Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majka3107
31. jan 2011

ahojte maminky dobre ranko🙂som tu skoro nova,moc to tu nepoznam.Mam dve deticky..a dievcatko je julove...,tak dufam,ze ked budete mat cas tak sa podelime o spolocne zazitky s deti. 🙂 .Mne sa mala akurat hra,a ideme upratovat ..tak vam zatial prajem pekny dnik 🙂

traktor
31. jan 2011

@ani3012 moja..sme bili..jaj ..chcem ta zas pocut na zivo..ja si ta asik nahram..nech ta mam doma...mne sa to velmi lubi 😉 😵 ...a fotky sukrasne...evka e fesanda aj ked sa boji a place...moja

traktor
31. jan 2011

@majka3107 vitam ta u nas 😉

brusinka.pusinka
31. jan 2011

@traktor uvdíme no nevím jak to bude musím pokoumat a děkujeme no malá zatím spí a tak nevíme ale myslím že ona bude ok 😉
@ani3012 krááááásn í a Evička je kouzelná a Paťko jak s filmu piráti z karibiku
@majka3107 ahojky 😵

ani3012
31. jan 2011

musím ísť,s Paťko na ten neurofeedback,do banky,na úrad,k maminke vybaviť varúvku....
zajtra budem v BA,príde niekto? @lucim nejdeš si na kávu do Auparku napr. ?

brusinka.pusinka
31. jan 2011

tak malá konečně vzhůru 😀 a bez teplot Dominik vymýšlí oběd je hladovej 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
31. jan 2011

@brusinka.pusinka ahojky....super, že už je Domišovi lepšie a s teplotkou sme na tom podobne, aj Naty ju má a začína pokašlovať...a so stretkom nevymýšlaj, ja ťa chcem vidieť a traky takisto strašneeeeeee 🙂

lucia32
31. jan 2011

@majka3107 vitaj a povedz nám niečo o sebe viac a hlavne o malinkej júlovke 🙂

lucia32
31. jan 2011

@ani3012 malá je rozkošná...aj ja som rozmýšlala, že pôjdem s Naty na karneval, ale nakoniec som nešla, pretože ona je velký bojko a momentálne mám behačky kvôli jednej dôležitej veci, tak nakoniec som to nechala tak...ale inak by sme boli včelička 🙂

lucim
31. jan 2011

tak kuk aj sem, cmuky cmuk 🙂
mi od vcera narastla hlava o 3 cisla z toho kombinovania a riesenia 😀
@majka3107 viiiiiitam ta u nas ukecanych maminiek.
@majkas toje fakt dobreeeeee, to vazne takto super rozumie anglicky za chvilocku? parada. a fotky nemaju chybu. ako vzdy. 🙂
@ani3012 bombove boli tvoje deti na karnevale - piratska princezna a karibikovy pirat, krasa,. 🙂 🙂 🙂 moja maska bude domaca, ale snad sa podari. 😵
@brusinka.pusinka fuuu fuuuuu ziadne choroby, iba zdrave vesele deticky potrebujeme. a zo stretka sa uz nevykrutis, vsetky sa tesime, ze ta vycmukame ... aj vendy, piri, aspine aj lucka_m. 😉

laurajana
31. jan 2011

ahojte babule - mamule, od včera malý a malá teplotujú a kašlú - Mattiasko bol včera na plavárni s ockom a vrátil sa - šli sme na návštevu a už tam sme merali teplotu, tak sme utekali domov, aby sme nikoho nenakazili, takže Mattiasko ostal doma, preventívne dávame sirup od teploty a kvapky od kašľa...uvidíme ako zajtra...

brusinka.pusinka
31. jan 2011

tak malá to má asi ze zoubkůůůůů lezou ji dvě další stoličky zatím jen špičky takže máme 5 zoubků a dvě špičky stoliček 😉

@lucim
@lucia32 jááá schcem jet ale zvažuji či den či dva??????? no uvidíme jak se domluvkám s chlapami 😀 ale je to blbé s dojezdem hold uvidíme když tak nás některá vyzvednete 😉 😀

lucia32
31. jan 2011

@brusinka.pusinka do Žiliny ti ide vlačik, nie? a tam po nas prijde auto priamo z hotela......

lucia32
31. jan 2011

@majkas.... Tami je vážne šikulka, ako skvelo jej to ide...ta angličtina je tvoja? Toto ste sa naučili v tom kinder? 🙂

sorciera24
31. jan 2011

@brusinka.pusinka tak tak, ci CAdca, ci ZA, to uz do Ziliny ten kusok vlakom dojdete a pridu po vas priamo z hotela 😵 my uz sa na vas tesime 🙂

lucia32
31. jan 2011

@laurajana to je mrzuté 😝 skore uzdravenie, my takisto teplotkujeme 😠

laurajana
31. jan 2011

@brusinka.pusinka určite tam bude dosť ochotných šoférov, žiadne strachy, aj my ideme autom, tak ochota bude, nemajte strach...len niekomu na koho máte číslo brnknete a v pohode prídeme aj my - teda manžel 😉

traktor
31. jan 2011

@brusinka.pusinka ani mi nemame spoj priamo..ale ze dopravu ma hotel zabezpecenu..tak je to super 🙂

lucim
31. jan 2011

HOTEL objednany 🙂

solinkarka
31. jan 2011

@lucim mozem sa spytat do akeho hotela idete?? 🙂

traktor
31. jan 2011

@solinkarka hotel gold

lucia32
31. jan 2011

@lucim super 🙂

traktor
31. jan 2011

@lucim 🙂

solinkarka
31. jan 2011

@traktor jee vy idete do Vratnej doliny?? 🙂

lucia32
31. jan 2011

@solinkarka a prečo ťa to zaujíma?

kristina1984
31. jan 2011

Ahojte maminky a deturence 🙂 🙂 🙂
@majka3107 vitaj medzi nami 🙂 🙂

kristina1984
31. jan 2011

Musim sa pochvalit v noci do rodiny pribudlo mimčo Alexander

solinkarka
31. jan 2011

@lucia32 len tak bo to tam poznam 🙂

brusinka.pusinka
31. jan 2011

@traktor
@kristina1984
@lucia32
@lucim
@laurajana holky prosím o jména na Fb manža mi založil jiný a jen pro Vás nikoho jiného tam nebudu mít 🙂

traktor
31. jan 2011

@brusinka.pusinka ivana bartova porubcanova 🙂 ..len mi napis do ip..ako sa tam volas..ja nove nepridavam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre