Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
11. mar 2010

Krásne biele ránko želám !

Štvrtok

sorciera24...........11.7.......................Riško ma dnes 8 mesiačikov

Všetko najlepšie Riškovi 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Angela/Angelika, Angel, Volfram, Algelína, Jurina
Meniny oslavuje v ČR: Anděla, Anděl, Andělín, Andělína, Angela, Angelika, Sofronie

Kalendárium:

Európsky deň na pamiatku obetí terorizmu
(pripomína sa od 2005; v ten deň 2004 sa španielska metropola Madrid stala terčom teroristického útoku)

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Niet nad uprimnost
>
>
> Skutocny pribeh:
>
> Vo Fun Radiu vyhlasia sutaz. Princip je, ze sa sutaziaceho ktory sa dovola
opytaju tri osobne otazky, potom zavolaju jeho/jej partnerke a polozia tie
iste otazky - ked budu odpovede rovnake, vyhravaju dovolenku na Bali...
>
> Redaktor : Dobre rano Peter
> Peter : Dobre rano
> Redaktor : Pravidla poznas - takze tu je prva otazka : kedy si sa
naposledy miloval ?
> Peter : Fiha to je dost osobné - dnes rano hned po rozcvicke...
> Redaktor : To uz ano Peter - druha otazka je ako dlho to trvalo ?
> Peter: Hahaha, asi 10 minut...
> Redaktor : No Peter a teraz to najlepsie - kde?
> Peter : To nemozem povedat, priatelka ma zabije...
> Redaktor : Ale Peter, nezabudni ze ide o dovolenku na Bali !!!
> Peter : No dobre, na kuchynskom stole...
> Redaktor : Waw, wow, wow !!! OK Peter a teraz zavolajme Tvojej priatelke...
> Redaktor zavol Jane a vysvetli jej o co ide...
> Redaktor : Janka pozdrav sa s Petrom !
> Jana : Ahoj Peto.
> Peter : Ahoj Janka.
> Redaktor : Takze prva otazka, kedy si sa naposledy milovala Janka?
> Jana: Preboha to je prilis osobne - to nemozem povedat !!!
> Peter : To nic Janka, ja som im uz aj tak vsetko povedal - ide nam o
dovolenku na Bali !!!
> Jana: Tak dobre - dnes rano skor ako isiel Peter do roboty...
> Redaktor : Janka, prva odpoved sedi !!! Takze tu je druha otazka - ako
dlho to trvalo ???
> Jana: Hi, hi, hi ... tak 15 minut...
> Redaktor : Nooo beriem - urcite ste sa nedivali na hodinky !!! A teraz ta
tretia - kde ???
> Jana : To nemozem povedat, moja mama urcite pocuva - zabije ma !!!
> Peter : No tak Janka, aj tak to uz vedia...
> Jana : No dobre - do zadku..........
> Redaktor : ........(trapne ticho)........ Aaaa teraz reklama !!!
> Redaktor po reklame : Samozrejme ze Peter a Jana tu dovolenku vyhrali a
prajeme im vsetci stastnu cestu...

malka18
11. mar 2010

ahojte bréé ránko..tak ani ten vtip je za všetky body ako fakt som sa z chuti zasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nina41
11. mar 2010

Dobre ranko 😵
Oslavenčekovi prtajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Ani dobry vtip 😀 😀 😀

traktor
11. mar 2010

http://www.miminkaavsekolemnich.estranky.cz/str... tek este raz...kedze vrchny odkaz nejde...fakt super recepty 😉

traktor
11. mar 2010

a dobre ranko, u nas snezi ako v zime 😀 ....vsetko biele..a tak som chcela uz teplo...no nic, vsak raz sadockam, ..riskovi vsetko najlepsie 😵 ...a ani vtip super 😀 😀

vendulacky
11. mar 2010

Bré ranko 😎

ani super příběh 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traky, díky za recepty, já když hledám, tak nikdy nic tak dobrýho nenajdu...

Koukám, že se to tu včera ještě dobře rozběhlo, nakukovala jsem okolo 19hod a bylo tu ticho po pěšině...pak na mě přišla únava, tak jsem si psala po skypu a šla si lehnout na džungli rtěnek a samo jsem jí prospala 😀
Nevím, co to se mnou je, ale moje energie na večer se nějak vytratila, jsem bez chutě, zájmu, nic se mi nechce, jen odpočívat a spát 😀 Doufám, že to je jen dočasný, třeba taková jarní únava...

Cucám kafe a přemýšlím co s dneškem, nic se mi nechce 😀

Jo, inn, džím palečky k dalšímu shazování kil, jseš fakt dobrá!!!!

vendulacky
11. mar 2010

Dala jsem malý k snídani hami mlíčko s kaší - ovocné, to do ní padá jak němci do krytu 😀

lucia32
11. mar 2010

Ranečko...aj u nás biele....
Som vás dočítavala, že ste sa včera utrhli z reťaze 😀
Tak Natálka je zahlienená, teplotka len 37, a hlienky priesvitné, ale nadránom sa už prehadzovala ako kapor na suchu a plačkala, tak sme o pol ytiahli odsávačku a odsavali, bo ju už dusilo ☹ Dúfam, že sa to nezhorší a my nebudeme musieť k dokyne, zatial dávam Calcium sirup 😉

Rišulkovi gratulka k vymesačninám...

Ani...vtip za všetky prachy 😀 😀 😀 Vendy...jojo, jarná únava...i ja to tak cítim, len tú jar nevidno 😝

vendulacky
11. mar 2010

ahoj lu, tady taky ne...bílo...snad má dnes prozměnu nasněžit 🙄

snad to nataly brzy přejde, jako bys to neříkala, aby to hlavně nechytla od bianky, vid? Oboum holkám brzké uzdravení, zas to tu řádí jak černá ruka...

připojuju se ještě ke gratulaci ríšánkovi jeho 8 měsícům.....strašně to utíká....

Tak zatím jsem si naplánovala praní, musím unbedingt zalejt kytky (to už si říkám asi tejden...), taky musím uvařit....gruntování baráku nechám na víkend, X dostane emču a já nasadím gumový rukaivce

inneska
11. mar 2010

ránečko bíle 🙂

gratulkujeme riškovi 😵 😵 😵 😵

lucim, traky...nasratá som 😠 😠 😠 tá bundička je predaná 😠 😠 😠 😠 😠 😠 aaaaaaaaaaaaaaaaaaa...tak načo tam má ten inzerát, ťapa jedna...ho zmažem, ked predám, nech nešálim ostatných...a bola taká geniálna k tým nohavkám...a ani to triko už od nej nechcem 🙄

ani 😀 😀 😀

lu..nech je naty skoro fit 😉

ven..vdaka 😉

varím polievočku erikovi a potom na nákup...ale tam chumelí...sa mi nechce, ale musím 😝

vendulacky
11. mar 2010

..hele traky to je fakt super link, DÍK!! 🙂 Už vím, co dnes uvařím malý 😉

Jsem si objednala knížku Více než 100 chutných a zdravých receptů pro děti a kojící matky, je fajn, jen mi tam chybí od jakého ukončeného měsíce..

lucia32
11. mar 2010

Ďakujem bambulky, dúfam, že to nebude nič horšie...Bianka je už oukej...veselo sadína FV a stará sa o zverstvo na petvile 😀

lucia32
11. mar 2010

No nič idem ja makať, papiere na dane volajú....priebežne mrknem...

sorciera24
11. mar 2010

ahojte, baby, dakujeme....uz mame 8 mesiacov, ako to bezi...ale zub ziaden...asi vyhrame sutaz 😀 inak zatial nelozime, ale sedkame krasne sami uz vyse mesiaca, papame vsetko co sa da, aj ked najrdsej sa stale cickame 😉

wydata
11. mar 2010

ajojte...
musim sa vym vyzalovat...
byvame totiz docasne u svokrovcov kym dostavame dom a moja draha svagrina (chora) sa rozhodla ze nas podsti svojou navstevou a nebyt vsimaveho suseda ktory bol u nas tiez ani nezistime ze je chora...len on sa jej pytal...a mna to ani nenapadlo ju skumat leboje snad zdravy rozum ze ked je niekto chory necpe sa na navstevu k malemu decku...samozrejme uz po odhaleni tu kaslala jak tuberak a mne len nervy drasalo...takze v nedelu som bola cela na nervy bo malinka uz pred tym vzdy rano par krat zakaslala ale uz sa to zlepsovalo a tak sme sa tesili ze je to zanami...samozrejme od pondelka to slo dolu vodou...a dnes v noci mala malá aj teploty a kasle jak das...som uplne na nervy bo svokra v ten nedelny vecer nam este vbehla do izby a pytala sa ci nieco nepotrebujeme ze nam donese nech uz nebehame ked janka je chora a ja ze viem vsimla som si a ona sa normalne na to urazila a po jej odchode vetrala vsade jak sialena a liehom vytierala klucky...ako keby to uz nebolo jedno ked my sme pri nej hned ako prisla stravili isty cas kym sa to neprevalilo a potom este na mna spustila ze sak ved to je cele normalne ved aj ona alebo moj muz mozu nieco doniest z roboty a aj moj muz bol uz chory a mala to nedostala....do mna tlak patsto !!!!!
a teraz sa trapime a bojujeme akurat som po rannej sprche a malinka sa prebera tak idem k nej...
drzte nam palceky...dakujeme!

wydata
11. mar 2010

juuuj od tych nervou pisem jak debilka... 😝

lucim
11. mar 2010

skuska - dobre rano . mi nepridalo dlhy prispevok ...

lucim
11. mar 2010

taaaak este raz. 🙂

riskovi vsetko naaaaaj. 🙂

ani, dobreeeee ten real pribeh onoho casu furt frcal vo fanku- mali z toho dobru prcu, aj na nete, no ale, mladi vyhrali zajazd, 😀

ven, ja som mala, vlastne este trochu mam podobne pocity, ze jarna unava s nejakou lahkou depresiou ci co, do vsetkeho som sa musela premahat ... a vidis co sa z toho vyklubalo, grckanie a behacky.

lu, wyd - nech idu chorobky hes hes, rychlo, zdravicko nam treba.
mna aj matulkovi sa prehanky dnes vratili, tak nikam nejdeme, mala som ist zubarke.
matko mi od polnoci nechcel ani prso moc cmulat, az teraz asi pred pol hodkou sa konecne normalne nakojil. dufam , ze uz dostrajkoval, fakt sa bojim dehydratacie.
aj tak je na moj vkus prilis bielo. drahy mal rano lahku nehodu, nejaka zenska nedobrzdila a tukla ho. radsej budem cely den pri pc.

inn mne sa ta holka z bundou este neohlasila. ale prisli mi dnes tenisocky, tak nech uz je jar, nech ich zabehnem pri kociku. 😉

traktor
11. mar 2010

lucim fu, tak nech vam to skoro prejde...a drahemu hlavne ze nic nie je...ach jo..uz nech je teploooooo konecne

traktor
11. mar 2010

a aj ja som nasla krasnu bundu....ze naco som na ten bazar liezla.....tak neviem dobra cena? nedobra? 😅 http://www.babybazar.sk/-id2446936.html

traktor
11. mar 2010

wydata..tak taketo navstevy mam aj ja najradsej....by som ich niekde vystrelila....neviem ci by sa im pacilo , kebyze typrides nanavstvu chora... 😠 ...tak sa skoro uzdravte 😉

lucim
11. mar 2010

traky aj ja som rada, ze mu nic nie je . denne jazdi do blavy alebo do malaciek - a aj spat - na tychto cestach je to nebezpecne.
ja chcem teploooooooooooo tieeeeeeeeeeeez, ako sa vzyva teplo? 😕 😕 😕 nejaky tanecek? ritual?
Ilko tento sneh hlasil a potom este asi tyzden len mierne pridavanie na teplote.

traktor
11. mar 2010

neviem o ziadnom rituali...ale vsak mozme vymyslit... 😀 😀 ....bo uz som s toho pocasia unavena, nic sa mi nechce, jemi furt zima...az ma striasa ked kuknem na deti akosi chodia nalahko....ja som velmi zimomriava

lucim
11. mar 2010

traky kolko bund mate vy? 😀

lucim
11. mar 2010

traky uuuplne ta chapem, ja som mala teraz dokonca v pondelok zimnicu 😉

uz viem, inneska nam bude predtancovavat zumbu, to je take vasnive akcne a letne, to musi privolat teplo. 😀

traktor
11. mar 2010

no kedze uz nam boli male ,tak som predala a nico je na cakacke do bazariku 😀 tak mame jednu riflovku, jednu co jeako suprava-adidas ale da sa nosit aj zvlast a este jednu taku tensiu ale ta nam je uz tiez len len...toto je az 92, ze by bola aj na jesen 😀 ...ale ma dobru cenu?...ja nemam sajnu kolko teraz taka bunda stoji...pre tu zimu som uz dlho nebola v meste ocumovat...len tesco..a tam nic nie je

traktor
11. mar 2010

tak in ...domaca uloha...miesto ericka nam nahraj seba...a teplo urcite pride 😀 😀 😀

traktor
11. mar 2010

ja uz nekupujem zbytocne vela...a ked tak vzdy ked nieco predam.....inak sa neda, ze clovece pomoz si sam...tak si pomaham 😀

lucim
11. mar 2010

inn co tak toto k tym gaturkam ??? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7379007&tab=0

traky ja tiez vlastne neviem ceny ... ale mozeme sa zamysliet ... malo by to byt menej ako zimna bunda, a ty si tusim kupovala v tescu novu .. za kolko?

traktor
11. mar 2010

lucim krasna je...a tesco...no tesco ked ma akcie tak aj na 6 eur vyjde krasna nova....ale tu potom ma kazde decko v meste....a hned ich potom najdes aj na bazariku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre