Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

laurajana
9. aug 2010

@lucia32 vďaka

laurajana
9. aug 2010

@zuzkalenka ďakujeme krásne za prianie 😉

zrnik1
9. aug 2010

nezmazali mi foto 😀 😝

zrnik1
9. aug 2010

hihihi 😉 😲

traktor
9. aug 2010

@zrnik1 😀 😀 😀 ...mam to zariadit? 😀 😀 😀 ..nieeeeeeeeeeeee...ta fotka je uzasna, tak nech ti ju nechaju 😵 😵 😵

raona
9. aug 2010

ahojte.. tak v skratke, boli sme u dr. a mame virusovu anginu... no uplna parada, teploty chvalabohu uz nie su, ale ze sa este moze z toho vyhadzat dneska, zajtra, ale malo papa, bo ma nejake pluzgieriky na mandliach ju to boli, tak vacsinou ju len kojim.. ine odmieta, zjedla len dve lyzicky zel. polievky.. zatial sa nevyhadzala, uvidime co prinesie zajtrajsok.. idem ju ulozit...

majkas
9. aug 2010

@raona jaj rao, fukame bolave hrdielko, nech vam to cim skor prejde
vidis my sme sa vysypali po teplotach ale hrdielko mame ciste

ste ma tu minule nalakali na zimne veci tak idem kukat inzeraty aj ked zatial na jesen lebo to tiez nemame v zasobe 🙂

inneska
9. aug 2010

ahojte 🙂 my sme celý víkend doma neboli, u svokrovcov, ako zvyčajne 😀 fotečky sú na FB 🙂 a ešte som aj tortičku piekla, švagrovi na narodky, uhorky zavárala..a dnes som dostala prvú tortičku na zakázku už na sobotu, tak budem piecť a ešte znova zaváračka, teraz slivky 😝 no sa nenudím...

po víkende hlásim stav zúbkov 14 ks...máme všetky 1,2,3 a dve stoličky 😎

no zas sa erik mrví, tak idem k nemu...

katkah
9. aug 2010

ahojte 🙂 dakujeme za gratulka ku chodeniu, Ninka sa akosi rychlo rozbehla, dnes behala za detickami po ulici 😀
@ani boli sme v Chorvatsku, tak na blink sme isli..nemali sme ani ubytko zajednane...ale vyslo nam to super, ubytko parada, pocasie fantasticke, more teplucke a pridavam par foteciek malej hviezdicky 🙂

inneska
9. aug 2010

ako čítam, tak vela chorých detičiek je tu ☹ neh ste rýchlo všetky zdravučké babuliatka 😵

my sme zatial zdravý...okrem modrín a škrababncov 😀
@traktor no jejda, to musel byť šok...to zlé sa fakt v sekunde stane ☹ ale maťko na to zrejme už aj zabudol a bude korytnačku aj nadalej nahaňať 😀
@katkah krásne ste si to tam užili, parádne fotečky 🙂
@ani3012 ani som ti ešte nepochválila fotečky z dovči, super tam muselo byť, aj ked si písala výhrady 😝 snád si si aspoň trochu oddýchla 😉

majkas
9. aug 2010

@inneska krasne torticky, fakt si sikulka 🙂 a nemas niekde napisany nejaky postup aj pre zaciatocnikov? jak vyrobit tu hmotu, akoto nafarbit, tvarovat, skladovat a pod.? zeby si mi poslala mejlom 🙂 ja viem ze je aj tu na konikovi tema ale ma tolko stran ze az, sem tam ju aj citam, resp skor len fotky pozeram lebo tie baby tam pouzivaju take skratky a pre mna cudzieslova ze az 🙂

@katkah no super ste sa museli mat, krasne foto 😉 a obdivujem vas ze ste s malou isli len tak na blind, to by som sa ja asi neodvazila

inneska
9. aug 2010

a to BA stretko 18.8....mne by skôr vyhovovalo, keby je to v piatok..len ked ani ten víkedn pred ani po mi nepasuje..kurňa, tak mi to zase asi nevýjde 😠 jeden víkedn ideme gratulovať mame a jej priatelovi a další sme dohodnutí na koníky a offroad...najbližšie by som mohla 27.8.

stred týždňa je pre mňa nevyhovujúci..ked by som chcela byť aj víkend v ba(aby som aj s tetou bola, ktorá je prac. dni od rána do večera v práci), tak by som tam musela byť skoro týždeň a tak dlho tam zas nechcem otravovať..v štvrtok by som prišla, piatok stretko, sobota oddych a v nedelu domov 🙂

samayka
9. aug 2010

ahojteee

@majkas - čítaš mi myšlienky 🙂 pri pohlade na ineskine tortičky som si povzdychla.. že aj ja ceeeeeem 🙂 ale nie je tej sily ktorá by ma prinútila prečítať si a prelúskať všetko čo je okolo toho popísané 🙂
@inneska - ja ťa u nás ubytujem aj na dva týždne... ak ma to naučíš 🙂 ale nie, fakt si strašne šikovná. mňa by aujímalo jedno - kedy to stíhaš. a koľko ti asi tak trvá jedna taká torta..

inneska
9. aug 2010

majka..vdaka pochvalu 😉 môžem ti to spísať 😉 ale aj ivka to odomňa chcela a tuším som jej to ešte neposielala 😝

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2274&order=1 podla tohoto postupu som robila hmotu, farbiť môžeš gelovými farbami, alebo práškovymi(gelovky sú lepšie na spracovanie, práš. sa ti môže nechať čmuhy), skladuje sa v mikroten sáčku, niekto to má v chladničke, ja volne v skrinke...pred dalším použitím len na 10-15sekúnd do mikrovlnky a premiesiť a tvaruješ...a modeluješ ako keby si sa hrala s plastelínou 😀 a takto sa to poťahuje

https://www.youtube.com/watch?v=osC5SRtEg5k

katkah
9. aug 2010

@majkas dlhodoba prax v cestovnom ruchu...takze som sa nebala, len nas bolo viac, tak sme hladali velky apartman....bala som sa skor cesty..mala nevydrzi dlho sediet v aute, tak sme isli na noc a prespala skoro celu cestu, takze super. Zabudla som aj ja popriat vsetkym choruckym skore uzdravenie a my sme vcera tiez maly zly den, 2 urazy..ale teda obidva hrozne...boli sme na vylete na Novom zelande pri Modrovej a smykalo sa a tatinko niesol Ninusku a smykli sa a padli, Ninuska veru plakala riadne.....ale nastastie sa nic nestalo, aj ked som ju cely den pozorovala a aby toho nebolo malo, tak vecer o desiatej padla zase z postele, to bolo prvy krat co nam takto padla, nespala som celu noc, co som mala triasku z takeho dna ☹

katkah
9. aug 2010

@inneska aj ja som robila malej prvy krat k narodeninam tortu potahovanu podla tohto postupu a vysla nad moje ocakavania, takze dievacta vobec to nie je zlozite.....len sa netreba bat 😉

inneska
9. aug 2010

@samayka hm, hm, hm samy a to mám brať ako pozvanie??? 😉 tak stíham..korpusy sú raz dva, vyšlahám ked je erik hore, a dám piecť, aj krém predpripravím, a robím potom ked spí(zlepiť dokopy a zdobiť) ked je hore, tak by sa mi nedalo...vtedy len miešam, šlahám tz. hlučné roboty 😀 a väčšinou tak 2 dni robím..jeden deň korpusy, krém, večer to zlepím, cez noc stuhne a druhý deň zdobím 🙂

inneska
9. aug 2010

no vidíte, aj katka to potvrdila, že to nieje nič zložité 🙂

samayka
9. aug 2010

jooooj tak to ja by som aj týždeň na to potrebovala.. ale skúsim. fakt raz buchnem do stola a skúsim.. ááále potom sa traste cukrárky!

inka - kedy kolvek vás prichýlime aj s Eričkom krásnym 🙂 len daj vedieť ak budeš potrebovať 🙂

inneska
9. aug 2010

@samayka neboj, buchneš a bude torta 😉 mne sa jedná o stretko s vami...hlavne s riuš, bo tá ked potom odíde do us, tak ju asi tak skoro neuvidím..a ty sa chystáš na stretko toho 18.8.?? spojím sa s mojimi blavačkami, že čo a ako, či bude aj segrenka doma(tá ma priatela z jura??tuším a väčinu času trávi tam aj s malou, majú stále nejaký program)tak uvidím čo a ako a ak nič, tak budem teba otravovať 😉

majkas
9. aug 2010

som sa zakecala na FB 🙂

@inneska inn dik, linky ulozene. a pls kde kupim tie farby? ako to vyzera? a farbis to hotove, myslim ked je to vymodelovane tak to malujes stetcom alebo to das do hmoty ked to ide premiesit (predpokladam ze spravis najprv vela bielej)? a da sa ta hmota aj zamrazit?
este ,usim kuki ci su tie harobo cukriky mozu aj bezlepkaci, jojo mysim mozem ale nie somsi ista pri marshmallow

a sak mozes najprv ist k tete na vikend a potom cez den mozte prist aj k nam (na noc sa nebude dat lebo tu bude moja segra na prazdninach tak bude postel obsadena) 😉 aspon budu mat detuchy zase zmenu, a v stredu po stretku vy ste sli poobede domov 😉

inneska
9. aug 2010

@majkas http://www.cukrarskepomocky.sk/produkty-eshop/c... tieto farby používam a tento obchod je v ba .. ale majú draho..u nás stojí jedna gelovka 2,4e a tam až 5,3 😖 a tak farbím, že farbím najskôr hmotu a ptom modelujem 🙂 no a či to môžeš papať musíš zistiť, ja netuším 😅

uvidím, ako to zbúcham to stretko...teraz ma tak fajne začala bolieť hlava, že ani rozmýšlať sa mi nechce...pôjdem asi zalhanúť k erikovi..znova som pri ňom bola, čo sa mrvil a mrnkal 😒

inneska
9. aug 2010

@majkas event. ak by som šla na to stretko, a chcela by si dáke farbičky, tak by som ti mohla kúpiť a doniesť...príp.aj objednanie, by vyšlo lacnejšie ako tamtie drahé u vás...

majkas
9. aug 2010

@inneska a to tiez kupujes v speci obchode? ci tie farby dostat bezne v obchode?

a ked ides tak dobru noc, nech si hlava oddychne a dobre sa vyspis 😉

inneska
9. aug 2010

no nič, idem si lahnúť...dobrú nocku vám želám 🙂

majkas
9. aug 2010

@inneska akto ma dlhsiu trvanlivost tak by som mozno nieco vzala, spon nejake zakl.farby a sak to mozem aj namiesat spolu, ci nie?

inneska
9. aug 2010

@majkas kupujem odtialto http://peceniehrou.sk/ a kamenný obchod majú u nás v dubnici a majú tam vecí od výmyslu sveta 😵

majkas
9. aug 2010

ulozene zajtra pokukam 🙂 a dik

inneska
9. aug 2010

@majkas trvanlivosť tam je, netreba spotrebovať hned 🙂 a dajú sa krásne miešať 😉

majkas
9. aug 2010

idem aj ja do hajan, dobru noc 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre