Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
12. apr 2010

Nie sú tí smajlovia nejak vyššie, mi zavadzajú do písmen 😝

traktor
12. apr 2010

jak vyssie, ja ich mam super...mavca ulovim, na stretko donesiem... 😀

lucia32
12. apr 2010

Okej 🙂
Inak čo nové?

nina41
12. apr 2010

Baby vy tak chytro pišete 😵

lucia32
12. apr 2010

Nina ahoj...ako chlapci?

lucim
12. apr 2010

dievcata, uz tupo hladim, pockam si par minut na kojo a zalahnem .... paaaaaaa 🙂

traktor
12. apr 2010

aj ja..dnes ma to zmohlo..dobru nocku a lucia, zajtra dufam budes na skype.... 😉

sevzuz
12. apr 2010

ahojte dnes som to stihla pred polnocou 😅
lucim dobru noc.
tda baby ktore chodite do prace klobuk dolu, to ja si neviem predstavit ja mam dost ked si predstavim ze si musim skolu dorobit ☹
a na stretko sa velmi tesiiim
a traky straaasne zavidim mravca, lukasko sa dnes pritrafil k zrkadlu co mame az pozem a sa vykecaval sam so sebou a oblizoval, si viete predstavit ako vyzera to zrkadlo 😅 😅 😅 😅 ani ho umyvat nebudem, to urcite nebolo posledny krat
a asi ho velmi trapisa zubky lebo je veeeeelmi umrncany ☹ ☹ ☹

lucia32
12. apr 2010

Sevzus ahoj...naša zrkadlo ocmukáva, sa jej páči to pekné dievčatko v nom 😀 Inak aj ja by som mala zalahnúť, pokročilá nočná hodina, keby ma ocik videl 😝
Traky...dúfam, že aspon skype pôjde...a ked nám prídu robiť okná, tak v práci bude mm a ja na funkčnom nete 😀

lucia32
12. apr 2010

Babky dobrú nôcku 🙂

nina41
12. apr 2010

Luci dvaja starši v puberte tak hrôza 😝

sevzuz
12. apr 2010

no zeda sa to tu rozpadlo tak dobru noc luci, traky a nina idem aj ja☹

nina41
12. apr 2010

Sevzuz dobru noc 😵

brinzulka
13. apr 2010

dobre ranko..vonku skaredo uz druhy den...no nic...Zuzu si dnes zoberie manducu a pojde s chlapcami pobehat Senec... 😵

kto ste davali prihlasku na VS-uz prislo nejake odvovodnenie?

zmurkaz
13. apr 2010

dobré ránko 🙂

sevzuz
13. apr 2010

dobre ranko 😉
aka bola noc? my dobre len teraz teplotkujeme, snad su to tie zubky, som mu dala nurofen a zaspal 😔

zmurkaz
13. apr 2010

ahoj zuzanka .... 😔 ... malinký - hádam budete zubáči 😵 😵 😵

a som ti zabudla aj poďakovať za tie plienky ... a muž sa pýta, či nemáš ešte .... 😀 😀 😀 😀

a som zvedavko : čo študuješ? 😉

zmurkaz
13. apr 2010

zubáčik 😉 😀 😀

sevzuz
13. apr 2010

zmuri,
no hadam mu ten druhy vylezie, ale teda neviem, z akolko vam vyliezol druhy zubok?
ale prosim ta ja som rada ze som tie plienky predala, nam nesedia a som rada ze si za peniazky mozem kupit tie dm-kove
uz som predala aj tie trojky zobrala ich monor a dnes jej ich idem poslat🙂

a ja co studujem? politologiu na ucm-ke ☹

zuzka uz lepsie zaspava?

lucia32
13. apr 2010

Starý poštár odchádzal do dochodku.

Už roky roznášal po svojom rajóne poštu,

a tak ho všetci poznali. Prišiel jeho posledny pracovný den.

# Ludia sa s nim lúčili. Jedna rodina mu dala klůčenku, druha

# podarovala na pamiatku pero. Odrazu zazvonil pri jednych dverách,

# otvorila prekrásna sexi blondinka, vtiahla ho za ruku dovnutra,

# vyzliekla a strávili dve hodiny milovanim v tych

# najnemožnějších akrobatických polohách.

Potom si dali sprchu, senzačné raňajky

# (vajičko, slaninka, džus a všelijake dobrotky) a nakoniec mu

# blondinka dala 5 korún. Ohromený poštár sa pýta: "Ako je to
možne, že

# sa ku mne takto krásne správate, čo sa stalo?" A blondinka
odpoveda: d

# "Včera som povedala manželovi, že náš poštár odchádza do
dochodku,

že by bolo dobré niečo mu datˇ napamiatku.

A manžel odpovedal: "Ale, jebatˇ ho ..... daj mu 5 korún!!!".

No a tie raňajky, to bol moj nápad".
😀

lucia32
13. apr 2010

Čaute kočulky...ako po ránku? Ja som nemohla večer zaspať, nezvyk 😝 Ale micka sa zobudila až pred 2, takže pohodka, už 4. deň sa budí takto, len raz v noci...krááása, aj to ocik robí mliečko a my sa túlime 😉

sevzuz
13. apr 2010

ahoj luci, pekne to mas zariadene s tym nocnim papanim 🙂
ja to tak mam zariadene rano ja spim, lukino vedla mna v postielke poskakuje a tatino ho obskakuje, spravi mliecko, vyzlecie zo spacieho vaku a lukasko sa moze jasit 😉 a mam spat 😎

laurajana
13. apr 2010

ahojte babule sevzuz - nám vyrašili dva naraz zúbky a teraz sa kľuje spodná jednička...sranda riadna rýchlovka v raste zúbkov....

zmurkaz - ahoj...vieš ten kompletík čo si chcela raz kúpiť vestičku...som ho stiahla, nechcem sa rozlúčiť s vestičkou, preto som rubla aj takú cenu (tak som si to pekne odložila, je to krásne a radšej nech to ostane napr. bráškovi pre deti, snáď bude mať babu raz) ak nie nechám si na pamiatku...joooooooj sranda 😝

laurajana
13. apr 2010

lucia tak poštár dobre obišiel hehehehe som sa nasmiala...máme tu pod mrakom stále, tak si spravila náladičku..malá dochrapkáva...joj zúbky nás v noci riadne mordujú 😖

samayka
13. apr 2010

ahojte kočky
my sme mali parádnu noc. zato ráno ufňukané ako to nebo... musela som jej dať panadol a už je dobre... tá jednotka pravá horná nám stále robí zle...a ešte sa aj udrela.. no taký plač, že aj beka musela odísť do svojho brlôžku - čo to nemohla počúvať... a tááákééé sople z nej stále lezú keď kňučká... chúďa moje. ešte že som stále v pyžame - poobtierala sa o mňa keď sme sa mojkali a mám tam hotovú výšivku 🙂

fuj hnusné počko. ešte dobre že sme choručkí teraz... štvalo by ma keby bolo pekne a my museli čučať doma...

zmurkaz
13. apr 2010

Lucka 😀 😀 😀 😀 😀
Sevzuz ... já ti ani neviem ... nám to lezie po etapách aj týždeň.... 🙄 ...waw ... politológia ... mňa veľmi nebavila 😉
...a Zuzka zaspáva postarom ... len noci sa zlepšili ... už jej nezateká 😵 😵 😵 😵 nekašle 😵 😵 😵 ... tak som sa aj vyspala ... kojenie prvé okolo 3:30 a potom o 2 hodky .... a potom pred 7:00 ... ale mne to tak vyhovuje ....

zmurkaz
13. apr 2010

Lauri ... u nás sme sa rozhodli, že necháme len tie naj naj naj veci ... a čo myslíš, že je na povale .... háááááldy vecííííí ...všetko sme znova odložili 😀 😀 😀 😀 😀
A fúúúú všetkým bolačkám ....

Mladá sa málo doobeda vyspala ... je ufňučko ... ja v pyžame .... idem niečo zjesť, umyť vlas, urobiť papu mladej .. mi zje 2 lyžky ale čo už .... a hádam sa mi podarí aj nakuki 😉

samayka
13. apr 2010

zmury - stále uspávate na rukách? ale super že aspoň noci sa zlepšili. joooj keby nám vyšla tá sobota, rada by som pokecala...

lucia32
13. apr 2010

Ma odpojilo...
Tak som rada, že ste sa pobavili 😀
My máme len trochen soplík, taký malilinký, občas vytečie...inak je asi v pohodke, žiadne dalšie zúbky na obzore, takže si teraz užívame kludánkove obdobie 😉

ani3012
13. apr 2010

Dnes majú 9 mesiačikov 😵 😵 😵

lucka_m.........13.7.......................Nelinka
beju...............13.7......................Júlia

všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Aleš ,Artem, Artemon, Artemia, Artemida, Norma
Meniny oslavuje v ČR: Aleš, Aleška, Norma

Kalendárium:
♦Medzinárodný deň rastlín (cieľom je uvedomiť si a doceniť ich význam pre život)
♦ Deň nespravodlivo stíhaných

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre