Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
27. feb 2010

jj...a moc sa tesi...ja myslim, ze aj slza jej spadne...pyta sa, ci je v nebi? 🙂

ani3012
27. feb 2010

fúúúúúj Kanada!

ani3012
27. feb 2010

goooool !3:1 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
27. feb 2010

baby že 3:2 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
27. feb 2010

prehrali sme,ale máme byť na čo pyšní 😵

ani3012
27. feb 2010

sobota

jana.jaro...............27.5................Emička má dnes 9 mesiačikov

27.6.- najplodnejší deň 😀
mousa.................27.6.................Amálka
susy....................27.6................Maxim
samayka..............27.6..................Ela
jennna................27.6................Dianka
simonito..............27.6................Amálie
piatok.................27.6...............Leonard
Majú dnes 8 mesiačikov

josifek.................27.7............... Simonka-karamelka ma dnes 7 mesiačikov

prajeme všetko najlepšie, a lezúňom veľa šťastných kilometrov 🙂

Meniny oslavuje: Alexander, Leander, Sandro, Skender, Drahotína, Dražica, Leandra
Meniny oslavuje v ČR: Alexandr, Drahotín, Drahutín, Leander, Leandr

ani3012
27. feb 2010

lucia32 poprosím ftip 🙂 😀

monr
27. feb 2010

bré ránko

oslávencom srdečne gratulujem

chlapci hokejisti, aj tak ste boli skvelí 🙂

inneska
27. feb 2010

ránko 🙂

tak ja som sa zobudila o pol 6, tak som kukla...videla som 0:3 tak som to vypla a spala dalej 😀

a gratulkujeme všetkým oslávenčekom, a že ich teda je 😀 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
27. feb 2010

moooooooooooorning. skalnym fanusickam trikrat hurraaaaa, ze ste aj pisat zvladli, ja som chcela, paplonik som mala v obyvke pred telkou, takze sa mi dobre spalo, ocka som otvarala, ked sa nieco dialo, takze viem, aj neviem. ale boli dobry. 🙂
ani - a vyhrala som, hehehe.

oslavencom zelam krasny vymesacnik - slniecko im krasne svieti, vsetko naj. a specialne cmuky moja moja pápá posielame nasej frajerke Eluške sykorke. 😵 😵 😵

riusik
27. feb 2010

dobre ranko
aj my sme pozerali, teda ja a p, deti spali

brin to pekne napisala - nech sa potlcu, bronz je pekny....

lucim a ty si este aj vyhrala 😉 blahozelam....

riusik
27. feb 2010

a vsetko najsamlepsie vsetkym oslavencom 😵

lucim
27. feb 2010

rius dik 🙂 ako sa mate?

riusik
27. feb 2010

jaaaj, lucka akosi az prilis rychlo..... :(
ale inak dobre, deti zdrave, a to je asi to najdolezitejsie

p drzi dietu, cim ma stve, lebo pinda aj do mojich stravovacich navykov 😒 😎 ja tak rada tlacim vecer do seba vselijake dobrotky a on mi svojimi mudrymi recami kazi ten nenahraditelny pozitok...

citkam vas, tak viem, ze ste oki, ze si uzivate... a ze zarabate 😉 to si ja neviem predstavit, hoci kebyze mam iba alex, tak by sa dalo, ona je dobruckaaaaa

lucim
27. feb 2010

rius, ty si to so svojou postavicku a kojenim mozes dovolit a vychutnavat 😀 😝
no, matko je tiez dobrucky, aj ked mal mrzutkove stavy, kym vyliezol ten zub, ale zatial sa to da. neskor bude zase strazitelny.

aj tak mi cez den moc prso nechce, vlastne teraz ani ine moc nejedol, ale uz 3 dni - od zubu - zase papa prikrmy.

riusik
27. feb 2010

lucka, ved prave, zubky potrapili aj alex a este asi aj potrapia, sak este tolko ich musi vyjst 🙂 a tiez odmietala jest a potom jasne, v noci doplnala zasoby... citala som, ze matko aj kazde dve hodinky :-/

inak, dnes to vyzera na pekny dnik, co mate v plane?

lucim
27. feb 2010

rius teraz som v praci, chlapi sa doma strazia, drahy ten hokej urcite bude potrebovat dospet, ale na mensiu prechadzku by sme mohli. 🙂 a vy?
inak - rozmyslam, ci idem niekde pohladat nejaku fintu , aby matko spal hlbsie a pytal papu v noci menej castejsie ... lebo neviem ... kasa nezabera.

lucia32
27. feb 2010

Dve nahluchlé osemdesiatročné babky stoja na ulici.
Miestny rozhlas hlási:
Vážení občania, dnes o deviatej hodine sa bude očkovať u lekára proti
tetanu.
Jedna babka sa pýta druhej: "Čo to hlásia?"
- Že budú očkovať proti trtkaniu.
A ona jej na to: "Boženka, ja sa ešte nedám." 😀

lucia32
27. feb 2010

Dobré ránko...letmo som prebehla dnešok...výmesačníkom všetko naj a veru, že ich je 😵
My sme včera boli v PL, nakúpila som čo som chcela, len to mliečko som v žiadnej lekárni nezohnala...no čo už budeme piť za drahé 😝

lucim
27. feb 2010

lu ahooooj,
dobry vtip 😀
a co, uz vam nepredpisuju to mlieko??? 😕

lucia32
27. feb 2010

Lucim...no už len 2x 400g a to je málo 😝 , tak na 10 dní 😝

lucim
27. feb 2010

lu fiiiha - idem kuknut do kategorky, ci je tam nejake mnozstevne obmedzenie, alebo ci len doktorka ma precerpane limity.

lucim
27. feb 2010

lu - nasla som iba toto, ziadne mnozstevne obmedzenie tam nie je .... jedine, ze by nieco nechcela hradit vasa poistovna ....

DP03A Následná dojčenská výživa, hypoalergénne mliečne prípravky p.o. plv.
Mliečne prípravky hradené z verejného zdravotného poistenia môže indikovať pediater alebo pediatrický gastroenterológ pri prevencii rizika senzibilizácie bielkovinou kravského mlieka u atopických alebo inak alergicky predisponovaných jedincov (s výskytom zdokumentovanej alergie u prvostupňových príbuzných) .
Hradená liečba sa poskytuje do dovŕšenia jedného roku veku dieťaťa.

lucia32
27. feb 2010

Lucim...dr je známa, tak dúfam, že nechce na nás šetriť 😒 , no možno poisťovňa neprepláca...a vieš, že sa pôjdem normálne popýtať...ja že to tak len môže...

lucia32
27. feb 2010

No nie je to sranda, jedna 400g pixla stojí od 10-12€ 😝

ani3012
27. feb 2010

luci naša stojí 450 gramova 17 eur. doktorka nám to zatial predpisuje v plnej výške,zatiaľ žiadne obmedzenia. V apríli,než bude ma´t rok,ideme aj na krv+ sono aby sa stihlo dať žiadosť do poisťovne ,aby nám aj naďalej preplácali.
Možno už nie v takej výške ako teraz-doplácam len 3,3 eura za kus

lucim
27. feb 2010

idem domkov, papaaaa

lucia32
27. feb 2010

Ani...nám do pol roka predpisovala 2 pixle na týždeň...teraz bol mm a vraj, že len 2 na mesiac...no uvidím idem v pondelok na poradňu, opýtam sa...už som kupovala 2 pixle 😒 , ešte som mala 2 jedničky, tak sme pomiešali... inak ja doplácam 5,40€ na jednu...takže asi polovicu 😉

lucia32
27. feb 2010

Aj ja idem domov, pááááááá
Pááááá Lucim

laurajana
27. feb 2010

ahojte babenky...prajeme krásny slniečkový víkendík...hodí pár info...Mattiasko je po operácií nosných mandlí, zvládol bravúrne, aj keď stále teplotkujeme a zmenil sa nám trošku hlások-kým sa to dolieči, doteraz nemohol ísť vonku, takže dnes snáď využijeme ešte slniečko, keď si pospinká a Laurinka mala v 6 mesiacok 8580 g, fu, teraz hádam aj 9 kg, lebo už papá zeleninku, výživky...a ovocie...tak uvidíme...prajeme peknú sobotku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre