Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
16. aug 2009

rei reeeeeeei 🙂 sme sa zase chvilku nevidela 🙂 vrtim chvostikom jak tesim ze ta vidim, ako sa ma petulko? nosis ho pod krkom, ako ten sudok co maju bernardyni ? 😀

leniccka
16. aug 2009

mrna sa uz trosku mrvi v izbicke tak predpokladam ze sa za chvilu zobudi, ale este ju supnem tatikovi do spalne a ked sa na obed nadudame tak pojdeme do mesta na zmrzku 😉

lucim
16. aug 2009

leni 😀 😀 😀
alex matej v satke v koliskovej polohe - to sa tvari ako keby som ho vrazdila, ale ked je na kolmo, to ma rad, vacsinou sa ukludni - teda pokial prudko nehladuje 😀
a foto pre lili posleme akcne aktualne, z vyletu. idem ho tusim obliect . 🙂
a presporska kuria vraj nefunguje, vymyslame alternativu ... umelka, pod dubom petrzka, sad janka krala, mas nejaky dalsi typ? treba to popreverovat.

alexarisko
16. aug 2009

Leni tak ta je super 😀 hehe, nasa si vasinou dava vystretu paprcku po bradu a cely ksicht spravi ze ja som strasna dama a potom z nej vyleze taky zvuk ze sa to ozyva az vo vedlajsej dedine

alexarisko
16. aug 2009

lucimecka, doslaka ta kuria je skoda, to by bolo ideal, umelka, nevim, myslim ze moc mladych rozblaznenych a mam taky pocit ze sa tam strasne fajci, ci nie? pod dubom, nooo to by celkom slo, ak to nebude plne, je to celkom sikovne to sedenie vonku, ak si dobre pamatam, je tak zozadu, na druhej strane, nie pri ceste ze? sad janka krala, ale tam by sme si asi moc pitka nedali, ci kasleme na pitko? neviem nieco ine nas nejak nenapada, ked na nieco dojdem dam vediet, cera sme boli na kolybe, tam je taky salas ci co, aj sa da sediet vonku, je tam krasne ale je to dost mastne, tak nevim.

inneska
16. aug 2009

rei...tak dobrú chuť k párkom, aj ja ich dosť často jedávam 😀

leni...takéto momentky sú najlepšie..ale je aj tam zlatunká 😉

alex...no ja neviem kade si behala pred otehotnením 😀 ale aj tak je lilinka roztomilá bambulka 😉

leniccka
16. aug 2009

ja stale vravim ze je cely otec... a ked grgne tak to teda riadne
no vcera sme boli v tom horskom hoteli, este sme len prisli a uz hanba, lebo malej zblnkalo niekde v krku tak som ju nosila na rukach aby grgla alebo grcla a drahy isiel vymenit autosedacku za vanicku do auta tak som ostala sama s malou na terase. prisiel k nam casnik ze co si dame a mala prave vtedy tak grgla ze som ostala cervena, casnikovi som povedala pardon a ze pockame este na manzela 🙂 tiez ostal zmeteny

uz sme hore

inneska
16. aug 2009

no spali sme v lehátku 45 minut 😅 mohol aj dlhšie potiahnuť, ale pánboh zaplať aj za 3/4 hodinku 😀 ani som nestihla na IPčky odpovedať 🙄

lucim
16. aug 2009

alex umelka poobede este nebude rozblaznena, to sa tam zliezavalo tak po 7... a pod dubom presne ako hovoris, ja som zo zadu nebola ale mm pozna.

reilyy
16. aug 2009

seeeervus alex a spol 😉
no krpec vcera zase kolikoval, od 18 do 21.30 😒 som uz bola z neho zufatko a vycerpatko 😖 a od tretej do pol piatej zase..... rano teplomer namiesto vyhodene rr, tak sme sa zoserinkali na trikrat 😎 a teraz chrnime od 8.30, uz boli naznaky budenia tak uvidime
a navarena paradajkova polievka 🙂 inn, tusim ju dnes mate vy 😉 a rozmyslam vanilkovy puding, josi ma navnadila, len som presla na tu nemliecnu dietu tak neviem ci ho mam urobit

alexarisko
16. aug 2009

no tak mozme aj tu umelku skusit, aj ked tam sa aj dost blbo bude parkovat, ci nie?

Rozmyslam ze neska nahovorim manga aby sme sa skocili na Devin prejst, nech su zase nove fotky 😀

reilyy
16. aug 2009

😀 alex sa postim z tych fotiek 😀 😀 mala je cisto po tebeeeee 🙂 a ty si aj rodila? sak mas postavu jak trinastka 😕 koky, to ja kedy budem mat ??? 😝 🙂

luciiim, ty si uz zacala cvicit? nech sa inspirujem a nakpnem aj ja 😉

leniccka
16. aug 2009

mala prebalena, pokecala som s nou a sup este k tatovi do postele 😀 ten na mna pozrel spytavo ze ci uz je tolko hodin ked som mu povedala ze je skoro 11... on zije v tom ze este je len 9 🙂)))) no krasny ma svet

lucim
16. aug 2009

kocky mate fantasticke fotky s uuuuzasnymi komentarmi 🙂

leniccka
16. aug 2009

baby, ja mam taky problem ze sa zmestim len do jednych jeansov... ja neviem co budem nosit na jesen, ked uz nebudem ficat v zabkach a sukniach 😒

reilyy
16. aug 2009

ja furt v ciernych elastickych teplakoch 😅 rifle ani nevytahujem, isto sa nemestim tak nech nemam mindraky ze nemam co na seba

inneska
16. aug 2009

tak ja sa na cvičenia nechytám, ani ten pás sa mi akosi nechce nosiť...šak patrične k tomuto postoju aj moje brucho vyzerá 😝 😀

rei..hej, už sa chladí polievočka rajčinková 🙂 tak ked si začala s nemliečnou stravou, tak vydrž a nerob si pudinga...a je to lepšie, ked neješ nič mliečne?? 🙂

alexarisko
16. aug 2009

Ja sa asi zmestim do vsetkeho ale kedze vsetko vyzera jak krave zo zadku vytiahnute a ja som sa s malou na prse este nenaucila zehlit, tiez neviem co si obliect ☹

lucim
16. aug 2009

no vidite, niekedy je nadvaha vyhodou, ja uz nosim svoje gate spred tehu 😝 😝 len aj tie ostatne vekmi nasetrene kilka nech utecu ta tymi z porodu. 😝

inneska
16. aug 2009

ja som sa našťastie vpratala do riflí pred tehu(ale týmto tehu, do tých pred prvým tehu ani nedúfam, že sa vojdem)...ja tiež teraz fičím na elastických legínach a sukniach 🙂

reilyy
16. aug 2009

😀 alex mat tak tvoj problem 😀 😝

inn, nepozorujem zmenu....kolikujeme furt, dnes nadranom sme dokonca aj plakali....tak este vydrzim s nervom a uvidime za 2 dni

lucim
16. aug 2009

jasne ze mam elasticke gatuse aj ja 😀
alex ty si nemala kedy pribrat. 🙂

leniccka
16. aug 2009

men uz zostali len boky rozsirene... a brucho mam take makke ze ked si don pichnem tak si citim chrbticu... no som zvedava kedy bude trochu casu to dako zaposilovat, alebo s tym skocim na liposukciu, len z materskej asi tazko 🙄

samayka
16. aug 2009

ahojte maminy...

teeeda som netušila že vás nájdem v novej téme 🙂 ste tú starú vzdali... pche...

ale mám kritickú poznámku, veeelmi kritickú...

nemali sme sa volať Júlovo-červencové slniečka 2009??? hm hm hm..

inak ako sa máte? my hajáme v postielke, teraz... v noci je to už horšie. ale včera sme ju oblbli - nosila som ju v klokanke - totálne sme sa spotili obidve. a keď sme ju vykladali, tak som pod ňu dala deku flisovú a na nej som nechala tú zohriatu a prepotenú plienku čo sme mali medzi sebou... a ešte dečulka na to. a o pol hoďku som ju našla pekne zgúlanú v rohu postielky, deky nikde ale plienku stískala pred tvárou 🙂)) drahý sa musel ísť vysmiať na chodbu, lebo by ju zobudil... zaspala o pol desiatej a spala do pol druhej a potom ešte ťahala do pol siedmej. juuu maminka si odpočinula.. trošku 🙂

a o chvílku ideme drahej ctenej svokre na obed... som zvedavá čo cibulovo-paprikové mi zas pripravila 🙂)))

alexarisko
16. aug 2009

rei rei , kocky, beriem to ako darcek od prirody a od svojej dcery, od prirody postavu a od dcery porod 😀 Za to tehu si myslim som si celkom zasluzila 😀

reilyy
16. aug 2009

no, mali sme sa mali, kto napise adminkam nech zmenia nazov? ci sa to da aj tak?

reilyy
16. aug 2009

😀 alex, to jaska, neni o com , tehu si mala pekne odgrcane, postavu ti doprajeme 😉

lucim
16. aug 2009

samy a co jun???? 😀
mate doma erecku vymyselnicku. 🙂

vinka
16. aug 2009

Baby ja som ale slepá.Až teraz som si všimla,že to máme novú tému.Slniečka. 😀 😀 No to sú isto slniečka. 😀 😀 No ja mám už obedík hotový.Manžel priviezol nový televízor tak sa vytešujeme. 😀 😀 😀

alexarisko
16. aug 2009

rei rei kujem 🙂 aspon viem ako sa citia tie sibnute modelky co si strkaju prsty do krku, tavy, hnusny je to pocit , ze im to stoji za to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre