Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
9. aug 2010

@lucia32 tak dalsie chore dieta ☹ ..tak skoda, ze ste takto skoncili dovcu....tak aspon pis ako ste sa mali, ..mate aj dake fotecky?

lucia32
9. aug 2010

@traktor ja fotečky nemám...foťak nám odišiel, požičala som si síce, ale môj mladý ma zblbol, že má nabijacie baterky velké a to len stredné, tak som nové nekupila a tak sme mali foťak , ale nefunkčný 😀 😝 , ale Lucia fotila, tak foto bude, ked mi pošle, ukážem...no snad aj na FB budú 🙂
Inak bolo fajn, čo sa spoločnosti a kupka týka ...o ubytovaní sa radšej nevyjadrujem 😅

traktor
9. aug 2010

@lucia32 😀 ..tak nemoze byt vsetko de luxe 😀 ..hlavne, ze ste trosku vypadli z robotky 😉

lucia32
9. aug 2010

@traktor jééé, kukám, že to tu tiež ružové nebolo, teploty, úrazy.... 😅 kukám, že Maťko sa chcel vymeniť s korytnačkou 😖 , jéjé ešte šťastie, že sa nič nestalo...aj naša rybka bola 2 x pod vodou...raz sa šmykla Bianke a raz ockovi...tak väčšinou bola potom pri mne...istota je guľomet 😀 Vodička sa jej páčila, ale inak klieštik maminkovský, skoro celý deň 😉

traktor
9. aug 2010

@lucia32 no..sama katastrofa tu..tak dufam , ze sme si vsetky vsetko uz vycerpali a bude len dobre 🙂 ..a nmaty mamkacik 😀 ..tak si ta uzila...tak ti prajem , nech vam vyjde ta dovca v dvojici, nech si odpocinies 😉

ani3012
9. aug 2010

@nina41 fakt deti sú najkrajšie keď spia 😀 a ako prázdninujú chalani ?

@acerka no super ,to je fajn že už bežkáte. A ty mi potvrdzuješ výrok že : čo deti teraz nedokážu o sekundu to už hravo zvládnu.
neviem aké presne znenie tohoto výroku je,ale pointa je tam 😉 A pekný slovníček že "bacha" 😀 😀 😀 To ma nenapadlo,ja Evičke stále len pozor-ale hlavne že svoj účel plní 🙂
A zubov koľko máte ?

@raona tak ako Sárinka ? Ako dopadla noc ? Má ešte teplotku ? Keď prídeš od dr.tak napíš čo povedala


ani3012
9. aug 2010

na 100 krát písať príspevok 😝 ráno neplánovane vypli prúd až na dve hodinky,keď mi naskočil net,dala som obnoviť kartu a bolo to nejako divné,tak som už ani nedopisovala ,len odoslala a už keď som chcela prečíta´t Lucku a traky,tak prišla "voňavá" Evička,tak prebaliť.Dnes je už druhý krát kakaná-tiež asi zuby,tie už vyvolávam tuším cez mesiac. teraz je v postieľke,ale spať asi nebude aj keď si očičká žmolila.V noci spáva veľmi zle aj keď táto noc celkom ušla,bola hore len 6 krát 😀
no idem vás počítať 😉

lucia32
9. aug 2010

Pár fotečiek z mini dovolenky...dve koníkovky v akcii...alebo ako mali rande dve júlovčiatka 😀

lucia32
9. aug 2010

@ani3012 helou...nám vyšiel cez dovolenku horný zúbok....pravá dvoječka...ľavá bude tiež cobydup....inak neboli ani teploty ani kakanice, len trochu mrnčadlo 😉

ani3012
9. aug 2010

@lucia32 no pekne angína.a to akože vážne bez bolesti v krku ? sa mi ani veri´t nechce,veď keď máš niečo zapálené,tak ťa to bolí nie ? No dúfať,aby to aj ostatné deti nechytili.
A Naty aká je veľká,taká bacuľka sa mi zdá,ale to asi preto,že Eva je taký slíž 😀
Aj my sme mali ubyt.na houby,ale hlavne že tam bolo čisto.To jediné si vždy prajem 😉 To ste boli ubytovaní viacerí v tom dome ? U nás by ubytovanie aj bolo fajn,len keby sme tam boli len 1. rodina.

@traktor tak to sa teším,že tu budeš zase častejšie 😵 😵 😵 len ja sa bojím,že keď začne škola,tak toho budem mať ešte viacej.Chystám sa na pravidelnú návštevu detského centra,teraz cez leto tam majú rôzne kurzy ale len pre väčšie detičky,tak od septembra nastupujeme aj my aj Patrik

zuzkalenka
9. aug 2010

@traktor dakujeme 🙂

ani3012
9. aug 2010

@lucia32 no fajn,že zub je už vonku a že ste to zvládli bez väčších problémov.Ja som našla tie náramky a asi jej aj objednám. Jeden je za 10 eur-ten sa mi páči viac a druhý za 6 eur.
Len musím počkať na výplatu,bo som stratila predvčerom cez 40 eur,tak na somarinky není čas 😝

ani3012
9. aug 2010

@zuzkalenka a ty nechceš napísať niečo o malej ? Koľko váži , ma zubov, čo dokáže a tak ? 😉

zuzkalenka
9. aug 2010

ahojte baby. Nechodím sem často lebo manžel je večne pri počítači tak nemám šancu. Ale raz za čas si vás prečítam. A chcela by som aj ja zaželať vaším detičkám všetko naj k narodeninám aj keď trošku oneskorene. Prajem veľa, veľa zdravia. 😵

zuzkalenka
9. aug 2010

rada napíšem niečo o Lenke. Váži 9230g meria 80cm. Zúbky máme len 2 dole. Robí nám radosť je to pekné sledovať ako každý deň dokáže niečo nové veď to poznáte. Chodiť ešte nechodí aj keď sa už sama postaví tak čakáme každú chvíľu kedy nás prekvapí

lucia32
9. aug 2010

@zuzkalenka ahoj....Lenke všetko najsamlepšie k 1. rôčku.... 😉

ani3012
9. aug 2010

@zuzkalenka no veď len teraz mala rok,tak pekne pomaličky má čas. My máme tiež ešte len dva zuby a máme tu ešte pár detičiek,čo sú bez zúbkov.A pekná váha !A už aj niečo rozpráva ?
a ďakujeme aj my za blahoželanie.Ti verím,že človek nemá toľko času na PC ako pred pôrodom,ale tak to má byť. 🙂

lucia32
9. aug 2010

@ani3012 jj, angina bez bolesti...aj mm nejak boli hrdlo a Bianka ma mandle velké ako Brno 😝 , tak dúfam, že nedopadnú podobne 😅
V domčeku nás bolo viac, ale to sa dalo zvládnuť...skôr ma prekvapilo, že žiadna kuchyňa, starožitný plyňak, že zahradný gril a to prditko malé na nôžkach...a najväčšia bomba bola, že nam došiel predposeldný deň plyn ( bomba) a pani domáca sa ani neunuvala, len niekoho poslala a že bomby predávajú na benzínke...no comment 😠 Kebyže nemáme drevo, čo sme si doviezli, tak večeriame asi komáre 😝 Na druhý deň ráno prišla po kluče a víťazoslavne niesla bombu...len my sme už odchádzali 😒
Môj mm sa vyjadril, že takéto niečo by sa hanbil ponúkať aj zadarmo, nie za to zinkasovať 330 € 🙄
Ale ak si odmyslíme ubytko bolo fajn...trošku zmena...ale chcelo by to ešte jednu dovolenku all Inclusive, aby sme sa zrelaxovali 😀

zuzkalenka
9. aug 2010

@lucia32 ďakujeme
@ani3012 jej prvé slovo bolo havo a povie ešte mama a mňam zatial všetko ale veď ešte máme čas ako si aj napísala

adka12
autor
9. aug 2010

baby som vetešená ako lečo, chamumila asi zabrala a saška spala celúúú noc 😵 😵 😵
dnes sme sa boli očkovať proti žltačke A a zvládla to na 1, pani doktorka dala piškotku a bolo po plači 😀

zuzkalenka
9. aug 2010

narodeniny Lenke sa torta páčila bola mňam

lucia32
9. aug 2010

@adka12 ahoooj, som čítala o vrtulke Saške...to fakt chamomila zabrala...idem o tom počítať...naša sa síce budí len 1x, ale občas v noci cestuje a to sa mi až tak nepáči 😀

adka12
autor
9. aug 2010

@lucia32 no ja som to kúpila hlavne kvôli tomu, že jej ide posledná stolička a už pomaly sa tlačia aj očáky a v noci nič nespí, sa zobudí aj 10x a mrnká, prípadne začne riadne platkať a nie a nie utíšiť. Potom sme hore aj 2 hodky. Ja som ju presťahovala už do jej izbičky, lebo ked spala pri nás, preliezla zo svojej postielky k nám ked sa prebrala v noci a potom nás do rána obkopávala a nič sme sa nevyspali. Takže som urobila rázny krok a fakt je to lepšie aj pre nás aj pre ňu. No som zvedavá, aká bude táto noc. Dnes sme boli u doktorky a vravela, že tá chamomila je fajn a pomáha, a že jej to kľudne môžem dávať, že je to homoepatikum.

laurajana
9. aug 2010

tak je po oslave, škoda, že som nestíhala pomedzi povinnosti pofotiť výzdobu a Laurinka pri torte sa fotila tiež len keď bola nálada, lebo sme nachladnutý a mrzutý, asi zas tie zúbky ☹ ale oslava bola fajn, bolo nás nakoniec 15 pomestili sme sa v mojej kuchyni, tak som mala po ruke obsluhu a všetko...posedeli sme do neskorého večera, deti sa vyšantili a teraz dojedáme zákusky 😉 😉 😉

zuzkalenka
9. aug 2010

@laurajana pekná torta. Prajem veľa zdravia maličkej a všetko dobré. 😵

majkas
9. aug 2010

ahojte,

@laurajana torticka krasna a aj rodinka ste krasna 😉

@raona dufam ze je vam uz lepsie a ze to bude jak u nas, po 3 dnoch cize uz dnes vam teploty ustupia 😉

@lucia32 tak nech sa mu cim skor polepsi a uz nikto iny neochorie 😉 fakt sa to nejako terz rozsypalo s tymi chorobami
a este som chcela, ze este raz tu budes pisat jak musich chudnut a pod, sak si krasne stihla tak uz nas neoblbuj, dobre? 😝 😝 😝 🙂

my sme boli doobeda na kontrole, teploty uz od soboty nemame ale Tami sa vysypala na chrbte, tak diagnoza znela ze je to nejaka viroza s vysypom.... tak to som vedela aj bez doky ale co uz. kupili sme puder so septonexom jak kazala a uvidime kedy to zmizne.
teraz spinka a ja sa chystam konecne pustit do tych pekarniciek nech si uz konecne nejaku vyberem 🙂

majkas
9. aug 2010

@zuzkalenka my sa tiez pripajame ku gratulaciam, nech je Lenka stale zdrava a robi vam len radost 🙂

zuzkalenka
9. aug 2010

@majkas ďakjeme a prajeme tiež veľa zdravia ako čítam tak ste choré ☹ dufam že čoskoro sa toho dostanete

lucia32
9. aug 2010

@majkas ďakujeme za prianičko zdravia...aj my na oplátku posielame 🙂 nech je Tami čo najskôr fit.... chudnutie je kapitola sama o sebe 😀 😝 😀 po dovči skoro + 2kg 😲 , dnes na obed 2 palacinky...no čo ti budem hovoriť...budem chudnúť potichu 😀
@zuzkalenka krásna tortička....
@laurajana krásna tortička, pekné fotky 😉
@adka12 jj, čítala som, že homeo...to sa môže...bola som aj v lekárni predchvílou, kúpiť ešte sprej do hrdla, lebo mladý nevládze ísť kloktať a myslíš, že ma nejaká chamomila napadla? Ja potrebujem chodiť s lístočkom 😅

laurajana
9. aug 2010

@majkas ďakujeme za pochvalu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre