Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
20. mar 2010

blani...kubíček je zlatunký!!!!

lucia32
20. mar 2010

Dobré ránko...aj my hlásime prvý zúbok a v tesnom závese za ním bude vyliezať aj druhý 😀
takže zo súťaže odchádzame a berieme so sebou aj Didi...Dianku 😉

Požužlaná piškota ( o posledného bezzubca)
Evička
Riško
Karamelka
Markétka
Fifo
Sárinka
Oliver
Emmka

A neviem či niekto vie, ale bonznem to tu, vychodniarky majú ministretko, ale neprezradím ktoré 😝 , uvidíte v nedelu 😀

lucia32
20. mar 2010

Fotečky a videjka krásne, chváááálime ....
A aby sme nezabudli, oslavenčekom, dnešným, včerajším i predvčerajším všetko naj a jedna špeci gratulka aj pre Majkas k 15-nástke 😀

hathor1231
20. mar 2010

cauky maminy,babuska 😉

pridala som nejake foto 😉 nechce sa mi ich zmensovat,tak su neni zrovna naj kvalita... viac mam na FB, tak kto chcete, poslite IP s menami 😉

zdraviiiim 😉

zaba2707
20. mar 2010

ahojte bambulkyyyyyyyyyyyyyyy ... som sa najskor musela trosku zorientuuuuuvat na novom konovi 🙂

vsetkym spoluoslavencekom prajeme vsetko najsamlepsieeeeeee a my sme stale poctivo v klube bezzubych seliem 🙂 vecer sa odvazime aby sme vedeli presnu vahu na to nase 8. vymesacie 🙂

traktor
20. mar 2010

ahojte, oslavencom gratulujem, zubkatym detickam tiez 😵, ani 😀 😀 😀 , blani krasne fotecky....my sme mali dnes konecne spoznat lusiu a luciu a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak som sa tesila...a nevyslo to...svokre prislo zle od srdca tak isla s mm do nemocnice...to je dnes den ☹

asparaguska
20. mar 2010

Ahojte...

Ja odpadnem, nový kôň...

1. Gratulka novým Zubkáčom.
2. Blani, Lucim, Majka suprové foto, drobčekovia sú za 1*.
3. Traky, držím palce...

jennna
20. mar 2010

ahojte...chválim fotečky ....tie naše deťúrence sú už také veľké!!!

baby....dnes som si zamaškrtila.....boli sme pozvaní na guláš...pravý kotlíkový....som si zgustla....krásny náznak jari... 🙂

samayka
20. mar 2010

chválim nového koňááááááááááááá!!! fotoalbumy idú ako malina 😀

a eluška dnes mala fantastický výlet.. ale ja som sa asi vytešovala najviac...

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/samayka/albu...

gabrielkabj
20. mar 2010

super konik dnes sme boli na športový kočiarik v Pl a kupili sme tak som rada podarilo sa kupiť až na 3x. Idem pokuken fotočky vaše

adka12
autor
20. mar 2010

AHojte babule, chcela by som sa s vami poradiť. Doktorka predpísala Saške krém Excipial na suchú pokožku, ale od kedy som ho začala používať, celá sa mi vyhádzala takým ako krupica, sem tam to má aj červené. Môže to mať z toho? DO stravy sme nič nové nezaradili. Už som ju nenatierala od štvrtku, ale ešte jej to nezmizlo 😖
Čo s tým?

battole
20. mar 2010

ahojte 😎 jenn, traki.....aj ostatne 😎

battole
20. mar 2010

traki: no ked pozeram na Matka, tak ani nemam pocit, ze to len nedavno sme rodili. On je uz taký velký, ako dospelý, ani naznak nejakej detskosti 😀

battole
20. mar 2010

no aj ja sa musim tu zorientovat....a vobec sa mi to nepaci....zatial 😠

battole
20. mar 2010

adka: ja si myslim, ze to môze byt z tych liekov, ak si nic ine nezmenila....

zmurkaz
20. mar 2010

Ahojte
Adka ... aj my sme ho mali a malá mala presne to, čo píšeš - tak som ho hneď prestala používať .....2 dni som nedala nič a potom som krémovala a dodnes krémujem obyčko modrou indulonou - aj kožná nám to následne schválila 😉

battole
20. mar 2010

Ahojte, my sa pridavame este k bezzubým.....dufam, ze som tuto tabulku dobre pochopila.
Požužlaná piškota ( o posledného bezzubca)
Evička
Riško
Karamelka
Markétka
Fifo
Sárinka
Oliver
Emmka
Šarlotka

O ake stretko ide na vychode? ja o nicom neviem, aj ja chceeeeeeeeeem, ja som tiez z vyyyyyychodu..... ☹

asparaguska
20. mar 2010

Ahojte...

Batt, de si bola? Máte sa?
Stretko to bolo asi súkromné... 😒 ani ja som o ničom nevedela...

traktor
20. mar 2010

stretko bolo fakt sukromne...lusia a lucia su moje ...denna a nocna kamoska 😀 😀 😵 , a oficalne stretko v KE bude 18,4. o 14,00 hod pred aidou, vsetky ste vitane, uz sa na vas tesim 😉

vinka
20. mar 2010

Ahojte baby.No musím vás pozdraviť v novom šate. 😀 Joj zanedbávam vás ale ked nemám času sem kuknúť. 😖

gabrielkabj
20. mar 2010

doložila som nové foto kto chce može kuki kuk 🙂

pirinka
20. mar 2010

ahoooj 🙂 . Dneska a včera už bylo regulérní jaro jupíííí 😀

jinak posíláme pusinku všem oslavencům a gratulujeme k prvním tesákům a krásným fotkám

já se tu zatím moc neorientuju 😅 . S 😔 nad to bude lepší. Ta soukromá skupina je super věc...škoda, že na to nepřišli admini o něco dřív 😉

samy; elušátko je šikovná jezdkyně 😀

adka; asi to může mít vážně z toho ex. Nám doktorka doporučila leciderm a je dobrý.

lucim
20. mar 2010

bry vecer, ja len tak naskok ...
trakyyyyyy blaniiiiiiiiiiiiii samyyyyyyyyyyyyyy vy ate take uzasne deturence, super rodicov maju, su vsetky take krasne a fotogenicke, perfektne fotky, super zazitky. 😵 😵 😵
adka, naozaj to vyzera na reakciu na ten excipial, urcite ho vysad, skus telicko mazat niecim inym, co najsetrnejsim.

zaba2707
20. mar 2010

bambulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mameeeeeeeeeeeee zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuub rano este nic nebuchalo, cez den mrzutko ale len taky lightovy a navecer skokom vysoka teplota zrazili sme paralenom a teraz po veceri sme pobuchali a lava jednicka je kustik vonkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja umieraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam hihi nenormalne sa tesim aj ked viem ze opustame team bezzubych seliem 🙂

zaba2707
20. mar 2010

to je asi k tomu dnesnemu vymesacniiiiiku 🙂

zaba2707
20. mar 2010

idem vas docitkat 🙂 mamee zuuuuub mame zuuuuuub hihi

lucim
20. mar 2010

zAbiiiiiiiiiiiiiii gratulkooooooooooooo, aj ostatnm dvom zubacikom cerstvym , hurrraaaaaa, mate cim hryyyyzt. jeeeej 🙂 🙂 🙂 🙂
a aby som nezabudla, vsetko naj dnesnym oslavencom. 🙂 🙂 🙂
idem asi zaliezt, dnes bol krasny, ale narocny den. pa a cmuk. 🙂

zaba2707
20. mar 2010

dakujeme lucimkaaaaaaaa ja som este furt z toho vyrehnena .. obe babky som zbuntosila ale tesili sa 😀

adka12
autor
21. mar 2010

ďakujem babule, vyskúšame niečo iné teda, ale ešte som ju ničím nemazala, lebo od štvrtku je stále vyhádzaná 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre