Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
6. máj 2010

baby Evička má zapálenu pipinku.Čo jej mám na to dať? To má asi z plienok babylove 😝 som chcela skúsiť niečo lacnejšie.......

lucim
6. máj 2010

inn, keby ste aj isli do bytu, ono to nie je take zle, mas svoje sukromie, akurat, ze mas steny spolocne so susedmi ... ale to mas teraz aj tak - spolocne s tatkom ... byvala som tak 34 rokov, a ak by ste chceli dvor, tak mozete ist ku ktorymkolvek starym rodicom, alebo do parku.
a mas pravdu, teraz sme sami, nezerieme sa, ale ked tu bola mamina, tak to bola ponorka v tych 2 izbach, z toho jedna otvorena obyvka ... vsak uvidime, co vam aj nam buducnost prinesie. my uz hypoteku mame, takmer celu minutu, takze to budeme musiet nejak vymysliet s minimalnymi nakladmi, postupne.
ale sme s tebou, a keby si potrebovala cokolvek, bud budeme vymyslat riesenia, moznosti, alebo aspon ponukneme plece na vyfnukanie , usi a oci na ponadavanie a slovko na povzbudenie. 😉

brusinka.pusinka
6. máj 2010

Anička hodně větrat pipku a často přebalovat a já mazala mastičkou Imazol moc rychle zabírá 😉

a holky také něco na zasmání 😉

Jak se nenudit při nákupech !
Vážená paní Janatová,

v průběhu předcházejících 6 měsíců monitorovali pracovníci naší bezpečnostní služby počínání Vašeho manžela v našem obchodním domě v době, kdy Vy nakupujete.
Níže uvedený seznam obsahuje detaily jeho přestupků, zachycených bezpečnostní kamerou. Kopie těchto záznamů máme uložené.
Vašeho manžela jsme opakovaně slovně napomínali při každé návštěvě obchodu, což ignoroval. Na výzvy a napomenutí reagoval hrubě slovy:
"Dokud tady moje žena nakupuje, musím s ní sem chodit taky...".
Proto jsme nuceni zakázat Vašemu manželovi, Vám a celé Vaší rodině vstup do naší prodejny.

Následuje seznam aktivit Vašeho manžela v našem obchodě po dobu posledních 6měsíců:

15. červen: Vzal 24 krabiček kondomů a náhodně je vložil do vozíků nakupujícím, kteří se nedívali.
2. červenec: Nastavil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonily v pětiminutových intervalech.
7. červenec: Udělal na podlaze vedoucí k toaletám tenkou dlouhou stopu rajčatovým džusem.
19.červenec: Přistoupil k zaměstnankyni domácích potřeb, řekl oficiálním tónem "kód tři" a sledoval, co zaměstnankyně udělá.
4. srpen: Přišel k pultu Služby zákazníkům se žádostí koupit balení M&M´(lentilky) na splátky.
14. září: Přesunul nápis "Pozor, mokrá podlaha" do části pokryté kobercem.
15. září: Rozložil jeden ze stanů v kempingové části a zval nakupující dál s podmínkou, aby si přinesli polštář.
23. září: Kdykoli se ho zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje pomoc, rozplakal se a křičel:"Proč mě, lidi, nenecháte na pokoji?"
4. říjen: Díval se přímo do bezpečnostní kamery a používaje ji jako zrcadlo, šťoural se v nose.
10. listopad: U pultu se zbraněmi se ptal zaměstnance, zda neví, kde jsou antidepresiva.
3. prosinec: Podezřele se pohyboval po prodejně a hlasitě si přitom pobrukoval melodii z Mission Impossile.
18. prosinec: Schoval se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se v nich probírali, pokřikoval: "Kup si mě! Kup si mě!
21. prosinec: Vždy když se ozvalo hlášení z reproduktoru, schoulil se na
zem do klubíčka a křičel: "Ne! Ne! Už zase ty hlasy!"
23. prosinec: Vešel do zkušební kabinky, chvíli počkal a potom začal velmi hlasitě vykřikovat:"Není tu toaletní papír!"

Doufáme, že stanovisko našeho hypermarketu chápete.

S pozdravem ředitel ....

lucim
6. máj 2010

ahoj brusiiiii, o chvilu si to precitam, ... 🙂

ani, akurat som ti isla napisat ten imazol 🙂 ... nam pomahalo, ked som dala vacsiu vrstvu sudokremu a na to imazol (pri samotnom imazole to matka na podrazdenu prdelku asi stipalo, takto nam to fungovalo.)

traktor
6. máj 2010

ahojte zanedbavam to tu statocne 😖 ...ale aha

ani3012
6. máj 2010

tak byť v obchode s takým nakupujúcim by mohla byť riadna sranda(aj hanba ) 😀 😀 😀 😀

ani3012
6. máj 2010

traky vás vykradli? Volaj políciu!

brusinka.pusinka
6. máj 2010

traky Ty kokso to je nadílka šikula MaTějko 😀 😀 😀 😀 a ahojky 😀

ani3012
6. máj 2010

ďakujem za rady,imazol doma máme.Bola chvíľku na nočníku a pravdepodobne si to ona zhoršila aj tým škrabkaním.Aj vaše deti si chytajú medzi nožičky? len ona sa škriabe 😒

traktor
6. máj 2010

a aha 🙂 ...len skoda , ze len jedna izba je upratana...ostatok vyzera ako po bombardovaniiiii 😀

traktor
6. máj 2010

...ze made in bazarik 😀 😀 😀 ..idem docitat....som si dala pauzu....bo uz zbesnim z toho bordelu

lucim
6. máj 2010

brusiiiiii, placem od smiechu aj s manzelom, som to citala nahlas, vyyyyborneeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
6. máj 2010

Krásnéééé to mají klucííííí 😵

brusinka.pusinka
6. máj 2010

😀 😀 😀 fajné že 😀

lucia32
6. máj 2010

Hojky ani, traky...
Som šmírovala na modrej streche lucimkin dom 😀 ...a kde je spálna? hmmmmm? 😎
Ani...naša to zatial nerobí, ale občas ak má dlhšie plienočku vie mať červené trošku, mastím sudocremom, iné nemáme 😉
Traky...vy ste šikulky...chválabohu my máme takéto presuny za sebou...v čase tehu 😎

lucia32
6. máj 2010

Brusi...som si skoro cvrkla 😀

lucim
6. máj 2010

traky tak neviem - bud sa hrate hru - vyrob si svoju dzunglu, alebo bolo zemetrasenie, alebo vam bezdomovci doniesli svoje ulovky z kontajnerov z okolia, alebo prehadzujete dom a robite chlapcom vlastnu spolocnu izbu? ale peknuckuuuuuu 😉 🙂

traktor
6. máj 2010

aj ja chcem vidiet lucimkin doooooom....inak gratulujem oslavencom, 😵 😵 😵 , vitam klaru 😵 😵 😵 😵 ...ani no tu babu by som pretrhla..tava jedna...a nech je evicka raz dva ok 😉 ...

traktor
6. máj 2010

lucim....no jednu dam na spravnu mieru...nie bezdomovci ale bazar...a ostatne vsetky sedia.... 😀 😀 😀 😀

traktor
6. máj 2010

ani ked sa ti uz nehodia tie plienky posun ich lu...bo uz si cvrkla 😀 😀 😀

lucia32
6. máj 2010

Traky ešte prekladám nohy 😀 , ale radšej bežíííím, bo nevydržíííím 😀

traktor
6. máj 2010

😀 😀 😀

traktor
6. máj 2010

brusi 😀 😀 😀 😀 😀 ...ani aj mne mozes par plienok poslat 😀 😀 😀

lucim
6. máj 2010

blbne mi net, ale ja sa nedam ... 😠
lu, fiiiha, pekne davno som nebola na modrej streche... tusim tam 1 foto zo spalne je - obrazky okolo matkovej postieky, idem si tam kuknut. traky, najdes si ma tam podla nicku, ci chces link? 😉
a bazar? nakupene, ci predavas? ci aj aj?

brusinka.pusinka
6. máj 2010
lucim
6. máj 2010

brusi, uz mi to taha, potom okomentujem 😉

inneska
6. máj 2010

erik vstával a papal aspoň trochu jogurtu..stále bojkotuje papanie a zuba stále nikde...a varíme polieočku..

traky...izbička nádherná, bordel ešte nádhernejší 😀 😀 😀

ani..erik sa len sem tam dole chytí, aj to iba ked je holatý vo vani..a aj ja odporúčam imazol 😉 a bola si na tej expo?? ako tam bolo?? 🙂

brusi 😀 😀 😀

luci..dakujem, ja viem, že sa na vás môžem spolahnúť 😉 len mm by sa na byte asi unudil 😀 ale šak uvidíme, ako sa situejšn vyvrbí..ešte teoretikuš..moja babka má tiež velkú chalupu..kúsok od nás..ale zas tam nechcem sa do toho moc montovať, už časť po dedkovi narobila šarapatu, že sa súrodenci nebavia 😒 ale bolo by aj tam dobré bývanie...možno sa to neskôr aj týmto smerom pohne, babka bude mať 89 v júli(nie že by som chcela, aby skoro umrela, božechráň, ale človek pri takomto veku nikdy nevie) tak zatial to nechám ako to je...bude o izbu viac, potom sa uvidí...

inneska
6. máj 2010

brusi..malá je úžasná 😵 😵 😵 šikovnica veliká 😵 😵

brusinka.pusinka
6. máj 2010

Inesko koukala na Erička jak lozí dolu a naučila se 😀 ale lozí i nahoru sam 😀

lucim
6. máj 2010

brusi, simonka je poriadny sibal. 🙂
inn no vidis, aj tak to mozno pojde, a samozrejme aj ja zelam tvojej babke zdravicko a dlhovekost, ale je to uzasny vek.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre