Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
25. mar 2010

lucimka....matko na spapanie....

no a moj mm sa vraj po lazoch prechadzat nebude...ze niekde mimo bb do prirody....no ale to by som musela ist aj ja......predvcerom som ju nechala svokre, lebo som konecne bola prvy raz sama si zaplavat, a on sa chcel nanominovat so mnou a ja ze nie...tak ostal pri svokre...a uz po pol hodine som mala neprijate hovory, ze kedy pridem, ze mala mrnka.....

a ked mu to vsetko vykrikujem....tak mi povie....ze on by to rad robil....ze ja nech zarabam peniaze a on sa o malu postara.....ako keby ini chapi nechodili do roboty....proste ma to v tej hlavicke trosku popletene.....a ja uz z neho nevladzem... ☹

lucim
25. mar 2010

jennka, arci ma pravdu ... a este by som malinko vylepsila ten vyrok, aby bolo dietko pre radost a hru, treba okolo neho urobit pracu a mat starost. 🙂
jenn, vyyyyhovorkyyyyyyyyy , chlapi sice nemaju maslenie na udrziavanie chodu domacnosti, ale podla presnych instrukcii su schopni vykonat. ak dianka potrebuje prechadzku a ty cas na doma a seba, nema to byt pre jeho relax, ale pre diankine dobro. drz sa kocka a bud v tomto nekompromisna. 😉
idem spapat kolienka s vajcom a uhorkou a matko bude mat ciste, mozno mu k tomu este nieco vymyslim. 😝
a matko dakuje za pochvaly. 🙂

lucia32
25. mar 2010

Jenik, arci ahojte....
Jaj Jenn, najhoršie je prerobiť starého mládenca 😝 zabehaný systém a tak, ale musíš byť neústupná....a chlapom treba všetko povedať po lopate, oni nemajú ten inštinkt, ani nevedia čítať myšlienky ako my ženy....takže rovno na rovinu...ale ani môj, ked nemusí s Natálkou nebude, on mi to povedal rovno, bude sa starať o domácnosť, o rodinu, o dve staršie deťuchy a Naty je moja...

monr
25. mar 2010

ahojte,
krásne videá aj fotečky

vendulacky
25. mar 2010

jenn, tak to X zase jo..prochajdy, přebalování, dělá mlíko, koupe se mnou...teda jak se mu chce, ale udělá..
budu muset zkusit taky nějakou dobrou vodu, ty cukr čaje se mi vůbec nelíbí
jenn, mně pije malá taky mín mlíka, četla jsem, že od 9m už jen ráno a večer, vynechala jsem nedávno i odpolední, byla pak přejezená, nestíhaly jsme vměstnávat kaši, přesnídávky a večerní mlíko pak nechtěla..ale nevím jak u kojících, když jí dáváš vodu, tak má tekutiny z ní...
jdem obědvat..

arci
25. mar 2010

jen, to ten můj si taky na začátku dělal legraci že já se vrátím do práce a on bude doma s emi, ale myslím že kdyby na to opravdu došlo a oni by se měli starat rychle by ustoupili, chodí do práce a živí nás to ano ale my taky občas nemáme doma žádný med, a já bych se o to být s emi asi nenechala obrat

jennna
25. mar 2010

...veru...moj stary uz ma XXXX rokov...to je uz dost na chlapa....ktory nemal pred tym rodinu a len si uzival zivot.....malu ma rad nadovsetko.....ale on by bol najradsej, keby som aj okolo neho skakala ako okolo malej.....

ja mu poviem polopate....nezabera...ale ked prestanem kojit...ja sa vezmem a necham ho s nou cely den, co urobi....ale ja viem....vezme ju a pojde k svoke..... 😀 😀 😀

monr
25. mar 2010

jenn, držím palce, nech sa to vyrieši, 😉

jennna
25. mar 2010

arci...nadherna mala je

jennna
25. mar 2010

vdaka baby....jedno viem....ze sa nevydam.... 😀 😀 😀

monr
25. mar 2010

jenn, to nevieš, 😀

jennna
25. mar 2010

ba viem... 😀 .... iba ak za Stathama... 😀

monr
25. mar 2010

jenn 😀

no utekám, idem nakrmiť mišinu
pa všetkým

a gratulujem oslávencom, Naty cmuk.

jennna
25. mar 2010

dobru chut miske....papa

ani3012
25. mar 2010

http://tvnoviny.sk/zeny/top-tema/tieto-nebezpec...
ešte som nečitala,ale zaujal nadpis

ani3012
25. mar 2010

no nemôžem si pomôcť,ale naše detičky sú naozaj najsamlepšie a najkrajšie a najroztomilejšie 😵 😵 😵

lucia32
25. mar 2010

Monr...dakujem...
Ani máš pravdu....

ani3012
25. mar 2010

áno, papala som rajčinku 😀

lucia32
25. mar 2010

chrobáčik...a kde je ta rajčinka? v brušku? 😀

ani3012
25. mar 2010

veď nevidíš to bodynko špinave teta? 🙂
Dostala len dva mesiačiky,aby si zvykla na nové .Ale vyzerala,akoby dostala celú 😀

lucia32
25. mar 2010

Aha...vidím.... 🙂

lucim
25. mar 2010

ani jeeeej, zlaticko evicka, aj matko vcera kostoval paradajku 🙂

lucim
25. mar 2010

a dnes mi ukradol z ruky kyslu uhorku a chutila mu, len sa tak zlato tvaril, ale ocucaval poriadne 😝

ani3012
25. mar 2010

mi sliny tečú 😀

lucim
25. mar 2010

neslintaj a daj si aj ty 😝

ani3012
25. mar 2010

ja kysle veci môžem 🙂 potom tak aj vyzerá môj FACE 😀

lucim
25. mar 2010

aj ja mozem kysle 🙂

anavi85
25. mar 2010

ahojte, chcem sa opytat ci ide v sobotu nejaka maminka a jej lezunik na CSOB maraton sutazit, my tam pojdeme, tak by som konecne videla julovcatko na zivo 😀

ani3012
25. mar 2010

aj ja by som chcela ísť,ale ani nie tak kvôli malej ako Patrikovi.Je tam súťaž aj pre deti v behu.

traktor
25. mar 2010

ahojte, oslavencom gratulujem, natalke posielame sladucku cmuk 😵 , nina nech uz si fit a aj celej tvojej rodinke nech sa choroby vyhybaju 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre