Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
15. apr 2010

aaaa vlastne mas pravdu, ponozky a konzervy nech si vytahuje. 😝

inneska
15. apr 2010

asi po 45 min...plač, upokojenie na prsníku...spíme dalej..

ja som kúpila do zástrčiek krytky spolu so stoličkou, ale sú na ho..figu..aspoň teda tieto neviem použiť..má byť kus čo ide do zástrčky a k tomu klučik s ktorým sa to vytiahne ... ja mám akési divné podložky, ktoré sa ani nedajú dať do zásuvky, ach jaj..

traktor
15. apr 2010

ja mam take co nie na klucik...len strcis dnu a hotovo

nina41
15. apr 2010

ahojte 😵
predchvilkov sme prišli z pohotovosti,kubko spadol doma,ma vyklbene pri členku,,
aj ja mam take čo len sa strči do zastrčky,,

inneska
15. apr 2010

ja mám toto doma a neviem to tam dostať 😖 http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

ninuš...juj, to ma mrzí ☹ nech sa rýchlo zahojí a nebolí 🙂

traktor
15. apr 2010

jaj nina ...vy pritahujete tie choroby...tak hes hes a nech ste uz zdravy.....inka ja mam ine...take biele okruhle a ma to cudliky ze presne pasuje do zastrcky

lucia32
15. apr 2010

Dobrý večer a dobrú noc 😀
Nina

dúfam, že ho to moc nebolí.....ja som už chcela o 3/4 ísť spať....prečo som tu?
Dala som nejaké nové foto na FB, tak kuki kto chce 🙂
Jedna cool, ale ocika sme museli odstrihnúť 😀

lucim
15. apr 2010

ja mam take na klucik, ale este som ich do zasuvky nestrkala, zrazu nie je treba (presunuli sme gauce 🙂 )
som sa zabudla na jednej stranke, hladala som si podprdku pre seba, drahy mi ju vraj kupi, uz tie kojo handrove su priserne, uz mi ani nesedia, treba mi.

lucim
15. apr 2010

nina, uuuha, dufam, ze sa to rychlo vylieci. 😕
lu, jeeeeee, to je ina frajerka. 🙂
inn, matko tiez potreboval od pol 9 2x ukludnit a teraz som bola kojit ... nieco je asi vo vzduchu, co nam budi drobcekov.

traktor
15. apr 2010

lucia mala je naaaadherna 😵 😵 😵 , podprdu ajmne treba...ale mam pocit , ze taku este nevyrobili 😅 ....ci mne safurt meni vekost, nikdy si nekupim normalnu...

lucim
15. apr 2010

traky som sa omerala a tu www.astratex.sk som kukala, ja mam problem na moje big didy nieco zohnat, a v normalnejsej cene, tu maju skladom a aj vymienaju, kamoska cez nich uz objednavala. tak som to riskla. 😉

inneska
15. apr 2010

o podprde ani nevravte...ja mám jednu čo furt nosím...ostatné malé, tlačia, vybieha kostica alebo z nej kozenky vyliezajú..tak aj ja potrebujem kúpiť..dnes v tom výpredaji boli také super športové, páčili sa mi..ale tie velkosti...zobrala som 80tku..tak kolo stehna by mi to bolo dobré..tak som našla 100ku..pche, tak na hlave by som ju zapla...ako to šili nem chápem 🙄

luci..dúfam, že je to len prechodné, lebo ked budú také noci stále, tak ma klepne 😒 ale zatial spíme, aj sa pomrví, ale spinká dalej..tak ťuk ťuk ťuk, nech tak ostane 🙂

inneska
15. apr 2010

lu..a jasan, že naty je krásnučká, ako vždy, frajerka frajerská 😎 😎

lucim
15. apr 2010

teraz som si uvedomila, ze v passoch uz nemame motto, lebo som ti innka chcela napisat, ze ako v mojom motte - vsetko sa raz dobre skonci, a ak nie, tak to este nie je koniec. 😉 tak aj drobci raz budu spat dobre a prespia celu noc dokonca. 😝 😉 😵
ja mam tiez rada sportove podprdky, len maloco je aj na moju velkost ... na tu zumbu by sa ti zisla, ze? tusim som videla aj sportove, aha , uz viem, tu http://www.magnet-blanche-porte.sk/Damska-moda/...

traktor
15. apr 2010

ja hoc aku kupim....najprv dobre ok...a po chvilke up...a kozenka von...abo zle siju abo mam besne a zvedave kozy 😀

traktor
15. apr 2010

in neboj bude dobre... 😉 mozno ho len zubky trapia...

lucim
15. apr 2010

traky 😀 😀 😀 som popri tom hladani citala aj blog, ze si zeny casto nevedia urcit svoju velkost a casto sa podcenia, ze si kupuju mensi kosik a zbytocne vacsi obvod. 😉

lucim
15. apr 2010

som vam vlastne neukazala, aku sme s drahym vybrali, pisu, ze pride v utorok aj s kurierom. http://www.astratex.sk/podprsenka-l29/spodna-bi... 🙂

inneska
15. apr 2010

ja chcem nateraz nejakú neystuženú...aby bolo easy aj pri kojo...a na zumbu fakt len niečo športové...raz som si dala inú podprdu a po docvičení kozeny boli vonku a podprda zrolovaná pod nimi 😀

inneska
15. apr 2010

ja teraz nosím takéto niečo, len viacej krajky mám..a vyhovuje mi 🙂 http://www.magnet-blanche-porte.sk/Damska-moda/...

lu..som akurát chcela sa pýtať, že čo ste vybrali 😀 myslím, že dobrá volba, hlavne nech splní očakávania 😉

lucim
15. apr 2010

traky, co si mmeras kozenky? 😀 ta de si?
my uz s matkom zvladame aj kosticovu podprdku., hlad je hlad ... 😉

lucim
15. apr 2010

inn pekna, tu som si tam nevsimla, aj vyborna cena. 🙂 kupis?

gabrielkabj
15. apr 2010

čawte baby komu sa ozvať ked chcem dôjsť na stretko do Ke?
😉

inneska
15. apr 2010

celkom nad ňou rozmýšlam...som si to prebehla celé, ale táto ma zaujala asi najviac...jáj, ale teraz ma ke vyžmýkajú a mm včera zahlásil, že ich firma je na tom tak, že môže padnúť zo dňa deň..ešte ani výplatu nedostal...tak neviem, ako bude 😅

ale do ke som slúbila, tak tam idem aj keby čo bolo 😀

lucim
15. apr 2010

gabi no supeeer, prave si sas ozvala, traky a inneska ta radi uvidia, ze? 😀

gabrielkabj
15. apr 2010

inn ideš do Ke ta paráááááááááda a koľko nás tam bude vieš?
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucim
15. apr 2010

inn tak predaj nejaku erikovu malu vecicku a bude na oblecko pre maminkine mliekarnicky 😉

inneska
15. apr 2010

ahoj gabi...som ťa tu minule spomínala, že či by si aj ty nešla 😉

****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod ...je to cas, ked sa stretneme tie, co pojdeme na stanicu pre inku a ani....pre ostatne , ktore nestihaju, alebo pre zle pocasie ...stretko v aide o 15,00hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom
Anička a Evička
REI s PETKOM
MONIKABE s Tiborkom

lucim
15. apr 2010

inn verim, ze T. praca sa udrzi, snad uz kriza prehrmela a zviechame sa. ... 😕

traktor
15. apr 2010

no kym som nasla tabulku tak uz je tu 😀 ...dnes nestiham

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre