Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
28. mar 2010

no je to normálne? Je hore! 😠 Sa zase nevyspím..... 😠 😠 😠

zaba2707
28. mar 2010

juuuuuuuuuuj samy sme sa inak nasmiali hlavne na tom zrkadlovskom paraaaaaadna je

zaba2707
28. mar 2010

juuuj ani zlato buvala ... dufam, ze ti hned zasa zaspinka

ani3012
28. mar 2010

ale čoby! Mi tu chvíľkami vyrevuje.Vieš ako zaspáva? V postieľke a pozerá na mňa,ako čítam knihu. Tak sa asi obetujem 😀
Dobrú noc bambulky 😵

zmurkaz
28. mar 2010

Ahojte kočky ... tak konečne som dala zopár fotiek .... tak ak ste zvedavko ...tu sú

http://www.facebook.com/album.php?aid=19106&id=...

gratulujem k výmesačninkám 😉

lucim
28. mar 2010

jaaaaj kocicky, ja len tak uchytkom docitavam a klikam .... nezmar este nespi, pomoooc, to kam si zase posuva ten spanok? a to som sa ho snazila unavit ... mimochodom, prvy krat sa pred chvilou posadil z bruska (tahal sa za kablami na tv, jasnacka) 🙂
samy, eluska je zlata, hojdacka je srandovna, jej sa moc paci, ze? a beka uz je zvyknuta, ze blbnete, sa hodite do stvorky k sebe , a to zrkadlo - perfektne, ako si sama seba uvedomuje ... no vidis, co vsetko dokaze, co tam po slabikach zatial 🙂 😵 😵
ani, evicka sipova ruzenka , zaspinkala. 🙂
este kuknem zuzinku, ale az ked skontrolujem nezmara v posteli ... na com dnes frci??????

lucia32
28. mar 2010

Ja len na skok, zdravím a prihadzujem pár fotečiek...myška už spinká od pol 9...vlastne už všetci spia, ja som labzovala po aukciách 😝 a čakala ako dopadnú tie moje...no ale väčšina dopadla úspešne 😉

lucia32
28. mar 2010

Očkom som prebehla čo sa deje, ale reagovať a obkukávať budem až zajtra...dopijem si svoje 2 decká bieleho a hajde... 🙂

babyzuzana
28. mar 2010

ahojte babulienky moje milovane 😵

babyzuzana
28. mar 2010

ble, sa mi nepaci tento novy kon 😠

lucim
28. mar 2010

zmur zuzinka je kuzelna, krasne stoji a zubky ake uz ma 🙂 a jurko, no fesak. 🙂

zaba2707
28. mar 2010

lu Naty je v tych satockach a celenke neskutocna kocka 🙂 kraaaaaaaasne

majkas
28. mar 2010

ahojki,

tak som to uz vcera nestihla 🙂 ale aj tak dakujeme za gratulky a my samozrejme posielame cmuky vsetkym oslavencom tiez 🤐

a fotky, videjka vseetky su super, Matejko a Eluska sa krasne smeju (hapci u nas funguje tiez 😉 ), Karamelka a Natynka su krasne modelky a Evicka uz bude povestna zaspavanim pri papani 🙂 hadam uz potom velmi nestrajkovala

zabka som citkala o tej robotke, nebude to lahke ale urcite to zvladnete, ved fifovi sa medzi detickami pacilo ako som videla na cviku 😉

nam vcera poobede asi vymenili dieta , sme boli obaja s mm prekvapeni ze co sa stalo po tyzdni jacania a revu a pri kupani sme zistili ze ta horna prava jednotka je uz prerezana 🙂 bodaj by uz tie zuby vysli vsetky
a zacala si uz aj prekladat nozky tak sme skusali prve krociky
a dneska sme mali taky pohodovy den ako uz davno nie tak sa teskam

a este zopar foto

majkas
28. mar 2010

a taka som kocka na 9 mesaicikov

majkas
28. mar 2010

a dostala som lopticky tak mi ocko nafukal bazenik

majkas
28. mar 2010

no a asi zhasinam, tak vsetkym zelam dobru nocku, cmuk 🤐

ani3012
29. mar 2010

Dnes máme 9 mesiačikov 😵 😵
aspine...............29.6.....................Markétka
andrejkaa23 .....29.6...................... Philip Maxim

brinzulka............29.7.....................Andrejko má dnes 8 mesiačikov 😵

Prajeme všécičko najlepší !

Meniny oslavuje: Miroslav, Mieroslav, Bertold, Bertolda, Mieroslava
Meniny oslavuje v ČR: Taťána, Táňa

A všetkým Mirom a Mirkom na SR všetko najlepšie k meninám ! 🙂

vtip:
Sedia dvaja kamaráti v krčme. Jeden sa pýta druhého :
- Počúvaj, kedy si mal búračku ?
- Akú búračku ?
- Len mi nehovor, že si sa s takým ksichtom narodil ! 😅 😀

lucim
29. mar 2010

bre ranko, vcera som ja zduchla bez rozlucky , bola som vo vani, zabudla som si k sebe vpustit macku, ta mi pred dverami jacala a zobudila matka. a on chudatenko zrazu moc krical ... a to sa mu asi zacali ozyvat horne zubky ... este nie je nic von, ale masaz gelom, sedalia, nosenie, mojkanie, len nie lezat. bola "zabavna noc" 😒 . teraz to dospava.
lu no uzasna je ta tvoja natalka 🙂
zuz, zmena kona je len o zvyku. ma to sikovne funkcie.
majka - tamynka dostala na trestvrte rok rovnake darceky ako matko? jeeeej, dufam ze si to v tych gulickach v bazene uzivala 🙂 mila je. grartulujem k zubku a nech uz je klud. 🙂
oslavencom vsetko naaaaaj. 😵

ajoj ani , idem napisat smsky mirkom. este ze ta mame. 🙂

lucim
29. mar 2010

inn a co tak pozdravit sa aj na kona, ked uz si po vikende pri pc? ako bolo u svokry? cmuk erickovi 😀

hathor1231
29. mar 2010

caute babule mamule 😉

lucim, ja som sa kupavala s nasim hafanom 😀 sadla si do rohu vane a olizovla mi nohy 😅
aj my sme mali super noc 😝 ulozila som ju a chuda zaspinkala az po hodke, mala teplotku, tiez nam idu zubadla 😝 vecer od 1-2.30 revyyyyy 😖 ale potom uz spinkala skoro do 7...

my uz mame horne 2x ocaky a teraz uz vidno ze sa prerezava predny a spodne mame predne ako zajacik 😀 takze mam doma maleho upira 😀

som sa vas chcela spytat,kto tu este 'kojite' 😕 ak sa tu niekto najde,ako casto? lebo ja ju nakojim len rano ked sa zobudime, potom si odstriekam o 8 na kasu, potom ju nakojim este doobeda a niekedy poobede a to je vse 😕 uz toho mlieka ani na rozdavanie nie je ked ju casto neprikladam.... este pred 3t som ju mala na cici kazde dve hodky ale uz mi z toho sibalo, prestvalo ma to bavit tak casto aj tak si len cuckala a poriadne sa nenapapala... takze som to nahradila cajikom... v noci nepapa nic, niekedy jej dam cajik ak mala zlu noc a plakala az nie je smadna.

vendulacky
29. mar 2010

bre ranko, zkoukla jsem videa a fotky - krásnýýýý
ma´tko je taky pěknej smíšek a elík, tak to je malý řehtadlo, zlatá je ;)

simonka, natálka, zuzanka, tamarka jsou malé krásné kočičky ;)

...budu se muset pochlapit a taky něco hópnout..

a markétce, filípkovi a anrejkovi všechno néééj, cmuk

lucim
29. mar 2010

cau hath , takze ste tiez mali uzasnu noc. chjooo
ja este kojim, v noci casto, doobeda nie, to davam jogurt vacsinou, matko zaspi len tak, ani nechce, obcas len cuc na zaspatie, potom prikrmovy obed, potom na popoludnajsi spanok vacsinou kojim, zase nejaky ten olovrant ci vecera, a potom uz zase v noci. do kase neodstriekavam, to by uz na to nevystacilo. ale my v pohode mozeme mliecne. drahy dal omylom matkovi aj UM , co sme mali vzorku, namiesto kase, ked strazil, nastastie v pohode.
akurat som vcera rozmyslala, ze teraz, ked matko potrebuje az vecer kopec mlieka na pitie, ci mam dost, ked sa nevie dopit, lebo pri zaspavani chce zrazu vela a dlho a castejsie.

lucim
29. mar 2010

AHOJ veeeeeeeeeen 🙂

vendulacky
29. mar 2010

lu, hath, uff, takových nocí je míň a míň... ☹
to mi naopak super noc, dala jsem jí spinkat v půl 8 (jejího starého času bylo půl 7) a vzbudila se na jídlo až v 6...pak spala ještě do 8...(starého času do 7), ale i tak trhla po dlouhý době rekord!! 🙂 Krásně jsme se vybuvaly ;)
Včera po obědě spala málo 1/2 hod, možná to bude tím, jinak mi dává 1-2 hod...

tak jo, jdu nám udělat něco k snídani ;)

vendulacky
29. mar 2010

lu a dáváte na olovrant kaši? Něco sytivýho...malá vypije na noc tak 180ml a spí většinou až do rána....ale s tím kojo je to blbý, že to nejde vidět na ml🙂
A nebo je zvyklej v noci cucat a tak mít maminku na blízku....

brusinka.pusinka
29. mar 2010

krásné raníčko sluníčka přejeme 😉
chválíme nádherné fotečky a videa 😉
my kojíme ráno a večer jinak papáme všechno 😀 a na noc máme mlíčko Hami HAjaja A spinkáme od 20.30hod do 6 hod dáme kojo a spinkáme do 8,30-9hod 😀 😀 😀 😀
všem oslavencům a největší a nejsladší pusinku posílámé Andrejkovi , cmuk náš frajere 😉

a takhle jsem vegetila na chalupě i s bratrancem a babičkou 😉

brusinka.pusinka
29. mar 2010

naše chalupa po zimě 😀 a výhled do pole 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
29. mar 2010

brusi, tak to je ina chalupka, naaadhera 🙂
ven, vcera mal kasu na veceru, odcucol 30ml, aj do postele som mu ju brala, tam zase len trochu, zatial nezabera nic, aj prikrm som skusala hodinu pred spanim, aj piskotky.... mozno skusim - len experimentalne - kojit mienim aj nadalej a aj kvoli pohodliu v noci, dat nejake hajaja mlieko pred spanim. uvidime. a mozno to je fakt aj tym, ze s tym jeho lahkym spankom potrebuje mat kontakt so mnou a mojim prskom.

lucim
29. mar 2010

a prave som cinkla do prace, nech nas necakaju. nechcem nas stresovat .... ale slniecko sa mi zobudilo do usmevu, uz si vyspevuje na nocniku. 🙂 zub nevyliezol.

brusinka.pusinka
29. mar 2010

Lucinka jojo časem tam budeme bydlet nastálo 😀 😀 😀 😀 a jen si užívejte sluníčka 😀 😀 😀 😀 😀 , my také budeme courat venku dneska jsem už dodělala co jsem měla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre