Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
28. apr 2010

stačilo napísať ryža-zemiak 😀
ale ďakovala moc ! 🙂

lucia32
28. apr 2010

Ani...ja som mala s hranolkami, manža len so zeleninovým šalátom 😉

lucia32
28. apr 2010

Je to rezen, takže zemáááky v akejkolvek podobe 😀

brusinka.pusinka
28. apr 2010

Ani tak po našem tedy Kobzole 😀 😀 😀 😀

ani3012
28. apr 2010

mm je ryžový,ale keď mu poviem,že sa to takto má jesť,tak bude jesť 😉

kobzole? To teda nemvím co je.....

brusinka.pusinka
28. apr 2010

Ani to jsou brambory a i já miluji rýži 😀 😀 😀 jedla bych ji klidně denně 😀 😝

ani3012
28. apr 2010

erteple,zemáky,grule,švabky,bandurky krumple a po cigánsky-japka.....ale tvoje kobzole sa tam nenachádzajú 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
28. apr 2010

😀 😀 😀 😀 u nás se říká bramborům kobzole je to polsko český název 😀 😀 😀 😀

inneska
28. apr 2010

kuki kuk 🙂

aj dnešným výmesačníkovým oslávenčekom cmuk cmuk, spešl evičke 😵

a sme doma z plavka...tuším je to horšie a horšie to plávanie 😖 polku plavka sa ma držal okolo krku a ked sme chceli nejaký cvik ísť robiť, tak spustil cirkus...a pri obliekaní nehovorím 🙄 ešte 2 hodiny odplávame a koniec..aspoň mi ulahčil rozhodovanie, či ísť na další kurz ...

a dnes mám na prd náladu, od rána ma chytila depka z tej našej jednej izby, do toho erik pišťal, nechcel spať, tak som na neho nakričala, tak sa rozplakal, tak som si aj ja s ním porevala, lebo mi to prišlo ľúto, že som na neho kričala...fakt sa pohrávam s myšlienkou ísť k svokrovcom bez ohladu na to, ako sa tatko rozhodne...

lucim
28. apr 2010

ahojte srdiecka, zdravim z prace,
oslavencom vsetko naaaaaaaaaaaaaj, ale aj dnes vas je celkom statocne vela, vsetkym vsetkym cmuky, evicke minikronikarke dvojnasobne. 😵 😵 😵 😵
tak tu ospevujete to kura, ze ho tusim aj ja idem cim skor urobit. 😝
kraaasne fotky ste dnes pridali, nadhera. 🙂
inn, mojko, neboj, bude lepsie, urcite ... vsak, vsetko sa raz dobre skonci, a ak nie ... tak to este nie je koniec 😉 😉 😉 a depka prisla, aj odide, nervy mas len jedni, obcas treba ventil, ericko si to uz nepamata, ma naj mamu na svete. cmuk. 😵

zemiaky vsetkych zemi spojte sa, jazykovy kurz pre pokrocilych. 😀

laurajana
28. apr 2010

Ani vďaka - ale naučila som sa, že "keď si nepovieš nemáš" čo sa týka nášho zdravotníctva...nebudem to už riešiť, hlavne, že je pohoda 😉

Rozmýšľam čo variť...asi cestovinový šalát s tofú mňamka... 😉

traktor
28. apr 2010

ahojte 🙂 , oslavencom gratulujem a evicke posielame velku cmuku 😵 😵 😵 a T 😵 A 😵 M 😵 A 😵 R 😵 K 😵 E, nasej nevesticke este vecsiu 😵 😵 😵 😵 , inka neboj, kazdy obcas vyleti, to este neznamena, ze nie si dobra mama, si tou najlepsou maminoou aku si erik moze priat 😵 , a byvanie sa vyriesi, neboj...mozno treba trosilinku pockat...zo starsimi je to vzdy tak, potrebuju trosku casu a napokon aj tak ustupia, zistia, ze je to tak lepsie 😉 ....pridavam matkove foto...takto spinkame na zemi 🙂

inneska
28. apr 2010

dakujem bambulky...snád sa to vyrieši čo najskôr, inak ma odvezú 😅 ...ale nech budem kdekolvek, s vami budem stále 🙂 len ma mrzí, že jediný kto je vždy po ruke je erik ☹ on za to nemôže...

traky..no maťko je chutný, ked takto na zemi chrapká 😀 no toto by sa erikovi nemohlo stať 😀

traktor
28. apr 2010

inka bude dobre neboj 🙂 ...a matko takto spava bezne....kuknem , ze kde je a on chrape na zemi 😀 😀 😀

inneska
28. apr 2010

Koľko výrobkov značky Fisher-Price predala spoločnosť Mattel v Slovenskej republike?

ako by ste pochopili túto otázku?? že kolko sa celkovo predalo výrobkov FP na SK?? 😕 😕

inneska
28. apr 2010

ivka...ono aj erik by už potreboval viacej miesta..hrá sa tu stále len na tom jednom mieste, potom sa diím, že lozí k pc, že vyhadzuje šuflíky...ved sa ani nemá kde riadne hrať..a aj keby chcel chodiť, tak nemá kade..všade sa má čoho držať, tak čo by sám chodil, ked má stále niečo na chytenie 🙄

inneska
28. apr 2010

traky IP 😉

traktor
28. apr 2010

inka sak preto aj my musime teraz riesit...my z mm ideme do patkovej detskej a chalanov dame do nasej, lebo ta je vecsia...lebo tak matko vobec nema svoje miesto...a obcas je to na nervi ....a ta otazka...no chapem tak , ze kolko celkovo

lucia32
28. apr 2010

Ahojky....

ani3012
28. apr 2010

ineska až teraz som prišla na to ako to je s tou svadbou:
Tamraka a Matej 😵
Erik a Evička- svedkovia 😀 😀 😀

ani3012
28. apr 2010

ahoj Lu

lucia32
28. apr 2010

Kukám na aukcie, čakám na jednu, ešte chvílu, zatial vediem 😉

Inn...každý občas vybuchne, z toho si hlavičku nelám.....Eričko si to nepamätá....
Traky...no sladký je na tom paplone, na zjedenie 🙂

traktor
28. apr 2010

ahoj lu ahoj ani... 😉 ...ani idete za svedkov? 😀 😀 ...lu a daj co cakas?...

lucia32
28. apr 2010

Trak...no určite...ešte mi to niekto vyfúkne... 😝 😀
Až po....

traktor
28. apr 2010

😀 😀 😀

inneska
28. apr 2010

kto chcete, môžete si zasúťažiť 😵 http://www.hracky-fisher-price.sk/sutaz/sutazit/

lucia32
28. apr 2010

Inka...hod aj správne odpovede 😀 , ja nemám ani šajnu 😝 😎 😀

inneska
28. apr 2010

lu..tak čo, vyhrala si?? 🙂

inneska
28. apr 2010

lesné zvieratká, 3, žabka a tú poslednú si musíte tipnúť, ja som lubovolne naťukala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre