Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

pirinka
28. feb 2010

dobre bolo....šak už tu máme skoro jaro 😉 . Ať už to zůstaneeee

jsem Vás přišla pozdravit a zase budu muset pádit. Jsem nějak utahaná...ten čerstvej vzduch mě zmohl 😀

tak papapa berušky

jo a málem bych zapomněla...všechno nejlepší oslavencům...nebo teda oslavenkyním 😵

lucim
28. feb 2010

preco sa konoci vyhybas? vari ti tu robia zle, zuzi?
tak piri spinkaj sladko zasluzene. 🙂

babyzuzana
28. feb 2010

som sa chcela spytat ake iy sa tam pise 😀 😀 😀 😀 diky luci

lebo tu potom vysedavam do 1 napriiiklad ze? 😅

kua a akaaa som nasr.ta 😠 😠

niekde som klikla na nejky iq test, zabila som s tym nejaku tu dobu, nakoniec to chcelo to po mne sms kod aby som sa dozvedela vysledok (ja som silou mocou chcela vediet svoj vysledok tak som ho zadala) a strhlo mi to 4 eura!!!!!!

lucim
28. feb 2010

zuziiiiiiiiiiiii, neklikaj na secko co sa ti na fb podsuva, prizivnici sa tam prizivuju .... aspon ti vyslo nejake zaujimave vysoke cislo? 😉
ty netriefas iy, ja si to ani nevsimnem, zato robim preklepy, to je nepodstatne ...
ja pozeram film o anjeloch na jojke, tak popri tom kukam na net ..

babyzuzana
28. feb 2010

no 120 😉
my nemame telku, takze bozsky klud 😎

lucim
28. feb 2010

ahaaaaaa, takze vecery pri svieckach a tak? pekne ciselko. 🙂

aspine
28. feb 2010

ahojky sovicky 😉
my dneska nemame moc vesely den....mala od obeda ma teplotu, zvracela a byla porad spava a unavena ☹
na zub to nevypada tak doufam, ze nema nejakyho previta bacila 😠
ted spinka s malyma prestavkama a zas ma teplotu....budu ji muset dat dalsi Paralen 😒 no snad se z toho rychle vzpamatuje kocicka nase....

jinak vcera jsme byli na prochazce kolem Vltavy....konecne slunicko....kde chce KUK https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a taky jelikoz zitra neni 29. 😠 tak se nedame a stejne oslavime 8 mesicu 😵 😀

jdu kouknout co noveho 😉

babyzuzana
28. feb 2010

jeziiiiis to je nadherna princezna a ta prva fotka je najsamnajkrasia, umelecka 😵

aspine
28. feb 2010

baby dekujem 😵 je to nase nejvetsi slunicko 😵 😵

a jak je u vas? mate uz zoubecky nebo taky soutezite o pozuzlanou piskotku? 😀

lucim
28. feb 2010

aspi juuuj, rychlo sa uzdravte. a krasnucke ste, obidve. 🙂

babyzuzana
28. feb 2010

nie, nie my uz mame 2 zuby, naaadherne, neviem sa vynadivat uz 3 tyzdne 😉
baby ale ja idem dnes skor spat, zajtra si budem zase nadavat, rano o 7 mam zivy budik a v noci este take 2 papkania, my este stale neprespime noc, ach jo

aspine
28. feb 2010

lucim diky 😉

dneska jsem byla preventivne v lekarne pro gel na dasne a chtela jsem Calgel a on pry uz mesic neni a nevi jestli bude 😠 tak jsem dostala neco jineho....no snad to zabere az bude potreba 😅

lucim
28. feb 2010

aspi, calgel pravedelne je a nie je ...
bola som kojit, pusinky, mozem zalahnut, tak idem, majte saaaa, cmuk aj vasim pokladom. 🙂
zuzi, ja kojim castejsie, tiez este neprespime, paaaaaaa. 😵

aspine
28. feb 2010

baby tak dobrou noc 😉
nas budicek je pravidelne v 7.30 😀 mm vzdycky rano zamumla: to uz je pul osmy??? 😕 😀

....mala se vzbudila tak jsem ji merila teplotu....a i kdyz je cela rozpalena tak ma nastesti jen 37,5 😕 tak se nabumbala a uz zase spinka 😵

aspine
28. feb 2010

tak uz jste vsechny zalehly......jdu teda taky 😉
dobrouuuuuuu a CVAK.......................................chrrrrrrrrrr

brinzulka
1. mar 2010

bre ranko ...marec...ako to uteka....

stretko: urcite casom na nejake prideme ..nech vas poobkukavame 🙂

blani2
1. mar 2010

Dobré ránko,

všem oslavencům dnešním i víkendovým cmuki! Fotečky krásné, samé šikulky tu máme 🙂

My už jsme ťuk ťuk v pořádku. Flíčky jak rychle pryšly, tak už jsou fuč. Akorát z Kubíka ty neduhy udělaly totálního závisláčka na mě. Furt na rukách, u cizích řev a řev....Vůbec si neumí pohrát sám a to už mu tak krásně šlo..No nedá se nic dělat, pomaličky zkusím přeučovat.

ani3012
1. mar 2010

pondelok

bipka..................01.6.................Natálka a Laurinka majú dnes 9 mesiačikov 😵

Alex,Natálka a Peťka majú 8 mesiačikov 😵

maximilian..........01.7................Alex
wydata.............01.7............... Natálka
danulik500.........01.7................Petronela

lusia_99.............01.8..................Miško má dnes 7 mesiačikov 😵

Meniny oslavuje: Albín
Meniny oslavuje v ČR: Bedřich, Alban, Albín, Alva, Elvis

Prajeme všetko najlepšie ♥ 🙂

ani3012
1. mar 2010

bré ránko:
aktuálny stav k 9 mesiacov:
6970 gramov, zub žiadny,hlasivky vo výbornom stave -hlavne v noci. Zaspala o pol siedmej,o deviatej bola hore až do dvanástej.Oči si žmolila a bola nejaká nekľudná,ale keď zaspala,tak spala až do siedmej.

aspin-vy máte zrkadlovku? Veľmi pekné fotečky 😵

a teším sa že nas prišla pozdraviť Alex aj s Babyzuzana 😵 😵 😵

brin a túto sobotu teda neprídeš?
blani.som rada že už máte potom.Aspoň dobra správa-že Kubko bude mať imunitu na 6 chorobu a už sa to opakovať nebude. 🙂

brusinka.pusinka
1. mar 2010

Krásný sluníčkový dníček přejeme a posíláme cmuk všem bývalím oslavencům a oslavenkynim. A největší cmuk našemu Andrejkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 CMUKI CMUK FRAJERE NÁŠ , A MÁÁŠ KRÁSNÉ FOTO S BRÁŠKOU A MAMINKOU 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Evičce k 9 měsícům veliký cmuk jsii naše krásná kočenka 😵 😵 😵 😵
Jinak Traky supr Video Matějíček je supr a Všechny fotoš paráda na sluníčku je hned velseleji 😉 😉 😉
My moc děkujeme za gratulky , Karamelka ooslavila svých 7 měsíců na chalupě s rodiči a prarodiči a dostala pudinkovou misku (samo pudink udělaný s jejího mléčka) se sušenkami a ovocem moc ji šmakovalo 😀 😀 😀 😀 😀

hathor1231
1. mar 2010

ahojte mamule babule 😉

oslavencom blahozelaaam 😉 a posielam xxx

ach jo, ja idem dneska k dokimu aby mi predlzili nemocensku. vkuse ma to boliii 😔 bojim sa,ze neodstranili pricinu kvoli ktorej to boli 🤐
a zajtra s malou k pediatrovi. zase sa hov...o dozviem 😠 😀 no nist, ved ideme na to gastro o dva tyzdne tak to necham tak... vzdy som len ja hysterka 😝 uz ma to nebavi...

mala naplno zubkuje- aj vase mimi dostali virozu ked zubkovali? ona nebola ani zdrava ani chora. prosto len kichala a sem tam mala plny nosik a slzili jej ocka. vraj to vytlacaju zubky... mame napuchnuty cely vrch a jeden predny je uz vonku. tak uz mame 3 😵 ten stvrty sa nam akosi skoval ked jej to napuchlo 😅

a ucime sa spat 😀 ziadna drasticka procedura. rano som ju bezne nechavala aspon 45min v postielke az sa vklude najem takze neplakala. ked boola unavena,sup s nou do postielky a zaspala tam na hodku 😵 to iste poobede a aj vecer zaspala sama. ale v noci sa stale budi s placom,hnevaju ju tie zubenky ☹

riusik
1. mar 2010

dobre ranko
tak som vas docitavala, vcera som sa namotala na vojnu anjelov, ale nejaku pol hodinku pred koncom som normalne zaspavala, tak som sla do postele a p som prikazala, nech dopozera a rano mi povie... jasneeeeeee, ze zaspal. tak citam, ze aj LUCIM pozerala, tak som sa tesila, ze mi povie ona, ale ked pozeram, kedy sa lucila, tak asi nedpozerala ani lucka :(

nepozeral to niekto? ako to skoncilo?

inak, prezijem, aj ked ste to nikto nepozeral 😉 😎

brin: som myslela, cakala, dufala, ze napises, ze prides na stretko 😢 co s tebou, budem musiet urobit si vylet do senca, aby som ta videla.....

prajem vsetkym krasny slnecny dnik 😵

lucia32
1. mar 2010

Ahojky ...
Oslavenčekom všetkým, čo mali výmesačniny gratulko 😉
My máme dnes poradňu...
Dnes v noci malá potiahla 6 h vkuse, od pol 12 do 6 😵
Teraz neviem, či z toho, že sa večer dobre napucla, či z toho, že sme boli 2 x na prechádzke ( v rámci návštevy) aleb preto, že som riskla kúpu nehačkovej Beby na dobrú noc a zamixovala ju do jej mliečka...no ktovie?
Hathor...fuha, nezávidím, snad sa to polepší...
Brusi...takže pudinček? Tiež som rozmýšľlala? Aká príchuť by bola najlepšia?

lucia32
1. mar 2010

Rius ahoj...ja som nepozerala 😝 , ja už som o 9 K.O 😝 😀

riusik
1. mar 2010

lu: ahoj, sprave, niet nad spravnu zivotospravu a skory odchod do postele je zaklad 😎

lucia32
1. mar 2010

JJ, ale deň predtým sme mali návštevu a sme ponocovali do 1 rána 😝 😀 , tak ma zložilo 😵

brinzulka
1. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sme nepozerali..chlapci dospavali hokej..sli spat ako babatka ...a babatko sa po pol hodine spanku prebralo a tak sme pozerali STV 2..ako zeny riadili panovnikov..a potom citali dieta a potom zhasli, kojo a buvali....

nas tata ide na seminar do Rakuska...tak budeme bacovat ...cize niet sance na unik do BA...

brinzulka
1. mar 2010

vsetko najlepsie

hathor:
zubky...maly je mrzuty, vsetko kuse..upokoji sa, ak mu dam nieco tvrdsie...masirujem mu dasna...davam mu gel..teploty...malinko nad 37, neklud, mrncanie....cize chorobu sme nemali...

mali sme soplik..ale aj david a nas s mm to potom uplne zlozilo...chalani boli o 2dni ok a my KO-a to bolo mimo zubkov

drzim palce, aby si vybavila k Tvojej spokojnosti

lucia32
1. mar 2010

Malá ma zvýšenú teplotku 37,3...tak neviem či mám ísť s ňou na poradňu? Ale asi hej, že? Keby niečo tak ju doky prezrie 😒

lucia32
1. mar 2010

Dúfam, že to nebude nič vážne 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre