Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
1. sep 2009

sme boli na poste aj na nektarinky, v satke 🙂

samayka
1. sep 2009

kočkyyyy pomooooc asi sme si vychovali doma netopiera...

kolko vám hajajú bábence cez deň?? lebo tá naša sa mi zdá že hajá nejak moc... asi dospáva noc..

zaspala o deviatej - o 0:30 sme papali - o 3:00 sme papali a potom uz nezaspala len tak driemala a mrkotala a prevalovala sa a islo ma slak trafit... teraz to dobieha a to už sa deje niekolko nocí... ááách jo...

reilyy
1. sep 2009

😀 samyyyyy mame to mile deticky, co?netopieriky 😉 moj v noci komunikuje a dzavota jak keby bol den a cez den spi 🙂

reilyy
1. sep 2009

pointa jednoducha, ked chces v noci spat, nesmie ti spat k vecer ani vecer

reilyy
1. sep 2009

k veceru 🙂

reilyy
1. sep 2009

a v noci je fakt culejsi nez cez den 🙂 smeje sa a hlasno hulaka 😀 tak pokial neplace tak si len k nemu lahnem a kecame spolu kym nezaspi, niekedy aj 2 hod 😝

reilyy
1. sep 2009

a ked ma kolikovaci den kedy poriadne nepospi a len place tak v noci spi jak zarezany

reilyy
1. sep 2009

to teda je 🙂 🙂 🙂

majkas
1. sep 2009

kuk 😉

traki perfektny, idem aj ja pokukat ten bazar ci nieco nenajdem.
a na jesen tiez kupujete overaly? ci v com budete brat mimiskov von?

hej a pridavaam sa k nektarinkovemu kakaciemu vyboru 😀

reilyy
1. sep 2009

maji, si predseda NKV 🙂

ja budem klasicky dupky, body, kabatik,take teplejsie materialy

reilyy
1. sep 2009

na zimu chcem urcite overal taky sustakovy hruby

majkas
1. sep 2009

rei dik, o takej pocte sa mi ani nesnivalo 😀 ae sak aspon nejaku funkciu tu na konovi budem mat 😀 😀 😀

rei a budes v jeseni este v hlbokom kociku? my sa skoro uz nezmestime tak neviem jak tam vtrepem este nejaku deku (zavonovacky su teraz len tak tak, o mesiac nam budu urcite nohy trcat 🙂 ) a v sportovom sa zase nada tak dobre zabalit, ten speci fusak ci overal do sportaka este nechcem kupovat lebo neviem jaka bude mala velka.

reilyy
1. sep 2009

ja mam velky kocik, urcite budeme v hlbokom

reilyy
1. sep 2009

a fusak mam klasicky stary, zmesti sa akurat do kocika 🙂

majkas
1. sep 2009

to mas dobre, ja uvidim dokedy sa tam vlezieme,a le vela tomu nedavam ked bude naobliekana...

reilyy
1. sep 2009

tak vydrz s fusakom a kupis tesne predtym ako ho bude potrebovat a netlacis ju do sportaka 🙂

kurnik , ja mam taku chut na sladke....dnes len same sladkosti do seba pcham

majkas
1. sep 2009

asi to tak spravime

a co tlacis? ja prave take cokokaramelove cukriky z ikey 😅

majkas
1. sep 2009

hej a uz si si dala aspon jednu nektarinku? musim kontrlolovat kez uz som ten predseda NKV 🙂

leniccka
1. sep 2009

hojte baby,
mala mi spi konecne aspon na chvilu lebo len podriemkava cely den... teda teraz ma zavrete oci a tvari sa ze hlboky spanok 😉 no uz sa mrvi... som to zakrikla dokelu 😠

rei, aj moja mala sa puci, bez ohladu na to ci sa pokadi alebo nie a prdi neskutocne, vetram cely 3-izbovy byt ked sa zavali 😀 😀 a nebolo toho dnes nejak extremne vela, normal za plienku 😉

leniccka
1. sep 2009

inac, ja si ficim na slivkach cerstvych aj susenych 🙂 mozem do vaseho vyboru??? 😕

majkas
1. sep 2009

predseda hovori ze ano 😀 a ide kojit, mala sa prave zobudila

papa zatial

leniccka
1. sep 2009

moja si to rozmyslela a chrni dalej na brusku, a vonka pilia susedovci drevo a jej to dako nevadi 😀 😀

paaa majka

reilyy
1. sep 2009

dnes som si dala uz 3 nektosky, uvidime kedy krpcovi dojde efekt 😉

leniii, jaska, ja som vcera tlacila slivkovy kompot, tak vitaj v NSKV 😉 budes hovorca vyboru 😎

nooo, zjedla som uz milu, milky way minute jahojogurtove, croissant s creme champagne...mam este z kazdeho po jeden, aj by som zjedla, ale co budem mat zajtra??sak som to len dnes kupila 😝

reilyy
1. sep 2009

moj chrnel od 11.30 do 15.00, najedol sa a chrni dalej 🙂 v noci budeme mat jazykove okienko, budeme si hrkutat 😝 🙂

leniccka
1. sep 2009

rei aj ja mam strasnu spotrebu sladkeho...
predstav si ze som asi 3 dni obmedzila sladke a kilo zo mna len tak padlo dole 😀 😀

korka sa uz zobudila... alebo ze by este nie... daka je nerozhodna sa furt miesi ako taka piskotka

reilyy
1. sep 2009

a perem prvu varku v novej pracke....nejak nou klepe....to pradlo jak sa prehadzuje...uvidime co bude ked zacne zmykat 😅

leniccka
1. sep 2009

my mame jazykove okienko vzdy pred a po krmeni, potom trosku zamentoluje a hned na to nad nu supnem hrazdicku nech este pokeca s hrackami a nech do nich trosku pobusi 😀

reilyy
1. sep 2009

leni 🙂 ja som do 6.tyzdna nic sladke v hube nemala, a mam este furt 7 kg navyse 😝 u mna to nefungiruje 😔

leniccka
1. sep 2009

a odstranila si tie bezpecnostne kolicky??? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre