Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
28. aug 2009

No my paseme ale moc se ji nechce ale cvičíme hlavně na fit balonu to se ji líbí 😀

leniccka
28. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

my takto uz pasieme, a potom vystrie jednu ruku a prekoti sa na chrbat 😀 😀 😀

lucim
28. aug 2009

moooooooooorning slnicka a hviezdicky , ak osa mame? 🙂

leniccka
28. aug 2009

luci, od vecera do rana ci to potiahla len par minut???? 🙂

lucia32
28. aug 2009

leni: pár minút teraz 😀 , ale som ju oblbla trošinkou čaju, cumľom a prikryla perinou, lebo šermuje rukami a budí sa...

leniccka
28. aug 2009

aj moja furt sermuje rukami ale neviem jej ich spacifikovat... lebo aj ked jej ich daam pod paplon tak si ich vyberie a fici si dalej... a furt si taku svihne ze hroza a oci hned dokoran 😒

lucia32
28. aug 2009

waw leni, to koľko má tvoja malá, ved to je už riadna " kobylka" 😀 , moja je len taký cvrček 😝 😀

leniccka
28. aug 2009

dva mesiace a tyzden... inac 59cm a 5190g... taka mala hurka 😀

lucim
28. aug 2009

leni mala je super vlasata, ako velka baba , krasavica, ale ma sibalstvo v ockach 😉

my sme spali vyborne, kojenie 3:30 a potom 6:50, bez zbytocnych ceremonii. len rano bolo trochu kriku, bo sme sa nevedeli doprdkat. 🙂

lucia32
28. aug 2009

to bude asi tými vlasmi... 😀 riadne háro 😀
Ja preto svoju viažem ešte vždy do plienky a do perinky, inak by sa asi nevyspala, síce skúšame aj bez, ale to je taký krátky spánok 😝 , aj teraz vrní, idem kuk...

leniccka
28. aug 2009

nasa kym bola mensia a nedvihala sa tak spavala na brusku, to mala rada a rukymi nerozhadzovala, ale teraz ked ju preklopim na brucho tak si povazuje za povinnost zacat past koniky a je po spanku 😠 takze nam zostalo spanie na chrbatiku a serm rukami 😉

lucia32
28. aug 2009

lucimečka ahooooj....tak ako altánok? už stojí?
Moja herečka je zasa hore, vidím to pri reve na babyšatku, zatiaľ je ticho 😉

leniccka
28. aug 2009

lucim asi preto ze je to cely tato 🙂 a haaaaaaro ma teda riadne, uz jej musime vymysliet novy uces lebo uz ani pankac jej nechce stat co su take dlhe 🙂

lucim
28. aug 2009

riesili ste kavu? ja pijem jednu normalnu nescu z mliekom rano kazdy den a na krpca to nema vplyv, doobeda este vie dospat.
leni, takze vy sa uz prevraciate? hmmmmm dotrenujeme 😝 matkovi sa len od vcera paci dlho lezat na brusku, dnes rano tak aj spal, ale ked ho to prestane bavit, tak spusti alarm. 😝

rei uz peries? 😀

luci chuuudatko nase, musis byt dobre nedospata 😒 .... dufam, ze natynka si da povedat a upravi si rezim.

lucia32
28. aug 2009

moja sa na brušku zlostí, vydrží len chvíľku poležať a potom krik...
Moja má odhadom cca 4500 a 55 cm, ak meter dobre meria 😀
A už je reeeeeeeeeeeeeeev

lucim
28. aug 2009

luciiiiiiiiiiiiiiii altanok ma hranoly a komplet strechu, este ho treba dost dokoncovat, ale uz tam veselo vysedavame. 😉 nieco malo mam pofotene, musim hodit na strechu.

lucia32
28. aug 2009

2 škrabance na čele 😝 , rozbalená a už prdká, idem sa jej trošku povenovať...

leniccka
28. aug 2009

mala si driemka v obyvke na gauci a sused zacal kosit... no neporazi vas... idem si k nej lahnut, lebo treba cumel podavat 🙂
paaa

lucim
28. aug 2009

my mame dieta naucene na hluk, vonku spi pri kosackach a pilach a kladivach, na futbalovom zapase, dnuka pri telke ci radiu. aspon sa nestrha, ked mi nieco spadne. 😝

reilyy
28. aug 2009

lucim, chystam sa 🙂 vcera mi sused odmontoval poistky vymenou za hylak forte 😀

wydata
28. aug 2009

juj tak vam zavidim tie rodine domky,uz nech aj my dostavame-moc sa tesim na dedinsky klajdanek a cisty vzduch,konecne sa nebudeme mackat v bytiku so svokrovcami,aj ked dnes odchadzaju na vikendovy pobyt do sturova tak tu bude trosken kludu...mangel sa mi isiel ostrihat tak som zvedavcek cim ma zasa ohuri na tej jeho hlavke 🙂

lucim
28. aug 2009

rei dobry vymenny obchod. 😝 ja som objednala tu co som ti vcera ukazovala. vecer , co vecer, v noci som to riesila, akcia do konca augusta, no nekup to, ked treba. 😝 takze na buduci tyz

lucia32
28. aug 2009

už sme v šatke 😉 , stále ju uviažem nejak inak, teraz mám hlavu malinkej až pod mojou bradou 😀 , ale hned zavrela oky, takže jej to asi nevadí 😅 😉
lucim...hod som zvedavá...

lucim
28. aug 2009

wyd uz staviate? a kde?
luci, no dobre, idem na to, kde mam fotak???
natala je spokojna, ze citi maminkyno telo. 😉

lucia32
28. aug 2009

lucim...asi hej, aj ked občas zavrní 😝 , prvý úväz bol volný, som sa bála pritiahnúť, sa mi tam skrkvala 😀 , dnes je už 4 KsK, je to pekne na pevno, len vždy po vybratí má všade všetko otlačené...aj vy tak?

wydata
28. aug 2009

my saviame uz od aprila a v Tomasove 🙂 -v casti kt.sa na google maps vola ze Doma 🙂

lucim
28. aug 2009

luci, ja mam elasticku satku, takze otlaceny moc nie je, ale fakt som tiez zistila, ze to musim uvazovat na tesno, aby bol spokojny a ja mala pocit, ze drzi dobre. a ked je na tesno, tak som v tom pohyblivejsia. a viazem KsK.

lucia32
28. aug 2009

ja som včera viazala aj kolísku, som si naľla takú ľahšiu na nete, uväz sa celkom dal, len sa mi to poprekrúcalo a potom aj uvoľnilo, ale malá si hajkala, potom som asi aj 2x doťahovala, mám to sfotené aj v albume 🙂

lucim
28. aug 2009

nam ta koliska fakt nesedi ..
uz mam fotky v pc, o chvilu budu vlozene ...

reilyy
28. aug 2009

luciiiiiiiiiiiiim, nemala si kupovaaaaaaat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre