Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
25. jan 2010

in mas ip

inneska
25. jan 2010

piri...myslím, že ked kúpič kúsok väčšie, tak to vadiť nebude...ja tiež neviem, či mu bude dobrá 80 alebo 86..ale radšej beriem väčšie...nech by aj dlhšie ponosil 🙂

lu..myslím, že sa nikto nebude pozerať, aké značky si skombinovala..hlavne, že farebne si to sadne(a možno aj postojí :-d)

traky...nové stojí 14,9€ vcelku dosť 😒

traktor
25. jan 2010

ani ja neriesim znacky ale farebne aby nam to sadlo....botasky ma nike...rifle neznamy autor sveter je disney.....a on je svetovy 😵 😵 😵 😵

traktor
25. jan 2010

in niektore ceny su prehnane.....a co u novych ae aj ponosenych, niektore maminy pytaju tolko co za t daly, niektore dokonca viac.... 😅

lucim
25. jan 2010

inak, fakt smiesne, ked zlavia trebars z 10,50 tych 50 centov ... si vsimam, ze nie raz ... to si radsej kupim to nove. 😒
uz som to objednala a dve trika k tomu 😀

traktor
25. jan 2010

no idem ja spat...lebo tu je to nebezpecne a ani na chleba mi nestane.....aj tak si myslim , ze to nieco bolo vo vzduchu , ked nas to dnes vsetky takto chytilo..... 😀 😀 😀 😀 .....dnes sa nemozme stazovat, ze na koni bola slaba ucast.... 😀 😀 , tak dobru noc , oslavencom vsetko najlepsie 😀 😵 , a ked nieco este kupite tak to tu hodte , nech zajtra doplnit adrenalin.... 😀 papa cmuk 😵 😵

lucim
25. jan 2010

no, ono je to infekcne, cicusky, prepacte mi, ze ma chytilo to predjarne nakupovanie na bazarikoch, ja som zacala, vy uspesne pokracujete 🙂 😉 je to nakazliveeeeee, ani rusky a ockovanie nepomahaju 🙂 😲

inneska
25. jan 2010

traky...obchody uzavreté, môžme ísť spať 😀 dobrúúúú

lu..švagrina dnes hodila na FB 😀

a všetci sme svetovýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 tu je velmo nebezpečno chodiť...jedna začne a všetky opakujú 😀 😀

lucim
25. jan 2010

jeeeeej, mmb mi napisal, ze mam zvolat toto:

VSETKO NAJLEPSIE TAMARKE K MENINKAAAAAAAAAAAM 😵 😵 😵 😵

inneska
25. jan 2010

ale to neva, ked len od tohto sme závislé 😀

idem aj ja na kute...ráno zase vstávam...aby som ešte navarila erikovi obed, aby sme o 9,30 vypadli 🙂 máme cviko na fitkách a potom ideme na poradňu 🙂 tak brú všetkým 🙂 🙂

inneska
25. jan 2010

aj od nás TAMI prajeme všecko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
25. jan 2010

INN si krasne aktivna, to sa mi paci,
dobru nocku, ivanka, ingridka aj pirinka, aj ja balim. paaaaaaaaaaaaaa. 😵 😵 😵

pirinka
25. jan 2010

všechno nejlepší Tami, cmuk, cmuk

a dobrou noc všetkým aj ja prajem 😵 . Zase jsem si ten dnešní den tady s Vámi pěkně zakončila 😉

traktor
26. jan 2010

tak dnes oslavuje NAšA nevestička
T 😵
A 😵 😵
M 😵 😵 😵
A 😵 😵 😵 😵
R 😵 😵 😵 😵 😵
K 😵 😵 😵 😵 😵 😵
A 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
všetko najlepšiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cmuk 😵 😵

ani3012
26. jan 2010

baby jak sem sa zlakla,že mám niečo zlé, a to vy k meninkám gratulujete 😀 😀 😀

ani3012
26. jan 2010

Utorok - 26 Január 2010

pavcik..................26.4................Matýsek má dnes presne 9 mesiačikov ( 3/4 rôčka 😵 )
nina41.................26.6..................Riško má dnes už 7 mesiačikov 😵

Obom chlapom posielame veľa zdravíčka a veľkú pusinku od kolegov a kolegyň júlovčatiek 😀

Meniny oslavuje: Tamara
a tiež aj :Polykarp, Slavibor, Slavislav, Slaviboj, Slavoboj, Svätoboj, Svätobor, Xenofón, Žarko, Polykarpa
Meniny oslavuje v ČR: Zora
a môžte gratulovať ak poznáte aj:Polykarp, Slaviboj, Vojslav, Zoran, Zoroslav, Žarko, Aurora, Danica, Zoroslava

Všetko najlepšie 😀 😀

inneska
26. jan 2010

ránko 🙂

noc ok, ako obvykle(2xkojo), zelenina sa dusí, ja raňajky v sebe, popíjam kafčo.. 😎 a díte ešte spí...

taminke sme už gratulkovali, ale ešte raz všetučko naaaaj 🙂

inneska
26. jan 2010

a samozrejme gratulujeme aj matýskovi, želáme hodne zdravíčka...a aj riškovi 😵 tiež nech je zdravučký a obaja nech robia radosť svojim rodičom 😵

ani3012
26. jan 2010

ahoj inn 🙂

inneska
26. jan 2010

ahoj ani 😉 už sme necestovali? 😀

ani3012
26. jan 2010

no dnes nie...ale v akom vlaku! Aj prebalovací pult sme tam mali. 😀 A mne vytiekol čaj do tašky,takže som mala mokré plienky a malej som nemala čo dať.A že Erik už plienky nemal

lucia32
26. jan 2010

Ahojte cestovatelky...
Oslávencom všetko naj, Matýskovi veľa sily a zdravíčka a samozrejme aj Riškovi 🙂
A Tamarke, od maminky východňarke...no možno aj od otecka, ak ma pamäť neklame....všetko nááááááááj 😉

ani3012
26. jan 2010

Ahoj lucka 🙂

lucia32
26. jan 2010

Som sa začítala na koníku, či nebol nápad na vyhľadávač v bazári....

ani3012
26. jan 2010

a s akým výsledkom? Ja som dočítavala zo včera..tak kedy je to stretko? 😕

lucia32
26. jan 2010

Neviem...ale ja na velkú noc nepocestujem na stretko, viem, že Majka bude tu v Bardejove, ale ja cez týždeň nemôžem 😒

ani3012
26. jan 2010

ja by som tiež radšej až po veľkej noci.A cez víkend.

Inn zajtra máš v Čechách meniny 😀
A ešte som sa ťa chcela spýtať za tie Košice- kedy tam prespíme? Pred stretkom alebo po ňom?
Keby že pred stretkom,tak s babami môžeme byť hneď od obeda(neviem kedy sa plánuje presný čas)ale domov by sme prišli v noci-teda aspoň ja.
Ak po ňom,tak potom by sme sa krásne vyhajali a domov prišli po obede.Alebo tam prespíme dve noci? 😨

ani3012
26. jan 2010

http://www.webko.sk/108-sladke-slipy.html
toto som videla v Poluse .Aj podprdu mali aj nohavičky á 15eur

lucia32
26. jan 2010

Ani 😀
Ten vyhladávač v bazári bude v novej verzii a ako som sa dočítala koník sa bude deliť na čekú a slovenskú verziu...no neviem ako to myslia???? 😅

ani3012
26. jan 2010

veď aj je česká a slovenská ,nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre