Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
17. máj 2010

tak len tíško seď 😀

raona
17. máj 2010

no tak som sa odhodlala a aj pozehlila a stihla dalsie pradlo prevesit z vonka na radiatory.. a dietko spalo dve hodky, ale uz je hore a tlaci do seba bananik 😉 😉

zmurkaz
17. máj 2010

Babule - mladý mi asi trochen prechladol - ucvrkával a že ho trošku štipká 😕 😕 😕 😨 😨 😨 ...tak som mu dala teplú podušku a urologický čaj - a mu to ustúpilo .... tak ho budem držať v teple .... môže to mať z toho že sedel na kožennej sedačke? 😕

ani3012
17. máj 2010

zmurky mne to teda vadí,ja som prechladnutá zo spodu hneď

zmurkaz
17. máj 2010

ani - bo od včera prikurujeme .... a ani sme nikde neboli.... ale dnes bol celé doobedie u našich - a ram majú koženú sedaňu 😖 ... si myslím, že nie je teplá 😖

nykyta
17. máj 2010

dobry wecer kocenky 🙂 no tak mrnciaci den za nami ☹ tak ja uz neviem ako mu vyhoviet 😕 hrat sa nechcel,chodit nechcel v ohradke sa hadzal az som sa bala a v choditku nadskakoval jak na strune 🙄 🙄 🙄 ci tie zuby,usi ci co 🙄 ale zajtra ideme k dr kvoli piatku tak ked bude pozerat nos tak mu moze pozriet aj uska 😕 tak zajtra rano o 9.30 na nas myslite 😕 dufam,ze bude vsetko ok 😕 zmurky mas pravdu moze to byt s tej sedacky ☹ svokrovci maju tiez,ale prikryte s hrubymi dekami a aj tak mi je zima na prdel ☹

nykyta
17. máj 2010

a sa tesakujem,lebo konecne zacali vyrabat nutrilon nemliecnu kasu 😀 😀 dnes wecer mackovi smakovala tak uvidim aka bude noc a na ako dlho to zasyti 😕 konecne som ho uspala 😕

nykyta
17. máj 2010

a inac zmur moze to mat aj od noh ☹ mozno mal vlhke nozky ☹ v tomto pocasi je mokro aj v gumakoch ☹

nykyta
17. máj 2010

akurat pozeram spravy to je hruza co sa deje kvoli potopam 🙄 🙄 ☹ ☹ ☹ traky si ok 😕

nykyta
17. máj 2010

rao a ked ti spi dietko tak dlho spi aj wecer? 😕 maco keby takto spal tak sme hore do polnoci 🙄

traktor
17. máj 2010

nyky sme ok, len voda v pivnici, ..v dome nie, ...a zacalo svietit slnko, ...kiez by tak vsade bolo, aby ta spodna voda uz nebola....

traktor
17. máj 2010

http://www.youtube.com/user/matejkovamamina?fea... matko sa cely den hraje z pancuchymi...ani hracky mu netreba... 😀

nykyta
17. máj 2010

trakus to som rada,ze je to u vas relativne ok 😉 to je katastrofa s tou vodou ☹ aj v cechach a polsku je to des ☹ svet sa zblaznil v tatrach sneh a vichrica ☹

adka12
autor
17. máj 2010

čaute baby, čo idete kupovať deťúrencom na prvé narodeniny?
Ja chcem saške kúpiť trojkolku ale neviem, či ju to bude baviť 😅

nykyta
17. máj 2010

joooj aky je zlaty 😉 😉 😉 😉 to mas stastie aj mama ti povie 😉 ma to dojalo a aj slzicka mi padla 😢 macko neviem kedy mi povie mama 😕 baba dede tata ano ale marne cakam na to krasne slovko ☹ ake okale ma nadherne 😉 u nas sa vsetko zahadzuje nic ho nebavi 🙄

nykyta
17. máj 2010

ajoj adka 🙂 no to je dilema 🙄 bo skoro vsetko uz ma 🙂 tak ma nic nenapada,ale trojkolka je pekny darcek ovsem ak ju nekupis skor 😉

adka12
autor
17. máj 2010

no to vieš, že ju kúpim skôr, teraz majú v dráčiku akciu a saška si ešte vyhrala na pretekoch lezúňov poukážku na 17€ do dráčika, takže asi pôjdeme kúpiť. A rôčik má za mesiac, takže dovtedy bude schovaná v garáži 😀

zmurkaz
17. máj 2010

nyky - vonku sme neboli - šak by nás odfúklo 😅 ... bude to z tej sedane -- nakážem povinné "dekovanie" 😀 😀 😀
trakuš - Maťko je supíš 😵 😵 😵 ... a nech len ten Vinco švíci 😉 ... u nás furt poctivo prší
adka - aj my asi trojkolku - a nebude baviť teraz - bude baviť keď bude staršia - sa mi to osvedčilo pri Jurášovi - na tom sa naučil pedálovať , na kolobežke rovnováhu a bicyklovať sa bez pomocných koliesok naučil sám 😉

traktor
17. máj 2010

nyky veru....svet sa zblaznil 😒 ...zmurka ani sa netreba divit , ze prechladol, vsak sa tak ochladilo, staci malo a kazdy je chory... 😖 ..adka trojkolku sme tiez chceli na rok, ale sme nevydrzali...a uz sme jazdili...ale ked bude take pocasie tak aj zabudne a znova ju vytiahneme podla planu 😀 ...ja uz darceky na rok neriesim, dostal kopu skor + novu izbicku....takze dostane tortu a hotovo...a bude rad..ked sa v nej bude moct džabkat a ochutnavat 😀

nykyta
17. máj 2010

babule chcem sa spytat moze banan nafukovat brusko 😕

traktor
17. máj 2010

a nas trojkolka velmi baviiiii 🙂 ...a aj odrazadlo,sme odmontovali tu ohradku co bola okolo, a uz si vie sam sadnut...tak sedi a pusta si melodiE 🙂

zmurkaz
17. máj 2010

džabkať . ... 😀 😀 😀 😀 som ešte nepočula 😉
banán? ....väčšinu ľuďom pomáda pri preháňaní - teda väčšie množstvo ...moju svokru zapeká 😅
trakuš 😵 😵

traktor
17. máj 2010

banan by mal byt v pohode...ved aj pri dietach ho davaju...aspon u nas ani pri jednom nikdy nic nebolo...ale ako sa hovori...furt moze byt vynimka....mas pocit, ze z bananu?...dnes ho mal prvy krat?..

traktor
17. máj 2010

zmurka...no ja furt pouzivam take slova ci iny nie 😀 😀 😀 😀

traktor
17. máj 2010

džabkat- rucky podte do tortyyyyyyyyy 😀 😀 😀

zmurkaz
17. máj 2010

urobím vám rekapituláciu zo včera ... čo budeme mať ;)
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8415227
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6888372 ...vďaka trakinke 😵 😵 😵
http://www.babybazar.sk/detail.php?id=2642778 ... ak sa mi ozve 😖
http://www.babybazar.sk/detail.php?id=2473030 ...od tej istej

.. a ešte som ňúrala po tepl. súprave a tam ešte nie som rozhodnutá - teda pre malú - má asi 6 v obľúbených 😅 😀 😀

zmurkaz
17. máj 2010

...som pochopila 😀 😀 😀 😀 ...ja ľúbim také slová 😉

nykyta
17. máj 2010

nie traky druhy,ale len pol 😒 tak potom to bude z hrusky na ranajky,alebo zeby ta nova kasa z nutrilonu 🙄 😕 no zajtra nedam banan ani hrusku a uvidim ci to bude ta kasa 😕

zmurkaz
17. máj 2010

hruška by aj mohla byť ... a kašu furt tú istú mu dávaš? A aké je v nej mlieko? - či to bezmliečna?

traktor
17. máj 2010

zmurka budete paradny 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre