Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
7. jún 2010

dobre ranko, sebastianovi gratulujem 😵 ..len opravim datum 7.6 😉 , a pekny slnecny den prajem vsetkym, nas dnes caka poradna a pik, pik do nozky...tak verim, ze budeme statocny 🙂

traktor
7. jún 2010

@sevzuz sev, ked ti niekto neodpovie tak preto, ze uz kazdy chrape 😀 ...alebo je vikend a je nas tu pomenej 😉 ..tak si s toho nic nerob, obcas sa to stane, treba si trosku potapetovat a niekto sa urcite prida 😉
@lucim lucimka, my sme velmi spokojny, matko neprotestuje, vobec mu nevadi a rad ju nosi 😉 , najprv som myslela ci sa nebude smykat alebo potit mu hlavicka ale nie...u nas je to super 😉

zumpa
7. jún 2010

dobre ranko. my sme prisli pozriet starkych a robime tu bordel uz od 5. nevadi, uvidime aky budeme cez den... xixi 😝

ani3012
7. jún 2010

@traktor traky a to odkiaľ máš že 7.6. ? To myslíš dátum narodenia malého Sebastiana? 😕 On má dnes len 11 mesiacov....

ani3012
7. jún 2010

@zumpa ahoj ! My s apoznáme ? 😕 😉 Som ťa tu ešte nevidela

ani3012
7. jún 2010

@sevzuz a ty si mňa všimla pred včerom? Som si písala sama zo sebou a sem tam ma prišiel niekto povzbudiť 😀

@nina41 no čo ti k tomu napísať? peniaze potrebuješ,ale malého by si mu nerada dala.Ale ja si myslím,že on by ani pre neho neišiel.On má už súdom dané,že má platiť? Ak nie,tak aj tak si daj na súd a prípadne tam aj povedz,ako sa ti vyhrážal a čo povedal na malého Rišulka . Neboj, o chvíľku bude z Janka,Jakubka a Jurka veľký chlap a tí mu už dajú na frak.Teraz je to najhoršie obdobie pre teba,no nezávidím ti,nemáš to ľahké

@brusinka.pusinka a kde ste sa stratili s Karamelkou ? 😕 🙂

@lada82 ak ťa môžem poprosiť,nejaké inf. o ročnej Alžbetke-pochváliť sa bambuľkou a tak

ani3012
7. jún 2010

no idem ja spať,Patrik v škôlke,mm v práci ,Evi spí a aj ja idem pospať troška. 😵 😵 😵

nina41
7. jún 2010

Dobre ranko 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Konečne tu svieti slniečko 😵

nina41
7. jún 2010

@ani sud ešte nebol,janko včera robil šišky 😵

ani3012
7. jún 2010

no koľko som to spala? Už sme 10 min.hore,lebo rovno pod oknami nám začali kosiť trávu a Evička sa zobudila s plačom. Ale aká bola zlatá s tou odutou perou,než začala plakať 😀

ani3012
7. jún 2010

@sevzuz všímaš jak tapetujem ? 😀 😀 😀

sevzuz
7. jún 2010

dobre ranko

@ani3012 sa snazis dorazit tie prisopevky do zaokruhleneho cisla?
lukasko sa mi tu snazi pisat miesto mna boze to sa neda 😀 rano teplota 38,6 a teraz klesla na 37,6 tak je vyrehotany jak leco 😀 😀 😀

@traktor
jasne to ja len tak "v dobrom" rypem 🤐

ani3012
7. jún 2010

sev tie už dávno sú 😉 Traky to nakoniec zvládla sama ani som sa nestihla pobiť o ten 50 000 príspevok 😀

lucia32
7. jún 2010

Ránečko....
@ani3012 Evička je velká šikulinka, krásne jej to ide....
Oslávencom včerajším i dnešným všetko naj, my sme včera boli u znýmych popozerať ako žijú v novom domčeku a hrali sme sa s kamarátkou júlovkou Amálkou 😀

ani3012
7. jún 2010
https://www.youtube.com/watch?v=y94QcfCZzGs


@samayka -Takto treba Beku naučiť 😵 😵 😵

laurajana
7. jún 2010

@klara_klara prosím Ťa to kde si na to prišla, že som tehu??????????????? a kto je vlastne klara_klara???

laurajana
7. jún 2010

lstr. 1655: citujem "laurajana to ty mas 9 mesacneho a cakas dalsie babusko...juj takto skoro za sebou...aj my by sme chceli ale este pockame kym bude mat maly o kusok viac tak aspon 2 roky...tiez nechceme velky rozdiel medzi detmi takto je to lepsie aspon sa spolu zahraju

aha a pozeram ze mas este jedno babusko

...sranda...človek sem nechodí a predsa len ho tu okecávajú a o čom, o ničom...sranda...som sa normálne dočudovala keď mi to kamoška cez FB ťukla...ešte že ju mám "moje druhé oči" 🙂

sevzuz
7. jún 2010

@laurajana
to co pisala klara klara, tak ona sa asi sekla lebo vtedy prispievala, par prispevkov pred tebou, aj kuchy a asi sa to klare nejak pospajalo 😅 a to kuchy caka druhe babusko 😉

sevzuz
7. jún 2010

@ani3012
ani mala je zlata ako sa pusta chodit aj u nas to vyzera rovnako, len si stupa po nohach a hned sa zacne oplasovat tak sa smari na 4 a uz fici🙂
a tiez oblubuje babkinu retiazku🙂)))

laurajana
7. jún 2010

😉

traktor
7. jún 2010

@ani3012 ani prepac 😉 slepa som jak patron....uz ani očička ma neposluchaju..asi som mala stres z ockovania 😀 😉 , zumpa, tak tu nepoznam, asi chcela pisat inde..ale kludne moze aj nam 😉 ,
@laurajana klara je nasa, a asi to vtedy zle pochopila, vtedy sa preberalo kto je tehu...vsak to neva, vsak este mozes byt 😀 😉 😵
@sevzuz chapem, chapem, aj ja obcas rypnem, aj potapetujem aj...som rada, ze ste 😵 😵 😵 ..a hlasim dnesna poradna..2x pik, pik do noziciek...uz vieme ako matko reve...jaj ma hlas ako operny spevak, mozno nim aj bude 😀 ..vaha 11300g, 78 cm....potom sme boli na ultrazvuk a vsetko je ok 😵 ...sme cakali sice 2 hodiny ale matko aj napriek ockovaniu zabaval celu nemocnicu...s kazdym kecal...behal , predvadzal sa...suma sumarum, jeden stastny matko a jedna zlikvidovana mamina 😀

lucia32
7. jún 2010

@traktor ahojky...jaj pik-pik...aj nás to koncom mesiaca čaká 😝 Váha pekná, výška tiež 🙂

ani3012
7. jún 2010

@traktor
@lucia32
Tak hlásim aj ja! Sme po poradni 8040 gramov cm-? nemerajú nás a pik-pik do nožičiek sme dostali aj my 😒

lucim
7. jún 2010

Jak to, ze nemam dnes co citat? 😲 😲 😲

lucim
7. jún 2010

ooooo ake krasne miery, matko chlapisko sikovnisko, spevacisko 🙂 evicka baletka zlatko. 🙂

traktor
7. jún 2010

@ani3012 a ako evicka po pik, pik..u nas zatial v pohode, len je este viacej spavy ako zvycajne 😕 , ...
@lucim no pekna vaha len nevie odkial sa berie, vsak matko je taky akurat...asi ma tazke kosticky 🙂
@lucia32 tak nech mate pik , pik raz dva za sebou 😉 a kde sa stratila nykyta...uz sa tu dlho neukazala, aj brusinka...a aj inka tu nie je...

lucim
7. jún 2010

asi kempuju vonku, ked sa uz urobilo prkne pocasie.
a nech vas tie pik pikance netrapia, my sme po nich mali trosku teplotku.

traktor
7. jún 2010

my teplotku zatial nie...po injekcii teda priamo velmi reval, vsak sa ani necudujem..a potom sme boli na tom ultrazvuku, tak bezkal ako utrhnuty z retaze...vyse 2 hodin bol v pohybe...co teda nie je jeho zvyk...doma by uz bol davno hajal...a ked sme dosli domov tak zaspal ako podtaty, ...potom bol trosku hore a uz zase spinka.. 😉

lucim
7. jún 2010

milacik matko, nech si peknepospinka, mal narocny den. 🙂
my sme boli dnes v senici, v banke vybavit karty a plienky dokupit a kabelu za 4 e mam, no nekup to, 😉 a kopec prkotin do domacnosti, potom matko prebrazdil nas dvorcek, len tak poprplal jedlo a ked som si chcela oddychnut, tak nam vypli prud, tak sme upratali a sli zase von, kolenacky a v ponozkach preliezol dvor u susedov - no do vane isiel koplet ako bol, este aj kaknuty. 😀 😀 😀 uz unavenucko spinka tiez. 🙂

lucim
7. jún 2010

a deticky spinkat, doukladat sa, nech sa mmaminky mozu v klidku zlozit k pocitacom a poklebetit, ako sa maju vyborne. 😉
traky, akurat idem zaplatit tu siltovku. 🙂 a este jednu riflovu som nasla. a dnes som prefarbila jednu matkovu satku na hnedo maskacovo. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre