Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
15. feb 2010

ani fuuuu patkovi
brin k morcatu ci detom ? 😀 ci aj aj?

brinzulka
15. feb 2010

k detom... 😀 ja budem mliecny bar na odskok a ona bude pestovadlo, behadlo andrejkove...

lucia32
15. feb 2010

Ani: 😔
Brin...ty si teda náročná 😀

ani3012
15. feb 2010

no asi ma chrípku,bolí ho hlava,ma červené v krku,rastie mu stolička-trvalka už asi a stráááášne plakla,lebo zajtra majú karneval.Poseldný jeho a on na ňom nebude.Teraz spinká,ale Evička je hore,tak sa trošku ideme pohrať. Tak sa majte ,pekný zbytok dňa 🙂

zaba2707
15. feb 2010

ahojte bambulky, vsetko naj Ondrikovi 🙂

tak my sme dnes boli rano cvicit na fit loptach a bolo super .. Fifo tam urobil prve naznaky stvornozkovania - je tam koberec doma koberce vobec nemame takze doma mu to az tak nejde 🙂 aj sedka uz celkom pekne ale obcas ho este hodi do strany 🙂

aj nam dnes prisli kupony z Tesca hned som tam aj s drahym sla 😀 tak sme nakupili hlavne teplackov viacej ... bo zo vsetkych akosi vyrastol a nebolo ich doma viacej. Takze 5oro novych teplakov a jedno zirafovske tricko a este jeden kupon na hipp stavicky takze taaaaaaaaaaaaaaak 🙂

acerka
15. feb 2010

Ahojte, pisete tu o podavani cervenej repy...ako ju davate a s cim ju kombinujete? chcela by som vyskusat

zaba2707
15. feb 2010

ahoj Acerka, ja som ju robila so zemiacikom a chutila velmi

k1k2k3k4k5
15. feb 2010

vdaka za gratulacie 🙂
uz ste vsetci v sportakoch alebo sa niekto este vozi v hlbokej vanicke? Ondrik je teraz tak nadoraz a to ma naozaj jeden z tych vacsich kocikov...
idem kupovat sportak a velmi zvazujem, nakolko je podstatne, aby bolo dieta (este aspon par mesiacov) otocene aj ku mne... tie, co to tak nemate, nakukate na dieta cez striesku? z boku? nevadi vam to?
kazdy kocik ma nejaku nevyhodu, tak sa neviem rozhybat uz dva mesiace
hlboky mame PP a sportovu nadstavbu nanho nechcem, tak vyberam a vyberam...

brusinka.pusinka
15. feb 2010

Krásný podvečer všem těm co oslavují vše nej foukáme všechny bolístky a přejeme všem hodně zdravíčka. Fota jsem zhlédla jsou krásné ty dětičky naše 😀
4ervenou řepu kombinuji se vším a někdy dávám i jablíčko nebo hrušku 😉
K1 my jezdíme v hlubokém a snad jěště budeme,ale můžu ti poslat kuknout sporťák co by ti mohl vyhovovat 😉 dá se přehodit rukojeť tak bys na malého viděla a dle potřeby jsi měla kočárek ve směru i proti směru jízdy 😀 😀 😀
www. calendar.sk

k1k2k3k4k5
15. feb 2010

brusinka, vdaka, chyba tam "l" na konci, ale podarilo sa 😉

brusinka.pusinka
15. feb 2010

k1 no to mi nedošlo ale jinak jsem ráda snad poslouží jako inspirace 😉 mě by se líbil ale my máme v 3 kombinaci sporťák a koupila jsem golfky na výlety chcico tak jsem zavodou 😀 😀 😀 😀
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...

traktor
15. feb 2010

my sme v sportaku prakticky celu zimu, mame aj klasicky vanickovy kocik, ale pre mna dost tazky, sportak mi vyhovuje....teda aj matkovi....jemu je vlastne jedno, kde spinka....zima mu nie je ved ma fusak a nanoznik 🙂

lucim
15. feb 2010

kukuk 🙂
K1-5 my uz par mesiacov pouzivame sportak, mame od moonu buggy 3hweel , je lahunky, skladny, rozlozim ho rychlo jednou rukou, to boli moje poziadavky, lebo stale sa presuvame autom. denne.
a to sedenie k mamine? v hlbokom som to vyzadovala, v tomto nam to netreba, matko je uplne spokojny, ked sa pozera pred seba ci na seba - a tak ako u traky, tiez v nom rychlo zaspi 😉

brusinka.pusinka
15. feb 2010

ahojky traky no jo když Matějek je kus chlapíka 😉 😉 😉 my jěště máme 10 cm fugu než dorostem do kočárku abychom byli jako sardinka 😀 😀 😀 😀 takže dojedeme do jara pak bude sporťáček 😀 😀 😀 A kuki co jsem vydražila pro naši frajerku 😝 😝 😝
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4877869

lucim
15. feb 2010

brusi peknuckeeeeeee 🙂 a zase super cena 🙂

ani3012
15. feb 2010

luci a aký máš ty ? Ja by som tiež chcela ľahko skladateľný.Evička má síce kombináciu vanička+ športový + autosedačka, ale chcela by som len nejaký taký športový.Tiež sa ešte vozíme vo vaničke ale na jar by som ho vymenila za niečo ľahšie

brusinka.pusinka
15. feb 2010

Lu dík no právě nekupto 😀 😀 😀

lucim
15. feb 2010

ani aj matko ma prvy kocik taku trojkombinaciu , bude na jar na chodenie po dedine este ..
pockaj, najdem link, ja ho mam z mmb.

ludka77
15. feb 2010

ja mám tento: http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=105... ešte sa síce v ňom nevozíme lebo máme aj iný hlboký. tento som si vybrala preto že je veľký, má poriadné kolesá nie tie malé otočné a problém s tým že je otočená odomňa je pri tomto kočiku vyriešený tak, že strieška nieje na pevno ale dá sa otáčať dopredu a do zadu

lucim
15. feb 2010

ani nasla som - mam takyto, aj za takuto cenu. len zimny fusak som dokupila, bo ten co sme dostali, nemal otvory na popruhy do sportaku. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7860206

ludka pekny 🙂

ludka77
15. feb 2010

lucim dik 🙂

ani3012
15. feb 2010

ludka krásny je 🙂 fakt

lucim-tak tam sa mi nepáčia malé kolesa.Už teraz som spravila chybu,že zadné sú síce väčsie ale predné len krpaté a napr.teraz cez zimu sa horšie kočíkuje

lucim
15. feb 2010

ludka graco kociky sme obzerali este kedysi, maju zaujimave finticky vylepsenia a prakticke veci na kocikoch. 🙂

ludka77
15. feb 2010

u nás by ste sa s kočíkom s malými kolieskami narobili aj v lete 😀

ludka77
15. feb 2010

no a tým ma dostali, že fakt zložíš ho jednou rukou a za pár sekund a tá strecha (sú to prkotinky ale stoja za to 🙂 ) a keď som zbadala tento oranžový tak bolo rozhodnuté 🙂 akurát ma trochu zarazilo keď som ho videla v skutočnosti tak strecha boky a všetko je strieborné ako aj na obrázku ale vnútri je to čierne
ale to vôbec neva je krásny aj tak (aspoň podľa mňa a mojej polovičky)

lucim
15. feb 2010

ludka, ani,, tak to s vami suhlasim, ze cez sneh to bola "zabava", ale ten kusok od auta do lekarne to slo. keby som potrebovala dlhsiu trasu kocikovat, tak mam ten druhy. len uz som leniva skladat konstrukcie dokopy. ale ma velke nafukovacie kolesa. a tymto som sa priznala, ze ja nechodim s matkom na kocikove prechazky. mne ho kocikuju ini a zvacsa po odhrnutom namesticku. 😝

brusinka.pusinka
15. feb 2010

a proto jsem vybrala tento golfáč na výlety lehce se složí a má velké kola dá se jezdit i v zimě 😉 Jinak mám také 3 kombinaci co budu využívat doma a na chalupě 😉
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...

brusinka.pusinka
15. feb 2010
ani3012
15. feb 2010

brusi- tak ten sa mi páči! Aj baby smile je taký ale ja som kúpila baby point http://www.babybee.sk/p/328/babypoint_v3_kombin...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre