Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

laurajana
21. jan 2011

@lucia32 no zas nehovorím, že to bolo v čínskom...ale nechajme to tak, hlavne, že si super nakúpila, teším sa s Tebou samozrejme a malá bude fešandička 😀

laurajana
21. jan 2011

@traktor traky dnes ideme cestou do Tesca pokukám, nejak sme na to posledne nemali čas, ale keďže máme vecí až-až a niekedy posúvam veľa čo sme ani nemali, tak to nechávam k letu na neskôr, lebo aj trík a tuník máme požehnane...napr. včera som malej obliekla rifl. šaty že 92/98 a sú jej ltt, aj keď je to zn. Next a tie sú nám väčšinou väčšie od veľkosti ktorú nosíme a vidíš...teda malá je papajka a aj rastie do výšky tak asi tým 😉 a z topánočiek ako vyrastá to už ani nehovorím

lucia32
21. jan 2011

@traktor peknééé 🙂
@laurajana však ja som to nemyslela ZLE 😝 😀

lucia32
21. jan 2011

@laurajana tak ked ti Lauruška všetko prerastie, nahodiš vecičky tu a julovky ti pomôžu sa toho zbaviť 😀

laurajana
21. jan 2011

@lucia32 ale veď jasné, ja som to tiež nemyslela zle 😀 😝 😎 😉

laurajana
21. jan 2011

@lucia32 som toho nahádzala, tak pokukaj v inzerátoch mojich, napr. možno aj botky nejaké by sa zišli (čo pochybujem) všetko sú od nás väčšie detičky 😉 a veľkostne asi skôr keď nahodím 92/98 tak Vám budú malé 😵

lucia32
21. jan 2011

@traktor snaživá, ale nedavaj čiarky...stačí len medzera...bo potom sa to cele pose.... 😀

traktor
21. jan 2011

ja uz nekupujem nic..bo nam praskne skrina 😀 😀 😀 ..uz mam vsetko aj na leto..jedineco nam chybasu botasky..uz mam vybrate..len este ich nekupujem

traktor
21. jan 2011

@lucia32 😀 😀 😀 😝

traktor
21. jan 2011

@ani3012 aniiiiiiiiiiiiiii kukaj toto sa mi paci https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-komplety......

ani3012
21. jan 2011

@laurajana to Ivanka zháňa mne 🙂

inneska
21. jan 2011

no tu sa to minnie a mickeyom len tak hemží 😀 ale aj u nás boduje mickey..máme ho aj na osuške a ked nechce z vody von, tak sa ho spýtam či ide za mikim(to roztiahnem osušku aby ho videl a už ide z vane von 😀 ) a mickey tričká na leto máme zatial 2ks..a velkosť pozerám viac menej 104, lebo teraz som nakúpila tričká s dlhým rukávom(také na doma) vel. 98, ale aj fakt záleží od výrobcu..aj kamoška mi teraz posunula tričká a kraťasky, a sú tam aj 98 a tie sa mi ydajú byť ešte velké..a to je dopo dopo(takko)tam som tiež kupovala a to asi nám bude sedieť velkostne..že ked 98, tak bude dobrá, ked budeme mať 98cm..teraz máme 90cm..ale na leto triká aj ked väčšie budú, aspoň bude prefukovať popod ne 😀

a u nás nové slovíčko od včera táčiky(alias vtáčiky 😀 ) a snaží sa povedať krtko(kchokchokcho 😀 )

kristina1984
21. jan 2011

Hmmm,aj nám by sa páčili také dievčenské vecičky ale my máme chlapa jak horu...........

lucia32
21. jan 2011

@inneska ja mám tiež trička, aj 104, lebo niektore velkostne nezodpovedajú 😝
A my chceme táčiky 😀 šikuliak zlatunký 😉
@traktor a čo tam bolo?

lucia32
21. jan 2011

@laurajana tak mne už netreba, ja už mam nakupené na jar a zhruba aj na leto...moja kočička už tiež nosí 92/98...

traktor
21. jan 2011

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-komplety...
@lucia32 toto..dufam , ze uz to pôjde..
@laurajana matko ma najviac veci 98,,,nieco ma vsak j 92 a 2 body 86 zalezi od vyrobcu, strihu...
@inneska krtko 😀 😀 ...taciky mame aj u nas..a ybku..de ybky/ 2 rybky/- matko sa naucil pocitat do tri 😅 😉 .tak to komentuje..ked sa obuva tak ma de papuky, de panky....brm brm ma ad, da, ty...viac nezoberie asi preto , ze dalej nevie pocitat 😀 ..on vela odkuka po detoch..

lucia32
21. jan 2011

@traktor ideeeee...krásne, super cena...nám by bolo už malé 😀
A ja cééém....Maťko musí byť zlatý...ja som minule kukala videa a Bianka mala 3 roky a spievala pesničku Kukulienka kde si bola...no na zožratie...a na konci dala " ajajaj kukuku sedela som na buk buk (buku) 😀

traktor
21. jan 2011

@lucia32 aj ja mam videa a mame aj pasku co do magica😀 ..tam spievaju miska aj simonka...jaj a jak sa teraz rehlia, ked im to pustim 😀

laurajana
21. jan 2011

@lucia32 jasné, kto tu chce kupovať po našej "najneskôr narodenej" vy ste všetko veľkáči už 😉
@traktor áno tak záleží od výrobcu 😉 aj my tak podobne

inneska
21. jan 2011

a už dlho používa slovko apute(papuče) a apute sú aj topánky, ponožky..čo ide na nohu je apuťa 😀

lucia32
21. jan 2011

@laurajana no fakt...ved vy ste až v auguste 😀 ale taka Evička od ani nosí ešte len 80/86 😀 a je skoro najstaršia 😉

brusinka.pusinka
21. jan 2011

ahojky holky jééé kukám že další těhulká 😉 velká gratulka 😀 😵 😵 😵 😵
vy teda kupujete 😀 😀 😀 😀 my už také něco málo, ale malá nějak rychle porostla my jak kdy vel. 86/92 podle střihu 😉 😀 😀 😀

zmurkaz
21. jan 2011

...ahojky - som tu 100 rokov nebola 😔
@traktor ...si si dala robotku ... krááááááásne ... 80- tka by nám už nebola ale tie 86 😵 ...ale my toho máme na jar a leto toľko, že aj po dome nosí šaty 😉

zmurkaz
21. jan 2011

@brusinka.pusinka ...aj my tak 86/92 ...hlavne podľa dĺžky rukávov ... sme akísi dlhorukí 😅

lucim
21. jan 2011

kukulienky, vytu takto nakupujete?
pekneeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
nas matulo tiez frci na mickey mousovi, mame natahane videa, uz mu to pustamna telke z usb, ale oblecko este nema ziadne. @traktor nejake chlapcenske si tam nevidela? 😀
a to ake velke velkosti ... siiice v predstihu, na leto. mnematulo teraz konecne vyrasta z niektorych 86, napr. bodynka ma 92, ale nohavice su 86 akurat. vsak nema byt po kom zirafak. 🙂

traktor
21. jan 2011

@lucia32 ale krasna...mne pride ako nasa miska..ta bola tiez tak narovnako ako evicka 😉 😵 😵

lucim
21. jan 2011

@zmurkaz zuzi nie je malinka, ved ked smeboli u vas, tak bola najvyssia. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre