Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
15. mar 2010

ne traky este si to uzivajme to babetkovskeee 🙂

idem zachvilku do servisu s autom, tak papa

samayka
15. mar 2010

ne ne ne...

žiadne čaje a šraci.. my sme eťe bááábooooo.. a dlllho chceme byť. ale sama vidím ako to letí... už sa driape na nábytok a z kolienok sa začína stavať v každej možnej a aj nemožnej situácii...

lucim
15. mar 2010

hmmm, ja si este vychutnam posledne chvile, kym sa plazime a skusame stavat, skusame sadat.... 🙂 🙂 🙂
aj tak mi dava matko zabrat, dnes sme boli doma len chvilu, bol vykocikovany, aj v praci bol.... a za tu chvilu mi stihol par krat zdrhnut k polystyrenu , aj si ho napchat do pusy. a strasne teraz lieta v emociach, vynucuje si, skusa hranice, je hlasny, a do toho sa uuuzasne tuli a smeje a bavi a lozi po mne. 🙂

lucim
15. mar 2010

samy mi citas myslienky 😀

inneska
15. mar 2010

háj evrybady 😀

oslávenčekom letí gratulkaaaaa 😵 😵 😵

jennka...zapájaš pri zumbe všetky časti tela, tak ked pridáš do toho zdravu stravu, tak zaručene zhodíš..na mne to funguje..10 týždňov a mám 10 kg dole 😎

traky..tak maťko sa už sám postaví?? no teda..gratulkujemee 😵

majka..vám gratulka ku zúbku 😵 😵 šelmička malá...

inneska
15. mar 2010

a všetkým chodučkým skoré uzdravenie 😉

brusinka.pusinka
15. mar 2010

I my gratulka Matějkovi k postavení a malé od Majky k zoubku 😉

traktor
15. mar 2010

tak dobre...tak mame babetkovske uslintane čaje a šracov 😀 ....ale ten cas fakt tak rychlo leti....akurat som kukala oblecko a tie pidi ponozky , postolky..dupky...co by sme vytiahli akurat po ritku 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
15. mar 2010

My už nemáme my prodali 😀

inneska
15. mar 2010

my máme vo vákuových pytloch pidi veci 😀

lucim
15. mar 2010

ani my uz nemame, my sme posunuli lukymu. uz sa tesim, ako ho v tych vecickach uvidim. 🙂

nina41
15. mar 2010

Ahojte 😵 😵 😵
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
A my mame treti zub 😵
Maťkovi gratulujeme k postaveniu a Majke k zubočku 😵 😵 😵

blani2
15. mar 2010

Ahojte 🙂 též gratulka k dnešním úspěchům

Normálně mám slzy na krajíčku, že konec miminkovského období...☹ Ale vážně to strááááášně letí...chjo. Vidím to ve cvičení. Nedávno jsme začínali jako nejmladší a teď když vidím ty ležící miminka, tak nemůžu uvěřit, že jsme byli taky takoví.Ale hlavu vzhůru, každý věk má něco do sebe. S Kubíkem je čím dál větší legrace. A už jsou správní parťáci s taťkou 🙂 I když mamka je prostě mamka 😉

Dnes jsme taky zaznamenali malý - velký úspěch. Kubík několikrát opustil svou píďalkovskou pohybovou techniku a lezl normálně. Takovou radost nám dělá bobánek 🙂

A hlásíme v 8. měsících 75 cm a 9660 kg. Je ještě tabulka????

ani3012
15. mar 2010

ale toto vás nikoho nenapadlo,že ?

https://www.youtube.com/watch?v=WSCXbcDDTpY
traktor
15. mar 2010
traktor
15. mar 2010

ani super je to 😉

pirinka
15. mar 2010

ani to je pěkný 😵 . Tak při tom druhým to třeba udělám 😀

jinak všechny zdravím. Nějak teď nestíhám chodit na MK, protože malá má kvůli zubiskům stále špatné spaní.

moc gratulujeme ke všem pokrokům a všem oslavencům, cmuk, cmuk 🙂

a nestrašte tu s koncem mimískovského období ☹ . I když je fakt, že nám rostou před očima. Já si naštěstí díky lehké lenosti naší sladké prdelky užívám ještě trochu toho mimískovského, protože jí nemusím honit nikde po bytě, když se zatím jen tak batolí do kolečka nebo do zadu...ale to přijde. No co, tak si zas budu užívat těch pokroků v motorice ve žvatlání atd. No a mazlení s mimískama si pak připomenu zas na tom dalším 😉

ani3012
15. mar 2010

no a konečne som sa dozvedela,kto to ma dnes narodeninky !

babyzuzana!
Všetko najlepšie k tvojím krásnym 28. rôčkom ! 😵 😵 😵 😵

lucim
15. mar 2010

ani dobre video,traky, matko krasne tlieska a smeje sa. aj papa. 🙂
blani, tabulku by sme mali asi dat po dalsom stvrtroku, cize po 9.mes .... teda, ak ju niekto dokaze vyhrabat.

idem si skusit dat na vlasy masku, aj oni maju nejaku jarnu unavu ...

vendulacky
15. mar 2010

ahojky,

piri jen si to nemaluj🙂) malá couvala a za 2 týdny začala lítat sama 😀

já dnes zaznamenala taky úspěch...byla jsem v kupelně, malá hned mety za mnou a tak se tak fénuju, malá se vážila 😀 a najednou kouknu a ona STOJÍ a podpírá se o záchod....no hrůza!! 😀 Ještě se ve stoje kvedlá, tak si mohla taky pěkně nabančit...ale už je to tady, musím rychle nakoupit jištění do šuplíků a zbývající krytky do zásuvek...jo a kryty na rohy 😅

jdu kouknout na videa, byla jsem na IT, ale plánuju brzy zalehnout, taky máme trochu divoké noci kvůli zoubkům a hlavně velmi brzké vstávání 🙄

raona
15. mar 2010

ahojte.. asi uz spite, nie 😉 ?

Zajtra ideme na poradnu, budeme mat 8 mes. zajtra...
tak sa troska pochvalime..
Sara, sama sedi, sama sa postavi, ked sa je coho zachytit, sama tlieska vie dat pa pa.. ukazuje aj tak tak selijak,a momentalne sa ucime poslat bocku 😀 😀 v behaku lieta o sto sest, aj stvornozky je to parada.. mame zopar modriniek, bo ona sa postavi a mysli ze ustoji, no nie je to tak... 😉 😉
no a jasne, skusa co si moze dovolit.. v noci nechce byt zakryta ani dekou ani paplonom,, nicim akonahle ju zakryjem, v momente sa odkopava alebo sa prebudi ☹ a jej spanie.. no katastrofa.. sme aj tri krat aj styri krat v noci hore, a chce bud jest alebo byt pri nas...
tak asi takto sa mame...

raona
15. mar 2010

jaaaj no a zuby nemame stale ziadne.. ale zato mamina stale chodi na aerobik 😀 😀 xi xi este som to nevzdala..

vendulacky
15. mar 2010

traky, matko je úžasný a jak ti krásně vyplival tu kaši 🙂))

jinak super, šikulka už sám stojí ;) dávám mu 2 tejdny ... maximálně tři 🙂

tak já zase mizím, půjdu se očlovečit a do postele.....

tak páááá, brou

ani3012
16. mar 2010

utorok-pekné upršané ránko prajem 🙂

traktor...................16.6..................Matejko má dnes 9 mesiačikov 😵

Ako písala včera raona,Sárka ale aj ďalší dvaja chlapi majú dnes 8 mesiačikov 😵 😵 😵 😵
raona.....................16.7..................Sárka
zuzulka7.................16.7.................Jakubko
majuska29..............16.7..................Lukáško

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Boleslav, Amos, Bolemír, Heribert, Bolemíra
Meniny oslavuje v ČR: Elena, Herbert, Ámos, Budimír, Herberta, Nona, Zbyslav

Ja mám dnes aj veľmi smutné výročie: pred 6 rokmi mi zomrela krátko po pôrode moja najlepšia kamarátka 😔
Jej synček Dominik dnes oslavuje 6 rôčkov. Dominičku aj tebe všetko najlepšie ! 😵

nina41
16. mar 2010

Dobre ranko 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Ani to mije velmi luto,a Dominikovi prajem všetko najlepšie 😵 😵 😵

lucia32
16. mar 2010

Pekné usnežené ránko...
Jaj ani, tak to sú smutné spomienky, ale synčekovi Dominikovi len to najlepšie....
A naším oslávencom, špeci Matejkovi všetko naj k 9. mesiačkom a Sarinke k 8. mesiačikom....
Našu bublinku večer niekto vymenil, spinkala od pol 5 do pol 8, do 10 sa pekne hrala s nami na posteli, lozila, točila sa a potom pekne zabúvala, len sme sa odsali....za 5 - 12 sa zobudila na ATB, ani budík nám netreba a spinkala až do pol 4, mliečko a potom do pol 7...a potom ma pekne okadila 😀 , 3x za 2 dni...okrem soplíka pri kýchnutí jej to vybehne aj z 2. strany a maminka jej vždy ráno vetrá prdelku...no a dnes to bola megadávka, však ked už ide von, tak aj poriadne potlačila a to ona viéééééééé 😝 😀 , tak idem podať športku...ked nie teraz tak nikdy 😀

vendulacky
16. mar 2010

Ahoj a dobré ráno 🙂

všem a spešl našemu šikovnému matějkovi k 9. měsícům vše nejlepší!!!!

luci, tak to je natálka zlatíčko!! Způsobně spinká, způsobně si hraje, způsobně kadí...jako pravá dáma🙂

ani, to je smutný:(( dominičkovi vše nejlepší 😲

na mě dneska vlezla nějaká depka, moje zlatá dcera vstala zas v 6, zkouší co maminka vydrží🙂) jáááá, takovej raní spáč 😝

tady chčije a chčije, od zítřka slibují JARO, tak snad vysvitně sluníčko a i nálada bude lepší...

blani2
16. mar 2010

Dobré ránko 🙂

oslavencům hooodně zdravíčka 😵 😵 😵

Luci, mám radost s tebou! Teď už to bude jenom lepší a lepší 🙂

Ani ☹ toto by se nemělo stávat...pusu Dominičkovi 😵

Ven, vydrž ještě pár hodinek do zítřka. Zítra je tu jaro jako na koni a probudíš se do růžova. To dnešní počasí naprosto vybízí k podobné náladě. Tady taky černo a prší...Máme tě rádi a nedáme tě nějaké vlezlé depce!! 🙂

lada82
16. mar 2010

Ahoj holky, vsem oslavencum vse nejlepsi!!!

U nas je pekny cirkus, Betka si par dni stoupa a spolecne s braskou vse rabuji - tahaji vse ze skrini, supliku - Davidek umi rozdelat i ty detske pojistky... No mazec 🙂)
Doufam, ze jste vsichni v poradku a tesite se na jaro!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre