Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
1. jún 2010

@lucim a aké číslo si brala? papučky máme teraz 19 má aj jedny 20 do zásoby, ale tie sú nám ešte dosť veľké. tak by som prijala nejakú 19, 5?

lucia32
1. jún 2010

naša rožtek občas papá, ale sa jej to furt na podnebie prilepí, takže ja preferujem chlebík 🙂 a ako nám to trdlo mále " dospieva" ...dnes ráno sme šli do kúpelne, ocko sa spršil a ona normálne, že šla k sedáku, ukazovala naň a rúčkou tlapkala na sprcháč a že uhm, uhm...ta ta...jaj zlato moje sa chcelo čupkať 😀 a už dlhšie nám škrekotá ako pokazený mixér 😀 ona sa tak vytešuje a upútava pozornosť....ráno ked deti spia, sa ťahá do detskej a ked otvoríme dvere, tak zaškrekotá na decká....máme ju misto budíka 😀

lucim
1. jún 2010

jajo , ona ma pri niektorych pisane aj velkosti vnutornej stielky, my mame 21 ... trosku volne su, ale dobre.

jajona
1. jún 2010

@lucim tiež som uvažovala nad 21. asi ich idem aj objednať

lucim
1. jún 2010

jajo rozni vyrobcovia maju rozne cislovanie, traky vtedy ked sme objednavali, jej pisala o velkosti ... treba sa pytat.

lucim
1. jún 2010

dieta mi tu prave vyjeda moj olovrant - rizoto a uhorku 🙂

jajona
1. jún 2010

@lucim takže tie Piešťany platia??? a aj ten kúpeľný ostrov? lebo niečo potom nykyta písala, že len Aupark, či čo. som to nejako nepochopila

lucim
1. jún 2010

Jajo, jasneze platia, pred pol druhou v auparku, kafe, presun na kup. ostr.

jajona
1. jún 2010

OK, kávu neviem, či budeme stíhať, ale snáď sa nejako nájdeme 😉

lucim
1. jún 2010

posli mi telefon do ip, nejak sa znavigujeme. 🙂

jajona
1. jún 2010

@lucim Matúško zvykne na obed spávať, tak neviem, ako "nastavíme"

on ešte stále spí, od 12:30 h. nie že by mi to vadilo, ale idem ho asi pozrieť

jajona
1. jún 2010

tak sme hore definitívne.

zatiaľ...

majkas
1. jún 2010

kuk 🙂

majkas
1. jún 2010

u nas sa spi uz druhykrat zatial je to 45min

a k tym jogurtom u nas ficia Sabi jogurty, nie su smotanove ale su pekne huste. a papali sme uz aj jahodovy ochuteny a vsetko OK. inac davam vacsinou biely s bananom alebo dam lyzicku dzemu

majkas
1. jún 2010

nikde nikto?

majkas
1. jún 2010

tak hodka 15, celkom dobre, ideme olovrantovat
papa

traktor
1. jún 2010

..sme boli bez prudu 😠 ...v jednom kuse silno leje...a zma...ja chcem teplooooo a ist von...a ...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

inneska
1. jún 2010

ivka, mi hovor... do iti aj s daždom, normalne musím trochu prikurovať, aby tu bolo fajne v izbe..ked erik furt po zemi a tam je najviac chladno...to už neni normálne 😠 tuho rozmýšlam, že si kúpim takéto dačo http://www.topankovo.sk/gumaky-jileon-modre.html

ani3012
1. jún 2010

inn,ale to nie je špatný nápad 🙂

traky-aj u nás leje a to sľubovali ešte minulý týždeň teplo 😒

traktor
1. jún 2010

veru in....miesto zabiek si budeme gumaky kupovat...u nas hrozi zaplavenie domov, torysa sa vylieva, aj mm stiahli teraz ...bere traktor a idu stavat zabrany...a furt silno leje...nas sa to nastastie netyka...ale kamosov ano 😒

ani3012
1. jún 2010

mi mráz behá po chrbte...pozerala som na výstrahy
http://www.shmu.sk/sk/?page=1516 😔

zmurkaz
1. jún 2010

@traktor ..nech si dáva pozor ... a ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

asparaguska
1. jún 2010

ahojte..

Ani, ani si napamätám takýto stav 😖 , ale v sobotu tam spoza mraku vykukuje slnko... 🙂

zmurkaz
1. jún 2010

inak baby vám poviem, že keď už aj my v tej našej Trnávke máme veľa vody - je zle! To sme ešte toľko vody nemali .... si aspoň nepamätám 😕

lucim
1. jún 2010

u nas tiez furt prsi ... traky, myslim na vas. voda, uz dooooooost. 😠
matko uz spinka od 7. zase jeden denny spanok.

traktor
1. jún 2010

dnes v ecer bude v palbe o lietani miminiek..tak si to pozrite, kto chcete

inneska
1. jún 2010

je to fakt hrozné, našťastie my sme tu v takej dobrej oblasti, že nám nič nehrozí..dúfam 😕 kurňa,nech uť prestane pršať a všetcia si môžu vydýchnuť...

asparaguska
1. jún 2010

Bléé, som videla upútavku 😠 , ja na to nemám nerv..., ešte sa ujde telke... 🙂

inneska
1. jún 2010

videla som reportáž v správach...o tom lietaní...a do toho sa mi erik dogrckal 😖 ale žvatlal krabičku, tak si otrhol z nej a zabehlo mu to 🙄 konečne som do neho niečo dostala(jogurt) a 20min na to to šupol von 😒

nykyta
1. jún 2010

dobry vecer babulky 😉 vsetko naj oslavencom 😉 dves nebolo na nic cas 🙄 🙄 🙄 🙄 macikovi ide 5 zub tak to mame vesele 😕 🙄 akurat som mu musela dat panadol bo stale sa budil a plakal ☹ ☹ trakus aj teraz dali kusok v spravach no des a to este mala kricala,ze ju to boli a mater zahlasila,ze vysla s cviku ☹ ja bych jej volaco povedala krave jednej 😠 😠
@jajona tak to sa tada mylis bo ja som nepovedala len aupark 😀 😀 treba citat do donca co clovek napise 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre