Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
11. jan 2010

Ozi já si nestěžuji mě vyhovuje je supr 😀

ozi
11. jan 2010

josi, no nezapre, že je jeho 😀

battole
11. jan 2010

josi: ta tvoja mala prdulka uz sedi na nocniku?:....no teda 😎

josifek
11. jan 2010

Batt jo dáváme treningově ale je nás tady hromada Viďte babulinky 😀 😀 😀 co seznamuje s nočníkem 😉

battole
11. jan 2010

a idem sa pochvalit...v sobotu sme mali 6 mesiacov a tak Lotinka dostala dve knizocky....Môj Macik a druha je Zvedave maciatko....veeeeeeelmi sa jej to paci 😀

battole
11. jan 2010

josi: tak to som prekvapena....nasa este nesedi sama, tak asi by som neriskovala...ale zacali sme davat prikrmy, iba mrkvicku dne to bude stvrty den a kraaaasne papka, hned od prvej lyzicky

vendulacky
11. jan 2010

morgen 😎

tak jsem vás trochu dočetla ;)

piri, krásný zasněžený fotky, malá je kouzelná ;)
sor, riško je krásnej, hlavně když byltakovej bobek malinkej.. 🙂
bat, šalotka je hárouš povedenej, kočička 🙂

....zapomněla jsem na někojho...? 🙂

ozi, to jsi moc nenaspala 😒 brrr, takhle jsme jely v šestinedělí den co den.....

luci, možná to měla z nějakýho koření..? ale určitě byla ta vařečka mnamka 😀

ozi, ohledně myčky...
ty nejlepší mají energ. štítek A/A/A (třída spotř. energie/ třída účinnosti mytí/ třída účinnosti sušení)
-programy (rychly program, eco program, intenzivní program, předmytí...?)-je to na tobě, které programy upřednostníš
-hlučnost (49dB je hodně tichá myčka, normal je 52dB, ale jsou taky s 57dB...)
-chceš časovou předvolbu? elektr. ukazatel zbytkového času?
-chceš ovládací knoflíky na přední desce nebo zabudované tlačítka na horním panelu dveří (není vidět)
-objem 9,12,.. jídelních souprav?
-výškově nastavitelný horní koš, ostřikovací hlava na pečící plechy, sklopné přihrádky na talíře-využívám hodně!!
-aqua stop (proti vytečení)
-samočištění filtrového systému?
-dětská pojistka?

Je na tobě jaké si dáš požadavky na myčku, co by měla mít a co mít naopak nemusí. Určitě by ti nejlíp poradili v nějakém krámu, objednat přes net můžeš pak vždycky. Značka myslím, že dneska už není až tak důležitá, hlavně aby byl lehce dostupný servis.
No doufám, že jsem ti moc nezamotala hlavu, ale to jsou kritéria při výběru myčky, možná jsem i na něco zapomněla... 😉

josifek
11. jan 2010

bat...to je supr a naše baští už skoro vše tedy bez lepku,a bez alergenu jinak jí šmakuje všechhno 😀

vendulacky
11. jan 2010

ozi, zapomněla jsem napsat...jestli chceš širokou 60 nebo užší 45 (dle místa v kuchyni, ale myslím, že užší jsou paradoxně dražší)

battole
11. jan 2010

josi: a od kedy davate prikrmy?
vendy: to si dala dobre poznamky na tu mycku, to si aj ja zapisem

battole
11. jan 2010

odmlicm sa, idem umyvat riad, lebo ho mam jak do tej najvacsej umyvacky, ktoru este nemam 😀

voskovka
11. jan 2010

achojte...mamulky...my zase desnu noc...
nech už mu zuby vylezu lebo vyleze mne niečo skor... 😀
včera sa manža vratil predčasne z free vikendu...ale akysi nesvoj....ktovie prečo??? 😀
dnes nik neoslavuje????

ozi
11. jan 2010

ven, dík 😉

chcem 60-tku, tichú, kuchyňa je blízko spálne, A-čkovú kvalitu, ale aké funkcie, čo ja viem, asi pôjdeme do Nay, zistíme čo má mať a kúpime asi cez net, presne ako si napísala

battole
11. jan 2010

voski: ahojky, my tiez mavame zle noci, ale nam este zubky ani chyru ani slychu.....nasa je proste nespokojna, nechce zaspat a potom sa mi budi kazdu hodinu a pol , kazde dve na papanie....

voskovka
11. jan 2010

battole-presne ako my...ja už mu asi kupim niečo na spanie 😀 😀 😀

voskovka
11. jan 2010

batt-mala je krasna-nechceš mojho za zaťa??? 😀

josifek
11. jan 2010

Bat my dáváme příkrmy od 4 měsíce 😉
Vosky mají oslavují , Ani to tu dla už v noci kuku zpět 😉

lucia32
11. jan 2010

Vendy ...hojky, no mohlo to byť aj korením 😝 , ale najskôr vraj reakcia na bielok, vraj stačí len štipec 😅

lucia32
11. jan 2010

Dnes oslavuje len Riško od sorciery 🙂

battole
11. jan 2010

voski: a preco by som nechcela,...cim viac, tym sa lepsie vybera 😀
josi: a ste nekojili?

poradte mi prosim vas:
zajtra by som mala Lotinke davat prvykrat zemiacik, ale teraz sme papali mrkvicku, dnes to bude 4 den a budem jej davat tri davky. NO neviem, ci jej zatra mam dat iba cisty zemiak kolko spapa, alebo ho zmiesat s mrkvou alebo dat jedno aj druhe, ale zvlast.

josifek
11. jan 2010

Batt my stále i kojíme 😉 a já bych dala nejdřív čistý aby vyskoušela chuť a pak s mrkvičkou to bývá jedno s nej jídelek dětí 😉

battole
11. jan 2010

josi:aj ja kojim a chcela by som co najdlhsie...a preco ste teda zacali uz v 4 mesiaci davat prikrmy?
teda zajtra iba zemiak a pozajtra kombinacia, alebo zajtra zemiak a za tym hned aj mrkvu

sorciera24
11. jan 2010

batt, ak jej chuti mrkvicka, tak do nej primiesaj zemiak, lebo sam nieje taky dobry a vraj zadrhava a kludne sa hned ako azcinas moze kombinovat.....my sme to tak urobili a chutilo 🙂

battole
11. jan 2010

a ak by sa vyhodila, tak by som vedela ze je to zo zemiaku, lebo mrkva neurobila nic

josifek
11. jan 2010

Batt. já tak začala i se synem a kojit můžu dál, hold zaleží na každé mamince jak to cítí, my jsme ok nic nám nedělá problém slupnout a navíc v práci jí sunar neboť kolikrát jsem v provozu a starají se holky z kanclu tak i nakrmí 😉

battole
11. jan 2010

josi: aha. a ty chodis uz do prace?....ja sice tiez uz chodim do skoly, ale to je asi jednoduchsie ako praca

josifek
11. jan 2010

jj pracuji ale spíše z domu než chodím jen 3x za měsíc ale asi bude práce víc až nebude zima 😉

inneska
11. jan 2010

ahojte babulky 🙂

u svokruši bolo fajn...teraz sme sa napapali(dnes sme pridali cuketku), piť nechceme a ani spať..tak mrnčíme..ešte chvíla a prestane ho to baviť a zaspí 😅
ale máme navarené pre nás velkáčov, aj pre erika je..a už je to šupnuté v mrazáku 😎 neskôr hodím nové foto, stiahnuté je, len treba zmenšiť..

a dávate len raz za deň zeleninku? či môžem aj viackrát...

a čítala som o maťkovi...by som tú doktorku poslala, nech si to skúša na vlastnom decku a nie mojom 😠 😠 chúdatko maťulko, si musel vytrpieť..posielame bočinky na všetky pichančeky 😵 😵 😵 😵

lucia32
11. jan 2010

Ahoj inn...my papkáme aj viackrát na deň, ráno väčšinou banán alebo kašu, na desiatu výživku, na obed komplet príkrm s mäskom, na olovrant zeleninku alebo kašu a na noc okolo pol 10 kašu z fľaše 😉
Traky sa dmes neozvala, ktovie či s Maťkom behajú po nemocnici, chudačik maličký opichaný, mala tu ihlu vziať a strčiť tej mladej do.... 😝

monr
11. jan 2010

ahojte
inn, vitaj doma, cmučkáme Erika 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre