Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
12. dec 2010

@ani3012 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2848014 toto...uz som to dlho okukovala, ale pre mna dost drahe v obchode, a zhoda nahod, tu babu poznam , je konikovka 😉

ani3012
12. dec 2010

@traktor tak to si dobre kúpila 🙂 sa mi to páči...koľko to stojí v obchode ?

ani3012
12. dec 2010

@traktor som teraz kukla na jej ďalšie aukcie a sa mi páčia jej hračky.....len dnes budem preč a tak určite-aj keď som prihodila ,to nevyhrám 😒

traktor
12. dec 2010

@ani3012 do 30 eur myslim..ze to stalo...a ked nieco chces, ja nikam nejdem, povedz co, do kolko a prihodim ti 😉

kristina1984
12. dec 2010

@traktor Ďakujem

kristina1984
12. dec 2010

@ani3012 chvalabohu mal všetky očkovania

kristina1984
12. dec 2010

@traktor pekne 🙂

kristina1984
12. dec 2010

Dobrý deň maminky a detičky....nám dnes svieti zubate slniečko

sorciera24
12. dec 2010

ahojte...tak my chori ☹ ....cez den pohoda, ale vecer a v noci......sople tecu, kasle z toho.....som v noci 4krat odsavala 😖 susedia mali radost 😝 do toho teplota, tak sme sli rano na pohotovost.....hadam to rychlo prejde....

ivet78
13. dec 2010

dobré ráno maminky, dievčence
Dlho som tu nebola, u našich sa prerábala byt, ešte sme boli aj včetci marodi a konečne choroby odišli. Dnes už sú všetky deťurence v škole a sú konečne zdravú, no aj peťka sa drží...
Dúfam že aj vaše deturence sú zdravunké.
My sme včera vypekali konečne na vianoce- no to bol des, lebo Peťa mi celý den revala za zadkom a dievky sa jej nemohli venovať, lebo museli dopisovať do školy, lebo ked boli choré tak sa písalo len máličko...
Takže pieklo sa, učilo sa a pišťálo sa u nás od rána až do večera. Ked som Peťku chcela zamestnať, že mi bude pomáhať s pečením, tak hádzala formičkami po celej kuchyni, tak som to vzdala..
Vy už máte všetko nachystané na vianoce (napečené aj pokúpené darčeky)
My tento rok darčeky až na poslednú chvílu, lebo sme kupovali krb a vela vecí do domu a nejako sa nám peniažky kotúlajú preč 😝 😝

kristina1984
13. dec 2010

@sorciera24 Prajeme skoré uzdravenie

kristina1984
13. dec 2010

@sorciera24 Prajeme skoré uzdravenie

lucia32
13. dec 2010

Prvá dnešná gratulka ... od môjho M 😉

kristina1984
13. dec 2010

Včera sme krpcovi obuli gumáčiky a taký bol šťastný keď mohol skákať po vode....ani mu nevadilo že bol celý mokrý

http://www.youtube.com/user/kbogova?feature=mhum

kristina1984
13. dec 2010

@lucia32 Všetko najlepšie

zaba2707
13. dec 2010

ahojte bambulky 🙂

vsetko len to najlepsie vsetkym nasim luckam a lucineckam cmuuuuuk

zaba2707
13. dec 2010

tak my mame darceky poriesene pre vsetkych okrem nasho Fifika .... vobec nevieme aka hracka by bola ta spravna .... co kupujete krpcom vy?

no a v sobotu som piekla moje historicky prve v zivote medovnicky a cuduj sa svet vydarili sa ... piekla som ale az vecer ked Fifo buval 🙂

zaba2707
13. dec 2010

Fifo je dnes po dvoch tyzdnoch opat v jasliach tak dufam, ze aspon do vianoc vydrzi zdravy

zaba2707
13. dec 2010

takze u nas asi tolko co sa dialo cez vikend

zaba2707
13. dec 2010

tak idem dalej pracuuuuvat ☹

sorciera24
13. dec 2010

@zaba2707 aj ja mam uz darceky pre vsetkych...a Riskovi nejdem kupovat vela hraciek,lebo on sa celkovo hra malo s harckami, tak som kupila drvenu stavebnicu(kocky) a kufrik s naradim a viem,ze svokrus mu kupila zatlkacku a batoztek....ak ti to pomoze 😉

lucia32
13. dec 2010

@kristina1984 @zaba2707 ďakujééém...
V gumáčikoch je Maťko rozkošný...
Gabika Filipkovi nech zdravíčko dlho slúži, nech si jasličky užije 😉 my sme kupili stolík a astoličky, kuchynku, bráško jej z čiech kúpil plyšovú zeleninu a ovocko, čo kupila brusinka pre Karamelku...od babi nejake vkladačky, skladačky, možno ešte nejakú knižku...tiež vela nekupujeme, hračiek máme ešte dosť po Bianke 😉

kristina1984
13. dec 2010

Poradte mi náš tatko má vo štvrtok narodeniny a ja vôbec neviem čo kúpiť.......... ☹ ☹ ☹

lucia32
13. dec 2010

@kristina1984 ja to neriešim nejak extra....fľaša vína alebo parfem....niečo donekonečna vymýšlať sa nedá 😝
A si predstavte, som mala na aukcii potvrdený balik oblečka a aukcia zmizla 😲 ešteže som si zapamätala meno dotyčnej, tak som zvedavko, že čo odpíše 😠 Váčšinou je aukcia zrušená, ale táto tam vôbec nie je??? Má styky tam hore? 😅

lucia32
13. dec 2010

🙂

traktor
13. dec 2010

@kristina1984 presne, ja to tiez velmi neriesim.....teda riesim to tak ako
@lucia32 😉 ...a dostane pusinku naviac 😀 ..ved co mu treba tak kupime a radost..teda nieco ine si urobime aj mimo narodenin..ked su peniazky naviac 😉 ..urob mu slanu tortu...chlap si rad zamlsa 🙂
@lucia32 to si ako potvrdila a ona to stiahla...aj napriek potvrdeniu..ci ako 😅

kristina1984
13. dec 2010

@traktor Tatko mlsný-tak to je a hlavne v noci chodi na sladké...to my máme skoro furt nejake zákusky...svokra je totiž cukrárka a pekáva na objednávky....fľašu?to je zasa náš tatko abstinent...tak vyhral parfém a je to...ešte vybrať aký...ale to už zvládneme v parfemurii.

traktor
13. dec 2010

@kristina1984 tak zober kosik / vedierko, co mas 😉 /, napln sladkostami, zabal a do stredu kosika daj fotku..ty a matko..a daj venovanie 😉

traktor
14. dec 2010

Dnes ma moja MIška krasnych 11 rokov a moja mama 55..Hádam je Vam celkom jasné,
že Vam želám všetko krásne,
veľa zdravia, šťastíčka,
sladké bozky na líčka. cmuuuuuuuuuuk

adka12
autor
14. dec 2010

Dobré ránko baby, myslíte, že už môžem urobiť šuhajdy na Vianoce? Nepokazí sa to dovtedy? Samozrejme ak dovtedy vydržia 😀 😀 😀

lucia32
14. dec 2010

@traktor jééé, to je krásne...obe v jeden deň 😉
Tak aj ja im obom prajem krásny a šťastný život 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre