Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
10. jún 2010

Páni : Šibnutý, Nikto, a Opľul idú po ceste.
Zrazu Opľul opľul Šibnutého, a ten sa ide sťažovať na políciu.
-Opľul ma Opľul !
-Naozaj ? a Kto to vie dosvedčiť ?
-Nikto . "
-A nie ste Vy tak náhodou šibnutý ?
-Áno..... odkiaľ ma poznáte ?.....

zumpa
10. jún 2010

dobre ranko vsetkym. ako sme sa vyspali... my moc dobre nie, trapia nas sopliky.... fnuk 😒

lucim
10. jún 2010

dobre raneckooo 🙂
Oslavencom vsetko naaaj. 🙂

lucia32
10. jún 2010

@zmurkaz tie sandálky som objednávala z netu...tu je link http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7062178&tab=8

lucia32
10. jún 2010

traky...nakoniec som vzala 20, vnútorná dlžka 13 cm, malá ma nožičku 12 cm od palčeka po úplny koniec päty, papučky máme 12,5 cm a sú jej skoro nadoraz, tak nech sú radšej väčšie, veď máme pred sebou leto 😉

lucia32
10. jún 2010

A dobré ránko....my stále soplíme, ale opäť sme sa dostali k bielej farbe, včera mali nábeh do žlta...dnes som nasadila Sinupret, je to mukolytikum tak snáď niečo rozpustí 😝 noštek som trochen vytrela kvapkami, tak uvidíme či to prejde, či nie 😝
Oslávencom , špeciálne Peťkovi velikánsky cmuk 😲

ani3012
10. jún 2010

@lucim ty sa tiež nekašleš ,že bude Maťko špinavý ,že? Ja keď malú položím u niekoho na dvor,tak už iba počujem,že bude mať zelené a špinavé kolená a tak-veď pračka operie,nie ? A keď nie,tak aj tak by nám to bude o pár dní malé 😀

@traktor ftipy dobré až na to,že si ich sem už dávala 😀 ale o tom opľutom som nepočula 😉

@inneska ja som tiež za,že len po vonku....a nemáš to ty alergiu? Aj mm začal hodne sopliť,aj oči ho pália,tak si objednával zase kozie mlieko.

@zumpa ďalší choroba ! heš heš! Aby ste boli zdraví....
ja sa inak nedivím,veď behom 48 hodín teploty stúpli o 20 stupňov.

@zmurkaz neboj Zuzka, 10 dní je zlých a potom je už dobre.Aj ho niečim natieraš ?

@pirinka ahoj Janinko ! Že si sa ukázala! No co,už máte zuba? Vedie zatiaľ už len Karamelka,len neviem ako Esterka

@lucia32 sandálky sú krásne,až potom som si uvedomila,že vlastne ani my nemáme 😅 Ale asi je pôjdem kúpiť do lekárne,aby som jej ju aj odskúšala. Zajtra bude výplata,tak pôjdem na to 😵

ani3012
10. jún 2010

a všetci,čo ste chorí sa vyliečte,veď vonku je krásne 😵 😵 😵 😵

A Patrikovi je už dobre,pospal si,ale do škôlky som ho nedala a asi ani zajtra nepôjde.(a ani pozajtra a ani popozajtra 😀 )

inneska
10. jún 2010

ránečko...u nás sople a kašel v plnom prúde...dnes sa nám aspoň už 2x podarilo niečo odsať, tak sa mu noštek kúsok uvolnil(teraz spinká a počúvam,že ani nechrapčí, tak ako predtým) a tiež dávam sinupret..mne hlava furt treští z nádchy...dnes to vidím, že len do lekárne a obchodu skočíme(máme to kúsok) a zasa len doma..aj sme dnes zrušili stretko s babami a detičkami, zajtra sme mali ísť do MC na koníky a na zmrzku ☹

a oslávenčekom gratulka, spešl Peťkovi posielame 😵

ani3012
10. jún 2010

a idem variť ryb.filé...hľadám nejaký recept,aby s tým bolo čo najmenej roboty.
Čo dnes varíte vy ?

inneska
10. jún 2010

@ani3012 aj švagrina sa ma hned pýtala, či nemám alergiu..no snád nemám, doteraz nikdy nič..iba ak na bordel, bo ten tu terz mám statočný, čo som neni schopná nič a erik riadi ako tornádo(kde berie tu energiu, napriek tomu že je chorý ako ja,?? 😕 )lebo ani oči ma nebolia, len tá nádcha a hrdlo, som si dnes striakala anginal..tak je trochen lepšie...

inneska
10. jún 2010

@ani3012 a som rada, že je paťkovi lepšie 😉 ja som včera len stehná upiekla a svokra ryžu hotovú poslala, tak dnes nevarím nič 😝

ani3012
10. jún 2010

za to môžu tie vysoké teploty.Teda že tak rýchlo vyskočili.Veď ešte nedávno bolo 11 stupňov a teraz 31 .Ja mám inak teplo rada,len Patrik ho neznáša dobre.Aj v tomto je po tatovi 😝

Vieš čo si kúp v lekárni? clarinase. Sestre to predpísal doktor,keď mala silnejšiu nádchu ale alergička nie je

lucia32
10. jún 2010

Som skočila do potravín na raňajky a tu aká družná debata 😀
@ani3012 aj ja by som jej najradšej odskúšala na nožičku, ale u nás by som asi velmi nepochodila...sú tu jedné zdravotnícke, tam držia nejakú obuv, ale neviem, či by sme mali z čoho vyberať? Dúfam, že som sa nesekla a budú jej fajn 😵
Teraz je vonku ešte celkom príjemne, my sme sa už o pol 8 hojdali na hojdačke...čakali na babku 😀

lucia32
10. jún 2010

Jogurt vo mne a teraz ide na rad Polárkový sneh 😀 to som 100 rokov nemala....tomu sa povie diéta 😀 😝 Musím poklopať zatiaľ mi to chudne 😅 😉

ani3012
10. jún 2010

@lucia32 taká diéta bola tuším aj minulý rok o takomto čase,že ? 🙂

laurajana
10. jún 2010

ahojte maminy...k tej clone na kočík - super vec, hneď by som ju brala, slnečník na kočík u nás nemá cenu a tiež ani tá clona čo kočík chicco multiway má - lebo malá to stále poťahuje - proste strašná zábava, tak by skončila určite aj clona...máme to teda vyriešené slnečnými okuliarikmi 😉 čo narobíme...

lucia32
10. jún 2010

Ani....hlavne, že nám chutí 😀

lucia32
10. jún 2010

@laurajana ale okuliariky neochránia kožičku...a zrejme o to babám išlo 😕 ale pristanú jej prďolke malej 😀

traktor
10. jún 2010

ani nevadi...to sa dalo u mna cakat, ze dam nieco viackrat 😀 😉 ..super , ze uz je patkovi dobre...jaj tolko volna, ako mu je dobre 😀 ...marnost, zeny..o chvilku velke prazdniny...uz teraz si musim obalovat nerfff...inak dosli mi dnes tie tycinky aj nalepka na auto...ale tycinky uz nie su 😀 😝

traktor
10. jún 2010

lu , ja som myslela, ze ma naty mensiu nozku, preto som hovorila ze 13 je velke..ale sak ona je uz kus zeny tak aj noska musi byt väcsia 😉

traktor
10. jún 2010

ze noska 😀 😀 😀

lucia32
10. jún 2010

@traktor kde si bola doteraz? orala si? na FB to žije, tu zdochol pes 😝 😀

lucia32
10. jún 2010

@traktor som jej to 3x premeriavala a ked beriem do úvahy aj zaoblenosť pätičky, tak má 12 cm a to radšej väčšiu...no však žena po mame....néééé? 😀

traktor
10. jún 2010

lu som vijedala tie tycinky 😀 😀 ....a jasne radsej väcsie ako male...ale krasne su...pre dievcatka maju velmi pekny vyber...sice dnes uz aj pre chalanov, ked som mala patka tak nic moc....a ked som mala simonku a si spomeniem aky vyber mali... 😀 marnost...to bolo.....idem kuknut na fb..co tam nove....

traktor
10. jún 2010

vyjedala....asi ma zmaha to teplo

laurajana
10. jún 2010

@lucia32 jasné, jasné - slnečnú clonu, ak na ňu naďabím tiež by som brala...lebo je to super "chránič" ale zatiaľ poctivo natierame krémikmi na slniečko + klobúčik + okuliariky 😀

traktor
10. jún 2010

no fb pokukane...nic moc...tak ideme vonku...zatial papa 🙂

nykyta
10. jún 2010

ajojte babulky 😉 mam chvilu cas tak som nieco poslala 😉 ozvem sa neskorsie 😉 duuufam 🙂 vsetko naaaaaj vsetkym oslavencom 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre