Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

klara_klara
18. máj 2010

dik babky za pozitivne reakcie som rada ze mozem patrit medzi vas...uz sa k tomu ani ja nechcem vracat a paci sa mi to ako to vyjadrila traky.........sme tu pre oddych, pre radu, pre povzbudenie, pre radost aj smutok...a nie pre vadenie a vylucovanie... 😉 😉 😉 dakujem vam.

inneska
18. máj 2010

klara...tu prispevame podla toho, kto má kolko času...ked sa niekto ohlási raz za mesiac, tak je to v pohode..proste nemal čas..tu to neriešime, práve naopak sa tešíme, že si na nás spomenul a ohlásil sa..takže si tu vítaná a sme radi,že si tu 😉

brusi..tak karamelka je bezodná 😀 nám sa akotak vrátila chuť do jedla, tak sa teším...len toho zuba žiadneho...alebo čím to je, že 3-4 dni popapá všetko, dalšie 3 dni z každého zje lyžičku 😒 ale hlavne, že prospieva 🙂

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Inesko nevím neznám to u malé ta jí sotva oči otevře 😀 😀 😀 a zuby nemáme 😀

sevzuz
18. máj 2010

brusi sa tes aspon je spokojne babatko, ved ona ked uz bezka potrebuje! 😉
inak tvoja mala urcite nema malo zeleza po zisteniach z dnesneho rana a neprovokuj tu! tu sa riesi ze deti nechcu papat a maminy maju z toho hlavu v smutku a ty takto klince do rakvy im nabijas???!! 😠 😀 ale nie srandujem samozrejme 😵

traktor
18. máj 2010

sev...a kolko bab zdrhlo po mojich hlaskach 😀 😀 😀 ...a tihnut sa da vsetko...ja teraz kym pisem odskakujem k matkovi kopeme si loptu/ pst kopnem dalej...kym po nu dojde tak ja stiham pisat 😀 😀 😀 😀 /, a medzitym robim zdrave jedlo...hamburger a po nasom čipsy 😀

sevzuz
18. máj 2010

ty kokos traky ty si fakt multitalent!
ja neviem kto zdrhol a ani v tvojich prispevkoch nebadam nic take za co by mohol niekto zdrhat 😕

brusinka.pusinka
18. máj 2010

hele sevuz nedráždí bejka rudou vlajkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vím že nepapkaj také možná nebudem až nám polezou zoubečky zatím žádný nenííííí 😀 a že běhá je fakt ale tolik jídla nespořáda ani můj muž 😀 co ona 😀

inneska
18. máj 2010

traky..2:0 prehrávame..pohreš zase za mňa 😀

brusinka.pusinka
18. máj 2010

traky jojo dá se stihnout to se přidávám 😀 😀 😀 😀

inneska
18. máj 2010

brusi, šak nech si dá, ked jej chutí..presne, ked pôjdu zúbky, tak jej chutiť nebude a bude čerpať zo zásob 😀

inneska
18. máj 2010

traky...šikovnica...ja tiež niekedy stíham vela naraz, ale dakedy nič..ani jednu robotu, ani písanie 😝

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Inesko a jak to bude jak u syna že ani nebudu vědět že má zuby tak to bude sranda 😀 😀 😀 jednou my prostě cinkla lžička o zubky 😀 😀 😀 a jasně že ji dopřejeme 😉

sevzuz
18. máj 2010

brusi ale ked podla toho co ty pises tak jej vyvaras same dobrotky tak sa potom cuduje ze jej chuti 😎
a nedrazdim snad 😅

traktor
18. máj 2010

no aj zanadavat som stihla...inka 😉 😀 😀

brusinka.pusinka
18. máj 2010

😀 nedráždíš jsem beran né bejk 😝 😀 😀 😀 😀 jj u nás se papkají dobrotky jsme mlsouni 😀

lucim
18. máj 2010

caute pusky, fandite fandite? ten jeden nas gol konecne bol dobry. 😉
a stratenu ovecku maramaru zdravim, aj s tomaskom. 🙂
brusi, maj drahy povedal, ze to co si napisala, ze karamelka prave zjedla, je tyzdenny jedalnicek nasho maleho. 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
18. máj 2010

lucim to je svačinka 😀 😀 😀 raději nepíši co od rána zblajzla 😀 😀 😀

lucim
18. máj 2010

brusi vsak napis , za tu srandu to stoji 🙂

sevzuz
18. máj 2010

no tak brusi to som zvedava 😅

lucim
18. máj 2010

ja k tomu pre porovnanie dam, ze matko dnes zjedol jogurt a 2 kusocky chleba, polku najmensieho masovozeleninoveho prikrmu , 3 hryzy jablcka, 1 chrumku, pol keksika a mlieko. 😉

sevzuz
18. máj 2010

lukasko:
240ml mlieka o jednej v noci! (ked cez den menej papa tak v noci mam pohotovst 😠 )
6.45 240 ml mlieka
10.30 125gramovu activiu
14.00 asi 125-150g kura, ryza zelenina
odvtedy je prec z domu a neviem co papa (je s babkou na navsteve asi bude mat brumika, alebo kukuricne chrumky:-/
a medzitym zapija vodickou

laurajana
18. máj 2010

lucim na rozdiel od Mattiho - malá na ráno zjedla jeden banán, jedno jabĺčko, na obed kuracie mäsko, zemiak, broskyňu 3ks, na olovrant jednu veľkú briošku a zapila "cici mliečkom" a trošku zaspinkala, zobudí sa na kúpanie, nakojíme a snáď pospinká...keby toto aspoň za deň zjedol Matti tak skáčem od radosti...ale nemôžem to chcieť od oboch aby bola pohoda... 😉

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Ráno v 6 h. kojo, v 8 hod 150 ml banánového mlíčka 😉 v 10 hod k150 ml kaše ovesné s hruškou 😀 v 12 hod jsme obědvaly čočku na husto s králičkem a nočkami 😉 v 15 hod dva tousťáky s žervé a s mrkví a kedlubnem , pak na kousky 2 tyčinky sýra pro děti a v 17 hod to co jsem psala na svačinku 😀 v 19.30 tpo bude 260 ml mlíka se sušenkami a v noci kojo 😀 Jinak jí pořád něco pokud nespí, takže pochutiny jako křupky kousky ovoce a sýra a milujeme dubat hroznové víno 😀

klara_klara
18. máj 2010

ahojte som tu zasa na chvilku ...maly sedi a papa jablko a nesmie sa najst nikto aby mu ho zobral a hroza keby mu len spadlo...spusti huronsky rev 😀 😀 😀 strasne lubi jablka...aj ked ma len dva zuby vie riadne zahryznut 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
18. máj 2010

čajíku vypijeme 250 až 300ml denně 😉 Oběd je 2 skleničky od přesnídávkytak asi 400ml 😀

klara_klara
18. máj 2010

baby davate detom aj nejaky syr alebo nieco na roztek alebo chlebik...ja zatial len suchy rozok a mame zacat aj s jogurtom asi bielym. odporucte nieco co je dobre. 😉

laurajana
18. máj 2010

s čajíkom sme na tom podobne brusi 😉

klara_klara
18. máj 2010

boze ten hokej je otras...mm sa tu vzrusuje 😀 😀 😀

laurajana
18. máj 2010

ja som normálka dala biely Zvolenský jogurtík do neho napučané ovsené vločky + nejaké ovocíčko a baštila o prietrh, už papala aj jogurtík vanilkový, čí výživky od výmyslu sveta a chutilo a nič sa nedialo...takže to čo jej neuškodí, prospieva 😉

sevzuz
18. máj 2010

brusi ale toto nemyslis vazne! to fakt zje viac ako 3 deti dokopy!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre