Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
31. jan 2011

@solinkarka no máš to blízko...dúfam, že sme dobre vybrali 🙂
@kristina1984 a kto??? sestra, švagrina...či ty? 😀

kristina1984
31. jan 2011

@brusinka.pusinka Kristina Bogova
@lucia32 švagrovej švagrina

laurajana
31. jan 2011

@kristina1984 blahoželáme k prírastku do rodiny 😉

laurajana
31. jan 2011

@solinkarka už si tam bola a páčilo sa, že?

Hlavne, že sa stretne toľko úžasných maminiek s detičkami - sem tam aj tatinovia súhlasili s pobytom 😉 a čo zavoláme TV? 😉 Plné správy by nás boli, toľko detičiek po kope 😉

brusinka.pusinka
31. jan 2011

už jsem poslala žádosti některých pak rozešlu jiným 😉

solinkarka
31. jan 2011

@laurajana nie nebola som tam ale pocula som ze je tam super 🙂 a kolko VAs tam ide? 🙂

lucia32
31. jan 2011

@kristina1984 tak gratulujem k prírastku a malému Alexandrovi plný a šťastný život 🙂
@laurajana ujmeš sa tej telky? 🙂

laurajana
31. jan 2011

@lucia32 ale veď mne nejde o to byť hviezda, ale o to, že bude na čo spomínať verím, veď sme super tím a tam stačí len napísať, keď už budeme mať všetko zaistené a vybavené na 100% ale to už tuším je...tak môžeme 😉 aj termínovo to sedí?

lucia32
31. jan 2011

@laurajana určite budeme rarita 😀

battole
31. jan 2011

@lucim no ona od narodenia spava cez den vonku a vecer v postielke. Aj v lete spava vonku...aspon doteraz to tak bolo.Netvrdim, ze do maja sa to nezmeni, ale viem, co som si prezila, ked som ju uspavala na zaciatku dnu a ake to je, ked nemam moznost ju dat vonku spat, ked sme mimo domu. To radsej ani nikam nejdem, lebo obe sme potom len nervozne a nic z toho nemame.

kristina1984
31. jan 2011

prosim ani ide bez manžela?

laurajana
31. jan 2011

@lucia32 😉

laurajana
31. jan 2011

@kristina1984 neodhlasujte manželov...ten môj mi potom nepôjde 😉

brusinka.pusinka
31. jan 2011

@laurajana já ho ani nenahlásila bo moji chlapy nejdou , muž rozjíždí firmy a nebude mít do konce června vůbec volný víkend a syn celý květen a část června o víkendech připravuje táborové usedlosti na tábory 😉 😀

laurajana
31. jan 2011

@brusinka.pusinka čo som narátala podľa tabuľky tak 13 chlapov by malo ísť 😉 - viem, že tí ktorí majú naozajstné povinnosti len nejdu, ako tí Tvoji 😉

kristina1984
31. jan 2011

@laurajana ja ho zatiaľ neodhlasujem ale keď nepôjde tak neviem či mňa samú pusti autom len žeby išla nejaká maminka somnou po ceste zo záhoria

brusinka.pusinka
31. jan 2011

@laurajana Domiš se tvářil jako by snědl kyselé trpké jablko když jsem mu to řekla a říkal chvála bohu za to že nemusím 😀 😀 😀 tolik bab a dětí 😉 mrňousku prej mu stačí malá 😀 😀 😀 😀 😵 a muž by jel ale opravdu nemůže ☹

laurajana
31. jan 2011

@brusinka.pusinka Domiš zlatý 😉 tak on len tú svoju Karamelku malú? Podarený... 😉

laurajana
31. jan 2011

@kristina1984 držíme palčeky, aby to nejak vyšlo, ak nie aby Vás niekto cestou trhol 😉

brusinka.pusinka
31. jan 2011

Holky normálně jsem pátek strávila v práci babi měla malou a syn byl sice sám ale měl když tak sousedku zavolat nebo prozvonit sousedku kamošku. ale nebylo třeba bez teplot byl skoro měl jen 37.2 a já mu pořád volala už se na mě ii zlobil 😅 .prej není mimino 😀 😀 No neskutečný bordel tam byl v práci a hnus přijaly mladé k mašinám , ti na mě koukaly jak z jara když jsem se představila a vyzkoušela si dovednosti a dva poslala hned pryč 😀 😀 😀 😀 no děs. musím tam jěště ve středu a v pátek 😉 😀 😀 😀 se vůbec netěším 😒

lucim
31. jan 2011

Kocicky, hotel je objednany, Tabulky odoslane panovi riaditelovi.
Bezlepkove babulky zahlasene, v pripade otazok mate kontaktovat priamo sefa.
Odvoz je v cene, Budeme potom potrebovat upresnit kto a kedy ho bude potrebovat. bolo by asi fajn, keby ste prichadzali pokope, ak sa to sa.
Dostaneme cislo uctu, termin zaplatenia, kazda rodina bude mat vlastny variabilny symbol, aby sa im to lahsie identifikovalo.
Balkon - viete.
Varne konvice sa nejake v hoteli najdu, ale ja beriem vlastnu, ved to nie je problem, pokial ideme autom. aj odrazadlo budem brat (dik traky za typ)
🙂

lucim
31. jan 2011

@kristina1984 hmmmmmm napadaju ma hned dve moznosti .... ani je z malaciek a keby si to mala nejak blizko okolo senice, tak mozes ist za nasim autom 🙂 keby bolo treba. byvame 5 km od jablonice. 🙂

kristina1984
31. jan 2011

@lucim SE aj MA mám blízko ešte pokukák ako sa tam ide aj keď máme navigaciu v aute tacinek sa o nás boji

majka3107
31. jan 2011

@traktor dakujem velmi pekne 🙂

majka3107
31. jan 2011

@traktor ja sa ospravedlnujem,odpisala som uplne nezmyselnu odpoved 🙂 a v podstate sme si ani nepisai,ale som cosi stlacila a tebe to poslalo prepac 🙂

majka3107
31. jan 2011

maminky dakujem za krasne privitanie vecer vam napisem viacej o sebe aj o detoch ,len som cosi porobila na pocitaci a uz som mala tolko toho rozpisane,a odoslao mi uplne nieco ine a inej osobke prepacte,uz si budem davat vätsi pozor a tesim sa nas ahooojte 🙂 zatial

battole
31. jan 2011

@kristina1984 no dnes som presvedcila ja svojho 🙂 tak jeden snad bude urcite 🙂

traktor
31. jan 2011

@majka3107 ale nic si s toho nerob..ja robim väcsie zmätky..a baby si zvykli 😀 ..vecer sa stav 😉

ani3012
31. jan 2011

@kristina1984 ja pôjdem asi na 99% autobusom,mám dobrý spoj,v BA si nastúpim priamo do Terchovej....o pol desiatej mi ide z MA a o druhej som v Terchovej..tak ja odvoz nebudem potrebovať 😉
@lucim
Do Terchovej pôjdem len ja s Evičkou a v sobotu príde mm aj so synátorom.MM sa nepáčilo,že by mal vymeškávať zo školy ak nemusí,to za prvé a za druhé: že si chce s Paťkom urobiť výlet do Terchovej,tak prídu až v sobotu-mm v sobotu ráno končí
Izba je tým pádom na dve noci voľná,obsadená je iba mnou a Evičkou

brusinka.pusinka
31. jan 2011

a já mám supr spoj do Žiliny vlakem jen s jedním přestupem a čekáním 40 minut ale to přežijem 😀 a pak se uvidí 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre