Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
4. apr 2011

@brusinka.pusinka 😀 😀 😀 😅

ani3012
4. apr 2011

@laurajana jéééj! Okrúhle ! Všetko najlepšie 🙂 😵

ani3012
4. apr 2011

Rozdiel medzi potenciálne a reálne

Otecko pozerá televíziu. Príde za ním malý synček a pýta sa ho:
- Otecko, aký je rozdiel medzi potenciálne a reálne?
Otec mu hovorí:
- Hm, ako by som ti to… Choď sa spýtať mamy, či by sa za milión eur vyspala s Kevinom Costnerom, sestry sa spýtaj, či by sa za milión eur vyspala s Tomom Cruisom, a brata sa opýtaj, či by sa za milión eur vyspal s Bradom Pittom.
O chvílu sa malý synček vráti a referuje:
- Mama povedala, že by sa s ním vyspala, aj za menej, sestra tvrdí, že je to jej sen, a môj brat povedal, že za milión eur by dal aj Eltonovi Johnovi.
Na to mu otec povie:
- Tak teraz to pochopíš. Potenciálne sme milionári ale reálne máme doma dve kurvy a jedného buzeranta.

ani3012
4. apr 2011

zajtra povinne všetky júlovky : 😉

http://www.akosatorobi.sk/video/602/ryzovy-naky...

som si všimla,že na FB je veľký záujem 😀 ..... ďakujem @jajona 🙂

laurajana
5. apr 2011

@ani3012 vďaka, vďaka 😉 ...inak včera som obehla sono a v žlčníku mám za "lopatu štrku" čo tam robí aj náležitú šarapatu - teda u mňa to nie sú tie "driemajúce kamienky" takže sa musím nejak po Terchovej odhodlať ma laparoskopiu 😝

laurajana
5. apr 2011

@ani3012 dnes tiež od ryži ale plnená paprika 😝

traktor
5. apr 2011

@ani3012 u nas ryzovy nebude..u nas vyprazany syr a sunka, a miesto kolaca jablkova zemlovka a mam vybrate dake mäso..len môj mozog nespracoval este, co s neho bude.. 😅 😀 ...a u nas tak hnusne leje a fuka..fnuk

brusinka.pusinka
5. apr 2011

a u nás bude rýže ale jako rizotko a kuřecí polívka teda už to je vše uvařené 😉 a doděláme rajčatkový salátek a lívance s malinovým dipem 😉

majaza
5. apr 2011

Ahojte kočeny - maminy, už si možno na mňa ani nepamätáte, nebola som tu už strááááááááááááášne dlho 😝

dúfam, že sa máte dobre s našimi julovčiatkami 🙂

je tu niekto, kto čaká už aj druhé babatko?

traktor
6. apr 2011

@majaza tu je tooooooooolko tehuliek, ze az.. 😀 ... gratulujeeeem 😉

beruska113
6. apr 2011

@majaza jej, tak my sme sa museli stretnut kedysi aj v julovkách. teraz už nechodím.
@traktor a ktoje tu ešte tehulka okrem inesky?

traktor
6. apr 2011

@beruska113 inka, gertka, sam, kochanski a stale mam pocit, ze som na niekoho zabudla.. 😅

lucia32
6. apr 2011

@beruska113 aj tebe gratulka k tehuľkovaniu....

kristina1984
6. apr 2011

@majaza
@beruska113 Gratulujem k tehulkovaniu 🙂 🙂

beruska113
6. apr 2011

@traktor @lucia32 @kristina1984 díky baby. Sranda to pri Lukim nie je, ale zvládam.
@traktor seba si zabudla? 😉 Si pamatám ako si raz písala, že si už 11r doma s detmi, či si zle pamatám?
Ja sem nakuknem tak raz za mesiac a ked vidím, že moc nepíšete, normálne ma to poteší, že aj niekto iný okrem mna nestíha aj dieta, aj domácnost aj MK

traktor
6. apr 2011

@beruska113 simona ma 13 rokov, tak uz som doma 13,5 roka 😀 😀 ...a dalsie uz nieeeee..teda , keby bolo na mne tak...ale mm sa mi akosi furt vytrati, ked nahodim tuto temu 😀 ...a ty uz vies co cakas?...a este..no nepotesim ta..baby su na FB takze pisu...teba tam nemame, nechces sa pridat...?mame tam sukromku..su tam vsetky julovky 😉

beruska113
6. apr 2011

@traktor tak som sa nesekla o tak moc. Spýtaj sa ich, ak im to nebude vadit, možeš ma pridat. Do IP Ti pošlem moje meno. Ale neručím za časté prispievanie, lebo mm sa so mnou kvoli netu raz rozvedie 🙂

traktor
6. apr 2011

@beruska113 uz si..a neboj, muz si zvykne 😀 😉

lucim
6. apr 2011

ahojte, mam v ruke prachovku, co tu treba oprasit? ci mna? 😀 🙂 🙂 🙂

lucim
6. apr 2011

@majaza @beruska113 gratulujem tehulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, zelam krasne tehulkovanie a hladky porod. rada vas tu vidim, aj na fb vas rada privitam. 🙂

lucim
6. apr 2011

@gertka a este jedna tehulinka, je to nejake infekcne, gratulujeeeeeeeeeeeem 🙂

ani3012
6. apr 2011

@beruska113 a babuľky júlovky,čo sa chcete pridať do skupinky na FB tak info cez IP

majkas
6. apr 2011

ahojte,

veru nejake infekcne... ja mam asi dobru imunitu 😀 😀 😀 vsetkym tehulkam aj my gratulujeme, nech vsetko prebehne hladko tak ako ma 😉

@brusinka.pusinka dodatocne vsetko naj k narodkam zelame,hlavne vela zdravicka a Tami posiela pusinku 😉

@traktor tak vy uz mierite na piatu metu? inac aj nas bolo doma 5 a nejako mi to neprislo ze nas je tolko vela, lebo boli medzi nami velke casove odstupy a stale niekto nebol doma 🙂 starsia segra a ja sme uz chodili do skoly mimo BJ, potom este aj oco zacal chodit na tyzdnovky a zrazu doma okrem tych najmladsich nikto nebol 🙂

u nas inac vsetko po starom, ale Tami sa konecne rozkecala. sice jej skoro nic nieje rozumiet kedze slovniky na blabotacske hatlaniny ese niekto nevymyslel ale je to take rozkosne. chcela som ju aj natocit ked sa hrala a rozpravala o sto sest ale akonahle zbadala fotak tak bolo po kecani.🙂

beruska113
6. apr 2011

@lucim @ani3012 díky baby. A u nás sa nejaký prach nájde.

majaza
6. apr 2011

baby, dakujem, ste zlate, @beruska113, no to je sranda, ze sme uz 2.x spolu 🙂 ale tiez si moc na teba nespominam z juloviek,
ale taky - traktor, lucim, ineska, zrnik, aspine, monr a este neviem kto, tie mi akosi utkveli v pamäti ...

beruska113
6. apr 2011

Tak díky, už som tam, akurát netuším kto je kto. snád časom.

ani3012
6. apr 2011

@beruska113 jj ,máš tam tabuľku tam si môžeš prípadne pozrieť ,že kto je kto 😉 a samozrejme dopíš sa aj ty 🙂

brinzulka
7. apr 2011

Ahojte baby...nasla som na nete....zdielam :
http://www.cupilupi.eu/index/Domov.html

andrejovi sa rozviazal jazyk...najhosie je, ze opakuje vsetko, co pocuje...a komanduje ma, kam mam ist, co chce jest...atd...skoncili nam pekne casy, ze "mama nerozumie" ....sem tam sa hada s bratom...no zabava strasna...
alergia na coko sa nepotvrdila- tesime sa...a kedze mame druhy tyzden sople kasle a 3-4den teploty...ideme na CRP, ako poriesime zrejme dovleceny skolkarsky bacil...

tesime sa tehulkam, nech Vam to baby prijemne ide...je to uz ine...ako vychutnavat prichod prveho dietatka...ale aj tak to ma svoje caro...

ani3012
7. apr 2011

@brinzulka Patrik tiež stále kašle,myslela som si,že alergia,ale dr. mu našla mykoplazmy.....tak sa preliečuje ATB Azatril
A druhé tehotenstvo je fakt iné...pri Evičke som nemohla čakať s rukami na bruchu,kedy zase kopne 😀 Už som to tak neprežívala

monr
7. apr 2011

dievočk všetkým tehulienkam gratulujem,
ja tiež kuknem na fb, na koníka už pomenej, pozriem len pár tém, a potom iné fóra pokukám.
ani, takto atb? no teeeeda
brin, a ty ako? škola, deti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre