Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
12. okt 2010

@lucia32 jasne ze hacky hacky pokial stiham ... zajtra by mali byt na fb 2 nove fotky v relaxovom albume 😉 a tvoja usianka uplne dokoncena? bola finalna foto na modelke?
@traktor jeeee mackooooooo 🙂

lucia32
12. okt 2010

Idem ja ....brú nôcku 😵

lucia32
12. okt 2010

@lucim nie nie je dokončená...lebo som z tej vlny začala bekovku pre Bianku, ale už som kúpila dalšie klbko, tak sa dokončí 😉 rozmýšlala som, že čo s nou, tak asi dorobím biele vrkoče a nejakú aplikáciu na vrch...či čo...ani sama neviem ...dokonca som ju chcela vypárať, sa mi nejak nepozdávala, že hrubá vlna....ale nakoniec nie, že škoda robotky mojej 😵

lucia32
12. okt 2010

Fakt idem...pá 🙂

lucim
12. okt 2010

nieco som pisala a spadol mi net .. uz neviem co .. ale lu - dobruuu 😉

ivet78
13. okt 2010

Ahojte babule a dobré ráno
Dnes som tu prvá na písanie,...
takže pPeťka vstávala už o 6 ráno ako zvyčjne ale je urevaná, usoplená a stále len cici a hopa sa pýta, tak teším ako bude dnešný den vyzerať
Vy čo náte nového?...

ani3012
13. okt 2010

@ivet78 ahoj ! tak my sme hore od siedmej,zaspala,takže ok. Cez deň sa prehrá,nie je vidno,že by ju boleli zúbky ,takže fajn.
už mám postavené na hovädzí guláš,skočím k sestre na kávu-býva pár metrov od nás a v noci sa nám prepadla zem pri kine,boli tu hasiči vyťahovať auto,ani ho nevytiahli. Tak bude uzavretá celá ulica 😝
teda ja som hore od 6,15 a malá od siedmej..že my 😀

ivet78
13. okt 2010

@ani3012
tak ste mali v noci rošošo s hasičmi?
Aj naša býva v pohode, ani neviem že ju mám, občas síce robí lumpárnea vymýšla, ale ona je dobrunké babatko, ale teda dnesa ráno... no už sa trocha ukludnila, ale ten sopel ☹ ☹

ani3012
13. okt 2010

@ivet78 no za ten čas,čo som teraz bola pri PC mi stihla vyložiť pokakanú plienku a poriadne si potrieť jej obsahom ruky a len čo som likvidovala spúšť,tak mi vyliala vodu z váze 😅 jáj zlatinko moje 😵 ...idem sa jej venovať,lebo nuda robí z našich detí "zlé" deti... 😉

lucia32
13. okt 2010

Ránečko....sa pochválim aké mám múdre dieťa 😀
Ráno pozerala Mickey Mousa a papala chlebík vo vajíčku, my v kuchyni....o chvíľu dobehla s kúskom toaleťáku a kričí BA ....a beží späť do obyvky...ja za ňou a ukazuje mi na zem a kričí BA ....na zemi hovénko....nie jej, ale Edyho (pes) 😝 okolo rozkusaný toaleťák, Edy sa hrá s rolkou od neho...o pár metrov cikanec....no moje nervy...tak sme šli umyť rúčky, bo to bolo nejak porúšané 😅 a potom zlikvidovať biololgický odpad 😀
Šikulka moja malá 😉 len keby tak kričala BA, ked sa aj ona pokadí 😀

Ani, ivet ahojky 🙂

ivet78
13. okt 2010

@lucia32
ahojjjjjj
no niekde sa začať musí, ale bolo to pekné som sa zasmiala 😀 😀 😀 😀
mne teraz peťa zaspala, nejaká je taká nesvoja...tak mám chvílu klud

ivet78
13. okt 2010

pridala som nejaké fotky dievok...

laurajana
13. okt 2010

@lucim ďakujeme za upozornenie, ty si sestrička že? Tak ty to radíš od "fachu" ako sa hovorí, mám taký pocit...to je fajn, mať takého človek po ruke 😉

laurajana
13. okt 2010

@traktor ja som v pohode, musím pre deti...ako si to predtým písala...Laurinka teploty nemá ani Matti, ale Laurinka ešte statočne zachrípnutá, ale už je to omnoho omnoho lepšie bez tých teplôt

laurajana
13. okt 2010

@traktor s tým fúkaním sú na tom podobne...Laurinka tiež, tá už si 2 mesiace takto noštek utiera, síce bez efektu...no teraz keby pofúkla...ešte že "toleruje" odsávačku radšej, lebo sa nám soplíky valia z kvapiek

zmurkaz
13. okt 2010

Ahojky kočky .... som musela včera náhle odísť ... Jurko nemohlol zaspať a už bolo stráááášne moc hodín 🙄

@ani3012 @lucim .... tak som to po veľmi malej chvíli vzdala - a zavolala ho k PC ... tam so si dala do wikipédie sekciu astronómia a tam som dala umelé družice - a bolo 😉

@lucia32 ...jéééé šikulko malá Naty - ako oznamovala - a možno si to vymenia Edy bude hlásiť, keď sa pokaká Naty a naopak 😉
...a idem of - umyjem vlas a ideme von 😉

lucia32
13. okt 2010

@ivet78 krásna rodinka...konečne ťa vidím 🙂
@laurajana fúúú, Laurinka to má teda pestré a vy s nou 😝 Budete jej dávať robiť testy na imunitu?
@zmurkaz 😀 a preto som ja nechcela mať dietko prváka školáka a malé bábo, vždy som vravela, že je lepšie to mať pred 😀

lucia32
13. okt 2010

Baby máte nejaký trik alebo fígel, čím vyprať zašednutú svetlofarebnú vetrovku? Vraj skvelý stav 😝

laurajana
13. okt 2010

@lucia32 to sa dá? To robí alergológ, je to potrebné, či ako? ...vieš si predstavím, že tá nám papá všetko, od ovocia, zeleniny, mäsko, cestoviny...všetko všetíčko a takto oslavená imunita a Mattiasko, čo ma imunitu slabú lebo neje skoro nič...tak ten je v pohode...necháme to, neprajem ani jednému dieťatku žiadne chorôbky, ale čudujem sa pri malej že už toľký krát po sebe chorá a tak vážne a imunitu by mala mať silnejšiu

ivet78
13. okt 2010

@lucia32 tak v tomto ti neporadím, ja mám síce pekné prádlo, lebo dievky nosia dosť ružovej, bielej alebo červenej ale moj všeprach sa volá vanish do každej pračky ku prachy. Ja nedávam ani vysoku teplotu. lebo vela vecí by mi asi oddalo alebo sa zničilo, ja tak 40-50 stopnov, tak skús...ten vanish

lucia32
13. okt 2010

@ivet78 Vanish používam bežne....momentálne nemám a vetrovočka kúpená na bazariku je šedivá 😝 Ale ja skôr Vanish na škvrny...som myslela, že niečo iné na vytiahnutie tej šedej a aby farby ostali žiarivé 😝 😀 asi som náročná, že?

@laurajana neviem kto, či kde?Ale ak je alergolog aj imunolog, tak možno on/ona. Skús sa opýtať vašej obvodačky...nemyslím, že je priama úmera medzi imunitou a papaním všetkého...jednoducho môže byť bunečna imunita oslabená od narodenia a tam by sa potom asi postupovalo inak ....niekde som to náhodou čítala, tak ma to napadlo 😉

ivet78
13. okt 2010

@lucia32
ja tiež kupujem kde kade , abčas aj sekáč navštívim, na tepláky alebo tak okolo domu veci kupiť a vždy to riešim vanishom, aj zaprané veci ked kupim, tak obyčajne je prádlo pekné,
počkaj zrovna som si sppomenula, kkupila som POWER plus, je to niečo ako vanish , neobsahuje chlor a tiež je na prádlo, to používam hlavne na tie veci z druhej ruky...
ale už neviem kde som to kupila, je to 1 litovka a má modru flašu

monr
13. okt 2010

ahojte, na skok som vás došla kuk
celé dni sa hráme s miškou, bo mi odťahuje ruky od počítača, tak neprovokujem.
krásne fotečky ste podávali.
nám sa pokazilo spanie, zas je to cca 8x za noc. Už začínam byť unavená.

stále provokujete s tým hačky hačky. kika dostala vlani na vianoce sadičku na učenie háčkovania, už po nej poškuľujem, či sa nepokúsim ja niečo vytvoriť. 😀 😀 😀 😀

pekne sa bavkajte, pa

snáď nakuk častejšie.

laurajana
13. okt 2010

@lucia32 aha no spýtam sa-vďaka..ja už radšej nič nečítam

brusinka.pusinka
13. okt 2010

krásný den babulinky 😉 u nás inverze nejdem ven fůůůůj 😖 a syn leží schvátil ho nějaký bacil, ale leží s knížkou 😉 😀

jeden pro zasmání 😉 i když pravdivý 😀 :

OPRAVA PLOTU V ČR
Tři podnikatelé se přihlásí na opravu plotu kolem ministerstva financi.
Slovák vezme pásmo, změří délku plotu všechno načrtne na papír, něco spočítá a praví:
"Spravím to za 350.000 Kč, to je 200.000,- materiál, 100.000,- pro zaměstnance a
50.000,- je marže firmy".
Ukrajinec vezme palici, něco poměří, něco nakreslí, něco vypočítá: "My to spravíme za
250.000,-Kč - to je 150.000,- za materiál, 50.000,- za práci a 50.000,- marže firmy".
Čech se neobtěžuje žádným měřením, žádný nákres ani výpočty, přistoupí k úředníkovi a
pošeptá mu: "Za 2.250.000,- Kč to udělám".
Ministerský úředník na to: "Jak jste došel k tak vysoké sumě ?"
Čech: "Milion tobě, milion mě a za 250.000,- Kč to objednáme u toho Ukrajince!"

lucia32
13. okt 2010

@brusinka.pusinka 😀
Domišovi skoré uzdravenie...u nás krásne, cca 15°C 🙂
@monr ahojky...no 8x za noc, tak to by som chytila kolaps 😒 ...kojenie by malo byť pohodlné pre obe strany...či to nie je v kojení??? 😝

puckalucka
13. okt 2010

Ahojky, děkujeme za pozdravy a chválu na adresu našeho vzteklounka 😉 . Vy máte taky všechny moc krásné a úžasné dětičky, škoda že nemám čas se k Vám připojit na pokec...jakmile mě Matěj vidí u noťase, tak je u mě a prstíkama šmejdí po klávesnici a trhá ven tlačítka 😠 🙂 .
Jak jste na tom(teda Vaši cvrčkové)se spinkáním přes den? Mates už nechce přes den spát vůbec, spinká mi tak jednou za 14dní a ten den je zrovna dnes 😀 , jupíííí chvilka klidu 😀 . A jaké máte noci??? My máme doma šíleného nespavce, je minimálně 5x za noc vzhůru...
Jinak na otázky na druhé dítko odpovídám, že mu necháváme od srpna volnou cestu a doufáme, že se brzo zadaří 🙂 . Je tu ještě někdo, kdo se nebojí druhého? 🙂
Mějte se všechny krásně, Matěj posílá holkám pusinku a klukům herdu do zad 😉 .

brusinka.pusinka
13. okt 2010

@lucia32 vyřídila jsem prej děkuje 😀 😉 u nás 9 sice se snaží vykouknout sluníčko ale máme tady přesažené limity prachu a jsjou o hodně vyšší no hold máme tady Mitall stell hnusná továrna 😖

brusinka.pusinka
13. okt 2010

@puckalucka ahojky my spíme 30 minut denně po obědě 😀 a v noci spíme celou noc jen jednou nakojíme okolo 22 hodiny a ráno v 5 a spíme do 7.30h nemůžu si stěžovat 😉 zato přes den je ona Kartamelka učiněný ďáblík 😀 😀 😀

puckalucka
13. okt 2010

Tak to upřímně závidím 🙂 , pár nocí bych takových potřebovala i když se dá říct, že už jsem si na to za ten jeho živůtek i zvykla 😉 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre