Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
12. mar 2010

inka aj riško to ma na konci plienky,,

traktor
12. mar 2010

mohlo mu podrazdit nieco co mal oblecene, od prasku...

inneska
12. mar 2010

skúsim ich nepoužiť vôbec(mám už len ten načatý balík, mala som 2, brala som ich, bo som mala na ne zlavový kupon)budú slúžiť na utieranie stolíka a bordelu zo zeme 😀

a myslím, že logika dobrá 😉

inneska
12. mar 2010

hm,mali sme nové pančušky 🙄 prášok je stále ten istý ...

majkas
12. mar 2010

tak pojdem asi kupit, nech mame zase zmenu, dik za rady

traktor
12. mar 2010

in ak si ich neprala, tak uz vies od coho to ma

majkas
12. mar 2010

inn ale sak ked si uz jeden minula a doteraz to bolo OK tak to asi nebudu tie obrusky, mozno skor jak pise traky z noveho oblecka ak si ho predtym neprala

inneska
12. mar 2010

ale ja všetko nové periem...neoprané by som mu neobliekla..zvlášť ked to ide priamo na telo..ale boli mu také užšie, tak či by ho to podráždilo ... no neviem 🙄

majkas
12. mar 2010

no moho to byt aj z toho ze by ho to osuchalo ked boli uzsie, ved uvidis do rana ci to zmizne, resp aspon sa skludni

ste ma normalne nevnadili s tym mmb a mma, zase kukam 😀 zatial som nasla len toto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1889575
dufam ze vsetci co to sleduju budu rano spat a uz nikto neprihodi 🙂

inneska
12. mar 2010

ked pomaly ani neni idieť, kde to má, lebo to už má pre zmenu samy škrabanec 😒 čo to tak škriabe...ak by to neprešlo cez íkend, tak skočím k dokimu...

maji..to je chutnučké, dúfam, že to vyhráš 😉

inneska
12. mar 2010

do kelu, vynecháva mi V 😠

majkas
12. mar 2010

inn tak ostrihat pazuriky 😀

no idem ja chrapenzi, Tami dneska rekordne zalomila uz o stvrt na 8 tak rano budeme mat budicek asi uz o 6 😒 🙂

dobru nocku

inneska
12. mar 2010

majka...ostrihať nechtíky nepomôže...má ich úplne krátke a aj tak škriabe..mám ruky, ako keby som sa s mačkou pobila 🙄 a nápodobne, erik skôr zaspal, tak ja budem mať o pol 7 budíčka, ako celý tento týždeň 😅 dobrú..

a dobrú noc aj ostatným....papa 😲

majkas
13. mar 2010

dobre ranko zelame 🙂

sa mi to uz dlho nestalo byt tu prva 🙂

inn tak to poznam ze aj s najkratsimi nechtami sa skriabe jedna radost 🙂

no a opalovacky su nase http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1889575

majkas
13. mar 2010

dneska planujeme ist na zlate piesky do tesca skusit ci mi vezmu ten kupon na oblecko ked zabke ho tam vzali tak uvidime, chcem kuki nejake tricka na leto ked uz budu mat pripadne aspon nejake pyzamka a tak co sa furt zide. tak drzte paluchy 🙂 lebo sak zlava 8e z 20 je dost 🙂 a ked nevezmu kupon tak budu stornovat 😀
este mam aj ten na hipp dzusiky tak aj to chcem zobrat, takze taky nakupny den 🙂

a samozrejme vsetko naj naj naj dnesnym oslavencom 🙂

majkas
13. mar 2010

zoapr mudrosti na rano 🙂 najviac sa mi paci 7, a to nas tu vsetky ani za ruku netreba drzat 😀

9 konštatovaní

1. Zanechať alkohol je dobrá vec... oveľa horšie však je, keď sa
nepamätáš kde.

2. Keď po dvoch sychravých, daždivých dňoch sa zobudíš na krásne
slnkom zaliate ráno, je stopercentne pondelok.

3. Ženy, ktoré si myslia, že mužov dostanú cez ich žalúdok, mýlia sa o
cca. 20 cm.

4. Hovorí sa, že muži neustále myslia na sex. To nie je pravda,
veľakrát ich napadne aj pivo.

5. Dámy! Keď ste si už obľúbili kávu bez kofeínu, colu bez cukru a
cigarety bez nikotínu, prečo neobľubujete aj impotentov?

6. V mojom byte som si dal spraviť strešné okno. Tí, čo bývajú nado
mnou sa dosť nahnevali.

7. S manželkou sa vždy držíme za ruky, keď ideme von. Keď ju pustím,
okamžite niečo nakupuje...

8. Neviem, čo by som si počal bez mojej ženy. Ale aj tak je to pekná
predstava .

9. V mladosti som mal 4 ohybné údy a 1 pevný, dnes mám pevné údy 4 a
ohybný 1.

majkas
13. mar 2010

a este som vam vcera zabudla napisat ze jak Tami zacala stvronozkovat ale len ked ma motivaciu za cim ist, tak najlepsia motivacia zatial bol pusteny vysavac 😀 to vystartovala jak namydleny blesk, parkety neparkety, smyka sa nesmyka, proste ideeeee 😀

ale ju aj chvalim lebo kazdym dnom jej to ide sikovnejsie a sikovnejsie, no ale uz ju nespominam lebo sa mi zobudi kvoli stikutaniu 🙂

idem si dat ranajky a potom hajde papa

tak papa a pekny dnik este raz

lucim
13. mar 2010

ahojte pusinky, zdravim vas z lekarne, lu, robis tiez? 🙂

inneska
13. mar 2010

ránko 🙂

my sa chystáme k prababine pozrieť..sú tam aj sesterky s frajermi, tak sú zvedako na erika..tak ideme návštevovať 🙂 ešte varím erikovi papanie...

maji...super, že sa vám opalovačky ušli..a za tú cenu 😉 ja som sa na ten ich kupon z tesca vykašlala..lebo aj tak nič riadne tam nemajú a hádať sa s nimi že by mi to malo platiť aj na väčšie oblečko nemá význam 🙄 a gratulka k namydlenému blesku 😀

lu..príjemnú robotku, hlavne nech rýchlo ujde 😉

inneska
13. mar 2010

odchádzame...všetkým prajeme krásnu sobotu 😵 😵 😵 papapa

ani3012
13. mar 2010

lucka_m.........13.7.......................Nelinka
beju...............13.7......................Júlia

Nelka a Julka majú dnes 8 mesiačikov 😵 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Vlastimil, Kira, Rozína
Meniny oslavuje v ČR: Růžena, Kira, Rosa, Rosana, Rozana, Rozálie, Rozina, Rozita, Róza, Zachar, Zachariáš

Všetko najlepšie ! 🙂

lucia32
13. mar 2010

Zdravím na konci smeny...som sa nepripajala, bo kopec papierovej roboty a dnes potrebujem časť odovzdať...

Len sa pchválim, že chorá Natálka si s revom dnes sama sadkala...no čo dokáže hnev a rev 😝 , som ju dala ľahnúť, som sa šla obliekať ....
Tak pááá, možno sa ešte z domu ozvem, pááááááá

nina41
13. mar 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

samayka
13. mar 2010

ahojte mamulienky

my máme nový kobereeeec 🙂 elušík už ho testuje... juuuj ale sa teším.

a včera ste riešili sedačku... my sme skúšali v obchode ten Romer King a nejak sa nám do toho nevedela vtesnať hlavička... mala síce čiapku aj kapucku takú tenkú, ale veď to bude mať aj inokedy. a hlavne ona sa rada obzerá, tak asi skončíme aj my pri Britaxe. a Lucimkin Matýsek bol v nej tááákýýý rozkošne uvelebený, že som si istá že aj elušinke by sa v nej páčilo 🙂))

posadíme sa už aj my z akej kolvek polohy a na akomkolvek povrchu. je to zlaté, hotový človiečik...

a prajeme oslávenčekom všetko naj naj naj a bojovníkom o ožužlanú piškótu prajeme veeela pevných ďasienok 🙂))

zaba2707
13. mar 2010

ahojte bambulky 🙂

majka drzime palcuchy pri nakupe v Tescu na Zlatych, my sme tam vcera boli zasa ... ani sa nepytajte ... zas taky nakupny osial, oni vedia preco tie kupony posielaju. Kupili sme dvoje pampers premium za cenu jednych 😀 a potom som sa vrhla na oblecko, dokupila som dvojo teplakov jedny na teraz jedny vacsie, a potom jededn trojpack bodyniek s kratkym rukavikom a jeden trojpack bodyniek ako tielko 🙂 protismykove ponozky sme kupilli, bo Fifo ked sa postavi tak stale jednu nozicku zahne dovnutra nestoji na slape ale na boku nozky hovorila som to na poradni dokine a povedala ze nedavat zatial topanky nechat ho na boso ale dat mu tie protismykove ponozky ... ze to su len zaciatku, vraj sa to upravi ... tak dufam, ze s tym nebudeme mat problem. No a okrem toho nakup potravin a drogisky klasika 🙂 Zobrali mi vsetky kupony co som im tam podavala 😀 takze spokojnost maximalna

sedacku, my kupovat nemusime vacsiu bo mame po nasich dvojickach teda po Ellinke Maxicosi, len fifo musi este kilo pribrat 😀 bo je az od 9 kg

traktor
13. mar 2010

ahojte, oslavencom vsetko najlepsie 😵 , nakupujucim prijemny nakup 😉 ....a k sedackam...akurat mi teta pisala, ze nam kupila /ona zije v nemecku/ sedacku maxi cosi priori a ze nam ju dovezie o 2 mesiace , nech vydrzime....tak sa pytam je to dobra sedacka, lebo v tomto sa fakt nevyznam... 😅

zaba2707
13. mar 2010

ano traky maxi cosi su dobre sedacky, boli v testoch v prvej pätke 🙂

traktor
13. mar 2010

tak som rada...lebo tu ficia same ine znacky 😉 ....

zaba2707
13. mar 2010

viem ze vraj dobre su aj romer .... ale ja sa v tom tiez moc nevyznam, maxi cosi budeme mat aj my 😝 😝 😝

majkas
13. mar 2010

ahojte,

tak sme donakupovali, kuponik nam zobrali bez problemov a brala som uz vsetko 12-18M tie trojbalenia cherokee pyzamka, tielkove bodynka a opalovacky na leto. a hipp stavy nemali, komplet vypredane

ale neveim ci to bola len nahoda alebo co ale bol tam taky bordel a strasne slaby vyber zeleniny a salam, mozno to mali po vcerajsom zabkinom nakupe vybrakovane 😀 ale tp uz ked nekupim petrzlen a inu polievkovu zeleninu tak to uz je co povedat

ale hlavne ze sme uplatnili tu zlavu a este sme zitili ze je tam aj kik tak tam sme nechali 20e 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre