@lucia32 né,Panelák a potom sa ide makať na farmu(myslím skutočnú farmu na jojke 😀)

lucia32
26. nov 2010

Ja kedže okupujem net, syn ma v moci ovladač a teraz aj my kukáme farmu 😀 a čakáme na koniec sveta...teda na film 😝

ani3012
26. nov 2010

@lucia32 sa ti chce pozerať scifi ? Skôr by som si pozrela na JOJ plus .
je to natočené podľa skut.udalosti
http://plus.joj.sk/plus-filmy--serialy/filmy/pr...

traktor
27. nov 2010

dobre ranko....u nas dnes krasna ,zasnezena dedina 🙂 ..sa tesim, som zvedava na matka, ked pôjdeme vonku

nina41
27. nov 2010

Ahojte 😵 😵 😵
Unas sneži 😝

traktor
27. nov 2010

aj u nas 😀 😝 ...o 7,45 sme boli uz vonku 🙂 ..a matka to zmohlo a uz spinka 😵

kristina1984
27. nov 2010

@traktor Jeej aj u nás sneží ale toľko snehu ešte nemáme

kristina1984
27. nov 2010

Ahojte aj malý Matejko tiež bol vonku s babkou a prišiel celý mokrý domov....ideme odvolit a pak aj spinkať...

lucia32
27. nov 2010

😀 😀 Ahojky...aj u nás nasnežilo a takto o 9.00 sme už valali gulu

lucia32
27. nov 2010

A ešte 2 ...
Stále ešte nespíme a to je hore od 6.00...v aute o 9.00 hodila sekundovy mikrospánok a zrejme si dobila baterky 🙂

kristina1984
27. nov 2010

@ani3012 Strašné niečo

kristina1984
27. nov 2010

@traktor Super tanečník..

kristina1984
28. nov 2010

Už sme doma z prechádzky a poriadne vymrznutý........ 🙂

ani3012
28. nov 2010

Dnes má moja jediná dcérka 1,5 rôčka 😵 😵 😵

lucim
28. nov 2010

@ani3012 a to ju nechas samu upratovat? ty otrokarka, 😀 😀 😀 vsetko naaaaaj cmuky cmuk evickaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

@traktor a ty si nedavno vravela, ze matko netancuje, houuuubyyyyy, parketovy lev to je 🙂 🙂 🙂
lu, traky, naaaaadherne snehovw fotky, u nas zacalo pred chvilou zase sypat, tak snad zajtra aj my porobime nejake snehooveralove 🙂

lucim
28. nov 2010

a ako som pisala na fb - matko je teraz mojkacie ufnukane nespacie bubulatko - 😕 1:18 sa matko zobudil s placom, ktory presiel do vzlykania az hysterie - do pol piatej sme sa prechadzali, pozerali rozpravky a tisili sa. nasla som 4-tu stolicku -10ty zub v poradi, tak sme si to jubilene uzili. dnes je z toho nadcha a dospavame.
ale pred 8mou zalomil. teplota mierne zvysena, dufam, ze to nic hrozne nebude. 😒

traktor
28. nov 2010

@ani3012 Slečna rastie, má sa k svetu a už rok a pol je tu.
Želáme ti všetko naj, vždy sa na nás usmievaj.
Vezmeme si pero zlaté, nakreslíme srdiečko, aby každý v svete vedel, že si nase slniečko.

...Dnes je veľký deň,
už si veľka, viem.
Za sebou máš toho dosť,
si nám všetkým na radosť.

Naše malé slniečko,
tešíš naše srdiečko.
Áno, sem-tam vyvádzaš,
do hrôzy nas privádzaš
😀
No aj tak ťa veľmi ľúbime
a preto ti teraz sľúbime:
Každý ďalší rôčik,
každý nový krôčik
,šťastná a či nahnevaná,vždy bude pri tebe tvoja mama. / a aj tato a aj my /,
ktorá ťa veľmi miluje ....cmuk 🙂 😵 😵 😵 😵

traktor
28. nov 2010

a pozeram, ze vsetky julovciatka miluju upratovat 😀 ...juj a ako to rychlo ide...este prednedavnom sme tu boli pupkane..bruska krasne okruhle a uz kukaj...rok a a pol...
@lucim ahoooj 😉 jaj tie zubky vas trapia..tak nech su uz von, potvorky biele... 😉 ...a sneh, my si uzivame, matko by bol vonku cely den, len sa bobovat a sankovat..a cim vyssi kopac tym lepsie 😀 ...ja varim a baby si ho uzivaju 😉 ....a ake boli trhy vcera?..u nas az buduci tyzden, velmi sa tesim 🙂

kristina1984
28. nov 2010

@ani3012 Aj my sa pripájame ku gratulácii,,,Všetko najlepšie 🙂

katkah
28. nov 2010

ahojte dievcata, opat ked vas idem docitat, tak tu nikoho neni.
@lucia32 dakujem za gratulaciu, ja sem nakukujem casto, ale v poslednej dobe sem chodim, ked tu nikoho niet 😉
My sme boli na 4 dnovej dovolenke v Tatrach, tak aj my sme si uzili trosku snieziku. Mala sice strajkovala, najskor nechcela rukavice, potom sa jej zle chodilo v oteplovakoch, ale nakoniec si musela zvyknut. Pridavam aspon par foteciek nasej bambulky z vyletu 🙂 Kukam fotecky, chvalim vsetky deticky-su to strasne sikovne deticky a maminky tiez 🙂 Pridem zase zajtra nakuknut, snad tu niekto bude. Dobru nocku 😉

traktor
29. nov 2010

dobre ranko 🙂 ..u nas dnes celu noc nadherne snezilo...bolo to krasne ako v rozpravke...ale nad ranom zacalo liat...a prsi doteraz... 😖

traktor
29. nov 2010

@katkah krasne ste si to uzili, peknucke fotky 🙂

brusinka.pusinka
29. nov 2010

hezký den všem , 😉
I u nás sněžilo sněží a je jak v pohádce 😉
@traktor to mě mrzí že pršká mělo to pro dětičky zůstat 😉 A Mať ko je šikula tanečník a parádně mu sedí kombinézka ve snížku 😵
@katkah supr fotečky 😀
@ani3012 Gratulka moji zlaté Evičce je to šikulka šikovná 😀
@lucia32 holky jsou supr a havo pěkně porostl 😉
@lucim ať zoubky Maťka nezlobí a cmukáme ho

ani3012
29. nov 2010

dobré ránko !

@traktor si zlatá s tými básničkami 😵 😵 tú básničku si vymyslela ty ? lebo som ju ešte nikde nepočula 🙂 pekná 😎
aj u nás nasnežilo,ale teplota stále nad nulou,takže bude z toho len blato.Ale vraj zajtra by mala teplota klesnúť na -10 až -19 °C,tak som zvedavá,ale kvôli mne by sa mohlo aj otepliť na 10 až 19 °C 😀
a o pár dní aj vás čaká 1,5 roka..veru,ale ideme dopredu. No a som sa zabudla pochválť,že Evička od včera úspešne zvládla výstup na poschoďovú postel 😝 Tak už ju ani v izbe nemôžem nechať ani na chvíľu hrať sa bez dozoru 🙄
sa mi páčilo,ako rozpráva,celkom mu rozumiem malému východniarovi "nejda" a tuším učil našu Evičku tanečné kroky 😀


@katkah tak super,aspoň na chvíľku vypnúť od stereotypu 🙂 Ja už tiež vidím problém v zimnom oblečení,lebo včera mama len snehulky po dome-sme skúšali a chodila v nich ako Majka z Gurunu - Majka zdraví Země 😀 😀 no a potom sa nahnevala,dala ich dole a priniesla si papučky 🙄
A aj my sme mali ísť do Tatier ,ale musíme už chodiť cez prázdniny a vtedy nemajú voľné...že keď sa uvoľní,tak nám dajú vedieť.je tam teda ešte tá nádej,že po Novom roku by sme sa tiež išli vyšantiť do Lip. Jánu,ale moc tomu neverím 😒

@brusinka.pusinka ďakujeméééé ! Vám vždy napadá krásne sneh,to je super,u nás len čliapkanica 😝 Simonke sa páči sniežik ? Už je väčšia,tak určite sú zas iné reakcie 😀

@lucim čo sa za maldy naučíš ,v starobe akoby si našiel.Enem nech sa učí dzífča,ja tu nebudem večne 😀
Ako bolo na trhoch ? Bolo veľa ľudí ? V nedeľu sa budú u nás v MA v Zámockom parku púšťať lampióny šťastia.Prídete pozrieť,príp. aj nejaký vypustiť ? Mali by ich tam aj predávať.

Inak som aj rada,že som nebola na stretku ,lebo by som si vyčítala,že som nakazila deťušky.Ešte stále dosť kašlem,inak už nádcha konečne ustupuje a Evička to zvládla tak,že chorá ani neostala,som jej nasadila pri prvom príznaku viac vitamínkov + Calcium a máme doma ionizátor,ten mali zapnutý nonstop,takže bacile sa k ním nedostali
Len Patrik sem tam zakašle.

@kristina1984 ďakujem za gratulku 😵 jáj ale to uteká ....a je to strašné s tými únosmi,Patrik doteraz bez problémov chodil cez sídlisko k našim- bývajú 500 metrov od nás a to prejde len dve menšie ihriská,ale teraz už ho radšej ani púšťať nebudem. 😒 Ja neverím,že by k niekomu dobrovoľne nastúpil...ozaj sa mi stala taká vec. Musela som ísť pre mm do práce a Patrik,že si bude písať dom. úlohu než prídeme.Evičku som mala u našich. O tri minúty mi zvoní telefón:
"Kde ste ? Tvoj syn nás nechce pustiť domov!"
to bola sesternica aj s mužom a Patrik im povedal,že maminka nie je doma ,že majú počkať vonku. Jáj,tak som pyšná na neho 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre