Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
10. máj 2010

jeeej nyky, fotecka aj s martinkom, krasni ste. 🙂
idem to aj ja pozbierat .............

lucia32
10. máj 2010

Nykyta...ahoj, teší ma, že ťa spoznávam ...aj drobca 😀

nykyta
10. máj 2010

o takze to wyslo som na seba hrda 🙂 a to malo byt lucia ajoj,ale aj inn,traky,battole a brusinke 😀 😀 😀 😀aj ostatnym 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀ajooooj

brusinka.pusinka
10. máj 2010

Nyky ahojky no jaká krásná fotoška v nicku 😀

nykyta
10. máj 2010

lucim a aj tebe ajoj 😀 pruuuuuser 😀 😀 😀

laurajana
10. máj 2010

ahojte babuľky, ste nám chýbali boli sme u našich na týždeň bez netu..ale bolo super

Matti si to vychutnal takto

laurajana
10. máj 2010

a Laurinka zasa takto 😉 venček robil so mnou Matti - musím ho pochváliť 😀

a po dnešnej poradni máme 9,5kg sranda chudneme a papáme veľa veľa...no už sa začíname viac hýbať...o tom to je 😅

lucia32
10. máj 2010

Som späť...opäť sme revali ☹ 😝 , cudzia teta na nu šahala, rozumej sestrička...chcela ju zvážiť...chyba lávky, váha len do 10 kilo... 😝 , tak som jej vravela, že my už 10 máme, sme sa doma vážili...tak šup na velkú, rev stále 🙄 a máme 10300 g 😉
Ani u doky to nebolo lepšie, najprv ju "strašila" fonendoskopom a potom šťúrala paličku do pusy...no niečo strašnéééé 😀
A vypytovala sa či stojíme, chodíme, lozíme a ako papáme a čo...no a podobne...na očkovanie 😖 koncom júna 🙂

lucia32
10. máj 2010

Laura...no paráda, vidno, že si to detičky užívali...venčeková foto krásna, malého tak sfoteného mám, Bianku nie a Natálku asi cvaknem pokial sú púpavy 🙂 ked ich dedko všetky nevykosil 😝 😀

lucia32
10. máj 2010

Takže podla vlastnej štatistiky sme pribrali za mesiac a pol 300 g 😉

adka12
autor
10. máj 2010

Ahoj Lucia a koľko meriate? Som to trošku nepochopila, to sa doktorka hnevala, že ešte nemá 10kg, alebo ako??

adka12
autor
10. máj 2010

Ozaj, my sme včera boli na pretekoch lezúňov a Saška vyhrala 3.miesto. Bolo tam asi 65 detičiek a Saška liezla ako o život 😀
Ju musela kamoška držať na štarte, lebo tá by liezla o dušu 😀 😀 😀

lucia32
10. máj 2010

Adka...nie nehnevala sa, len ju chcela vážiť na váhe do 10 kg, pre bábätka a ona má už viac, tak sme šli na dospelácku...to skôr malá sa na nu " hnevala ", že ju zobrala od mamy 😝 A meraiame 75 cm....
Saška je šikovnica, gratulka k 3. miestu 🙂

vinka
10. máj 2010

Adka gratulujééééééééééééééém.Aj ja by som chcela ísť.ževraj má byť aj v pp 18.5 ale to už bude mať Chiara 10 mesiacov a jeden den.Snád to nebude vadiť. ☹ Ja viem,že nevyhrá ale ja si ju chcem pofotiť a mať tú radosť z toho. 😀 😀 😀

laurajana
10. máj 2010

adi blahozelame, sikulka mala a krasne foto - mi len cuvame by sme nettafili na start 😀

Lucka nasi nestihaju kosit prerabaju 😀 a meriame 80cm a schudli sme co to? 😉

vinka
10. máj 2010

Lucia to tvoja Natálka má už 10 kg? 😕 Kriste to moja Chiara asi do 8kg 😕 To čo princezná jedáva slaninu? 😀 😀

lucia32
10. máj 2010

Vinka...no slaninu nie, len samú dobrú papu, ona sa vie pekne napapať...ale ani tak nevyzerá, že je bucko...asi má ťažké kosti 😀 po mamičke 😝 😀

vinka
10. máj 2010

No ved som pozerala fotky a kukám,že to ani vidieť nieje.Tiež ma prekvapilo,že kde m á tie kilá? 😀 😀

adka12
autor
10. máj 2010

Ďakujeme baby, no budúci víkend majú byť lezúni v Poprade a potom neviem. Vinka ale neboj, Saška mala včera 10 a pol mesiaca preč a v pohode mohla súťažiť. Však spadá do podmienky 10 mesiacov, nemá ešte 11 😉
NO a my sme v utorok na poradni mali 73cm a 9440gramov.
laura tak to by ste išli do cieľa a odtiaľ cúvali na štart 😀

traktor
10. máj 2010

lu krasna je natalka...fakt jej ta ruzova pristane 😉 ...a krasne aj ostatne fotecky 😉

lucia32
10. máj 2010

jaj trakuš dík...ty si nás už vyšmírovala? To sú staré ešte z júla...zvyšok mám doma, ked sa budem nudiť natiahnem z rozbitého noťasa na comp a na kona...no normálne sa mi chce 😝 😀

lucia32
10. máj 2010

že staré z júla...myslela som apríl 😝 😀

battole
10. máj 2010

lucia: my nepouzivame chodak, doki neodporucala.....
nykyta: aj ja ta pozdravujem 😎

lucia32
10. máj 2010

batt...ja viem, že sa neodporúča...ale? čo sa dnes všetko neodporúča, že? Pred 13 rokmi sa to neriešilo, deti mali, tak má aj Natálka...a chválabohu im nič nie je...a zas v chodáku nie je celý deň...a pomoc to veru je 😉 hlavne pre naše kríže 😀

battole
10. máj 2010

lucia: ja som to nie v zlom pisala. My sme tiez mali, ako deti. Ale zatial to zvladam aj bez neho, tak ho neriesime, ked mi odijdu krize, potom si ho kupime a to uz bude neskoro 😀

lucia32
10. máj 2010

Batt...ja viem, že nie v zlom 🙂 Ja som ho kúpila, pretože s malou je babka a tá už nie je najmladšia a viem, že jej to varovanie Natálky ulahčí 😉

lucim
10. máj 2010

lu, naty je fakt kocka 🙂
lauri, mas zlate a sikovne deturence, radost pozerat. 😉
adka, saske este raz gratulujem, sportovkyni. 🙂

a nase male ukecane kecadlo skuma novu ohradku okolo krbu

https://www.youtube.com/watch?v=T9g_CvrG-LM

😵

lucim
10. máj 2010

a uz sa chystam na zumbu, som zvedava, ci aj mna to chyti ako vas a ci vobec vydrzim aspon 5 minut v pohybe. 😝 tenisky vycistene, triko a teplaky v taske, aj voda, uterak, uz len zapnut vlasy a start. 🙂

ani3012
10. máj 2010

ideš prvý krát? Aj ja pôjdem ale až v piatok. 🙂 Tak si to uži a daj vedieť.
Kamoška moja povedala,že to je ako droga a začala chodiť už dva krát do týždňa 😀

ani3012
10. máj 2010

chodítka......
jedna múdra pani doktorka povedala,že to je vec názoru-ako napr.hotový príkrm pre deti
Evička teda nieje tak často v chodítku ako Patrik (bo chodítko je u maminky a my máme malý byt),ale je to naozaj pomoc-len musíme už dávať pozor,lebo na prahu sa nám skoro prevrhla. 😒 a preto tie chodítka aj zakazujú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre