Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
10. mar 2010

ani to mas s toho alkoholu 😀 😀 😀 😀

brinzulka
10. mar 2010

🙂 vsetko naj

zajtra ideme smer Nitra- vystava nabytku...ak by ste niekto boli.. stuchnite ma do rebier, ze servus! 😵
v piatok rano o 6tej vyrazame smer Habovka, Zuberec...ideme na lyze...prideme dufam buduci tyzden...

Gratulacia 😵

brinzulka
10. mar 2010

http://www.topky.sk/cl/13/687789/Bistro-ponuka-...

ked neviete, co s mliekarnou svojou 😀

nina41
10. mar 2010

Ani neže budeš kvoli mna vstavať o 6.00 😀
Brin idete pozrieť na oravu? 😵
Piri gratulujem k zubku 😵

brusinka.pusinka
10. mar 2010

Krásný den Všem oslavencům velký cmuk a největší mému 15 letému sluníčku Dominikovi 😀 😀 😀 😀
Piri v kuchyni jsem královnááááá jááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Nééé dorty peču od 20 let tak praxe je praxe 😉 😉 😉 😉

nina41
10. mar 2010

Brusinka torty su nadherne a Dominikovi prajem vela zdravička,štastička a lasky 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
10. mar 2010

Ninuška vyřídím odpoledne 😉 a děkuji za pochvalu 😝

brusinka.pusinka
10. mar 2010

http://www.facebook.com/video/video.php?comment...

a kdo chce může kuknout na tu naší čertici 😉

lucia32
10. mar 2010

Ránko zdravíme....
Karamelka je šikovnica šikovná a Domčovi gratulka k 15. rokom...už je to chlapisko...môj minule zapotil, že ked už bude mať občianský či môže byť do 22.00 vonku? 😀
Inak gratulka oslavenčekom všetkým....a ani, nerobi tie deťuchy staršie 😀

wydata
10. mar 2010

bre ranko,
babika mi konecne zahajila svoj standardny doobedny hajuchanec tak som si dala vytecnou sprsanu 😝 a uz som aj tu a citam a pisem jak o dusu 😀
aj my s naty sa pripajame ku gratulaciam vsetkym drobcekom !! 😎

jennna
10. mar 2010

ahojte....aj ja vás zdravím po dlhšej dobe.....Dianka je už na tom lepšie....mala 4dni horúčky..chudiatko sme sa potrápili a vysela na mne ako klieštik....stále na rukách, nikoho iného nechcela...
teraz zaspinkala, tak idem aj ja troška, lebo do rána každé dve hodky hore... 😝
ale zubáky stále nič...

zuzzii
10. mar 2010

Ahojte kočky 🙂 drobec mi ešte spí, tak vás narýchlo čítam 🙂

My sme stále ešte bezzubý 🙂 myslím, že to vyhráme keďže ďasienká sú bielučké ako stena 😀
Gratulujem k zúúúbku a k posadeniu sa...
Ja som sa včera tešila, lebo Oliverko keď som mu hovorila ťapy-ťapy tak sám tlieskal, a dnes tiež 🙂 A už sa aj ako-tak snaží plaziť, no námaha je to preveliká, ale nestresujeme v múdrej knižke som čítala ,že väčšina detí začína v 9m.

samayka
10. mar 2010

jeeej gratulka všetkým oslávencom a hlavne sediacej evičke a zubatej esteržužke 🙂)))

a my sme dali včera pá-pá a dnes dala pá pá aj lampe, aj beke, aj bytu keď sme odchádzali von.. no skrátka nejak ju to lúčenie vzalo 😀 😀
a vytáčame rúčky keď pekne hrajú a tlieskame... zatial iba keď sa jej chce, nie na povel... ale k tomu je už len krôčik 🙂))

traktor
10. mar 2010

http://www.babybazar.sk/Gulicky-id2446730.html ktora este hadate gulicky do stanu alebo bazena tu ich mate 😉

blani2
10. mar 2010

Ahojte, po nějaké době se opět hlásíme 😉

gratulujume oslavencům a všem krásným pokrokům těch našich robátek. Jsou to šikulky šikovné 😉

Kubík nám taky dělá radost. Rozpohyboval se směrem vpřed. Jeho technika je pravda zatím hoooodně originální, ale každým dnem o kousek propracovanější 😀 Začal ten správný adrenalin pro obě strany. Včera nám rozhrabal květináč. Byla jsem u něj rychleji, než si stačil pochutnat... 😝 A zuby hlásíme 4.

lucim
10. mar 2010

ahojte, traky diiik, gulicky budu teda moje 🙂

idem vas docitat.

blani, cmuk lezunovi zahradnikovi kubickovi 😵

blani2
10. mar 2010

cmuk Matějkům 🙂

a jsem ráda, že se ozvala Zuzzi 🙂

lucim
10. mar 2010

vsetko naj osem mesacnym frajerom a frajerkam 😀
ani, gratulkooooo, teda evicke, sadne si sama, sikulkaaaaaaaaaaa, hurraaaaa 🙂
piri,, tak esterinka uz je dvojzubka? supis. 🙂
samy, ja svokrusa cakam videjko s paaaa paaaaaa. 🙂

lucim
10. mar 2010

my sme sa boli dnes preventivne ukazat doktorke, matulko este kakal vodovo, dnes zatial iba raz. tak pre istotu, sme ok, vsetko robime ako sa ma .... ved to prejde. a potom sme sa cestou z lekarne - iba nas nakup, nie praca - prechadzali, lebo matko zaspal v kociku. uz sme doma a santime.

blani2
10. mar 2010

Lucim, jsem ráda, že jste oki 😉

katica5
10. mar 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom
hlasim 2 hy zub jednicka vpravo dolu, ale ze kedy sa predral von neviem objavila som ho nahodne 😅

blani2
10. mar 2010

Kati, gratulka k zubku 😉

traktor
10. mar 2010

baby chcem sa opytat tych ktore maju....kde sa daju kupit alebo kde ste kupili tie velke puzzle na zem....penovy koberec ...dakujem 🙂

lucim
10. mar 2010

v kike

lucim
10. mar 2010

a zabka niekde na nete - mozno mam ulozene ... idem hladat

lucim
10. mar 2010
traktor
10. mar 2010

dakujeeeeeeeeem 😉

lucim
10. mar 2010

nemas zac

lucim
10. mar 2010

http://www.facebook.com/photo.php?pid=565379&id... ja viem, ze viete, ale supla som konecne fotky ak na FB 😝

brinzulka
10. mar 2010

🙂 ninus...hej ideme.... 😵
Preteky psích záprahov - VEĽKÁ CENA ZUBERCA 2010 ....sa vidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre