Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
25. mar 2010

lucim, 😀 😀 😀 😀 koukám, že má matýsek stejný chutě jako emča 😀 😀 my jsme minule krmily a z emči vypadlo ham🙂)

lucinko, no vidíš úplně bych vám zapomněla poblahopřát k 8mi měsícům, už je to velká holka!!! Tak at už je jen líp ;)

lucim, ale přesně jak píšeš, někdy jsem tak apatická, že když emča večer usne, tak dokážu vypnout a hledět do blba minuty🙂) Jak magor🙂) Už xaver mi říkal, že jsem nějaká mimo poslední dobou...ale je fakt, že on už měl těch klidnejch prospanejch víkendů spoustu, když třeba odjedem na vík. k mamče, ale my prostě 9m v kuse vstáváme v noci, ráno, staráme se celej den, do toho furt dokola domácnost, vaření atd...zákonitě z toho musí jednou hrábnout 😀 😀 X třeba za celých 9m ani jednou nevstal v noci k malý...jo probudí se, ale že by řekl, odpočiň si, já nakrmím v noci, tak to ne 😝 U kojících chápu, ale nekojících by to někdy helflo...a já jsem blbá, že nic neřeknu a čekám, až ho to napadne samo....dobře mi tak

lucim
25. mar 2010

ven srdcko, odpovedala si si sama - ale ked ho poprosis, ze by ti to pomohlo, keby v noci obcas isiel krmit on, mozno to nebude problem. 😉

vendulacky
25. mar 2010

lucim 😀 😀 se mi taky stalo, tlačítko se dá dobře vyndat a vyš´tourala jsem to...teda ty máš asi noťas tak nevím...
Já bych ted dala vše za vstávačku v 7 ráno 😀 😀
a když třeba přes den tolik nepospí, tak je stejně vzhůru brzo, někdy ještě dřív...takže posunout ukládání asi nepomůže..
Si říkám, to byly časy, když vstávala před 8 ( a já si stěžovala 😀 ), pak začala okolo 7 a ted okolo 6....snad se jí to ještě neposune...každopádně jsem zvědavá te dna letní čas....až se vzbudí v jejích 6 hodin a na budíku uvidíme 5, tak si to půjdu rovnou hodit🙂

lucia32
25. mar 2010

Ven...tak u nás ocino robí mliečko v noci...asi od 6 mesiaca...asi 2x som robila ja, to ked bol off 😝
A inak funguje denne, stará sa o tých starších, raňajky, desiata, uvarí čaj, prevarí Naty vodu do termosky, vyvarí fľaše...robí obed, večeru...ja sa starám väčšinou len o Natalinku...upratujeme priebežne, čo komu príde pod ruku....ja väčšinou robím bordel 😀

vendulacky
25. mar 2010

lucia......já chci tvýho manžela za manžela!!!!! 😀 😀 😀
Asi tu bude převrat nebo vzpoura, přijdu si jak uklízečka, kuchařka, máma a pradlenka v jednom....furt dokola jen já a ten barák než uklidíš, tak to je fakt na den..jak se psalo v tom článku, děláš postupně a když zkončíš, tak můžeš začít odznova, vrrrrr
Ale že mám dneska stěžovací náladu🙂)) Nojo, jsem ted trochu deprimovaná, tak mi to odpusťte.....

lucia32
25. mar 2010

Letný čas mi ani nespomínaj, snad nebudeme vstávať o 4 😝
A včera bola vonku na slniečku, len na dvore, kedže sme bez kočiara a poobede už vôbec nespala, aj ked ju babi asi 10x ukladala, takže duracelko fičal od 11 do pol 8...je to vôbec možné? 😅

lucia32
25. mar 2010

Ven...budem požičiavať za poplatok? 😀 Ale ako si za mladi naučíš, na starobu akokeby si našiel...ale on sa rád obetuje, vždy radšej doma vyťažený ako gazdinka ako chodiť na týždňovky preč, to by sme asi nezvládli, ani fyzicky, ani psychicky 😝
Už si to vyskúšal a viac nikdy...chce byť doma, tak sa musí starať....

sorciera24
25. mar 2010

baby, ale ved cas sa posuva dopredu....cize ked je teraz 6, tak uz bude 7...nie 5, ci? 😕

lucia32
25. mar 2010

Sor...ahoj, nie presne naopak, aby bol dlhší den, budeme vstávať so slniečkom 🙂 To aby tí čo majú farmville mohli sadiť, orať a zbierať už za bielého rána 😀

sorciera24
25. mar 2010

posuva sa z 2 na 3....

lucia32
25. mar 2010

Fakt? 😀 Tak to aby bolo dlhšie vidno večer?
Tak to nám svitá na lepšie časy, detičky budú spať ráno dlhšie 😀 , Ven...počujéééééš? 😀

vendulacky
25. mar 2010

lucia, tak tak 😀 orat, sadit 😀 😀
sor, ted jsem z toho času zmatená...když emča vstanev jejích 6, tak už vlastně bude 7..?Mám se radovat?

sorciera24
25. mar 2010

presne, lebo v oktobri som riesila to, ze malz bude vstavat iesto o 6 o 5, ale teray sa tesim, lebo bude vstavat o 7 😀 a nebudem ho posuvat, lebo vecer chodi spat o pol 7, tak to necham tak, o pol 8 je este v pohode...

lucia32
25. mar 2010

http://www.24hod.sk/v-nedelu-prejdeme-na-letny-...
A mení sa už v nedelu....huráááááá 🙂

vendulacky
25. mar 2010

sor, tak jsem si to původně myslela taky, jen mi někdo přesvědčil, že je to naopak...bože tahle změna času je taková haluz..
Ale hned mám lepší náladu 😀

sorciera24
25. mar 2010

to asi preto ven, ze pre inych je to vstavanie o hodinu skor do prace....len nam mamickam tato zmena vyhovuje... 😀

vendulacky
25. mar 2010

tak já jdu nějak využít čas, když malá spí...měla bych si umejt květák, vypadám jak neandrtálec

lucim
25. mar 2010
lucia32
25. mar 2010
lucim
25. mar 2010

LU, sa nehra, ze mas babatko, aj toto uz je velka slecna, cica krasna, fakt paradna. 🙂

dalsie video

https://www.youtube.com/watch?v=Nd9fQY8AlpA

🙂

lucia32
25. mar 2010

lezúnik a kriklúnik, jéééé, zlatý 😀
Tak toto mi máme ráno o 5 😝 😀
Lucim...ona klame telom...ale je pravda, že cica to už je...ale pre mňa bábätko...ja mám na slečnenie Bianku 😀

lucim
25. mar 2010
https://www.youtube.com/watch?v=Q8mWNf2qLKo

tak a do tretice, dalsi kusocek zivota zdokumentovany. dnes uz nepridavam, nebojte. 🙂
lu, tak to som stastna zena, ze o 5 toto nerobi, lebo inak skoro cely den a monology hlavne na vecer 😉
a dakueme 😉

lucim
25. mar 2010

fiiiiha, mame tu zopar citacov a sledovacov, co nas ani pismenklom nepozdravia. halllooooooo,
na videach mam uz 11 videni, koho? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😕 😕 😕 😵 😵 😵

lucia32
25. mar 2010

kecalko 🙂 , ale treba , treba, dnes ked nie si výrečný si v .... 😀 a treba ešte široké lakte a mercedes 😀

laurajana
25. mar 2010

lucim tie videjká nemajú chybu, malá kukala s otvorenou pusou...teda Maťko šikulko a ako si hákorí, šikuľko fakt...krásnučký...zlatko cmug 😉

lucim
25. mar 2010

lu - snad niekoho na ten mercedes ukeca 😀 lauri ahoooooooj a dik. ako sa mate?

arci
25. mar 2010

ahojky holky, ty vaše dětičky jsou teda úžasné, jak kecají a krásně stojí, to my se zatím plazíme, ale dávám tomu tak 2-3dny a už poleze, krásně se staví na čtyři ale ještě nedošla na ten pohyb obou ruk
jinak my vstáváme na první papání asi kolem 6-7hod. a pak dám Emíka ještě na hodku spát, někdy zabere někdy ne, já teda musím vstávat protože máme dva velké bafany kteří chcou jít na menší procházku, ale taky už mě to zabijí, už aby emuš chodila s námi,, a taky jsem poslední dobou nějaká podrážděná a grogy
ven, musíš si to zařídit jinak 🙂 já teda co jsem kojila nebo odstříkávala tak jsem k malé taky vstávala pořád skoro sama, ale to bylo i protože táta byl doma jen na víkendy, ale od 6m. co papá už jen UM vstává táta, musím teda říct že jsem asi mrcha protože co je doma táta tak ji skoro neslyším a to těch špatných nocí bylo hodně, teď nám teda vylezl konečně druhý zub tak je zase klid,
holky a s tím časem, já mám z té změny zase strach, protože se vzbudíme třeba kolem 8hod. o víkendu a to už bude 9 a emi má konečně zavedený řád na papání, spaní atd. a teď všechno bude zase v..... ☹

jennna
25. mar 2010

ahojte....jeeej krasne videjka....

mozem sa aj ja postazovat....

moj mm mi tiez vobec nepomaha....som z toho zuriva....ani raz ju nezobral na prechadzku, neprebaluje, nekrmi....akoby som hrach na stenu hadzala..... hlavne, ze je zrobeny on chudiatko....

a Dianka zistila, ze jej najviac chuti cista voda na pitie... ja pouzivam MAMA VIA...to bz mala byt korytnicka...

a uz sa mi viackrat stalo, ze nechcela prsnik...musela som jej dat tuhu stravu....ale v noci si to uziva stale...

lucim
25. mar 2010

kym sa mi spravi obed, este pisnem 😉
caute jennnka a arci. 😉
jennn a co tak postavit tvojho draheho pred hotovu vec? vystrojis dianku, nachystas kocik a vysupnes ich von? oznamis, ze ma prebalit dianku? matko tiez pije jen vodu. a mna. a tiez - to som ti uz predtym pisala - cez den moc prso nemusi, radsej si da prikrm alebo jogurt. a cuc vlastne len pred spanim.
arci, aj ty mas super chlapa. 🙂

arci
25. mar 2010

jj, mám ale musím říct že v některých věcech bych taky byla ráda kdyby víc pomáhal, dá se říct že krom těch nocí, kolem emi lítám jen já, přebalování, uklízení atd.. on je vesměs pořád venku protože opravujeme domeček, takže když má volno tak je stejně jen ráno a večer s emi, a vždycky to chytne tak že z toho přebalování ani nic nemá 🙂 ale kdyby nebylo té práce tak by snad pomáhal víc, teda aspoň myslím, o víkendech navaří když jsem já grogy ale ten zbytek to musím teda taky dotlačit a naznačit nebo říct, ale udělá občas s kecama ale udělá
musíte být prostě holky tvrdé a neustupné, my jsme sice mámy ale taky jsme jim ty dítka porodily nejen pro radost a hru ale i práci a starost 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre