Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
15. jan 2010

jééé -aj my sme mávali o takomto čase najlepší deň 😉 - a krásne sa smeje

lucia32
15. jan 2010

Ani: pekné videjko, Evulka je už velká kočka...

Tak naša srnka bola uchpatá...horko ťažko sa vykakinala za asistencie babušky 😝 Takže na pár dní vyradujeme banán a kašu 😝 a kúpila som čípky a sirup od bolesti...my tie zuby oblbneme a aj bruško ak bude treba 😝

lucia32
15. jan 2010

žmur ahoj...

zmurkaz
15. jan 2010

... hádam bude už spokojnejšia 😉

zmurkaz
15. jan 2010

ahoj Lucka

lucia32
15. jan 2010

Tak čo Juráš? Už poslúcha?

zmurkaz
15. jan 2010

no - no - no .... som to tu tuší včera večer písala.... v niečom je to lepšie a v niečom na rovnako 😉 ...ale asi to bol vrchol a teraz je taký ukľudnenejší .... asi potreboval dostať 😀 😀 - aby vedel kedy je dosť 😉

simonito
15. jan 2010

Zmurky...dík za rci 😉 já bych taky brala nic...ale vsadím se,že když člověk zrovna nijak zvlášť nechce,tak by byl hned v tom 😀

zmurkaz
15. jan 2010

Simi - to vieš, asi my sme tá výnimka 🙂 - keď sa rozhúpeme a ideme na to, tak to víde.... a keď si "dávame pozor" tak to náhodne funguje.... ale nikdy nehovorím nikdy ... možno nám to ešte ukáže 😀 😀 😀 😀

brinzulka
15. jan 2010

TT a okolie mame kam na kavu 😵 😵
http://www.babys.sk/kontakt.html

lucia32
15. jan 2010

ja sa už len na šťastie spoliehať nemôžem 😝

lucia32
15. jan 2010

a teleso je len na 99% 😵

zmurkaz
15. jan 2010

a je vôbec niečo na 100%? ... som len zvedavko .... ale asi aj tak zostaneme pri teórií "šťastia" 😀 😀 😀 - dom je veľký 😀 😀 😀

zmurkaz
15. jan 2010

Brin 😵 😵 😵 😵

lucia32
15. jan 2010

nesexovať??? 😝 😀

zmurkaz
15. jan 2010

nem dobrá metóda!!! 😅
..pozerám si nahrávky keď sa Jurko narodil 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
15. jan 2010

....sa mi vybila baterka .... 😠 ....ale aspoň dooupratujem - zajtra máme návštevu .... tak to zoberiem tak festovnejšie 😀 😀 😀

lucia32
15. jan 2010

a čo sterilizácia? občas nad tým uvažujem...ja som hlava deravá, zabúdam brať HAK 😝 😝 😝

zmurkaz
15. jan 2010

...ale sa mi nechce .... čím mám menej roboty, tým viac sa flákam 😅

zmurkaz
15. jan 2010

No ja ti Lucka neviem.... nie je cesty späť .... aj keĎ v určitom veku ti to asi je jedno.... 😅 😀 😀 😀

lucia32
15. jan 2010

Zmurki...ja ich mám( deti) na kazetách ešte a video som odniesla do práce, aby nezavadzalo, kazety už asi rok nesiem pretočiť na CD 😀 , ale rada by som si ich pozrela znova, máme len jedno videjko na CD, keď mala Bianka 5 rokov...rozkošná 😀

voskovka
15. jan 2010

ahojte...

lucia32
15. jan 2010

žmurki...v dnešnej dobe sa dáš umelo oplodniť 😀 , Keď mám peniaze na dalšie deti, mám aj na umelé...môj názor 😉

lucia32
15. jan 2010

Vosky ahoj 🙂

mifinka
15. jan 2010

Hojík,
tak já už od asi 6ti nedělí beru proti miminkovské prášky AZALIA, ale chystám se ted na kontrolu a nechám si napsat asi něco jiného, páč je mám brát furt v kuse ale ted jsem asi tak týden špinila a bylo mi jako bych to měla dostat.. No a stejnak už nekojím tak se můžu vrhnout na jiné prášky..
Já chtěla těleso, jenže nevím za jak dlouho bude v plánu další piškot, tak by mě bylo pak líto peněz kdybych ju vytáhla třeba o 2 roky dřív.. Jinak po dalším mimču ještě v 6ti nedělí určitě tělísko.. A tak mi to i dr říkal, že se to musí stihnout dát v 6ti nedělí, anebo až po kojení začneš normálně krámovat..
Já ´bych teda v klidu nebyla kdyby si můj jen dával pozor.. 🙂

zmurkaz
15. jan 2010

..no ja som pozerala cez kameru - to mám ešte na tej malej páske 😀 😀 😀 😀 ....sa musím dokopať to nejako spracovať 😉

...Lucka neviem.... ja akosi nemusím antikoncepciu (aj nemôžem) a radikálne zásahy nemám rada .... a umelé oplodnenie... keď nie je vajíčko tvoje? .... tak to by som si už aj z detského domova zobrala.... neviem - jedno je teoreticky uvažovať - druhé reálne konať - ak by som bola v situáciíí ....asi by to bolo iné (teraz je to tak u nás že kvôli môjmu zdravotnému stavu neee 3. - ale keby sa prihodilo - tak by sa s Božou pomocou donosilo a vychovalo.... by musel pomôcť celá rodina...)

zmurkaz
15. jan 2010

...to ja sa môžem na môjho spoľahnúť ... ten sa bojí mať ďalšie viac ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
15. jan 2010

Zmurka, vajíčko je tvoje, vajká sa ti normálne tvoria, akurát nedoputujú do maternice, pretože cesta je prerušená a spermijky sa k nim tiež nedostanú, bo cesta prerušená 😝 , takže ak by si chcela ďalšie, vycucnú ti vajko z vaječníka a oplodnia mužovou spermiou v skúmavke...akurát som rozmýšľala čo robia vajíčka vo vajcovode, ked nemôžu ďalej putovať? Oddychujú? 😀

lucia32
15. jan 2010

zmurka aj môj nechcel a hla ho!!! 😝 😀

zmurkaz
15. jan 2010

...hop - moja neznalosť 😅 .....a asi sa fintia - až by náhodou nejaký.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre