Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
20. dec 2010

@lucia32 no na porazenie 😠
@inneska 🙂 ..a uz ste rozmyslali nad menom..citim vkostiach mojich starych , ze baba 😀 😉
@lucim
@monr ahojte 🙂

monr
20. dec 2010

🙂
no to som aj ja zvedavá, čo bude Erik mať za súrodenca, či sestričku, alebo bračeka 🙂

lucia32
20. dec 2010

@traktor jééé, malý model 😀 a ako mu to pristane 😉
baby práve som sa vrátila z poisťovne a vraj ony o ničom nevedia (baby za okienkom) ...však ako inak 😝 máme si vypísať žiadosť a poslať...no velmi tomu šancu po dnešku nedávam, ale čo ak motyka vystrelí ? 😀
No nie je to sranda, 70€ za mlieko každý mesiac 😠

kristina1984
20. dec 2010

@lucim Aj my gratulujeme Matkovi...oneskorene ale predsa 🙂 🙂 🙂 🙂

kristina1984
20. dec 2010

@traktor fešák

kristina1984
20. dec 2010

@lucia32 aj my si objednávame takú krásnu supravu...

jajona
20. dec 2010

Ahojte,

dodatočne aj my s Matúško gratulujeme Maťkovi... nech je zdravý a poslúcha 🙂

acerka
20. dec 2010

ahojte,
dlhsie som tu nebola, sem tam zbezne pocitam co je nove, ale nestiham pisat. My sa mame dobre a intenzivne nahaname darceky, kade sa len da 😀 😀 .
Adamkovi vysiel 16 zubok, keca o 110....ale najradcsej hovori Adam maká , a makam makam 😀 😀 😀 .Este stale neprespime celu noc....ale nevadi aj to raz urcite pride 😅
A vsetkym tehulkam gratulujem 😵 😵

tak pekny vecer a pridavam aj foto 😝

lucia32
21. dec 2010

Ránko....
Na svete je další zúbok-štvrtý očák a mám podozrenie, že sa jej tlačí zadná stolička, už 2. deň je mrchavá 😝 Namastila som dasienka kamistadom, nabalila k babke viburcol a budeme čakať...žeby darček pod stromček? Ďalší stolček? 😀

@kristina1984 no cením si tvoj záujem...popíšeme cez IP
@acerka Adamko je už velký fešák 😉 zubkov máme rovnako 😉 a tíe slová? To sa nám môže len snívať ...zlatý....makam, makam 😀

traktor
21. dec 2010
traktor
21. dec 2010

a ahojte 🙂
@acerka adam maka 😀 no sikulko 😉 a fesak 😉
@lucia32 😀 ...otvaras predajnu, ci ako? 😀 😉

brusinka.pusinka
21. dec 2010

krásný den svšem papulinkám a mamulinkám, foto užasné 😉
@traktor No uplně plně vybaven a sladěn na módní přehlídku 😀 😀 😀 a jak Maťko už je plný síly a ok cmuk mu
@lucia32 šikovnice při práci si udělala druhou práci dvakrát vydělečná žena 😉 a cmukáme Natálku u nás má dneska svátek cmuk cmuk cmuk 😀 😵
@acerka krasavec a můžem jen závidět zoubky my stále ništ nového stále 4 hihihi

traktor
21. dec 2010

@brusinka.pusinka 😀 ...ja furt tak kupujem, ze naopak..bo terazsa oplati 😀 😉 ..a uz sme ok.. 😉 a vy ako? karamelka? 😵

lucia32
21. dec 2010

@traktor Maťkovi to pristane a máš pravdu, je dosť velká 🙂
Predajnu neotvarám, ale na podomový predaj môže byť 😀

brusinka.pusinka
21. dec 2010

@traktor no my také pořád něco kupujeme malá nějak rychle roste 😀 😀 😀 😀 a jinak jsme ok a jen si užíváme sněhu a chalupy a vánoc 😉 Včera jsme stavěli stromek a dodělali poslední cukrovíčko, Nákup hotový a jen pečivo a ovoce koupíme a můžem slavit 😉 😀 😀 jsem ráda že je ok 😉

lucia32
21. dec 2010

@brusinka.pusinka no musíme makať na plný úväzok 😀 Maminka chce míňať na Natálku, tak musí niekde aj zarobiť 😝 😀 (srandujem) A ďakujeme za českú gratulku 😉

lucia32
21. dec 2010

Ja som včera piekla medovnííííky , teda s Biankou, Nataly sme šupli spať...o pol 10 😝 a piekli a zdobili do 11 😅

brusinka.pusinka
21. dec 2010

@lucia32 teda no my jsme dělaly kokosové sučenky a také do 10 večer ale malá spinuškala od 19.30 takže v pohodě 😉

lucia32
21. dec 2010

@brusinka.pusinka Bianka ma dnes v škole bazarik, majú predávať výtvory a vlastne čo chcú (hračky, knižky ) tak si vymyslela medovníky a s nou polovica školy 😀 Polovica vyzbieranych peniažkov pôjde na dobrú vec ( asi charita) a zvyšok na výlet 😉 Chcela som pripnuť aj naše kreatívne výtvory, ale kôň štrajkuje 🙂

brusinka.pusinka
21. dec 2010

@lucia32 jj štrajkuje chtěla jsem dát foto do alba a nejde , A jste šikulky no u nás spíše bude zejtra besídka u syna a tak si bere cukroví na pohoštění 😉

brusinka.pusinka
21. dec 2010

už jsou v albu fota 😉 😀

lucia32
21. dec 2010

Skuknuté 😉 Krása...

kristina1984
21. dec 2010

Ahojte maminky... 🙂

zaba2707
21. dec 2010

ahojte bambulky 🙂

krasne su deturence a MatkoTrak v tom adidku neskutocnyyyy cmuk 🙂

holky chcela som sa vas spytat .... mavaju aj vase krpce take noci ze sa z nicoho nic zobudia a revuuuuuu ako keby ich niekto dral ... nereaguju na nic ani nato, ze ich vezmete na ruky ani na dudel ani na hladkanie ... proste nie je sposob ako ich utisit. Nas Fifo to ma uz 2 tyzdne asi 2 noci z toho boli ok ostatne vzdy po hodine a pol po dvoch od zaspatia toto urobi a niekedy aj hodinu nie a nie ho utisit ☹

vraveli sme to aj dokine a ta ze nocny des ma tak som googlila a su to presne tie priznaky ... len ci niekto nemate nejake skusenosti co by zabralo ... docitala som sa z jedneho prispevku, ze rodicia mali dcerku ktora mavala tento nocny des a ze jej zacali davat vapnik a zinok a od vtedy to preslo ... mozu vobec taki drobci ako su ti nasi jest vapnik a zinok?

lucia32
21. dec 2010

@zaba2707 aj Inneska písala, že Erikovi sa to stalo a traky, že jej Paťko to mal...ale nič bližšie sme nerozoberali 😅

sorciera24
21. dec 2010

@zaba2707 aj u nas to obcas je...ale netrva to az hodinu....par minut....asi to deti v tomto veku mavaju, vselico zazivaju a tak sa im sniva kadeco...

traktor
21. dec 2010

@zaba2707 ako prislo tak odide..u nas to mal len patko...okolo polnoci to je..niekedy neskôr..dieta zacne plakat, akoby ani nevnima, zemu nieco hovoris..niektore aj vstane a ked chodi, je ako namesacne, ma traslave nôzky...vyzera to strasne..ale rano si nic nepamäta...je to nocn des...nic som na to nedavala, prestalo to samo...deti maju skratka zive sny...nie je to stale, ..a prejde to

lucia32
21. dec 2010

Medovníčky na burzu...kreatívne zdobenie, prosím nekomentovať 😀

zaba2707
21. dec 2010

velmi pekne dakujem strasne ked tak place o zivot a ja mu nijako neviem pomoct ... ☹

zaba2707
21. dec 2010

som uz fakt zacala stresovat ze co to je lebo do toho sa mu tlaci prvy ocak este aj .... cely den je v pohode zaspinka v uplnej pohode no a potom po tych 2 hodinach to prichadza ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre